Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
My dziś dużo w terenie procesje też zaliczylismy i później byliśmy na mszy mały pierwszy raz (nielicząc chrztu na którym się darł masakrycznie) i dziś był mega grzeczny całą mszę spędził w wózku bawiąc się 🙂 🙂

Coq to weekend pełen wrażeń się szykuje 🙂


Rita fajnie że już tak szybko do pl uderzasz 🙂
Agaa a ty biedulko znowu sama nam zostajesz......ale to chyba już ostatni raz???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):

Agaa a ty biedulko znowu sama nam zostajesz......ale to chyba już ostatni raz???????


przedostatni 😞 bo teraz mąż przyjedzie pod koniec lipca, może początek sierpnia - jeszcze nie wiadomo. a potem pojedzie ostatni raz i jak już przyjedzie to będziemy domek urządzać na wprowadzenieeee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BEATKO 😘 jutro wychodzisz za mąż a mnie raczej nie będzie na forum a wiec......
Na drodze życia są swiatła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki,
ale gdy razem się idzie we dwoje,
łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.
Wiec w dniu zaślubin życzę Młodej Parze,
by życie im przyniosło w darze
dużo szczęścia, pogody, radości,
razem z uśmiechem wieczystej miłości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry tak w ogóle 🙂

I wszystkiego co najlepsze dla naszych półroczniaków - Florka i Yasminki 😘 😘 😘

pewnie mnie już dzisiaj nie będzie, bo przyjeżdża do mnie koleżanka ze studiów dzisiaj i do jutra zostaje, więc głupio będzie na kompie siedzieć 😜

więc wszystkim życzę miłego dnia 🙂

a Tobie Beatka życzę wspaniałego jutrzejszego dnia 🙂 wszystkiego najmilszego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
marika321 napisał(a):

Agaa a ty biedulko znowu sama nam zostajesz......ale to chyba już ostatni raz???????


przedostatni 😞 bo teraz mąż przyjedzie pod koniec lipca, może początek sierpnia - jeszcze nie wiadomo. a potem pojedzie ostatni raz i jak już przyjedzie to będziemy domek urządzać na wprowadzenieeee 🙂

aleee ja Wam zazdroszcze 😆 zobaczysz szybko zleci a potem bedziecie się cieszyć nowym domkiem razem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dziewczyny gotowe na EURO??? 🤪
Śmiem przypuszczać, że teraz wieczorami forum będzie świeciło pustkami, bo wszystkie będziemy z małżonami naszymi wieczory spędzać przed telewizorami 😉 i piwko popijać 😜

u nas będzie odwrotnie-to on będzie ze mną siedzieć hehehe ja to do piłki gorzej jak chłopak-nawet zeszycik z tabelkami będe prowadzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Rita a Ty już spakowana? I ciekawe co tam przez granice chcesz przemycać, że tak o kontrole wypytywałaś 😜

hehe Meliska kawe pije właśnie 😜 ale mam całe mieszkanie do sprzątnięcia i musze spakować siebie i małą do 13-dam rade buahahaha potem na zakupy jedziemy-trzeba prezentów porobić i tak właśnie planowałam-mój tatko miał wczoraj imieninki a widziałam tu miniaturowe domowe gołąbki a on ma małe zoo i chciałam mu parke kupić ale teraz nie wiem 😮 wgle to mamy problem bo chciało mi się rybke i Adam mi ją kupił jakiś czas temu i jak ta biedna dziewczyna podróż zniesie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja gwiazda po śniadanku właśnie odpłynęła, a ja mam trochę do ogarnięcia, ale robota nie zając 😜
Wanilia, NovaM coście takie wylewne? 😮
Agami a co się dzieję, że znowu z Kubusiem do lekarza? czy coś nie doczytałam 🤔
U mnie słonko wyszło, a przed chwilą jeszcze padało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuje Agami 😘
no ja wpadłam się pożegnać -bo już dzisiaj czasu na neta raczej nie będzie
obiecuje zaglądać tak często jak tylko się da 🙂
o 18 wyruszamy tak że nad ranem powinnysmy byc w domku-trzymajcie kciuki oby obyło się bez niespodzianek
buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dziękuje Agami 😘
no ja wpadłam się pożegnać -bo już dzisiaj czasu na neta raczej nie będzie
obiecuje zaglądać tak często jak tylko się da 🙂
o 18 wyruszamy tak że nad ranem powinnysmy byc w domku-trzymajcie kciuki oby obyło się bez niespodzianek
buziole 😘

szczęśliwej podróży 😘 oby obyło się bez niespodzianek i... kontroli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Miałam napisać więcej ale ktos mi nie pozwolił 😜
OK.Weronika zasnęła..Nie będę sie rozpisywać bo mam jakies 30 min na przygotowanie mięsa na obiad, wstawienie prania i poskladanie tego co juz wyschło a jak zdąże to może i mopa chwycę 😉
U nas wszystko ok tylko czasu jakos brakuje. Nawet sobie nie wyobrażam jak bedzie jak wrócę do pracy na full 😮 Weronika zaczęła robić postepy, wreszcie przestała płakać na brzuszku i coś tam kombinuje w stronę przemieszczania się - póki co obraca się wokół własnej osi, do przodu jeszcze nie bardzo. Coraz częściej otwiera dłonie i nie ma już problemu z chwytaniem zabawek, bawi się też swoimi nózkami chociaż stopek do buzi nie wkłada 😉 Dzis rano bawiłą się uderzając otwartą dłonia w kolanko - dla nas to nowość bo do tej pory krolowały zaciśniete piąstki. Zaczęła też wreszcie wyciagać rączki do przodu, zwłaszcza jak się nad nią pochylę to dotyka mojej twarzy. Nadal sie nie obraca z pleców na brzuszek, sporadycznie zdarza się obrót w drugą stronę ale jak widzę generalna poprawę to mnie ten brak obrotów przestał martwić .
Zdarza się jej wydawać dźwieki podobne do" mama" czy "nie" ale jestem pewna że robi to nieswiadomie i przypadkowo więc do grona gadających sie jeszcze nie zaliczamy.
No i jeszcze jedna nowośc u nas - udalo mi się znaleźć mleko dla młodej. Kupiłam bebilon pepti, w sumie bez większej nadziei na sukces i rzeczywiście nie chce tego pić ale..... w kaszkach przechodzi, w przeciwieństwie do nutramigenu 😜 Nie ma też po tym zmain skornych ani wymiotu więc jestem troszkę spokojniejsza. Swojego mleka mam coraz mniej, chyba jednak powrót do pracy to stres i odbija sie na laktacji, do tego nieregularne posiłki i mniej picia ( bo gzie ja mam w terenie potem sikać??) i efekt widoczny...Zresztą Weronika się już chyba nie najada moim mlekiem bo w nocy pobudka co 2 h na jedzenie byla. Od dwóch dni dostaje na noc cyca plus kaszkę na 60ml mm i śpi od ósmej do 5 rano 😮
To chyba tyle u nas? Aaaa, bank wreszcie się zdecydował że możemy kupić to mieszkanie (miesiąc sprawdzaili status prawny mieszkania:angry 🙂, w międzyczsie nasze zaświadczenia o zarobkach się przeterminowały i musimy donieśc nowe ale już na 100% kupujemy to mieszkanie i mam nadzieję że za 2 tyg ruszamy z remontem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Ja dziś uderzam do znajomych na mecz i się bardzo z tego powodu ciesze będę między ludzmi 🙂 🙂 🙂 będziemy w jakieś 20 osób oglądać mecz w altance do tego grill i piwko dla pijących h 🙂 ja tam pić nie muszę ważne że fajnie spędzimy wieczór 🙂

Rita szerokości 😉

Buzki dla maluchów na 6 🙂
A my wczoraj zamknęliśmy 5 miechow
😜;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska nic nie ominelas.. ja nie pisalam ale mlody od tej trzydniowki mial wiecznie katar no i ta torbiel pod jezykiem jest wiec poszlam by go osłuchała przed wyjazdem w związku z katarem a przy okazji dala skierowanie do laryngologa....no i osluchowo ok na katar mucofluid do psikania a no i przy okazji wazenie i mierzenie i z waga idealnie 50 centyl bo 8200;D ale zwrostem 74 to juz pogalopowal na wyzszy nie pamietam ale wiem ze to odpowiada dziecku 9-10 miesiecy bo sprawdzala na siatkach i stwierdzila ze wysoki chlopak bedzie 🙂
spoznione 100 lat dla Michałka... no i kto dzis 6 konczy? 😉
Wanilka fajjnie ze mała takie postepy robi naprawde sie ciesze.. mowilam ci ze rehabilitacja duzo da.... u nas tez raczki otwarte brzuszek kochamy w2 okol wlasnej osi zasowamy jak sobie przypomni to dupka w gore i nosem po kocu ale do przodu pelza tylko szkoda ze glowy nie podnosi tylko na glowce jedzie...;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...