Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurde ja nie wracam do pracy na pewno nie w tym roku nie chce stracić tych pięknych chwil z dzieckiem wole żyć biedniej niż ją zostawić serce by mi chyba pękło wiem że później gorzej bo będzie większa ale nie jestem jeszcze na to gotowa ☺️ u nas żłobek tylko prywatny 1200zł 🤢 po za tym ona jest moja i tylko moja i jej nie oddam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
heloł 😉
agami, piateczka z tymi nockami, u mnie kolejna do dupy, a o 6 oczywiscie pelna regeneracja 😮
moja od kilku dni juz nie placze....tylko wrzeszczy 😮 😮 no masakra, tak glosno ze zwariowac mozna, a skubana juz zmadzala i musze byc przy niej caly czas, az zasnie 😮 jak tylko widzi ze sie odsuwam od lozeczka, zaczyna sie drzec jak szalona.
Coq, juz tesknisz??? 😜 szybko, a jesczze 3 miechy przed Tobą 😜

To nie jestem sama 😉 moj ma tak samo i do tego tak sie drze ze trzeba wziasc go na rece. Biore na rece i zasypia odrazu.
Żlobek jest beeee drzeszczal ze sie go uspokoic nie dalo a jak tylko sie pojawilam to on odarazu zaczol sie sie wyrywac opiekunce w moja strone i uspokoil sie dopiero jak go przytulilam. Porazka. Mam nadzieje ze z tego wydzie szybko.

no madrzeja te nasz edzieci...manipulatorzy mali 🙂 ciekawe ile czasu potrwa, zanim Florek sie przyzwyczai...ja od jutra bede chodzic do opiekunki, bo za 2 tyg. wracam do pracy 😞 i Kalinka musi ja poznac, bo inaczej sie zapłacze 😞 😞

Ja sie umowilam ze 1 Lipca znowu sprobujemy. Niestety widac ze mu mnie brakuje. Do Lipca bedzie siedzial z moja kuzynka. Mam nadzieje ze nie zrezygnuje po jednym dniu 🙂 Florek ja troche zna tez sie zachowuje jak przy przedszkolankach, ale sie juz troche uspokaja.
Miejsce w zlobku dla mnie trzymaja wiec sie bardzo ciesze 🙂 W Lipcu bedzie juz troche starszy i moze juz mu minie ten skok rozwojowy i bedzie bardziej do zycia 🙂
Aniqa powodzenia trzymam kciuki zeby Kalinka szybko sie przyzwyczaila i nie robila takich problemow jak Florek 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Ciekawa jestem dlaczego te dzieciaczki tak płaczą!!! Mój niby się nikogo nie boi ale jakby zupełnie kogoś obcego poznał to by pewnie płakał!!! idę spać dobranoc

Ja to zrzucam ja skok rozwojowy 🤨 22 - 26 tydzien jest skok rozwojowy co sie nazywa "lek przed separacja" i podobno wtedy dzieci sie tak zachowuja. Pewne i tak rozne dzieci roznie to przechodza ale widze ze Florek i Kalinka bardzo podobnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
kurde ja nie wracam do pracy na pewno nie w tym roku nie chce stracić tych pięknych chwil z dzieckiem wole żyć biedniej niż ją zostawić serce by mi chyba pękło wiem że później gorzej bo będzie większa ale nie jestem jeszcze na to gotowa ☺️ u nas żłobek tylko prywatny 1200zł 🤢 po za tym ona jest moja i tylko moja i jej nie oddam 🙃

U Nas 1000 zl za 10 do 12 godzin i 830 zl za 8 godzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
heloł 😉
agami, piateczka z tymi nockami, u mnie kolejna do dupy, a o 6 oczywiscie pelna regeneracja 😮
moja od kilku dni juz nie placze....tylko wrzeszczy 😮 😮 no masakra, tak glosno ze zwariowac mozna, a skubana juz zmadzala i musze byc przy niej caly czas, az zasnie 😮 jak tylko widzi ze sie odsuwam od lozeczka, zaczyna sie drzec jak szalona.
Coq, juz tesknisz??? 😜 szybko, a jesczze 3 miechy przed Tobą 😜

To nie jestem sama 😉 moj ma tak samo i do tego tak sie drze ze trzeba wziasc go na rece. Biore na rece i zasypia odrazu.
Żlobek jest beeee drzeszczal ze sie go uspokoic nie dalo a jak tylko sie pojawilam to on odarazu zaczol sie sie wyrywac opiekunce w moja strone i uspokoil sie dopiero jak go przytulilam. Porazka. Mam nadzieje ze z tego wydzie szybko.


to i ja nie jestem sama, bo Maciek też się drze jak się budzi... i jak go wezmę na ręce to przestaje i śpi. i muszę połozyć do łóżeczka i jest ok. ale czasami jest kilka prób włożenia do łóżeczka, bo na rękach śpi i jest fajnie, ale jak wyczuje że zbliżamy się do położenia w łóżeczku to momentalnie zaczyna się prężyć i drzeć 🤢 no ja nie wiem co się z nim porobiło.
no i wstaje w nocy jeść co trochę, masakra po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat ja też na razie nie wyobrażam sobie Maćka z kimś zostawić. bo on jest mój i tylko mój 🙂

Aniqa a jak tam, proponowałaś opiekunce, żeby przez pierwsze 2 tygodnie pilnowała Kalinki u Was w domu?

Basieńka czyli co, teraz już przestajecie chodzić do żłobka czy do końca tego tygodnia nadal próby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Pammat ja też na razie nie wyobrażam sobie Maćka z kimś zostawić. bo on jest mój i tylko mój 🙂

Aniqa a jak tam, proponowałaś opiekunce, żeby przez pierwsze 2 tygodnie pilnowała Kalinki u Was w domu?

Basieńka czyli co, teraz już przestajecie chodzić do żłobka czy do końca tego tygodnia nadal próby?

Przestaje teraz chodzic i od Lipca kolejne proby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Pammat ja też na razie nie wyobrażam sobie Maćka z kimś zostawić. bo on jest mój i tylko mój 🙂

A co Wyście takie pazerne 😜 😜 szczerze to ja też bym się z tą moją perełeczką nie rozstawała ani na minutkę, chyba mi w robocie serce pęknie 😞 ale muszę wrócić... kredito sam się nie spłaci 🤢 a szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Basieńka coś szybko się w tym żłobku poddali... moja koleżanka przez 3 tygodnie prowadzała dziecko zanim się przyzwyczaiło i też darcie było non stop 🤢

Moze za szybko sie poddali, ale to byl taki wrzask ze jak tylko z autka wysiadlam to go slyszalam i darl sie non stop, ani chwili nie bylo takiej ze przestal. Moze to teraz jest taki okres i jak mu przejdzie to bedzie prosciej. Mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Pammat ja też na razie nie wyobrażam sobie Maćka z kimś zostawić. bo on jest mój i tylko mój 🙂

A co Wyście takie pazerne 😜 😜 szczerze to ja też bym się z tą moją perełeczką nie rozstawała ani na minutkę, chyba mi w robocie serce pęknie 😞 ale muszę wrócić... kredito sam się nie spłaci 🤢 a szkoda 😞


a ja będę musiała iść od Nowego Roku też żeby spłacać kredyt. na razie jeszcze nie wzięliśmy, ale będziemy musieli wziąć. Mąż wróci do Polski, więc będą potrzebne dwie pensje... oj, i jak tylko o tym myślę, to masakra, że będę musiała zostawić tego małego szkraba z kimś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Basieńka coś szybko się w tym żłobku poddali... moja koleżanka przez 3 tygodnie prowadzała dziecko zanim się przyzwyczaiło i też darcie było non stop 🤢

Moze za szybko sie poddali, ale to byl taki wrzask ze jak tylko z autka wysiadlam to go slyszalam i darl sie non stop, ani chwili nie bylo takiej ze przestal. Moze to teraz jest taki okres i jak mu przejdzie to bedzie prosciej. Mam nadzieje 🙂

może on faktycznie jeszcze za malutki... ona 10 m-cy miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Pammat ja też na razie nie wyobrażam sobie Maćka z kimś zostawić. bo on jest mój i tylko mój 🙂

Aniqa a jak tam, proponowałaś opiekunce, żeby przez pierwsze 2 tygodnie pilnowała Kalinki u Was w domu?

Basieńka czyli co, teraz już przestajecie chodzić do żłobka czy do końca tego tygodnia nadal próby?

Aga, jutro z nia bede rozmawiac i powiem jej, ze chcialabym aby chociaz pierwszy tydzien przychodzila do mnie.
Basia, a o tym skoku rozwojowym nie wiedzialam, ale by to pasowalo, bo Kalina bardzo sie za mna zrobila, ona nawet jak jest u kogos na rekach to musi mnie widziec, bo onaczej ryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak Was teraz podczytuje i też o tym skoku pojęcia nie miałam 🤔
Pamm u nas luz blus puki co hehe-nic nie załatwione jeszcze,jedziemy do PL w sobote i wtedy kupimy obrączki,suknie itd 🙂 jedyne co to mam fryzjera i paznokcie zamówione a resztę sie kupi na miejscu
my to cywilny mamy i obiad w domu tak że 2 tyg nam smiało starczą 🙂 u Was to pewnie wszystko juz podopinane na ostatni guzik 🤪 a Beatka kiedy dokładnie ma? jakos na początku czerwca nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Rita rozumiem wszystko na spontanie 🙂 ja jeszcze bielizny nie mam 🙃 ale mam się zamiar ogarnąć w tym tygodniu bo sukienkę na poprawiny wczoraj kupiłam 😉
Katja26 gdzie kolwiek jesteś .. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...