Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ojjjj Pam przykro że aż tak się poklociliscie....nawet nie wiem co Ci napisać a Konsti wraca do żłobka??? Jak byś chodziła do pracy może byłoby lepiej wyrwałabyś się z domu ....wiem że mieszkać samemu to co innego....poszukaj może coś jakieś mieszkanko i może wtedy się zdecydujecie....póki co trzymam kciuki byście szybko się pogodzili 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Pammat 😞 faktycznie mocne słowa... Jasne jest, ze twojemu mężowi u mamy na pewno żyje się dobrze, bo to w końcu rodzinny dom ale powinien się w twojej sytuacji postawić. Szczerze wolę mieszkać w naszym nieumeblowanym mieszkaniu niż z teściową, choć tą mam bardzo kochaną.
Szkoda, że się kłócicie i że aż takie słowa padają...a może jak wrócisz do pracy i mniej w domu będziesz przebywać to lepiej będziesz akceptować dzielenie przestrzeni z teściową.


myślę tak samo jak Coq. Musisz wytłumaczyć mężowi, żeby postawił się w Twojej sytuacji. A wynająć możecie chociaż małą kawalerkę i tak na pewno Ty będziesz się tam lepiej czuła niż mieszkając z teściami.
A słowa padły mocne. Ale jak umiecie sobie wykrzyczeć co leży na sercu to chyba lepiej niżby to tłamsić i dusić w sobie. Bo wtedy to dopiero mogłaby być masakra... a tak po prostu czasem w złości powie się o kilka słów za dużo... i nie pozostaje Ci nic innego jak przeprosić go za to co o nim powiedziałaś, ale oczywiście stojąc przy swoim jeśli o przeprowadzkę chodzi i próbować go przekonać na spokojnie.

trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Moja siostra zamówiła sobie bransoletkę, takową :http://www.decobazaar.com/produkt-potrojna-bransoleta-z-czarnej-skory-ze-srebrna-blaszka-3550928.html
Mój szwagier mówi, że obrożę przeciw pchłom sobie kupiła 😁 Kocham szwagra za jego poczcie humoru. 😁 😁


nie mogę wejść w linka...a jak kopiuję do przeglądarki też nie wchodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat rozumiem Cie w 100% bo ja sobie nie wyobrażam mieszkania z rodzicami: ani M ani moimi.....Jesteś kolejnym przykładem że nic dobrego z tego nie wychodzi 😞 Może sama zacznij się rozglądać za czymś do wynajęcia i wyjdź z gotową propozycją?? Myślisz że dacie rade finansowo? A jak ze żłobkiem Konsti? Będziesz jeszcze próbować?
Basienka witamy 🙂 Super zdjęcie Florka - jak dla mnie nic się nei zmienił od kiedy go widziałam na żywo 😉 Tyle że teraz chodzi już - gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq:
http://www.poezja-smaku.pl/ciasto-marchewkowe/
Ja zamiast tartej marchewki dałam pulpę marchewkową z sokowirówki a zamiast cynamonu samą przyprawę do piernika (prawie całą paczkę) Nie dałam też cukru waniliowego bo nie widziałam potrezby i orzechow bo nie chciało mi się ich łuskać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq:
http://www.poezja-smaku.pl/ciasto-marchewkowe/
Ja zamiast tartej marchewki dałam pulpę marchewkową z sokowirówki a zamiast cynamonu samą przyprawę do piernika (prawie całą paczkę) Nie dałam też cukru waniliowego bo nie widziałam potrezby i orzechow bo nie chciało mi się ich łuskać 😉


nigdy nie jadłam ciasta marchewkowego... 🤔
no ale marchew to ja lubię tylko na surowo, ani gotowana, ani blanszowana, ani smażona... no i tak boję się takiego ciasta spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
też zdjęcia nie widzę..
nie mam co mu tłumaczyć bo on nie chce słyszeć o wynajmowaniu w ogóle..
a Konsti do żłobka idzie w poniedziałek za tydzień podejście trzecie.. mogłaby iść teraz ale jedzie w sobote do rodziców moich i chce zeby była zdrowa bo my idziemy na andrzejki ... jak na razie nie mam na nie ochoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...