Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej,

Florkowi juz troche lepiej. Goraczaki juz nie ma, kaszle nadal, ale zaczyna wracac do zdrowia, bo zaczyna znowu rozrabiac 🙂
Ogolnie ma poczatek zapalenia oskrzeli z prawej strony. Najgorsze ze ja teraz zaczynam miec katar 😞
Melisa i Jula trzymajcie sie powinno przejsc niedlugo. ZDROWKA

Co do podawania lekow to Florek wczoraj wieczorem zwymiotowal po antybiotyku 😞 i cos czarnego mu przy tym wylecialo. NIe wiem co to i przepraszam za opis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meliska współczuje choróbska i Holi też...ja miałam grype żołądkową razem z Julą jak Mila była maleńka i tez strasznie przechodziłam...
miałam jechać na zakupy do auchan i już mamę obdzwoniłam czy zostanie z maluchami a ta mi teraz po południu dzowni i pyta czym pojadę,bo jak wychodziła do pracy to samochód stał na podwyższeniu nadal. no i co????dupa blada!!! zapomniałam że ten mój pompę wody zaczął wczoraj wymieniać w samochodzie i dzisiaj to na pewno nie pojadę...ale ja jestem zakręcona 🤪 😁 😁 a byłam w tym samochodzie (przypominam że na podniesieniu cały czas stoi) i klucze wyciagałam bo mąż je tam zostawił i nie zajarzyłam ze jest nie na chodzi 🙃 jaja jak berety 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane wypiłam ten olej rycynowy i po tym jeszcze 3 razy byłam w ubikacji ja nie wiem co mi jest!!! chciała bym żeby mi jutro przeszło bo zostaje sama z małym bo mój mąż jedzie w delegację!!!
Ciągle mi się w brzuchu przelewa i w ogóle ogólnie jestem rozbita

holi to moze nie pij tego oleju bo to naprawde silnie przeczyszcajace.... glupio to zabrzmi ale jak moj psiunio zjadl kosc to wet kazala dawac wlasnie ten olej jeden dzien i on po tym 4 dni jescze latal na dwor jak szalony ... i pol chaty zalatwil... mi sie wydaje ze lepiej wes ten nitrofuroksazyd i posluchaj lekarza ... bo oni chca zatrzymac a jak ci pisalam babciny sposob jest przeczyszczajacym sposobem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry bardzo my szykujemy się na wczasy ! 🤪 wyjeżdżamy na spontanie nad morze jutro Konsti fotelik ma przyjść kupiliśmy taki http://allegro.pl/recaro-fotelik-young-sport-9-36kg-od-bobowozki-i2446148492.html był w dzień dobry tvn i ma atesty i jest jeden z najlepszych kupiliśmy czarny bo jest fajny i nie bedzie się brudził mojej siostry córcia też ma taki lekko się odchyla co prawda jest od 9kg my mamy kolo 7/7,5 ale w tym małym siedzi jakby połamana była 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj widzę pełno chorasków u nas ZDRÓWKA ŻYCZĘ !
ZDJĘCIA SUPER
A mój M ma ciężkie dni przez sterydy i tak nie za bardzo mam czas wchodzić na laptopa bo on siedzi z miną (srający kot na pustyni) 😁
zobaczymy co będzie dalej 🙃 w końcu nad morze mamy jutro jechać 😆 Konsti się wyplażuje nie wiem na ile jeszcze pojedziemy może na tydzień 😉 jak już mamy jechać to trochę tam posiedźmy nie 🤪
idę na kolację i później muszę obstawić mecza może kasa wjedzie jakaś 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Udanych wczasów Pam!!!!!!!
Asia ty to normalnie wymiatasz z tymi ciastami...... Szok!!!!! Nasz cukiernik 😉 tylko szkoda że ich skosztować nie możemy 🙂.......
A chciałam wam powiedzieć że w pracy mam tyle roboty że szok ale spoko czas szybko mi leci i nie martwię się tak non-stop o synusia zresztą widzę jak po niego przychodzę że naprawdę mu dobrze u babci 🙂 a druga wspaniała rzecz nie jem tyle słodyczy co w domu....... 🙂 koleżanki z biura na diecie a i czasu mniej na podjadanie....heheeeee
a teraz oglądam mecz.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja umyta grzecznie w lozeczku leze,bo rano trzeba wstać a niestety nie mogę sobie w dzień pozwolić na drzemkę.....nie mówiąc o tym że z Misiem do 8 kimalismy......a teraz 6 mleczko i mama zwija manele do pracy...ale naprawdę nie narzekam bo mały super to znosi póki co 🙂 🙂 🙂

i w tym miejscu przesyłam wielkie i mocne uściski dla Florka !!!!!!!!!oby mu przeszły wszelkie dolegliwości i zaaklimatyzował się nasz skarbek bo musi być dobrze!!! Basia trzymamy kciuki za kolejne podejście 🙂!!!!!!!!!oby było udane!!!!!!!
Dobranoc laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry... u nas nie do konca dorby.,... maskara pol nocy przeplakalam... wczoraj ok 22 mialam telefon ze moj wojek probowal sie powiesic... mlody chlopak 35 lat;/ zona go zostawila.. maja 2 dzieci... a on nie do konca sprawny ruchowo bo po urazie kregoslupa 😞 i gdyby nie to ze drugi z baci mojej mamy poszedl zamknac kury i wszedl do stodoly to 5 minut pozniej by mu juz nie pomogl 😞((((( sorka ze wam tu zasmucam.... ale musiaam komus napisac....
dzis on przyjechac mial do mnie na noc... no i przyjedzie a ja mieszkam na 8 pietrze i mam balkon i tak sie boje ze on bedzie znowu probowal... nie wiem jak mu pomoc... jak wytlumaczyc ze rozwod to nie koniec swiata....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Agami zupka udana i mała prawie cały słoiczek zjadła a ostatnio tylko po pół jadała. sprawa z wujkiem kiepska...cieżko jest rozmawiać z osobą która jest w aż takim psychicznym dołku...bo można być wściekłym ale próba samobójcza to już kwalifikuje się pod psychologa. może zapytaj czy nie chciał by się spotkac z psychologiem i porozmawiać.kilka lat temu ze 3 chyba był u nas taki chłopaczek i pracował z tatą.to taty mojego brata ciotecznego syn.któregoś razu dostał wiadomość że jego brat się powiesił w stodole 😞 pojechał do domu wtedy i mamie był bardzo potrzebny...było ich 5.przykro tak...młody dzieciak miał chyba 19 lat o ile dobrze pamiętam,nie poznałam go nawet bo oni daleko na mazurach mieszkają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
AGAMI przykra sprawa z tym wujkiem kurde i ciężko mu będzie to wytłumaczyć ale może u was się lepiej poczuje!!!
Dziewczynki wczoraj piłam odgazowaną colę i całą noc nie miałam biegunki i dziś też nie także bardzo się cieszę oczywiście brzuszek mnie jeszcze boli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
probowalismy psychologa wziac ale on mowi ze wariatem nie jest i nigdzie nie pojdzie;/ no i nie wiadomo co robic... tylko cieszyc sie ze cos drugugiego wujka podkusilo ze w trakcie kolacji poszedl bo mial jakies przeczucie... i dobre przeczucie mial....ze uratowal.... obiecal ze nigdy tego wiecej nie zrobi.... wczoraj byly jego urodziny i we wlasne urodziny ..ok juz nie p[isze bo co napisze to kasuej i placze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia haha Milenka boska w tych jagodach cała, choby sama jadła 😁 a ciacho ... mmmm 😠 ja od wczoraj zjadłam tylko 2 Julki deserki
Basieńka dobrze, że z Florkiem lepiej i duży buziak dla niego, żeby szybko to choróbsko odpuściło i dla Ciebie też 😘 a Ty pracujesz???
Pam no proszę takim to się powodzi... na wczasy 😎 a fotelik wypas, ale cena powala. A kaska wpadła? 😜 jak meczyk obstawiłaś? a szczerze to ja nawet nie wiem kto wygrał ☺️
Agami zawsze nie wiem co w takich chwilach powiedzieć... cholernie przykre 😞 😞 😞
Holi widzę, że już Ci ta sraczka odpuściła... ufff 🙂

A u nas dziś już o niebo lepiej 🙂 Jula walnęła z rana mega wielką zieloną kupę, także dziecko do kąpieli a pościel do prania 😁 jeszcze dziś ją potrzymam na dietce w razie W. Ja dziś jak nowo narodzona do tego stopnia, że jak mój z roboty wróci to ja na shooping jadę 😜 a wczoraj przez cały dzień nie umiałam się z wyra podnieść i nawet mnie nie goniło tak strasznie, ale taka słaba byłam 🤢

PS.
Pozdrowienia od Wanilii 🙂 🙂 🙂 U nich ok... Weronika robi mega wielkie postępy i ząbkuje... zaś 🤪 za chwilę się okaże, że niektóre dzieci mają całe buziaki ząbków, a inne wcale... jak my 😞
I muszę tutaj koleżankę pochwalić, bo to złota dziewczyna... rano przejeżdża przez moją wichurę i dzwoni do mnie z pytaniem czy nic nam nie trzeba... pewnie myślała, że się od kibelka nie możemy oderwać 😜 Kochana duży oklask i buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Agami przykra sprawa z wujkiem, ale bedzie dobrze. Trzeba go teraz pilnowac moze sie w koncu pogodzi z tym. Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo dobrze.
meliska tak ja pracuje, jutro jest ostatni dzien w tej firmie i w poniedzialek inne biuro inna Firma. Musze dopilnowac zeby chlopaki sie spakowali i nie zapomnieli niczego. Podrukowac ostatnie rzeczy, zdac sprzet, popodpisywac obiegowki itp. Jakos sie kuruje w pracy, dolecze sie weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...