Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Moj Misio się przesuwa jakoś......ale trudno mi to nazwać ale.całe łóżko przesmiga raczej pupe podnosi i tak trochę ryje.....bo rączki słabsze 😉 ale do zabawek dojdzie w swoim dziwnym stylu 🙂 🙂 ale najlepsze jest to ze mówi "baba" i zdarzyło się też dziś 3 razy "mama "ale on tak powtarza po mnie 🙂 i tak ćwiczy ćwiczy usta i w końcu się udalo 🤪 ale śmiechu z tej gimnastyki ust miałam aż się poplakalam 😉 ale baba stanowczo mu lepiej idzie..... 🙂

Julka fajne foto 🙂
Aniqa przykro ze ten twój taki len i pasożyt ...... Przecież nie jesteś robotem!!!!!!!


chyba baba łatwiej się mówi, bo u nas też jest częściej 🙂 ale zdolniachy te nasze dzieci 🙂 tak szybko teraz chłoną wszystko!!! 🙂
a jak tam, babcie rozpuszczają Michałka??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane ,y madal się wczasujemy u teściów!!!
Ile wieści nowych super!!!
ANIQA cieszę się że wysypka przechodzi już i że już wracasz do pracy , przykro mi że twój mążtak mało czasu Kalince poświęca!!!FACECI MAJA LEPIEJ TO FAKT!!!
WANILKA WERONIKa superowska jest w avatarku!!!
MELISKA super ta JULCIA TWOJA oczy ma słodkie!!!
AGAAA gratki dla Maciejki że już się za raczkowanie bierze!!!
AGAMI współczuję że tak w pracy twojej jest oby się rozkręciło!!! Zebyś się szybko wkręciła!!!'
Mój mały ciągle się ślini i brak zębów marudzi codziennie mało co się zabawi i tylko rączki ale musze go pochwalić od ponad tyg robi kupę do nocnika!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mowie Wam, ze cos sie spindoliło ostatnio...bo nie był taki, jakbysmy przestały go interesowac,,, NIE WIEM JUZ SAMA....wiem, ze ja tez nie jestem bez winy, jakas humorzasta jestem ostatnio, czepiam sie, wiem o tym, ale to wszystko wynika z jego zachowania. my sie chyba wzajemnie nakrecamy 🤢 mysle ze poprostu jestem juz wszystkim zmeczona i przydałby mi sie dzien wolnego, od kaliny, od niego, od obowiazkow...
a ztym gadaniem, to naprawde aż tak u was??????? 😮 😮 😮 u nas jeszcze zadnych artykułowanych sylab, ylko piski, krzyki,aaaaaaaaaaaaaaaaa,eeeeeeeeeeeeeee, ełeełe, ale żadnych mam, tat, bab 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski. 🙂

Temat pełzania i raczkowania? 🙂 Bambina zaczyna unosić miednicę 😎 zobaczymy co z tego będzie. A gadanie, to właściwie jak zacznie to nie przestaje, ciągle nawija i najczęściej tata 😆 chyba jej go brakuje 🙂
Agami gratuluję pierwszego przeprowadzonego dnia.

W mijej rozpisce też podane jest, że 1/4 żółtka już można dawać.
Ja dziś w ogrodzie dałam kilka owoców agresy Yasminie i trochę wisienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julus tez pelza, smiga tak ze w 10 sekund caly lozko przemierzy 😁
mama i baba tez juz mowi, tylko tata nei cche, a maz zazdrosny, hihi 😉 no ale to nagroda dla mnie ze tyle czasu z nim jestem 🤪
aniqa - ja tez czasami czuje ta niesprawiedliwosc, kocham Julka, ale czasem nie mam nawet kiedy do kibla pojsc porzadnie, wszystko w biegu, jem w biegu, spratam jedna reka, wieszma pranie druga, trzecia trzymam julka, do tego mam 2 psy z ktorymi musze wyjsc i swinke morska ktora uzarla Julka w palec jak jadl banana!!! 😮 a maz po 10 godzin w pracy, a jak wraca to jeszcze mu obiad podaje... dzisiaj na 2 godziny tez musialam isc do przychodni bo mialam pacjentow umowionych do siebie. ale teraz z racji tego ze ciezarna jestem to sie troche zbuntowalam i mam wieczorem chwile dla siebie, cyzli siedze na mamusiach 😁 no ale zaraz za ksiegowosc sie biore. kobiety niby teraz emancypowane, gowno prawda, dalej haruja jak dzikie osly 😜
coq - my mamy dwa dolne, ale podobno do roku czasu moze nie byc zebow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
Na poczatku Serdeczne Gratulacje dla Chloe.Zycze bezproblemowej ciazy i mam nadzieje,ze nas czasem zachwycisz jakims zdjeciem:*
Ja wlasnie usypiam Saruche ale ma dzis strajk jakis :/ Siedze na lozku a ona sie wierci w lozeczku. Co do kawy i kostki rosolowej to jest tak,ze Sarah je to co my a ja do zup dodaje kostke wiec sila rzeczy zjada.W dzisiejszych czasach chemii sie nie uniknie. Tu warzywa sa bez smaku i jakos trzeba ratowac obiad. A kawa coz,lyzeczka na posmakowanie to nie jeat morderstwo,wiadomo ze nie parze jej filizanki kawy i nie pije jej na sniadanie.
Aniqa wspolczuje tej sytuacji z mezem. Sciskam Cie wirtualnie:* Nie martw sie moja Sarah mimo,ze gada artykulowane sylaby,to nie pelza,nie raczkuje a jak siedzi to sie gibie. Nie martwi mnie to,bo dzieci rozwijaja sie w roznym tempie i nie ma sensu porownywania dzieci takze nie martw sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Meliska Julka sliczna ale bynajmniej nie dzięki kolczykom. Mnie osobiście nie podobają się kolczyki u niemowląt, mam nadzieję że wybaczysz mi szczerość 😉
ach... wybaczam 😉 I rozpływam się nad fotkami Weroniki... jest boska 🙂 a avatar wymiata 🙂

aaagaaa napisał(a):
a Maciek to już nawet raczkuje 🤪 😁
Jula już od 2 tygodni raczkuje i nie ma miejsca w domu gdzie nie da rady dotrzeć 😉 masakra jak pomyślę, że jeszcze niedawno tylko leżała i przy cycusiu spać chciała 😜

holi32 napisał(a):

musze go pochwalić od ponad tyg robi kupę do nocnika!!!
😲 😮 😲 😮 nawet się nie pochwaliłaś, że go już wysadzasz... jak Wam się udaje tak trafić z tą kupką??

holi32 napisał(a):
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ dla JULECZKI DZIS 7 mies i dla DORIANKA
i wice wersa 😘

Aniqa1111 napisał(a):

a ztym gadaniem, to naprawde aż tak u was??????? 😮 😮 😮 u nas jeszcze zadnych artykułowanych sylab, ylko piski, krzyki,aaaaaaaaaaaaaaaaa,eeeeeeeeeeeeeee, ełeełe, ale żadnych mam, tat, bab 😉
u nas to samo... wrzeszczeć umie... nawet bardzo głośno 😜

coquelicot napisał(a):
A, chciałam pytać, czy wszyscy już mają jakieś zęby? Bo u nas nic, myślę soie, że ona zacznie szybciej chozić niż jej jakiś ząb wyjdzie. 🤔
my nie mamy 😞

Chloe pięknie wyglądacie i już nie mogę się doczekać jak zobaczę Cię znów z brzuchem 🙂 się narzekało, ale się tęskni do tego stanu ☺️ i cały dzień gęba mi się cieszy jak o Tobie myślę 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry

coq wiecej jest bezzebnych dzieciaczków 🙂Julka, chyba Eluś ..... 😉 do ząbków nie ma się co palić 😉 ważne żeby tylko jak najmniej bolesnie wyszły.....

agaa
rozpieszczają .....na maxa....jeszcze moją mamę jestem w stanie opanować ale teściowie hmmm ciężka sprawa.... ale trudno ważne że mały zadowolony a mama musi to przełknąć w pewnych sprawach ustępuje bo szkoda mojego gadania jak i tak póżniej bedą robić jak im pasuje jak ja jestem w pracy.... ale da się żyć jedzenie mały ma ułożone jak w zegarku tylko np. dziwnie u tesciow moje dziecko wody nie toleruje.... 😮 😮 😮 wiec wtedy ja mu daje popoludniu wode ..... 🤔i jakoś dajemy rade 😉

chloe śliczne foto 🙂 włoski hmmm na ich brak nie narzekamy 😉 mój misio chyba miał najdłuższe z grudniowych dzieci 😎już go obciełam bo były za długie nie patrząc na zabobony.... że się nie obcina ..... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eluś śliczny 🤪ale jak on siedzi fiu fiu 🙂

Aniqa no moj jakoś"pełza" ale nie siedzi twardo...strasznie sie giba 😉

a my się kąpiemy już tylko w dużej wannie najpierw jest kąpiel a później trochę spuszczam wody a młody fik i na brzuchu się bawi w wodzie .....i odkąd kąpie się w wannie ruszył z tym pełzaniem bo w wannie było łatwo a teraz na suchym terenie to ćwiczy 😎 więc wszyscy zadowoleni mniej roboty niż z waniennką a i młody przeszczesliwy 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...