Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zalogowałam się na pocztę, o 4 rano dostałam maila że dziś fotelik zostanie wysłany więc jutro powinien być u mnie 🙂 Zdecydowałam się na MaxiCosi Priori, taki jak ma Julka Meliski.
I jescze w kwestii fotelika miałam napisać do Chloe bo rozważałam mocno opcję kupienia MC Mobi montowanego tyłem do kierunku jazdy ale rozmawiałam z kolegą który ma taki i stwierdził że nie kupiłby drugi raz do samochodu bez isofixa bo montaż to koszmar i wcale nie jest pewien czy zamontowany na takiej podpórce fotelik jest bezpieczny Pomijam kwestię miejsca w aucie. Chyba że masz Chloe jakiś nowszy samochód niż ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kalina dziewczyna jak malina 🤪
My też mamy nowe zdjęcia z jesiennego pleneru u dziadków 🙂
ps. o co chodzi z imageshack? Wy tez zamiast zdjęć widzicie te żaby? 😠 Ja np. widzę zdjęcie Kalinki ale Julka i Karolinka mi się nie wyświetlają 😞

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/248/dsc9884.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9595/dsc9884.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc9897.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2046/dsc9897.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja widzę normalnie no i zdjecia są CUDNE!!!!!! i Weroniki, Kalinki i Karolki 🙂

Werka zawsze z fajnymi fotkami od dziadków wraca 😉
my też mamy ten fotelik MC Priori 😜

coq wiemy że masz okres 😜 😉 ale nam tu nie fochuj!!!!!! 😜 😜 😎

butki fajne 🙂 pokupiłyście 🙂

korczków gratulujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beata
a te suszone śliwki z słoiczka np. gerber próbowałaś??? naprawdę na zatwardzenie pomagaja! a nie ma to nic wspólnego z chemią ....
tym bardziej jak mama jedzie do Ciebie to Ci może przywieść 😉
dzień dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dwien dobry!

Wanilia czy Ty kiedys pisalas, ze to twoj tata robi takie zdjecia(a moze o tate meza chodzilo 🤔 ) czy to Ty po prostu? Jej ! No piekne!!!! Szczesciara z Werci, z etakie zdjecia bedzie miala!
Beata ja mialam miec dzis laserowy zabieg na szyjke i z terminem trafili jak kula w plot. Jak maz mnie umawial na spotkanie to zadnych wskazowek a propos okresu nie dawalam, bo wszystko rozlegulowane bylo. Ale jestem wsciekla! 😠
Kalince juz gratulowalam. Ma niesamowicie dlugie wlosy gwiazda 😆
Ula przepiekna jest twoja dziewczynka, lubi tak w czapce po domu?! 😉 😆
Meliska serio, Jula wuglada jakby pakowala 😁 😁

Ech, juz nie pamietam co tam jeszcze pisalyscie...uciekam suszyc wlosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

my już dzisiaj po 7 wyjechaliśmy z domu i pojechaliśmy podpisać umowę na gaz 😁 przyjeżdżają z licznikiem 8 listopada 🙂 a po wczorajszym kopaniu i wkładaniu rurek do gazu to koło domu mamy bajoro... 🤢 u rodziców musieli w dwóch miejscach kostkę brukową ściągać i nie założyli z powrotem bo napadało tyle śniegu podczas ich pracy, że nie dało rady 🤢

Wanilia po prostu piękne zdjęcia!!!!!!!! cudo po prostu!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jacie!!!!!!!waniliia zdjęcia super,profesjonalizm aż bije po oczach;-) a czapkę Kalinka ma taka sama, z HM:-D napatrzeć się nie meogę,jakie ffajne,też bym chciała żeby ktoś Kalinie taka sesyjke zrobił.
Wczoraj chciała spiworek do wózka kupić,ale cena mnie zabiła, 130 zł!!!! Dzisiaj poszukaj używane.a wy jakie macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie skonczyla Sarah obiad plujac na wszystkie strony zawartoscia w buzi 😜
Coq u nas HM ma na koniec sezonu zimowego bardzo fajne promocje. Nakupilam czapki i rekawiczki bo byly po 0,49cent welniane, wygladaja jak te grube robione na drutach. Sprawdz u siebie na stronce, bo mozna trafic na super, tanie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka zawsze możesz kompocik z suszonych śliwek podać, takie paczkowane to i u Was tam powinny być 😜
Coq zdjęcia robi mój tata, ja tylko wymyślam gdzie ma je robić i skaczę dookoła Werki coby jakiś uśmiech zapodała i patrzyła gdzie trzeba 😜 Dziękujemy za komplementy, rzeczywiście ma mój tata rękę do fotografowania i zawsze od dziadków wracamy z pięknymi fotkami 🙃
Aniqa ja kupiłam czapę rozmiar 74-80 i spada Werce na oczy więc póki co tylko do zdjęć w niej wystąpiła 😉
Byłam dziś u koleżanki, mamy 20 miesięcznego chłopca i jak Werka zaczęła marudzić to położyłam ją w jego łóżeczku, przymknęłam drzwi i wyszłam. Po chwili słyszę jakieś stukanie za drzwiami i zanim tam doszłam to już mi myśl zaświtała że nie spojrzałam czy szczebelki wszystkie są. Oczywiście dwa wyjęte a Werka po podłodze rządziła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂

widzę, że dzisiaj jest mniej do czytania...

my na spacerku byliśmy, pogoda jak na Boże Narodzenie, ok 13 wyszło słoneczko i było pięknie po prostu, wszystko ośnieżone, drzewa, dachy, sporo śniegu, mrozek taki minus 1. i do tego słoneczko 🙂 cudnie po prostu!!! 🙂

potem na kawkę poszliśmy do koleżanki 🙂

no a teraz przetrzymuje Maćka, żeby jak najbardziej opóźnić kąpiel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
troche mnie nie było,troche się tu działo...a to fazy jednej nie było i pąd zabrali na 2 dni 🤢 na przedłużaczach się żyło,dobrze że mój mąż kumaty z elektryką to żarówką w każdym pomieszczeniu była na kablu 🙃 w międzyczasie pół dnia wody nie było.trochę śniegu i jak zwykle 'zima drogowców zaskoczyła' 😁 😁 na szczeście już wszytsko jest ale kuźwa mógłby mój brat w piecu napalić... 😠 aż mam nos zimny...Milce chyba jakis kolejny ząb wychodzi bo terroryzuje wszelkie możliwe zabawki,kable,wszystko po prostu.co do bucików to ja pół strychu przegrzebałam w poszukiwaniu spadku po Julce ale co się okazało (nie pamiętałam) Jula nie miała żadnych butów bo jeździła w głębokim wózku i miała tam ciepło.opatulona z każdej strony.urodziła się na koniec kwietnia wię w grudniu miała 8 mies i buty były w sumie zbędne...koniec końcem muszę kupić Milence jakieś buty i patrzyłam nawet w kilku miejscach ale chce jej kupić coś po prostu ocieplanego a nie buty za 120 zł bo mnie na to nie stać a ona nie chodzi jeszcze wiec bez przesady.i tak szukam...tylko że samochodu nie mam i polot na ganianie po sklepach znikomy... 🤢
nie pamiętam co komu...Beata te śliwki suszone to dziewczyny mają rację.kompot z suszonych tez dobry by był.nawet ze świeżych śliwek mógłby być.
Coq Yasminka ślicznie chodzi! nie wyobrażam sobie na razie że moja pójdzie 😮
w ogóle jak mi te 10 mies zleciało to SZOK! Jula ma 5 lat a w kwietniu skończy 6 już... chodzi do przedszkola i miała już pierwszego amanta ale był zbyt natrętny i go olała 😁 biegał za nią a ona nie chciała 😁 śmiechu miałam po pachy!! 😁 😁 a kojarzycie Magdę Famme??chodzi z jej córką do przedszkola 🙂 a Milenka gryzie mi łóżko właśnie 😮 i moje palce u nóg chciała 🤪 hihi a u nas też 'nie wolno' jest dużo.NIE-gryźć kabli,kapci,łóżka,moich skarpet,stolika,paprochów nie zżerać z podłogi,nie lizać jej,laptopa nie tykać (a rwie sie do niego jak opętana -Coq ),telefon mój jej daje czasami dla świętego spokoju.włączam jej muzykę i chwilowo jest czil...ogólnie zaczyna na płacz nas brać.no i w nocy często się budzić zaczęła razem z wychodzacymi jedynkami górnymi i tak do teraz.cycek do 2 razy na dobe wiec odchodzi w niepamięć.jak się zdarzy że ją karmię to czasami załuję że to już koniec... taki przytulas...dzisiaj jej narobiłam obiadków na zapas bo wene miałam 🙂 no i desrków też kilka.jabłka z bananami i kaszą kuskus.Jula też smakowała 🙂 zajrzę później bo wypracowanie machnęłam a Milenka chyba głodna mi tu jeczy ☺️ Ł.późno wraca wiec do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...