Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
WANILKA a jak ty tą kaszkę robisz??? Pytałam wcześniej ale mi nie odpisałaś!!!!
MELISKA jak mała???
ANIQA super że KALINKA na rękach byłam spokojna u swej opiekunki oby z nią została to 30 min !!!
Mój synuś już śpi!!!!
AGAAA MACIUŚ superowy gość w tym swoim łóżeczku!!!!
AGA 24 zachęcamy do rozmowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi nie zauważyłam... ☺️ gotuję kaszę jaglaną na miękko (na wodzie) i blenduję z owocami. Jabłko dawalam gotowane i do tego troszkę deserku ze sloiczka bo wyszło kwaśne. Truskawka z bananem oczywiście świeże były. Myślę że mozna to zrobić prawie z każdym owocem i w wersji obiadowej z warzywami też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi dzięki 🙂

Aniqa no to dobrze, że mała przyzwyczaja się do opiekunki. Ciekawe co będzie jak jutro z nią zostanie trochę sama. ale myślę, że będzie dobrze 🙂

a ja jestem mega zdziwiona i zaskoczona, bo Maciek leżał na poduszce i dawałam mu butelkę po kąpieli, jadł z otwartymi oczami i patrzył dookoła, łapał się za nogę i w ogóle zero spania, a tu nagle, wyrzucił butelkę z buzi, przewrócił się na bok i zasnął 🤪 🤪 🤪 to trwało 5 do 10 sekund... 😁 wzięłam go i przełożyłam do łóżeczka a on się nie obudził 🙂 no i już śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
jutro kupie kasze jaglana.
mam pytanie moj maz kupil kiedys make kukurydziana i mi lezy co mozna z niej zrobic

ja nie wwiem...a do krupniku to chyba kasza jęczmienna nie jaglana. A w jęczmiennej jest glutem więc tu już wg uznania - ja jeszcze czekam z większą ilością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie młody też już śpi ...ale w dzień miał dziwne akcje budził się z mega płaczem jakby my sid coś śniło tzn. nawet się nie bu 🤢dził tylko ja go wybudzalam bo ryczal przez sen...... 😮

Agaa fotki super 😉

Ja dziś pierwszy raz sama młodego kapalam .......zawsze był też tatuś.....ale dziś musiał coś załatwić więc nie czekaliśmy na niego..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Wanilia a dlaczego wy tak z tym glutenem uważacie boicie się czegoś ja mojemu małemu daje manną!!! Ja kupię jaglaną kaszkę jakieś urozmaicenie dla mojego synka

Holi no bo na gluten jest ekspozycja, zalecają dawać małe ilości teraz. ja daję pół łyżeczki manny do obiadku dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
holi32 napisał(a):
Wanilia a dlaczego wy tak z tym glutenem uważacie boicie się czegoś ja mojemu małemu daje manną!!! Ja kupię jaglaną kaszkę jakieś urozmaicenie dla mojego synka

Holi no bo na gluten jest ekspozycja, zalecają dawać małe ilości teraz. ja daję pół łyżeczki manny do obiadku dziennie

ale pol lyzeczki jeszcze nieugotownej, czy pol lyzeczki po ugotowaniu? 😉 bo wiadomo ze zmienia swoja objetosc i ja mam zawsze problem, o jaka ilosc chodzi. 🙂 ja tez tak robie, a dzisiaj kupilam deserek z hippa, kaszka manna z biszkoptami, o ktorej agami niedawno pisala, to wtedy do obiadku juz nie dorzuccam kaszy mannej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
holi32 napisał(a):
Wanilia a dlaczego wy tak z tym glutenem uważacie boicie się czegoś ja mojemu małemu daje manną!!! Ja kupię jaglaną kaszkę jakieś urozmaicenie dla mojego synka

Holi no bo na gluten jest ekspozycja, zalecają dawać małe ilości teraz. ja daję pół łyżeczki manny do obiadku dziennie

No własnie ja się też stosuje do norm żywienia - a niektore z nas z tego co wiem wcale glutenu nie podają bo tak zasugerowali im lekarze. Jakos tak wolę uważać, nie wiem czy ta cała ekspozycja ma sens ale w razie W wolalabym nie mieć sobie nic do zarzucenia.
Weronika juz wykapana, po kolacji, ząbki umyte i wyladowała w łóżeczku. Od kiedy pracuję klade ją poźniej spać - tym sposobem spędzamy razem trochę więcej czasu. A tatuś się rano wysypia z dzieckiem do 9 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
holi32 napisał(a):
Wanilia a dlaczego wy tak z tym glutenem uważacie boicie się czegoś ja mojemu małemu daje manną!!! Ja kupię jaglaną kaszkę jakieś urozmaicenie dla mojego synka

Holi no bo na gluten jest ekspozycja, zalecają dawać małe ilości teraz. ja daję pół łyżeczki manny do obiadku dziennie

ale pol lyzeczki jeszcze nieugotownej, czy pol lyzeczki po ugotowaniu? 😉 bo wiadomo ze zmienia swoja objetosc i ja mam zawsze problem, o jaka ilosc chodzi. 🙂 ja tez tak robie, a dzisiaj kupilam deserek z hippa, kaszka manna z biszkoptami, o ktorej agami niedawno pisala, to wtedy do obiadku juz nie dorzuccam kaszy mannej


ja daję pół łyżeczki nieugotowanej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa też mam ten deserek z biszkoptami ale jeszcze nie dawałam.

w ogóle ostatnio kupiłam tyle słoiczków, zarówno obiadków jak i deserków, że teraz postanowiłam że nic nowego nie dokupię dopóki Maciek tego nie przetrawi 😁 bo nie mam gdzie trzymać 😉

aaa, no i zawszę muszę mieć w domu chrupki kukurydziane, bo Maciek je uwielbia 😁 bierze w ręce (specjalnie kupuję takie długie, żeby wygodnie się trzymało - to Wam powiem, że długie chrupki są z firmy MrSnaki = bo nie chodzi mi o te całkiem dłuuugie i grube, tylko takie normalne, małe) i pałaszuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa też mam ten deserek z biszkoptami ale jeszcze nie dawałam.

w ogóle ostatnio kupiłam tyle słoiczków, zarówno obiadków jak i deserków, że teraz postanowiłam że nic nowego nie dokupię dopóki Maciek tego nie przetrawi 😁 bo nie mam gdzie trzymać 😉

aaa, no i zawszę muszę mieć w domu chrupki kukurydziane, bo Maciek je uwielbia 😁 bierze w ręce (specjalnie kupuję takie długie, żeby wygodnie się trzymało - to Wam powiem, że długie chrupki są z firmy MrSnaki) i pałaszuje 🙂

no wlasnie ja tez sie ostatnio zastanawialam czy moge juz malej dac chrupki, a moja mama mnie ochrzanila ze za szybko jescze 😮 a mowisz dajesz i nic mu nie jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa też mam ten deserek z biszkoptami ale jeszcze nie dawałam.

w ogóle ostatnio kupiłam tyle słoiczków, zarówno obiadków jak i deserków, że teraz postanowiłam że nic nowego nie dokupię dopóki Maciek tego nie przetrawi 😁 bo nie mam gdzie trzymać 😉

aaa, no i zawszę muszę mieć w domu chrupki kukurydziane, bo Maciek je uwielbia 😁 bierze w ręce (specjalnie kupuję takie długie, żeby wygodnie się trzymało - to Wam powiem, że długie chrupki są z firmy MrSnaki) i pałaszuje 🙂

no wlasnie ja tez sie ostatnio zastanawialam czy moge juz malej dac chrupki, a moja mama mnie ochrzanila ze za szybko jescze 😮 a mowisz dajesz i nic mu nie jest?


zupełnie nic mu nie jest. mnie znowu do dania chrupka namówiła moja mama, ja to się bałam, że jeszcze za wcześnie.

ale spróbuj 🙂 ja za pierwszym razem dałam mu pół chrupka, potem cały. Dzisiaj zjadł 3 na raz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa też mam ten deserek z biszkoptami ale jeszcze nie dawałam.

w ogóle ostatnio kupiłam tyle słoiczków, zarówno obiadków jak i deserków, że teraz postanowiłam że nic nowego nie dokupię dopóki Maciek tego nie przetrawi 😁 bo nie mam gdzie trzymać 😉

aaa, no i zawszę muszę mieć w domu chrupki kukurydziane, bo Maciek je uwielbia 😁 bierze w ręce (specjalnie kupuję takie długie, żeby wygodnie się trzymało - to Wam powiem, że długie chrupki są z firmy MrSnaki) i pałaszuje 🙂

no wlasnie ja tez sie ostatnio zastanawialam czy moge juz malej dac chrupki, a moja mama mnie ochrzanila ze za szybko jescze 😮 a mowisz dajesz i nic mu nie jest?

Weronika tez juz chrupki wciąga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jeszcze nie kupiłam mu chrupek ale się trochę boję bo on ma takie żylety te jedynki......
Co do manny ja daje lyzeczke suchej do deserka, tylko ja mam manne z bobovity błyskawiczną a na rozpisce co dostałam od nich to pisze że tej to jedną łyżke stolowa- to te 3gramy i że tyle powinnam dawać ale się cykalam i daje lyzeczke......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...