Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

u nas już zakupy zrobione, posprzątane, obiad zjedzony więc teraz będziemy odpoczywać 🙂

Maciek właśnie zjadł cały słoiczek obiadku i leży na kocu, nogi non stop w górze... ooo, teraz już na brzuchu leży 😜 zaraz pewnie zawartość słoiczka będzie na kocu 🤢

Holi jaki Eligiuszek się duży wydaje 🙂

Aniqa jaka pannica z Kaliniki 🙂 i jak sztywno siedzi 🙂

Wanilia wszystkiego najlepszego dla Weroniczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂

u nas już zakupy zrobione, posprzątane, obiad zjedzony więc teraz będziemy odpoczywać 🙂

Maciek właśnie zjadł cały słoiczek obiadku i leży na kocu, nogi non stop w górze... ooo, teraz już na brzuchu leży 😜 zaraz pewnie zawartość słoiczka będzie na kocu 🤢

Holi jaki Eligiuszek się duży wydaje 🙂

Aniqa jaka pannica z Kaliniki 🙂 i jak sztywno siedzi 🙂

Wanilia wszystkiego najlepszego dla Weroniczki 😘 😘 😘

jak ty to dziewczyno robisz????
14 i w szystko zrobione?? ja jestem w proszku 🙂
Agami, ja wrzuciłam na luz, kazde dziecko jest dobre w czym innym, twoj Kuba pokoj przemierza, a moja lezy , ewentualnie wokol wlasnej osi sie pokreci, ale nie pełza. takze spoko, cieszymy sie z tego co jest i nie przejmujemy 🙂
rita, a ta "mama" to chyba przypadkowo co? bo kiedys czytłam ze to jiemożliwe aby polroczniaki mowiły 😉 no chyba ze Majka supermenka jakaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂

u nas już zakupy zrobione, posprzątane, obiad zjedzony więc teraz będziemy odpoczywać 🙂

Maciek właśnie zjadł cały słoiczek obiadku i leży na kocu, nogi non stop w górze... ooo, teraz już na brzuchu leży 😜 zaraz pewnie zawartość słoiczka będzie na kocu 🤢

Holi jaki Eligiuszek się duży wydaje 🙂

Aniqa jaka pannica z Kaliniki 🙂 i jak sztywno siedzi 🙂

Wanilia wszystkiego najlepszego dla Weroniczki 😘 😘 😘

jak ty to dziewczyno robisz????
14 i w szystko zrobione?? ja jestem w proszku 🙂
Agami, ja wrzuciłam na luz, kazde dziecko jest dobre w czym innym, twoj Kuba pokoj przemierza, a moja lezy , ewentualnie wokol wlasnej osi sie pokreci, ale nie pełza. takze spoko, cieszymy sie z tego co jest i nie przejmujemy 🙂
rita, a ta "mama" to chyba przypadkowo co? bo kiedys czytłam ze to jiemożliwe aby polroczniaki mowiły 😉 no chyba ze Majka supermenka jakaś 😉


a dzisiaj i tak sobie pospałam do 9 😁 a mój M z Maćkiem u góry w pokoju się bawili, żeby mi snu nie zakłócać 🙂
ja tam wolę od razu zrobić to co mam zrobić, żeby teraz nic na głowie nie mieć i móc sobie spokojnie poodpoczywać, oczywiście o ile da się odpoczywać w towarzystwie Maćka 😜 😜 😜
aaa, i żeby nie było to odkurzał mąż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny my dziś dzień fajnie spędziliśmy!!! Spacerki 2 zaliczone z siostrą i moją chrześnicą!!! Mały dziś grzeczny!!!
ANIQA KALINKA nieźle nas zaskoczyła piękna dziewczynka siedzieć będzie już chciała ciągle!!! ANIQA taaak cycka mu pokazałam hehehe
Agaaa dzięki za komplemencik dotyczący Eligiuszka to duży chłopak prawda
Wszystkiego naj naj dla dzieciaczków które skończyły 6 miesięcy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
jestem jaaaaa u nas pogoda nawet nawet
MAM pytanie czy jecie dużo slodyczy ??? bo ja bardzo dużo mam wjazd eheeh

Holi, ja nie jem, ja je wpier**** po porodzie bardzo duzo jem (ogólnie), a od slodyczy jestem uzalezniona, codziennie musze cos zjeśc. np. paczka delicji to na poczekaniu znika 😮 i jeszcze jem bardzo duzo jogurtów, ok. 5-6 dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
holi32 napisał(a):
jestem jaaaaa u nas pogoda nawet nawet
MAM pytanie czy jecie dużo slodyczy ??? bo ja bardzo dużo mam wjazd eheeh

Holi, ja nie jem, ja je wpier**** po porodzie bardzo duzo jem (ogólnie), a od slodyczy jestem uzalezniona, codziennie musze cos zjeśc. np. paczka delicji to na poczekaniu znika 😮 i jeszcze jem bardzo duzo jogurtów, ok. 5-6 dziennie


ja też uwielbiam słodkie, uwielbiałam przed ciążą, w trakcie ciąży i teraz także 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
holi32 napisał(a):
jestem jaaaaa u nas pogoda nawet nawet
MAM pytanie czy jecie dużo slodyczy ??? bo ja bardzo dużo mam wjazd eheeh

Holi, ja nie jem, ja je wpier**** po porodzie bardzo duzo jem (ogólnie), a od slodyczy jestem uzalezniona, codziennie musze cos zjeśc. np. paczka delicji to na poczekaniu znika 😮 i jeszcze jem bardzo duzo jogurtów, ok. 5-6 dziennie


ja też uwielbiam słodkie, uwielbiałam przed ciążą, w trakcie ciąży i teraz także 😁 😁 😁

a ja wlasnie nie, przed ciaza słodycze jadłam sporadycznie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
holi32 napisał(a):
jestem jaaaaa u nas pogoda nawet nawet
MAM pytanie czy jecie dużo slodyczy ??? bo ja bardzo dużo mam wjazd eheeh

Holi, ja nie jem, ja je wpier**** po porodzie bardzo duzo jem (ogólnie), a od slodyczy jestem uzalezniona, codziennie musze cos zjeśc. np. paczka delicji to na poczekaniu znika 😮 i jeszcze jem bardzo duzo jogurtów, ok. 5-6 dziennie


ja też uwielbiam słodkie, uwielbiałam przed ciążą, w trakcie ciąży i teraz także 😁 😁 😁

a ja wlasnie nie, przed ciaza słodycze jadłam sporadycznie 🤔


ale staram się teraz ograniczać tylko przy moim mężu to ciężkie, bo on też lubi słodkie, i wszelkie chipsy, chrupki też lubi. no i się kupuje i są w domu no to się wtedy jeee.... a jak jestem sama to rzadko kupuję, bo jak mam w domu to zjem, a jak nie mam to jakoś sobie daję radę jogurtem tylko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie ugotowalam mlodej zupke brokułowa. dałam mloda marchew, ziemniaczka, brokuł tez byl młody i jaka roznica smaku, miedzy tą, a tymi wczesniejszymi co gotowałam ze "zwykłych" warzyw ze sklepu. rozlalam to na 4 słoiczki i juz chcialam koncowke zjesc, ale mazon mnie uprzedzil, jak posmakował, to wszystko zjadł 😉
Kalinka spi od 20, a już 2 razy sie budziła...znowu ciezka noc sie zapowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wlasnie ugotowalam mlodej zupke brokułowa. dałam mloda marchew, ziemniaczka, brokuł tez byl młody i jaka roznica smaku, miedzy tą, a tymi wczesniejszymi co gotowałam ze "zwykłych" warzyw ze sklepu. rozlalam to na 4 słoiczki i juz chcialam koncowke zjesc, ale mazon mnie uprzedzil, jak posmakował, to wszystko zjadł 😉
Kalinka spi od 20, a już 2 razy sie budziła...znowu ciezka noc sie zapowiada


Maciek śpi od 19 i już 3 razy się budził....

a co do zupki to ja jeszcze żadnej sama Maćkowi nie gotowałam, na razie lecimy na słoiczkach, ale już przeróżne rzeczy słoiczkowe jadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wlasnie ugotowalam mlodej zupke brokułowa. dałam mloda marchew, ziemniaczka, brokuł tez byl młody i jaka roznica smaku, miedzy tą, a tymi wczesniejszymi co gotowałam ze "zwykłych" warzyw ze sklepu. rozlalam to na 4 słoiczki i juz chcialam koncowke zjesc, ale mazon mnie uprzedzil, jak posmakował, to wszystko zjadł 😉
Kalinka spi od 20, a już 2 razy sie budziła...znowu ciezka noc sie zapowiada


Maciek śpi od 19 i już 3 razy się budził....

a co do zupki to ja jeszcze żadnej sama Maćkowi nie gotowałam, na razie lecimy na słoiczkach, ale już przeróżne rzeczy słoiczkowe jadł 🙂

ja od poczatku zupki sama gotuje ( w sloiczkach daje tylko te z miesem, ale chce teraz tez te miesne sama robic), deserki daje ze sloika najczesciej, chociaz zdarza sie ze zetre jablko lub banana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja właśnie piję Lecha Shandy, ma 2,6 % i jest to nowe piwo połączenie piwa i lemoniady w stosunku 50:50 🙂
i polecam!!! 🙂

Aniqa a za te zupki to podziwiam 🙂 też zacznę robić ale tylko takie bezmięsne 😁 mam taki plan, ale na razie mam mnóstwo słoiczków. a już niedługo będą warzywa z własnego ogródka to wtedy będę gotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja właśnie ugotowałam rosołek małemu na kościach cielęcych i mi wyszedł pyszny do tego dodałam też ryż!!! Mniam myślę że jutro się będzie zajadał!!! normalnie też mu gotuję ale daje też słoiczki!!! Z deserków to daję słoiczki ale też robię mu banana z jabłkiem i do tego dodaję kleiku kukurydzianego lub ryżowego i mały się zajada!!!
ANIQA to co Kalinka się tak budzi biedulka!!!
mój mały na szczęście śpi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez dzis gotowalam sama.. zjadl caly duzy sloiczek a 5 jeszcze zagotowalam 🙂
holi na kosciach cielecych? bo mi pediatra kazala mieso osobno gotowac i wazywa osobno i wywar z warzyw + warzywa + mieso bez wywaru z miesa narazie...no ale wlasnie... co osoba to inaczej.... ja narazie sloiczkowe z miesem....a warzywne sama... a banana z jablkiem to co blendujecie blenderem czy gnieciecie czy jak? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
ja tez dzis gotowalam sama.. zjadl caly duzy sloiczek a 5 jeszcze zagotowalam 🙂
holi na kosciach cielecych? bo mi pediatra kazala mieso osobno gotowac i wazywa osobno i wywar z warzyw + warzywa + mieso bez wywaru z miesa narazie...no ale wlasnie... co osoba to inaczej.... ja narazie sloiczkowe z miesem....a warzywne sama... a banana z jablkiem to co blendujecie blenderem czy gnieciecie czy jak? 😜

ja gniote, bo jak zblendowaalm, to Kalina nie chciala jesc, to bylo wtedy takie jakby puszyste, mi tez za bardzo nie smakowalo, gniecione jest smaczniejsze
agami, a jak gotujesz wiecej sloiczkow, to te sloiczki jeszcze obgotowujesz??? bo ja wlewam goraca zupke do sloika, zakrecam, czekam az ostygnie i wtedy do lodowki. no i w lodowce stoja 3-4 dni. a moze nie powinnam tak robic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
holi32 napisał(a):
słyszałam że ten Lech Shaddy jest pycha muszę sobie go kupić !!!


naprawdę polecam 🙂

malzon byl w sklepie i tez wlasnie pije tego lecha shandy 😉 aga, a bedziesz karmic w nocy po tym piwie? bo nie wiem wlasnie, niby ma 2,5% czyli malo, ale nie wiem czy i tak nie za duzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...