Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry mamusie 😘
ja Wam zycze dużo radości z Tych naszych bąblów i tego abysmy były zawsze silne,dzielne i szczęśliwe 😘
nasze dzieciątka jeszcze mówić nie potrafią-to ja w ich imieniu.......
Najdroższa Mamusiu,
to właśnie Ty mnie życia uczyłaś
i to, co miałaś najcenniejsze mi poświęciłaś
nikt nigdy nie zrobi dla mnie więcej
dlatego teraz przyjmij te życzenia w podzięce 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂
Oj nam też daleko do raczkowania. Wasze dzieci to chociaż chcą brzuszkować, a moja chwila i stęka, denerwuje się i zaczyna krzyczeć i płacz.. jak ma się nauczyć raczkować? 🥴
I do tego ulewa.. nic nie jest lepiej. Już miałam wrażenie, że mniej, to wymachuje nogami, pcha je do buzi i uciska brzuszek i ulewa 😞 Agami, a jak Kubuś? Pisałaś, że mniej? Któreś dziecko jeszcze ulewa?
Mi też farbowało body z biedry 😠 i to w pralce.. muszę zaopatrzyć się w te ściereczki.
Tośka mnie wykańcza w nocy. Ona się ciągle budzi na cyca, ja już nawet nie ogarniam ile razy w nocy jej daję. Kiedy wreszcie prześpię noc bez przerwy????!!!!
Aaaa... i farbnęłam sobie włosy. na rudo 🙂 piątka wanilia.. ktoś jeszcze ma rude? 🙂
idę jeść póki terrorysta śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
nadia myśle ze dopoki karmisz piersia to bedzie czasem ulewac, moja ulewa rzadko ale ulewa , mleko z piersi chyba ma takie wlasciwosci ze sie je ulewa.
moja wstaje tak srednio 2 razy w nocy na karmienie ale ze lezy obok to jej podsuwam cycka i spimy dalej wiec mi nie przeszkadza nocne wstawanie


Ulka a karmisz jedną piersią, czy na przemian? Bo ja zmieniam i się przewalam raz z jednej strony, raz z drugiej. I męża podduszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka mamuśki 🙂
Z okazji naszego święta życzę Wam samych pięknych chwil z naszymi pociechami, a naszym pociechom zdrówka 😘
My zaraz do mamuni mojej się zbieramy, bo mój zaś do roboty 🤢
Nadia a próbowałaś na noc modyfikowane podawać, bo moja na cycu też się budziła niezliczoną ilość razy budziła, a po modyfikowanym ładnie przesypia mi całą noc, czasem tylko się budzi, ale max na 1 karmienie. A i pochwal się nowym kolorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂

Ja na Dzien Matki mam wielkie wory pod oczami. Nie dosc, ze po polnocy poszlam spac, to ledwo zdazylam usnac,a Yasmine juz zaczela poplakiwac. Nie wiem czego ona potrzebuje, daje jej butelke, kilka razy pociagnie a potem tylko ja trzyma w buzi, tylko wyciagnac i jest wrzask - na prawde ona jakos tak piszczy teraz 🤢 Podalam jej wiec smoczek, ktory tez co chiwla jej wypadal. Z tego wszystkiego, az sie wczoraj poplakalam...zmeczenie. Nieby zazwyczaj wstaje w miare wyspana, to jednak zmeczenie sie kumuluje i wczoraj juz nie moglam.
Beatka u mnie tez maz w nocy nie wstaje do malej, rano tez nie. Dzis go wypchnelam, ale wzial ja do lozka i zaraz byla juz ze mna. a on - spi, bo przeciez trzeba ogladac film do nocy,a potem odespac. Szkoda slow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny zapomniałam Wam powiedzieć:
budzimy się rano a Maciek w łóżeczku sobie gada i nogi ma na poduszce, a tam gdzie nogi jest głowa 😁 😁 😁

to nie pierwszy raz tak się obrócił, ale z reguły jest przy tym stękanie, piszczenie, wydaje różne dźwięki, a dzisiaj my spaliśmy i nic nie słyszeliśmy 🙂


aaa, dostałam piękne kwiaty od mojego syna 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba nigdy pierwszgo Dnia Matki nie zapomne. Kapie Bambine, ona sie pluska ja do niej gadam i tak mowie, ze dizs kupy jeszce nie zrobila... gdzies zaczelam sie rozgladac, a tymczasem w waniece zgestnialo 😁 😁 😁 😁 Nie wiedzialam co mam z nia zrobic, widzialam, ze jeszce cisnie wiec czekam, wszedzie kupa plywa 🙃 Wyciagnelam ja w koncu z tego szamba i pod kran, ona w placz, ja probuje znalezc letnia wode, patrze na jej glowe, a na czobku kupa 😁 😁 😁 Mialam taki ubaw, ze myslalm, ze sie przewroce ze smiechu 😁 😎 Nigdy mi czegos takiego nie odstawila!
Teraz spi...pewnie dlugo to nie potrwa, biorac pod uwage podkrecona wlasnie muzyke u gory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coq a może to zęby, u nas Maciek też smoczek od butelki targa a mleka nie pije... no i jak tak płacz co chwilę to może ją swędzą dziąsełka...


Nie wiem czy to zeby. Codzinnie gryzie moje palce i nic tam nie czuje. Czesto gryzie smoczek od butelki, zabawa na trafiania do dziobka i wyciaganie z przygryzieniem, bo fajnie strzela 😉 Ale robi tak czesto a w nocy akurat nie tylko trzyma butle w buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NA DZIEŃ MATKI!!!
MY dziś spoko dzień mały od paru dni marudny też na rękach chce być często!!!
COQ oby twoja Yasminka się już nauczyłam normalnie zasypiać raz a porządnie!!! Z tą kupą to się uśmiałam hehhe
BASIA dzięki za info z płukaniem gardła!!!
NADIA jak karmię w nocy 2 razy i raz z jednego cycka potem na 2 karmienie z drugiego ale mały ze mną nie śpi dopiero ok 4 rano biorę go do siebie!!!
AGaaa super że synuś dał ci kwiatuszka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu dziś cichutko-mamusie świętują 🙂
Coq u nas Adam kąpie małą-przewija ja bez problemu ale jeśli nie ma kupki bo zaraz go na wymioty bierze-oj chciała bym zobaczyc jego mine jak by mu przy kapieli odstawiła takiego kupsztala hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas dzisiaj Maciek płakał jakieś 20 minut po kąpieli. tak jakby coś go bolało. biedaczek. zdjęłam mu szynę z nogi, bo nie wiedziałam czy to noga czy co. no i w końcu usnął...
ale aż mi się serce krajało jak zanosił się od płaczu i wrzeszczał aż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tylko na chwile bo my do jutra u mamy.. i dopiero brata z kompa na chwile zrzucilam... na koncercie bylo mega 🙂)) swietnie grali troszke sie poprzytulalismy pobujalismy jak mi tego brakowalo... a dzis mlodemu pojechalam fotelik ogladac.. kupilam 2 czapki i pisalam wam kiedys ze chcemy kupic drugi samochod bym miala czym z malym jezdzic jak meza nie ma i dzis na dzien matki dostalam pieknego czerwonego starego matiza;D nie wazne ze stary wazne ze moj ;DDDD
jak patrze na meliski Julke to tez bym chciala By Kuba tak robil...
ktos pytal o ulewnie... ulewa ale mniej.... duzo mniej....
holi na gardlo tantum verde tabletki i spray i plukanie szałwia i rumianek... i ja plukalam tez woda z propolisem w kroplach....
wszystkiego naj naj naj z okazji dnia matki... obiecuje jutro wiecej napisac i kazdej odpisac ale w warunkach polowych u brata na kompie a on pisze mgr nie ma szans na dluzszy dialog eheheh wiec kolorowych snow laseczki 🙂))) dobranoc : 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami super, że masz swój własny samochodzik 🙂 miałam kiedyś matiza w kolorze złotym i nazywałam go "złota strzała", w sumie później wszyscy moi znajomi tak mówili o moim samochodzie 😜 wspominam go z dużym sentymentem 🙂
życzę Ci, żeby Ci się dobrze nim jeździło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami gratuluje samochodu -to Ci dopiero prezent 🤪
my juz lecimy śpiochac a więc buziaki mamuśki 😘
PS bylismy w markecie zrobic zakupy na niedziele i Adam zatrzymał sie przy bukiecikach i powiedział że Majka kazała mi sobie jakiś na dzień matki wybrać-ufff a już myślałam że o mnie zapomnieli 😉
ppapapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...