Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ale tu pustka 😮
Beatka jutro Twoj wielki dzień więc zyczę wszystkiego najlepszego na nowej/starej drodze zycia 🙂 Mam nadzieję ze choroba Ci odpuszcza i bedziesz się wspaniale bawić, buziaki 😘

My szykujemy się do wyjścia, oczywiście na mecz. W sumie ani mnie to euro grzeje ani ziębi ale zadzwonili znajomi z zaproszeniem więc idziemy, raczej dla miłego towarzystwa niz ze sportowego zacięcia 😜 A jutro do teściów..... 🤢

Siuski Weroniki zaczęły dziwnie pachnieć, do tego zaczerwienienie w wiadomych okolicach więc podejrzewam jakiś stan zapalny. Oczywiście cała Polska świętuje więc o wizycie u lekarza mogę zapomnieć do poniedziałku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia widzisz jak Wercia się rozkręca 🙂 następnym razem jak przyjedziecie to natrzaska mojej Julce i jeszcze jej napyskuje 😉 moja póki co odgłosy przeciwne wydaje... takie marudzenie, co z mówieniem niewiele ma wspólnego 😞 Super, że mleko chociaż trochę podpasowało, widzisz ja od dawna modyfikowane na noc daję, bo przynajmniej nocki mi całe przesypia, sporadycznie się budzi, a po moim mleku to pobudka za pobudką była 🤢 Życzę Ci, żeby już tak z tymi nockami zostało 😘 I super, że z mieszkankiem do przodu, a powiedz mi ten kredyt to w PKO tym z żubrem braliście? Apropo stanu zapalnego... spróbuj może zrobić Weronice nasiadówkę z rumianku, chociaż on lubi uczulać, chyba, że już masz sprawdzony... oby to nic poważnego 🥴
Agami zazdraszczam tego morza ☺️ i super, że Kuba zdrowiutki 🙂 i te jego wymiary... jak model 😜 wzrost jak moja, ale raczej lżejszy jest... Jula grubas ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Ja do nadrobienia mialam jakies dwa dni 🤨 nadrobic nadrobilam, ale nie wiem czy cos pamietam
Beatko wszytskiego najlepszego na nowej drodze zycia 😘 😘
Rita szerokiej drogi i bez kontroli
Coq ucalys Yasminke od Nas na polrocze 😘
aagaa jak masz mala kuchnie to wcale nie oznacza ze mozesz miec zmywarki. Ja mam bardzo malutka kuchnie i ma 3 w 1 tzn kuchenka, iekarnik i na samym dole zmywarka 🙂 jest dostepna w dwoch opcajach z gazem badz plyta elektryczna.
Wanilia super ze Weronika takie postepy robi 🙂
Meliska Twoja Jula przebija wszystkie dzieciaczki
Nowa witamy spowrotem. Super ze sie Komunia udala i wreszcie na swoim jestescie 🙂
Pam efekt koncowy bedzie na 100% super czekamy na zdjecia 🤪

Jak o kims zapomnialam albo pomylilam cos to bardzo przepraszam.
Co do zdjec z basenu to wstawie tylko musze znalezc takie gdzie nie widac moich uda albo tylka 😜 Florek dalej cwiczy chodzenie na dwoch nogach i pelzanie wykorzystuje tylko do tego zeby podejsc do mnie i pod moimi nogami zaczac jeczec ze on chce wstac. Stoi juz bardzo stabilnie, wiec zaczynam sie bac czy nie wyleci mi z lozeczka. Na szczescie jeszcze za bardzo nie kombinuje co tu zrobic zeby sam wstal na nogi, ale wydaje mi sie ze to kwestia gora tygodnia. Florek niestety nadal jest bardzo za mna, ale przyzwyczaja sie do mojej kuzynki. Dzis juz tak bardzo nie plakal jak go brala, wiec jestem dobrej mysli. Od Poniedzialku bedzie juz u niej w godzinach 8-16:30. Mam nadzieje wytrymaja z soba. W razie czego kupie kuzynce stopery do uszu 🤪
Ale sie rozpisalam 🙂
Aha moj M pojechal 20 km na rowerze zeby zobaczyc mecz z kolegami. Obiecal ze wroci po drugim meczu, ale... u Nas strasznie wieje i zaczelo padac, wiec napisalam mu smsa czy ma mozliwosc przenocowania u kolegi i zeby wrocil jutro 😜 Az sie lepiej poczulam ze jestem dobra zona 😜 W sumie cos mu sie tez nalezy 🙂
Ja mam firmowa imprezke 23-24 Czerwca kolo zywca i sie zastanawiam czy jechac. Moj M powiedzial ze mam jechac i on zostanie z mlodym i ewentualnie na drugi dzien do mnie przyjada to sie przejdziemy gdzies po tam i wrocimy do domu. Ale sama nie wiem. Jak myslicie jechac?

Poki co to ide spac. Kolorowych snow 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was wszystkie wszystkiego naj naj dla DORIANKA i JULKI ehheh no i mojego łobuziaka!!!
BASIA to wy dziś szybciutko dzień zaczęliście !!!
ANIQA no tak Mała JUlka nasze dzieciaki w kompleksy wpędzi no a FLOREK tak samo!!!
AGAMI Kubuś niezły zawodnik ślicznie mu w czerwonym
MELISKA ale fajnie na kocyku dzień spędziliście!!!!
My wczoraj spacerki nad wodą a tak to to w domku
Wiecie co byłam wczoraj w pracy powiedzieć że wracam 1 sierpnia powiem wam że gdybym nie musiała to bym nie wracała masakra jestem przerażona!!! Czułam się wczoraj w mojej pracy bardzo zagubiona ja nie wiem jak to będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry!! Meliska Julka to z 9 miesięcy chyba ma...niesamowita jest!! mój mąż chodził jak miał 9,5 miesiąca a to i tak wcześnie.jak tak dalej pójdzie to Twoja córa go przebije!! 😮 😮
Beatka współczuje że taka chora i to tak nie w czas 🤨 mam nadzieję że dzisiaj lepiej się czujesz i możesz mówić,bo TAK musi być wyraźne 😁 życzenia ode mnie : wszystkiego najlepszego co Cię w życiu spotkać może,samych dobrych decyzji,zdrowej Saruni i dla Was zdrówka a we wszystkich bólach wyrozumiałości od męża 🙂 życzę Wam aby żadne wady,złe słowa,ani żadni obcy ludzie nie zmącili Waszego szczęścia i wspólnego życia 🙂 dużo radości i wytrwałości Beatko 🙂 jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mąż wczoraj chciał jechać do strefy kibica pod pałacem kultury a mnie chciał samą w domu zostawić,czaicie????!! rodzice na mazury do rodziny pojechali,brat pod pałać i ten tez chciał 😠 wybiłam mu ten pomysł z głowy.najpierw mówił ze jedzie a potem po pracy przyszedł i się pyta;to jak moge jechać? 😁 😁 twarda byłam i powiedziałam że NIE.zerro litości! on dla mnie jej nie ma.tak to ja się nie denerwowałam,bo był w domu i mecz spokojnie oglądaliśmy.w przerwie się myłam a w drugiej połowie prasowałam 😁 zdzwoniłam już teściową i grilla zrobimy. obiad mam z głowy 🙃 dzisiaj a jutro może poprawka 🤔 zaraz chlebek nastawię w mojej maszynerii 🙃 będzie świeżuśki i pachniutki 😁
Rita to Wy już w PL? gdzieś zbłądziłam i nie pamiętam czy o 18 wczoraj wyjechaliście czy dzisiaj rano w końcu...mam nadzieję ze droga szeroka była albo jest i szczęśliwie dojedziecie 🙂
Aga mąż daleko...ściskam mocno!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po dluzszej przerwie 😉
Cos mnie te chrzciny rozleniwily, a w zasadzie to jedzenie 😁

Sprbuje nadrobic zaleglosci, ale nie odrazu, moze ktos mi stresci co sie dzialo ostatnio nowego?...

U nas ogolnie dobrze, maly ma dobry apetyt, je wszystko co mu sie da, a ostatnio ma zajawke chrupki flipsy i az sie trzesie jak je widzi 😁

Ja skonczylam z odciaganiem pokarmu i daje malemu tylko mleko modyfikowane i jak narazie wszystko gra 🙂

Malo czasu zrobilo mi sie ostatnio, moze przez te ciagle spacery z chlopcami...
Oby tylko pogoda dopisywala 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 😁

dawno mnie nie było 🙂 całe 2 dni!!! 😁

to zanim nadrobię to napiszę Wam co u mnie 😁

wczoraj do południa zakupy dla męża do Niemiec, potem przyjechała do mnie koleżanka ze studiów, i obiad, spacer, potem mecz 😁 😁 😁 a że ciepła noc wczoraj była to do północy siedziałyśmy na tarasie i gadałyśmy 🙂

dzisiaj od rana w ruchu... w końcu teraz Maciek śpi i sobie usiadłam, ufffff 🙃 bo tu jeszcze była Sandra, potem trzeba było ją odwieźć na busa, pojechaliśmy na czereśnie do znajomych, oj obżarłam się 😎 o 14 zrobiliśmy sobie grilla zamiast obiadu (moi rodzice są na wycieczce, jesteśmy z moim bratem) 😁 i grill trwał do 19.30 😁 😁 😁 bo sporo osób się przewinęło. no i kąpiel Maćka i w końcu upragniony spokóóóóóój 😆

teraz jeszcze trzeba męża spakować... a jestem wkurzona bo jedzie samochodem ze swoim kierownikiem i ten facet jeszcze nie powiedział, czy jadą jutro czy w poniedziałek 😠 😠 😠 no i nie wiadomo co i jak. powiedział, że koło 22 da znać... no co on sobie myśli w ogóle 😮 bo jak jadą jutro to pewnie ok 12 w południe maksymalnie.... mam nerwy na wierzchu po prostu 😠
jeszcze muszę mu udka upiec. a marzę o tym, żeby sobie spokojnie usiąść... bo od 3 dni non stop w biegu, non stop gdzieś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...