Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wow 😁 aż tyle stron!!! super 🤪

Coq Sindbadem jeździ mój mąż do Niemiec... i on już też kiedyś dosyć niedawno miał wypadek w Niemczech. i ja za każdym razem sobie myślę, że on mógł tam siedzieć....

Pammat to facet... i tyle...

Marika Michałek sobie zabawę nową znalazł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wow 😁 aż tyle stron!!! super 🤪

Coq Sindbadem jeździ mój mąż do Niemiec... i on już też kiedyś dosyć niedawno miał wypadek w Niemczech. i ja za każdym razem sobie myślę, że on mógł tam siedzieć....

Pammat to facet... i tyle...

Marika Michałek sobie zabawę nową znalazł 😜


Ja to wczoraj usnąć nie mogłam przez ten wypadek.
I tak z mężem o tym gadalismy, że tyle razy jechalismy autokarem, że właściwie wsiada się i daje swoje zaufanie kierowcy. Ja to zawsze w nocy miałam strach trochę na autostradzie w Niemczech, bo wszyscy śpią, cisza, a ten jeden kierowca jedzie, bałam się, że usnie i miewałam wrażenie, że zjeżdżamy na bok czasami. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ni i dzień dobry. 🙂

u mnie od nocy już pada...ah jak dobrze, że musowo wychodzić nie muszę.
Jutro za to do pediatry, na bilans dziewiątego miesiąca.

A i małżonem się dogadałam, najzwyczajniej w świecie znowu normalnie z nim gadałam jakby się nic nie stalo, a potem po prostu zapytałam co on taki fochowy jest. Stwierdzam, że u nas najlepiej jest porozmawiać, bo wszelkie fochy i podniesiony głos komplikują bardziej sytuacje, a tak kilka słów i po problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
U nas pogoda w kratke raz pada a ra slonce. Wrocilam z pracy i upieklam bulki,do ktorych wczoraj ciasto robilam. Sa bardzo smaczne,duzo lepsze niz te pompowane ze sklepu. Tak wiec bede piekla swoje pieczywo. Przygotowalam obiad na dzis i zazelam juz na jutro. Dzis znowu Sarutka spala cala noc,ale wieczorem wczoraj znalazlam przyczyne tego nie spania i placzu nocnego-dwie dolne jednynki sie wyrznely 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
U nas pogoda w kratke raz pada a ra slonce. Wrocilam z pracy i upieklam bulki,do ktorych wczoraj ciasto robilam. Sa bardzo smaczne,duzo lepsze niz te pompowane ze sklepu. Tak wiec bede piekla swoje pieczywo. Przygotowalam obiad na dzis i zazelam juz na jutro. Dzis znowu Sarutka spala cala noc,ale wieczorem wczoraj znalazlam przyczyne tego nie spania i placzu nocnego-dwie dolne jednynki sie wyrznely 🤪 🤪


Gratuluję ząbków 😆 A bułek zazdroszczę!!!!!! 🙂 mhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
heja nie mam kurna czasu na nic
moja ma juz 2 dolne jedynki takie białe widac ale takie malenkie zabki smieszne hahah rosna jej obie naraz ale jakos nie odczuwa chyba tego i zachowuje sie i spi normalne
umie juz bic brawo i grac na flecie hahaha kupilam jej flet w biedronce to sobie siedzi i gra na nim hahahah no i daje buzi w sensie nachyla sie i wystawia usteczka lub tez caluje lalke

no nic pozdrowienia!!


O i tu gratuluję ząbków 🙂
Nasze górne się jakoś ociągają.
Ulka zdolna ta twoja Karolinka. Już na flecie gra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
...a więc tak: pojechał na prześwietlenie,założyli mu jakieś usztywnienie -jutro ma z przeswietleniem iść do lekarza i mają mu gips założyć bo oczywiście palec złamany 🥴 szef mnie wkurzył bo kazał powiedzieć że to się stało w domu a nie w pracy że to za dużo problemów dla firmy-kontrola miejsca pracy itd i że dla ubezpieczalni to jedno licho czy w domu czy w pracy-taaaa na pewno. Jutro po zwolnienie lekarskie idzie i złożyć papiery do ubezpieczalni-zobaczymy czy go nie wyrolują a jeśli tak to ja powiedziałam że dym zrobie bo płacimy bardzo duzo za ubezpieczenie a mnie juz wyrolowali z macierzyńskim-jak teraz jego oszukają to nie będzie w firmie wesoło bo oni niby jak rodzine traktują a tak naprawde jak coś trzeba to mają w nosi-na papiery na kindergeld też czekam i czekam echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita współczuję bólu mężowi, i całego zamieszania Wam. Nie znam się, ale mam nadzieję, że szef sobie w kulki z Wami nie poleciał.


dzięki Coq 😘 wgle jakieś dziwne te pogotowie -zdjęcie dotał że złamany palec z przemieszczeniem a tylko mu usztywnili i nawet nic przeciwbólowego nie dostał-dopiero ja mu w domu ketonale dałam 🤨 jutro rano ma do internisty jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane kurcze COQ nie fajnie z tym kaszlem mój mały ma to samo!!! Też na śnie czasem zakaszle!!!! W dzień też kaszle i podam mu syrop prospan podobno super jest!!!!
Ulka wiem coś o braku czasu ja niby nic nie robię a tu czasu brak!!!!
Agamiii współczuję KUbusiowi tych ząbków biedak się męczy ale już bliżej niż dalej bo mój nie ma ani jednego!!!
U mnie pADA I PADA DOPIERO OD 19,30 GDZIES!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę ze dzisiaj znowu emigrantki rządzą 😉 😘

U nas w miarę....tylko w nocy młody fikolki w naszym łóżku strzelał 😮 więc muszę się wcześniej położyć bo widziałam ze górne jedynki mają zamiar wstąpić do szeregu 😉 więc w nocy może być różnie .... ale camilia,i pracetamol w pogotowiu.....jakby co... 😉 😮

kupiłam dziś rajstopy w sprayu i całkiem fajna sprawa ........ 🙂 chociaż ciul wie za tydzień jaka będzie pogoda.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...