Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):


wczoraj 🙂 dzisiaj zapomniałam zdjęć zrobić 😉


Weronika może tylko pozazdrości Maciusiowi takiego wodnego wypasu 😁 Masiej juz sam siedzi?
U nas sie oczywiście na siedzenie jeszcze nie zanosi 🤔


siedzi 🙂 czasem się gibnie, ale raczej siedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaa śliczne foto fajnie siedzi Kuba niestety potrzebuje trzymacZka w postaci mamy 😉
Więcej napisze jutro bo dziś na komórce pisze a tu się ciężko pisze.
marika my od urodzenia kapiemy małego w pieluchach bo jak bez to płacze. Normalnie w tetrowych. Teraz może by już nie płakal ale po co mu zabierać jak lubi 😉a do basenu też jak wyłożyła bez pampersa to płacz był dopiero jak nalozylam posiedzial i dopiero w wodzie sciagalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba już wygrają, więc lecę pod prysznic... aż taką fanką piłki nie jestem 😜 to moja sis jutro fiesta 😉
Agami sama ostatnio pisałaś o tych pieluchach przy temacie kąpieli w bodziakach, ale widzę, że mamunie dostosowały ubiory do pogody 😁 I Kubuś i Maciuś prezentują się w tych basenikach ekstra... aż zazdroszczę tym naszym dzieciom, że mogą się tak pławić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ale dzisiaj masakra, no nie do wytrzymania, cala si kleje od potu, fuuuujjj.
Dziewczyny, ja nie wiem, co tej mojej malej dolega...ciagle ma zajebisty katar, nic nie minelo, jak widzi fride to sie drze w nieboglosy, do sciagania musza byc dwie osoby, bo sama nie maje rady jej z nosa wyciagac tak sie drze i kreci glowa. poza tym wczoraj zauwazylam na nozkach takie male czerwone krostki, dzisiaj rano juz wiecej, pojawily sie na raczkach i z kazda godzina ich przybywa, jak ja kladlam spac, to miala juz sporo wysypanych na nozkach, raczkach, plecach, brzuszku...nie mam pojecia co to, mala nic nowego nie jadla u mnie, boje sie ze moze opiekunka cos jej w piatek dala do zjedzenia. ciekawa jestem jak bedzie wygladala rano, jak sie obudzi...az sie boje, bo nie wiem co zrobic, mussze jutro byc rano w pracy i to na 8 godzin, wiec nie mam nawet jak isc z nia do lekarza 🥴
do tego Kalina nie chiala dzisiaj nic jesc..mam nadzieje, ze to przez ten upał, a nie przez ta wysypke czy katar
dziekujemy za życzenia 🙂
cos jeszcze chcialam pisac, ale zapomnialam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa na 8h? Chyba miałaś pracować po 4? Może to trzydniówka kolejna?

ale goraczki nie bylo wlasciwie,miala 37,2st, wiec jedynie stan podgoraczkowy. ja naprawde nie mam pomyslu co to. A meliska, , agami, wy przechodzilyscie ta trzydniowke, po jakim czasie schodza krostki??
jutro i pojutrze ide na 8 godz, bo kumpela bierze urlop. ale za to bede miala 2 dni wolne, wiec spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a my jutro rano do pediatry z Maćka krostkami na buzi, i zauważyłam też ostatnio kilka na nogach, na rękach... a potem do szpitala... trzymać kciuki proszę


hmmm, mze maja taka sama wysypke? bo Kalina na buźce tez kilka dostala


tyle, że u Maćka na buzi już ze 2 tygodnie to trwa. takie małe krosteczki, z daleka nie widać, ale z bliska buzia wysypana. ale już zaczyna schodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny my w piątek wylądowałyśmy w Mielnie bo najbliżej a mala jaka zadowolona z fotelika 🤪 3.5godz jechała i albo spała albo cichotko się bawiła i patrzyła gdzie jedzie 😎
jesteśmy w trójeczkę do soboty właśnie tatuś poszedł nam po bułeczki i jak zjemy śniadanie idziemy plażować mieliśmy parasol na plaże ale wiatr go połamał i idziemy na szybko kupić Konsti pół namiot jeszcze 🤪
wczoraj byliśmy na rybce u rybaków pycha 😆 Pozdrawiamy ze słonecznego morza!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
hej dziewczyny my w piątek wylądowałyśmy w Mielnie bo najbliżej a mala jaka zadowolona z fotelika 🤪 3.5godz jechała i albo spała albo cichotko się bawiła i patrzyła gdzie jedzie 😎
jesteśmy w trójeczkę do soboty właśnie tatuś poszedł nam po bułeczki i jak zjemy śniadanie idziemy plażować mieliśmy parasol na plaże ale wiatr go połamał i idziemy na szybko kupić Konsti pół namiot jeszcze 🤪
wczoraj byliśmy na rybce u rybaków pycha 😆 Pozdrawiamy ze słonecznego morza!! 😎

Dziękujemy za pamięć i pozdrowienia i zyczymy udanego wakacjowania 🙂 Tak sobie pozwolilam w imieniu nas wszystkich.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂
no co do krosteczke na buzi nasz tez ma z daleka nie widac a z bliska cala buzia wysypana.. pytalam pediatre powiedziala mi ze skora niemowlaka nigdy nie bedzie idealnie gladka i ze to pewno reakcja na jedzonko moje lub jego.... mialam isc do dermatologa ale jak bylm u przyjaciolki jej malyu ma 100 razy gorzej i tez lekarze zwalaja to na jedzenie..
trzydniowka musi byc z gorączka... powiekszone wezly chlonne na glowie i po 3-5 dni pojawia sie wysypka.. u nas zaczela schodzic juz na drugi dzien ale calkowicie zeszla po tygodniu
no aaaagaaa Maciej wymiata prawidziwie heheh powodzenia na gipsowaniu i wiesz co robic;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a poza tym moj Kuba wlasnie doslownie biega po pokoju... jak kiedys pelzal odpychajac sie nogami i nie wiedzial co z glowa zrobic i powoli mu to szlo to teraz lata jak zolnierz.... reka noga podkulona... reka sie podciaga noga prostuje i przejscie przez pokoj zajmuje mu minute;/ wlazi pod stol, pod tapczan, otwiera szuflady, wywala albumy ksiązki, zjada gazety, zabral sie za kwiatka ogromnego beniamina mialam na podlodze.. teraz stoi pod sufitem by sie mlody nie najadl bo rano juz zmierzal do niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Basenik super 🙂ale o co kaman z tymi pielu 😮chami w tym kapaniu???

Woooooooooow gol 🙂 coq chyba mina zrzedla....


Ech no aż tak to nie żeby mi mina zrzedła, w końcu Polska nie grała.
Ale kibicowałam Włochom, bo jakoś bardziej urzeka mnie ten kraj niż Hiszpania.
No ale fakt rozgromili Włochów. 😎

Meliska już kiedyś chciałam pisać, że zdjęcie w awatarze masz nieziemskie 😁 Dosłownie jakby dziecko o pomoc wołało.
Aniqa zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Kalinki.
Aga Maciek chyba polubił basen co? 🙂 Ja jeszcze mojego nie wyciągnęłam, nie wiem boję się, że jakoś Małą owieje. Raz tylko też jej rozłożyłam koc, a nawet dwa...ale to mama mnie tak nastraszyła, że podloże nie jest jeszcze nagrzane.
Agami Kubuś już pełza? 😆 No to trzymaj się na baczności!!!Moja usilnie próbuje podnieść pupę, ale nie idzie jej jeszcze.

Wszyscy u mnie w rodzinie twierdzą zgodnie, że Jasminka jest super silna, że jak się ją trzyma to sama się na nogi podnosi, że taka ruchliwa, że tak na brzuszku szaleje... 🤢 a ja sobie wtedy myślę co u grudniowych dzieci się wyrabia... 😁 no ale te opinie w rodzinie upewnieją mnie, że z rozwojejm jak najbardziej jest wszystko ok, skoro tacy zadziwienie 🙂
No nic idę się wygrzewać 😎 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 ale się u Was dzieje! Julka wpierdziela cebule,Kuba kwiatki 😁 istny szał!! a te krostki dziewczynki,jak dla mnie to uczulenie na jakieś żarełko albo potówki.w takie upały sama pogoda dzieciom potówki serwuje a nie my 😞 może się też skóra jeszcze oczyszczać...
byliśmy w sobote na grillu co torta robiłam a kurde zdjecia zapomniałam zrobić ☺️ a taki był piękny!!biszkopt,w środku bita śmietana a w nią truskawki pokrojone,na wierzchu bita śmietana i poukładałam truskawki w serce ♥ i na około truskawki poprzyklejałam i ozdobiłam jeszcze bitą śmietaną i wyglądał bosko!! 🤪 jestem z siebie zadowolona 😁 wszyscy jedli i nic nie zostało 😁 oczywiście pełen podziw na co ja zagrzałam się do działania i w niedzielę zrobiłam sernik 🤪 🙃 😁 hihihi (a dupa rośnie 😁) sernik boski ale w środku z lekka sie nie dopiekł....zawołana mama też stwierdziła ze upieczony... ☺️ o masakro...aleeee mama stwierdziła ze bardzo dobry a jak na moją mamę to duuużo bo serniki to ona robi najlepsze 🙃 w ndz Ł. dał ciała.wstał o 11,ogarnął się i pojechał 'skuter przepalić' 😠 nie było go chyba do jakiejś 18;30.raz dzwoniłam i odebrał,powiedział że zaraz będzie.no ale nie było 😠 jak już wrócił to nie trzeźwy i poobijany.pytam co się stało a on an to ze wywalił sie na skuterze 😲 😲 😲 no kuźwa!!!! nogi pościerane a on mi sie na łóżko pakuje a do tego czarne stopy miał bo w klapkach debil pojechał skuterem 😠 polałam mu te otarcia wodą utlenioną co by tak nie krwawiły a nasyczał się przy tym 😁 faceci to w ogóle nie wytrzymali są 😮 spał u Juli w pokoju na dywanie a Jula ze mną.zeszłam na dół i patrze na ten jego skuter a tam manetka rozwalona,lusterko potłuczone,plastiki jakieś połamane 🤢 podobno na trzeźwo się wyłożył a potem pojechał zapić smutek bo się wkurzył.na trzeźwo?? śmieszne.zapytałam czy wierzy w Boga (jak już przetrzeźwiał to przyszedł do nas).powiedziałam ze jeśli wierzy to to jest ostrzeżenie i przestroga dla niego i jeśli tego nie uszanuje to nie mam pojęcia co jeszcze musi się stać żeby się opamiętał... no i jeszcze mu powiedziałam ze stało się tak dlatego z niedzielę powinien spędzić z nami a nie na skuterze.tu przyznał rację.oczywiście wszystko go bolało ale zero litości.brak słów 😮 nie musicie mnie pocieszać,po prostu powiedzieć Wam musiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...