Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas glownym zakazem jest kategoryczny zakaz ciagniecia koty za ogon 😜
Meliskami tez sie ojciec nie udal. Nawet nie wie, ze ma wnuczke ☺️
Wiecie co Sarah raz w tygodniu ma okropne zatwardzenie. Ale takie, ze az placze i trzeba jej pomoc. Wlasnie kilka minut temu byla akcja. DOslownie kamien zrobila 🤢
To nie od jedzenia, bo raz caly tydzien pija jedynie mleko ( te samo od zawsze) i tez byl problem.
Myslicie, ze nagle mleko moglo jej "odpasowac"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata mój ojciec widział Julkę może ze 2 razy przez skype i nie zapowiada się, aby na te święta przyjechał, ale mi nie zależy 😞 wiem, że przykre to co piszę, ale to dla mnie prawie obcy facet... zawsze był, ale zawsze tak daleko... chociaż był blisko 😞 w sumie nie mam żadnych dobrych wspomnień... zostały wyparte przez te złe 😞 nigdy nie byliśmy dla niego zbyt ważni 😞 Ale z tego co kojarzę to mama dla Ciebie jest kimś najważniejszym... widzisz i u mnie jest tak samo... za mamę się mogę dać pokroić 🙂 A z tym śniegiem to Marika drży przed parapetówą u Agi 😉
Wanilia spoko, spoko... to już dziecka wykąpać nie można 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata i jeszcze o te kupki... czy ja dobrze zrozumiałam, że Sarah przez ostatni tydzień tylko mleko piła? może dlatego? pamiętam, że jak mój mąż był na diecie Dukana... odżywiasz się samym białkiem to obowiązkowo musiał zjadać codziennie otręby, żeby właśnie problemu z kupami nie było 😉


Czy Wasze dzieciaki też tak pchają wszystko do dzioba... moja jak odkurzacz... kiedyś wyciągnęłam z buziola gówienko gołębia 🤢 a dziś biedronkę 🤢 a było się chować u nas w domu przed zimą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha, to pewnie była ta ruska biedronka 😜 Moja też odkurzacz, jak coś znajdzie to mówi bee, patrzy na mnie ale i tak do buzi ładuje
Beata z tego co pamiętam to problem z kupkami się u Was powtarza? Jeśli tak to moze się zaopatrz w syropek? I współczuję, przerabiałyśmy to ale całe szczęście minęło. A teraz jak Młoda codziennie pije sok ze świeżych jabłek i marchewki to na zachomikowanie kupy nie ma szans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj nie ma czego jeszcze gratulowac 😉 jedno razowa akcja była 😉 a teraz dalej rączki i raczki 😉
Temat teściowej ... Już nie poruszam ale u mas są dni gorsze i lepsze... Ale często jak to z teściowa bywa...
Ha dziś golabki zrobiłam 😉 wiecie... Od trzech dni nie chce mały cyca i czuje się taka niepotrzebna;( sam odrZucił. Wszyscy mówią że trzeba sir cieszyć że sam a mi tak jakoś smutno;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa pierwszych kroczków gratuluję Kalince 🙂
Meliska no u nas też wszystko pcha do buzi... i ostatnio ślini się na następne zęby bardzo, już mamy 8 😁 i idą kolejne 🙂 no i wokół buzi od ślinienia się i od wpychania wszystkiego czerwonoooo...
A jeśli chodzi o tatę to rzeczywiście jest wspaniały! 🙂 mama zresztą też, chociaż z mamą częściej się pokłócimy, ale to tak na chwilę, mama ma taki charakter 😁 że trzeba jej ustępować 😁 a ja znowu nie zawsze chcę ustąpić 🙂 no ale ogólnie wiem, że zawsze mogę na nich liczyć!!! 🙂
Beata no szykuje się parapetówa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A ja znów zdjęcia nie widzę 😠
Dobranoc - coś czuję że ząbki idą więc nastawiam sie na kolejną wesołą noc. Popołudnie też było ciekawe 🥴 Myślałam że to za szybko na trójki ale skoro Maciusiowi też idą 😲


tak coś tam wyczuwam... i mi się tak wydaje. no i przy tym ślina po prostu kapie... bluzkę muszę zmieniać co trochę bo za trochę mokra cała przy szyi... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc0007fd.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img571/7893/dsc0007fd.th.jpg[/IMG][/URL]
a to z dzisiaj 🙂
hmm, cos mi sie zle zdjecia z image wleja 😠 ale jak sie kliknie na zdjecie to sie powiekszy

a ciekawe, co z Nova i jej okiem, bo tak jakos ucichła, na fb tez jej nie widac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...