Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):

popraw mnie jeśli sie myle, czy on ma marszczenia po bokach? tak zeby fałdeczki ukryc na brzuchu? 😉

no przód taki właśnie marszczony, tył gładki, ale w razie W po basenie możesz tyłem do ściany śmigać 😎

TYŁEM DO ŚCIANY ŚMIGAĆ 🤪 🤪 😁 😁 ale tekst! uśmiałam się,że się popłaczę zaraz 🤪

buehueheue a tego to nie zauwazylam no niezle niezle
Rita jeszcze raz napisze bo sie powtarzam gdzie takich mezow sprzedaja?:P bo moj jak marudzilam ze chce zmywarke to kupil zlew 2 komorowy by bylo latwiej namaczac przed myciem;p a i mowil ze myc bedzie.... no i myje zazwyczaj... ale tak ugodowy jak twoj to nie jest;D bo jak wraca z pracy to chcialby pozadku na tip top a u nas to nierealne z Kubalinskim;p
tez ide pranie teraz robic... slonce wyszło a my w poniedzialek nad morze jedziemy to trzeba łaszki poprac by do soboty wyschło bo w sobote i niedziele wielkie pakowanie;D

nie no aga Twój też jest niezła sknera 😁 zamiast zmywarki zlew dwukomorowy hihi 😁 ale chociaż sam zmywa a mój to ani zmywarki nie chce mi kupić ani garów nie tyka 😠 tego to już nie wiem jak nazwać 🤔 Rita mówisz że na nowym odkurzaczu będziesz latać 😁 czasy się zmieniają to i transport trzeba zmienić 😁 u mnie też by był nie takt z tym kostiumem z tego samego powodu... to się nazywa KBC - kompletny brak cycków 😁 Marzenka no ja pisze i pisze do Ciebie a u Ciebie jakaś zawiecha 😮 dobrze ze wracasz do żywych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wybieram sie do kościoła na 11 ale idzie jak po grudzie...Jula śpi ,Ł. śpi a ja siedze przed kompem.Milenka na podłodze na macie.włosy w proszku,no makeup i tylko corn flakesy na śniadanie...kuźwa chyba nie dam rady 😮 a jeszcze pozbierać te moje towarki...żesz w morde! idę . buźka na cały dzień :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
agami napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):

popraw mnie jeśli sie myle, czy on ma marszczenia po bokach? tak zeby fałdeczki ukryc na brzuchu? 😉

no przód taki właśnie marszczony, tył gładki, ale w razie W po basenie możesz tyłem do ściany śmigać 😎

TYŁEM DO ŚCIANY ŚMIGAĆ 🤪 🤪 😁 😁 ale tekst! uśmiałam się,że się popłaczę zaraz 🤪

buehueheue a tego to nie zauwazylam no niezle niezle
Rita jeszcze raz napisze bo sie powtarzam gdzie takich mezow sprzedaja?:P bo moj jak marudzilam ze chce zmywarke to kupil zlew 2 komorowy by bylo latwiej namaczac przed myciem;p a i mowil ze myc bedzie.... no i myje zazwyczaj... ale tak ugodowy jak twoj to nie jest;D bo jak wraca z pracy to chcialby pozadku na tip top a u nas to nierealne z Kubalinskim;p
tez ide pranie teraz robic... slonce wyszło a my w poniedzialek nad morze jedziemy to trzeba łaszki poprac by do soboty wyschło bo w sobote i niedziele wielkie pakowanie;D

nie no aga Twój też jest niezła sknera 😁 zamiast zmywarki zlew dwukomorowy hihi 😁 ale chociaż sam zmywa a mój to ani zmywarki nie chce mi kupić ani garów nie tyka 😠 tego to już nie wiem jak nazwać 🤔 Rita mówisz że na nowym odkurzaczu będziesz latać 😁 czasy się zmieniają to i transport trzeba zmienić 😁 u mnie też by był nie takt z tym kostiumem z tego samego powodu... to się nazywa KBC - kompletny brak cycków 😁 Marzenka no ja pisze i pisze do Ciebie a u Ciebie jakaś zawiecha 😮 dobrze ze wracasz do żywych 🙂

wiesz ja mojego tez z internetu mam ale on chyba tak jak i wiekszosc sprzetow u nas w domu z promocji byl;D i wady ukryte ma;D no a zlew dwukomorowy szał robi hehehe moja namiastka zmywarki;D on tlumaczy ze w naszej kuchni metr na metr nie ma miejsca na zmywarke.. moze i prawda ale jak by pokabinowac to miejsce by sie znalazlo ale przeciez jedna zmywarka to tyllle piwa ze szkoda by bylo nie?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny !!! 🙂
Przyznaję się, że czytam Was tak po łebkach, bardziej forum przeglądam niż czytam, ale czasu mało.
Moja Bambina dziś w końcu wstała o 8 🙃 Poszalałyśmy normalnie.
Wczoraj miałyśmy dłuuuuugasny spacer, chyba 10 km zrobiłyśmy, a po południu jeszcze zakupy w mieście.
Pam fajnie, że Konstancja już mamuje troszkę 🙂 Moja Yasminka mówi 'tata' 'ata' i 'buła' - nie wiem czy ta buła to na mnie 🤔
Wkleiłyście tyle superanckich zdjęć 🤪 Marika świetny jest tzój Michałek 😆 piękny chłopiec. Moja córka nadal nie zajmuje się stópkami, więc paluszka do buzi nie wkłada. Meliska świetna sprawa chyba ten basen, i zdziwiłabym się gdyby się Julce nie spodobało 😉 A z tym workiem na śmieci...wiem, że Ci nie do śmiechu, ale ja się uśmiałam 😁
Mój mąż już jest w Polsce i niebawem dotrze do Łodzi. Mam nadzieję, że organizacja Euro go nie zawiedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
hej Coquś 🙂 a wiesz może jak sprawa na granicach wygląda? bo mąż autem jechał tak?

od strony Polska Niemcy sa wyrywkowe kontrole.... i to nawet do 50 km od granicy zatrzymuje staz graniczna z policja....bo kumpel codziennie jezdzi i mowi ze srednio co 2 dzien ma kontrole hehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i nie pojechałam do kościoła.... ☺️ ☺️ ach bo za dużo wszystkiego do zrobienia i się nie ogarnęłam w czas...Mila usnęła za to Jula właśnie śniadanie zjadła i muszę ją wreszcie ubrać,kurde bo i tak kaszle.a i zapomniałam Wam zdać relacje ze szczepienia.no masakra totalna!!!! wciagnęłam ją siłą do gabinetu 🤢 powiedziałam zeby sprawdził jej gardło bo pokasłuje i z samym gardłem była szopka i na siłę łyżkę jej wsadził do dzioba bo nie chciała otworzyć...okazało się ze niby tam nic więc co - szczepimy.matko litości!!! ja ją trzymałam a jeszcze zawołał pielęgniarkę bo bym sama nie dała rady 🤢 i dwie szczepionki przecież....ryk jak siemasz! raz ją puściłam przed szczepieniem i mi uciekła na korytarz.zatargałam z powrotem a przed tym lekarz kazał mi iść z nią do psychologa klinicznego bo ona ma psyche zrąbaną coś za mocno ze się tak rzuca...(koment jest mój) pytał ogólnie co się dzieje,czy była w szpitalu itp.no ale ona taka jest i co ja mam zrobić??psycholog to majątek a mnie nie stac na takie rarytasy...wyrośnie jak dla mnie.kiedyś nie było psychologów a wątpię żeby dziecko 5 letnie szło z uśmiechniętą miną na szczepienie.całkiem jest normalna tylko nie lubi lekarzy i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Rita napisał(a):
hej Coquś 🙂 a wiesz może jak sprawa na granicach wygląda? bo mąż autem jechał tak?

od strony Polska Niemcy sa wyrywkowe kontrole.... i to nawet do 50 km od granicy zatrzymuje staz graniczna z policja....bo kumpel codziennie jezdzi i mowi ze srednio co 2 dzien ma kontrole hehee

dzieki Agami-mam nadz że nam się uda i nie będą nas z dzieckiem przetrzymywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł 😁

kościół zaliczony, Maciek pierwszą procesję zaliczył 😁 teraz śpi... jak wstanie to dostanie butlę mleka i może na jakiś spacerek się wybierzemy 😁

a teraz komentarze:

Meliska no na duże cycki narzekam i narzekać chyba będę 😉 bo niektóre ciuchy to muszę w kosmicznych rozmiarach kupować, bo w cyckach się nie mieszczę.... 😮
no a Twoja Julka to po prostu wymiata nasze wszystkie dzieci 😁 jak zobaczyłam ją przy tych śmieciach to się uśmiałam 😁

Marika piękniutki ten Twój Michałek i super, że nauczył się pić z niekapka 🙂

Coq no to niedługo się zobaczycie z tatusiem 🙂 kiedy do Was przyjedzie? i na ile zostaje?

Asia zebrałaś już swoje towary??? 😁 oj, pośmiałam się 🙂 no i to z tym lekarzem, do psychologa każe prowadzić, bez sensu 🤢

Agami no po prostu ten zlew 2-komorowy zrobił furorę 😁 aaaa, fajnie że Kubuniek dał Ci się w końcu dzisiaj wyspać 🙂

Rita no to super, że masz nowy odkurzacz 😁 Twój Adam wiedział co robić 😜 jednak faceci myślą, bo żeby nie sprzątać samemu to wolał Tobie nowy kupić 😜

nie wiem czy o kimś nie zapomniałam, jak tak to przepraszam 😁

aaaa, NovaM to wracaj już do nas, teraz nie możesz się wymawiać komunią Oli - bo za Wami już, remontami - bo już zrobione. Więc pojawiaj się częściej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia dla pocieszenia powiem ci ze jak ja mialam 5 lat to w trakcie pobierania krwi nawiałam pielegniarce z opaska zaciskowa na rece a w rece trzymalam.... uwaga: fragment oparcia... tak sie tam szarpalam... i cale zycie bylam antyiglowa mimo ze nigdy w szpitalu nie bylam.... i jak szlam rodzic to nie balam sie tak tego ze mnie potna, czy znieczula jak momentu zalozenia welfronu... smieszne nie??? taki mam uraz do igiel ze bez znieczulenia zeby robie byle by tylko mnie nie kluli.... wiec rozumiem Twoja mała znakomicie.. widzisz u psychologa ze mna nie byli a jestem hmm no chyba w miare normalna 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
grudnióweczki dzisiaj wagarują 😜 co tak cicho?
Agami ale fajnie musiałaś z tym oparciem wyglądać hehehe dobrze że całej przychodni nie zdemolowałaś 😉
Adam mi zameldował własnie że wyjeżdżamy nie w sobote rano a jutro ok 18stej a ja luz blus na neta a tyle roboty i przygotowań -pfi nie chce mi się hehehehe lenia jakiegoś dziś mam -jutro bede zapierniczać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita no to fajnie, że wyjeżdzacie wcześniej 🙂 🙂 🙂 na pewno się cieszysz 🙂

a ja się nie cieszę, gdyż w niedzielę męża znowu tracę... wyjeżdża... na około 1,5 miesiąca... i już mi smutno 😞

😞 pamiętam jak Adam na miesiąc wyjechał kiedy Majcia miała 3 tyg 😞 wiem jak się teraz czujesz-przykro mi 😘 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂
Rita przepraszam, że nie odpowiedziałam, ale cały dzień coś i kompa nie włączałam. Nawet nie wiem jak na granicy, ale mąż nic nie wspominał o kontroli. A w ogóle to był już tak wkurzony i zmęczony tą podróżą (jakieś 28 godzin), że nie wypytywałam zbytnio. Wkurzał się nawet, że ktoś za nim po angielsku nadaje i nadaje a on wolałby polskiego posłuchać. 😁 😁
Aga Prawdopodobnie po 21 czerwca się zobaczymy. 🙂

Kurcze Wy dziś na procesjach, a ja sobie koło domu z miotła latałam 😁

A ja mam teraz dwoje dzieci. Siostra dziś przyjechała z Grzesiem i zostawia go na weekend więc będę miała wesoło 😆

Dobranoc dziewczyny! padam na dziób!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...