Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A kolderka, tu jest na kolderke pewna nagonka, zeby nie uzywac wlasnie ze wzgledu na smierc lozeczkowa. Ja jednak przykrywwalam, bo zima za zimno bylo na spiworek bez rekawkow moim zdaniem. A teraz przyznam, ze z wygody, bo posciel mi butelke podtrzymuje 😜 Ale Yasmine nie nakrywa sie nia, ona raczej powloczke ciagnie i ja mieli w buzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A kolderka, tu jest na kolderke pewna nagonka, zeby nie uzywac wlasnie ze wzgledu na smierc lozeczkowa. Ja jednak przykrywwalam, bo zima za zimno bylo na spiworek bez rekawkow moim zdaniem. A teraz przyznam, ze z wygody, bo posciel mi butelke podtrzymuje 😜 Ale Yasmine nie nakrywa sie nia, ona raczej powloczke ciagnie i ja mieli w buzi 🤢

my mamy kocyk w powłoczce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sie tez pochwale 🙂
Moj maly zaczol pelzac 😁 dupka do gory nogi pod spodem raczki wyciagniete i zaczyna poruszac sie powoli do przodu 🙂 Dodatkowo zamiast siadac to staje 😮 starczy ze podam mu dwa paliszki ten je chwyta i sie podnosi sie do pionu. Czasem nawet nozkami zaczyna poruszac tak robi jakies 5 krokow. Troche to dla mnie przerazajace, ale mama mowila ze ja mialam tak samo. Szybciej stalam niz siedzialam 🙂
a dla Milenki gratulacje z okazji zabka
Wanilia my za akademie malucha bedziemy placic 830 miesiecznie (7:00-15:00).

Dzis ladna pogoda ale wieje wiec sie zastanawiam czy wystawic basen czy jeszcze nie. Kupilismy dla Florka malutki basen na dwor. Skoro lubi plywac to basenik na dworze moze tez mu sie spodoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
woow Basieńka gratulacje dla Florka 🤪
mój Adam dzisiaj ma kupić basen ale taki duży dla nas na ogród -jak dobrze pójdzie to jutro bedziemy się pluskać 🙂
ale skwar uff czekam aż przed domem troche cienia będzie to wystawie Majcie bo o spacerku puki co nie ma co marzyć taka parówa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerze, ale przed obiadkiem, bo tak się rozdarła, że nie było sensu dawać, bo tylko by pluła, więc dałam cyca na uspokojenie i zasnęła i śpi na rękach 🙃
Asia gratulujemy ząbalka 🙂
To już coraz mniej szczerbatych dzieci... kto jeszcze bezzębny?... my chyba będziemy ostatni 😜
Basieńka to Ci Florek... już się do chodzenia rwie 🤪
Moja chyba też się do raczkowania szykuje... przyjmuje pozycje na pieska i gibie się póki co w przód i tył... o tak 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!!Dziewczynki ale nadrabiania!!!GRATKI dla dzieciaczków które ząbki mają !!!!
AGAMI super że KUBUSIOWI już przechodzi!!!
My dziś byliśmy u lekarza z małym i ma infekcję wirusową oskrzela i płuca czyste troszkę kataru mu zalega ale nie ma ogólnie kataru!!!!
Od dziś mi się zaczął ból gardła megaa boli jak fiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello my po szczepieniu się meldujemy mały trochę płakał ale na wyjściu z przychodni jak go ubieralam wszyscy słyszeli ale jego śmiech dojrzał 5 miesięczna śliczna dziewczynkę i tak ją zaczepial gadał śmiał się w głos a łzy na policzkach jeszcze miał wszyscy się z niego śmiali jaki amant 🙂

Julka daje czadu 🙂rozbrykana
Milce gratulujemy 😉
U nas tylko raz powloczka pogryziona jak u coq,, ale rano die okazało że mamy zęba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka!!Dziewczynki ale nadrabiania!!!GRATKI dla dzieciaczków które ząbki mają !!!!
AGAMI super że KUBUSIOWI już przechodzi!!!
My dziś byliśmy u lekarza z małym i ma infekcję wirusową oskrzela i płuca czyste troszkę kataru mu zalega ale nie ma ogólnie kataru!!!!
Od dziś mi się zaczął ból gardła megaa boli jak fiks

Holi no to zdrówka dla Ciebie i Eligiuszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Hello my po szczepieniu się meldujemy mały trochę płakał ale na wyjściu z przychodni jak go ubieralam wszyscy słyszeli ale jego śmiech dojrzał 5 miesięczna śliczna dziewczynkę i tak ją zaczepial gadał śmiał się w głos a łzy na policzkach jeszcze miał wszyscy się z niego śmiali jaki amant 🙂

Julka daje czadu 🙂rozbrykana
Milce gratulujemy 😉
U nas tylko raz półroczna poprawiona jak u coq ale rano die okazało że mamy zęba

Marika u nas ostatnio to samo było... z tym że to moja zaczepiała 2 chłopców, aż mi głupio było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny macie otwarte okno w nocy w sypialni?? my otwieramy, bo się dychać nie da, ale ciągle się boję, że mi dziecko owieje 🤢
A i moja od początku śpi pod kocykiem i raczej się spod niego rozkopuje niż naciąga sobie na głowę, a kołderkę to już chyba na jesień wyciągniemy... a i 2 śpiworki miałam i ostatnio nawet wyciągnęłam, bo tak się rozkopywała i co... nie mieścimy się już 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika ale Wam Romeo rosnie hihi
my nie otwieramy okna ale mamy drzwi uchylone na salon a tam zawsze chłodno
a moja Maja już paluchem na mame pokazuje he
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/1035734.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5604/1035734.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi zdrówka dla Was 😘
Meliska jaka Julcia fajnaaa 🙂 my śpimy przy uchylonym oknie i nie czuć nic zimna...
Basieńka gratulacje dla Florka 🙂
Rita super różowa Majeczka 🙂

a co do pełzania to u nas Maciek też się już porusza 😜 widać to po tym jak położę mu jakąś zabawkę przed nim a on chwila moment i już przy niej jest 😜 i też tak dupkę do góry podnosi, wkłada nóżki pod nią i się porusza w ten sposób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Marika ale Wam Romeo rosnie hihi
my nie otwieramy okna ale mamy drzwi uchylone na salon a tam zawsze chłodno
a moja Maja już paluchem na mame pokazuje he
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/1035734.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5604/1035734.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Rita jaka ona fajna 🙂 też taka misia widzę 😜
idziemy trochę po wiosce poganiać 😜 nara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rita i meliska dziewuszki macie cudne... na Jule patrze i nie moge uwierzyc ze zaraz bedzie raczkowac... my dalej bezzebni jestesmy...nie raczkujemy ale troszke pełzać umiemy...
Holi zdrowka duzo
Basienka brawo dla Florka
Marika faktycznie mini amant eheheheh
my juz u mamy wiec bede rzadziej zagladac bo na brata kompie tylko... a dzis idziemy na koncert grupy DŻEM ;D hehe to ci randka pierwsza od ślubu hehehe 🙂
meliska my spimy przy otwartym w drugim pokoju balkonie ale to malo daje i jak przyjda upaly to otwieramy uchylnie okno bo wczoraj mialam w nocy w pokoju 28 stopni;/
aaaa no i jeszcze zeba Milence gratulujemY 🙂
i kogos jeszcze pomniełam? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja siedzę w domku bo mi się z małym iść nie chciało poprosiłam męża myślę że jutro już mi będzie o wiele lepiej kurde!!!
Dziewczynki dzięki wam że życzycie zdrówka!!!
AGAMI mój mały jak śpi i nie tylko bardzo odchyla głowę do tyłu!!!
MELISKA twoja mała artystka jest prze pieron mały!!!
Rita jaka twoja różowa laleczka!!
BASIA FLOREK to ci pod meblami za niedługo sprzątać będzie!!!
My śpimy z otwartym oknem ale tej nocy troszkę zimniej było !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dziś wcześniej kąpiel młody miał dzis dużo wrażeń i już padł na rekach

Super ta randka zazdraszczam 🙂

My mamy wesele za tydzień i młodego biorę na jakieś 3 godzinki a później.do.mamy mojej zawioze a i potem też my tam będziemy spać ale.wesele to nie to co randka 🙂

I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...