Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jaśmina śpi a ja już po prysznicu.

Czy ktoś tu robił kiedyś chałkę? Ja zrobilam ciasto ale coś mi się nie podoba, jest chyba zbyt stałe, a wg przepisu robiłam..i tak sobie myślę, że zakalec wyjdzie na pewno. Co mogę zrobić z tym ciastem? A może takie na chałkę powinno być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chwile pod prysznicem bylam a tu 10 stron!!! wow!
pamm kurde taki typ maminysnka masz, ale spoko, jeszcze sie wyrobi!!!!!! my to ani jedno ani drugie nie chce z zadnymi rodzicami, ale znam takich wlasnie facetow ze z mamusia by woleli niz z zona ale jednak ida za zona jak co, bo pamm masz duza przewage nad rodzicami i ta przewaga nazywa sie na s.. i chcac nie chcac taka natura ludzka 🙂
buziaki, dogadcie sie!!!! 😘 😘 😘
musze isc bo maly z kapieli zaraz wychodzi i trzba go nakarmic i uspic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Chloe późno Julka kąpiecie.. wytrzymuje do tej pory???
u nas kąpiel max 19.30... dzisiaj była 19.15. ale w sobotę to o 18.30 chyba juz spal

no ale rano Juluś pewnie dłużej śpi 🙂 a Maciek max 7... ale w łóżku uda nam się do 8 czasem 😉

moje dziecko to dopiero godzine temu zasnelo... a ja siedze nad fakturami, no ale chwila przerwy na forum 🙂
aaagaaao 19 to on sie budzi z drugiej drzemki,

holi - Julus wstaje fakt miedzy 9 a 11 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
i znowu nowy dzien...

Ale to chyba nie powód do narzekań? 🙃
Przeliczylsmy wczoraj z M koszty fundamentów i trochę się pomyliłam stwierdzając że się w dyszce zmieścimy....Wyszło 12 tys, z pominięciem kosztów ogólnych takich jak geodeta czy kierownik budowy 😮
A Młoda obudziła sie o 22 i było wesoło 🥴
Beata daj znać co tam z Sarą
a jak Milenka?
My znów do lekarza umowione, kurcze nie lubie panikować ale Werka znów kaszle więc chyba lepiej się przejść to sprawdzić? To już 3 raz w ostatnim czasie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Któraś tam 😜 Wstałyśmy dziś o 9:30 🙃
Moja mama niedawno przy sprzątaniu ruszyła kabel od telefonu jakoś i telefon się naprawił 😁 A to oznacza, że mam do niej za darmoszkę z komórki męża. 🤪 Pogadałyśmy sobie i pewnie jeszcze byśmy gadały ale ciocia z wujkiem do niej przyjechali.

Beatka jej ale musiałaś się wystraszyć 40 stopni 🤢 Mam nadzieję, że jest już lepiej 😘

Chloe widziałam ten obrazek i uważam, że jest rewelacyjny 😁 😁 😁 😁

A ja czekam na słońce, które zapowiadali, bo teraz chmury są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam pytanie czy wasze dzieci tez wam tak dokuczaja? mam na mysli wyrywanie wlosow, szczypanie i gryzienie? a jak sie mowi NIE to jeszcze bardzej...???

wanilia - a ile kierownik budowy bierze? i geodeta? 12 tys systemem gospodarczym to pewnie ze 25 tys z "fachowacami"... trzeba bylo zostac budowlancem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
mam pytanie czy wasze dzieci tez wam tak dokuczaja? mam na mysli wyrywanie wlosow, szczypanie i gryzienie? a jak sie mowi NIE to jeszcze bardzej...???

wanilia - a ile kierownik budowy bierze? i geodeta? 12 tys systemem gospodarczym to pewnie ze 25 tys z "fachowacami"... trzeba bylo zostac budowlancem!!!


Chloe moja Jaśmina raczej nie szczypie, a jak gryzie to w palec i jest to raczej zabawa, bo zanim zdąży mnie ugryźć to ja palec wyciągam i mówię "ała" a ona się śmieje 😆 Za włosy ciągnie jak leżymy w łóżku czasami. Natomiast ona notorycznie bije nas po twarzy i to z czystą premedytacją, leżymy sobie wszyscy w łóżku, ona siedzi i nagle łaps 😮 Jak czegoś zakazuję i jestem w zasięgu ręki to też po buzi dostaję, płacze wtedy i mnie bije. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Przeliczylsmy wczoraj z M koszty fundamentów i trochę się pomyliłam stwierdzając że się w dyszce zmieścimy....Wyszło 12 tys, z pominięciem kosztów ogólnych takich jak geodeta czy kierownik budowy 😮


to u nas wyszło nam za fundamenty bez koparki 14 tysięcy złotych, ale z robotą za 3200zł no i z gruchą cementu za 5300.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
mam pytanie czy wasze dzieci tez wam tak dokuczaja? mam na mysli wyrywanie wlosow, szczypanie i gryzienie? a jak sie mowi NIE to jeszcze bardzej...???


Maciek dokucza 😉 i wczoraj mama moja mu mówiła, żeby nie dotykał zasłony to patrząc się jej w oczy ciągnął za nią, i zerwał calą z karnisza 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...