Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobry wieczór 😁 😁 😁

zaraz będę nadrabiać 🙂

a u mnie dużo się dzieje, chociaż wczoraj miałam złe popołudnie i nie miałam weny żeby komputer włączać 😉 a dzisiaj byli mi zakładać drzwi, jutro skończą 🙂 poza tym kupiłam sobie książkę "łatwe torty" i może mi się uda coś wykombinować 😉 Wanilia zamówiony u pani, która piecze nam zwykle ciasta i torty 😁 no i to co ona zrobi ja posmaruję jeszcze masą i przykleję opłatek 🙂 taki mam plan 😁 😁 😁
a już za trochę ponad tydzień przyjeżdża mój mąż !!! 🙂 wyjeżdża albo w piątek albo w sobotę 😁 😁 😁 już nie mogę się doczekać...
w nocy było dzisiaj minus 12, a jak rano przed 8 jechałam do kościoła to było na minusie 7 stopni... a do kościoła jechałam bo w mojej parafia jest pod wezwaniem św. Mikołaja 😁 więc dzisiaj święto 🙂 ale piękny dzień, bo słonecznie, z mrozikiem, śniegu sporo 🙂 cudooooo 😁
a teraz właśnie sypie śnieżek 🙂
A Mikołaj był tylko u Maciusia, dostał 3 książeczki i ciuszki 🙂

myślę, że hojniejszy będzie ten Mikołaj w Wigilię 😆

no dobra, teraz czytam co u Was kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas ospa jak ta lala, mała wysypana, cała w białych kropkach 🙃 na szczescie mega łagodnie to znosi, oprócz krostek nic jej nie dolega, wiec nie narzekam 😉 po za tym ze kolejne min. 2 tyg w domu 🤢 szlag by to, bo juz ze trzy tygodnie nie wychodzilismy jak kalina chora byla, a teraz wyzdrowiala ale ospa...wiec bedzie prawie 2 miesiace bez wychodzenia...masakra jakas, dobrze ze do pracy chodze, bo bym z nia w domu siedzac zeswirowala 🤢
Pamm, a Konsti ma znowu antybiotyk?
Sanki kupilismy teraz takie z pchaczem, ale bez spiwora, bo mam do wozka duzy i ten bede uzywac. zobaczymy jak to sie sprawdzi, w razie czego maja zwykły pas do ciagniecia.
jak zajde aparat to wstawie zdjecia, bo gdzies sie skubany zapodzial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska co do "kuciapy" to ja też pierwsze słyszę 😁 ale u Was mówi się "zaś" - Ty tak mówisz i Wanilii też się zdarza, a teściowa moja ma rodzinę w Bytomiu i też tak mówi 😁

Beata widzę, że Sarah dobrze obdarowana prezentami 😁 😁 😁

Marika dobrze, że wysypka się pojawiła 🙂 przynajmniej masz pewność że to na pewno trzydniówka

Aniqa super, że wyniki dobre! 🙂 a dla Kalinki zdrówka 😘 aaa, i dobrze, że policzki coraz gładsze 🙂
a jaka Kalinka pięknaaaaaa!!! a jaka dużaaaaa już 🙂

Coq czyli dzisiaj jakiś pożytek z sąsiadki był 😜 w postaci samotnie wypitej kawy! 😁
a jaki Jaśminka ma fajny kombinezon 🙂 🙂 🙂

Asia widzę, że u Ciebie znowu pyszności!!! ale jakżeby mogło być inaczej 🙂 🙂 🙂

Wanilia co do sanek to my mamy zwykłe bez udziwnień żadnych z oparciem takim tylko, ale nie drewnianym tylko metalowym. no i śpiworek w komplecie też jest. ale to dziadziuś Maćkowi kupował 🙂 ja bym wybrała trochę inne 😉
no a spacer dzisiaj nieciekawy miałaś
no ale brawa dla Werki 🙂 u nas sortowanie czasem się udaje 🙂 ale ostatnio lubi nakładać kółka na kołeczek tworząc piramidkę taką 🙂

Pam no rzeczywiście nie było mnie bo dom wzywał 😁 😁 😁

Agami gratulacje!!! i czekamy na więcej wiadomości 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa Kalina boska dziewczyna. 😆 Ciekawa jestem jak by wyglądała koło mojej, koło mojego kudupelka 😜 😁
Aga przyjemnie było mieć poranek dla sibie, ale cały dzień chodzę z zapałkami w oczach 🤔

Beata, ja z chęcią zastąpiłabym mleko modyfikowane czym innym...ale gdyby Jaśmina porządnie jadła. Tak przynajmniej wiem, że dostarczane ma witaminy i minerały. Alle rozumiem, że to sojowe jest wzbogacane, więc nic Sarze brakować pewnie nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
udalo sie polaaczyc z netem w kompa... masakra maly cos wcisnal i siec nie dzialala ale juz dalam rade a myslalam ze bede musiala czekac az maz z niemiec wroci...
jakie slicxne fotki... i Kalinka i Jasminka sliczne;D minka Jasminy bezbłedna...
Pam konsti znowu chora? bosh 😞( nas tez zlobek czeka 😞((( pewno od marca.... a jak zabiegi bolaly? bo j tez mialam wycinane pieprze ale ja na plecach bo tez mialy jak to mowili lekarze niepokojacy wyglad....
aaagaaa gdzie fotki nowe domku?
basia jak tam bostonek nasz malutki?
nova córa marnotrawna gdzies ty znowu...
sto latek dla dzieciaczkow ktore maja urodzinki dzis jutro i pojutrze bo nie wiem czy bede miala jak zajrzec
a co do pracy pisalam wam ze szukam bo kasa marna i w koncu sie udalo... w pn testy wiedzy i komputerowe... wczorja rozmowy a dzis sie dowiedzialam... w pracy obecnej sajgon nie chca mnie puscic nie wyrazaja zgody na przeniesienie ale damy rade jakos... boje sie strasznie bo to ciezsza praca tzn trudniejsza ale i kasa ciut lepsza wiec bede sie starac i mam nadzieje ze sie uda...
coq jak sasiedzi... u nas dzis studentki z gory maja impreze i jeki straszne;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska z jakiej miejscowosci pochodzisz?
Marika wysypka się pojawiła teraz juz tyko z gorki :P
Aniqa dobrze odnalazlam ze wyniki sa juz ok? a co bylo przyczyna tych szosrtkich polikow....
hmmm a holi gdzie wcielo??????
Asia a moze ty jakies foto zapodasz?
Wanilka a ty masz juz sanki czy rekonesans robisz? bo ja tez sie zastanawiam...a
Werka wyglada na fotkach jak by z 2 latka miala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wieczorową porą 😎
My dziś dzień pełen wrażeń... Jula spotkała się pierwszy raz ze swoim dziadkiem i z Mikołajem... o dziwo obydwu zaakceptowała bez większych problemów 😉
Aniqa cieszę się z Twoich dobrych wyników 🙂 a Kalina ja wydoroślała 🤪 jakaś taka zupełnie inna
Agami gratuluję nowej posady 🙂... tym bardziej, że stara Cię męczyła
Wanilia ale z Werki spryciula 🙂 my sorter tylko w tych klockach mamy, ale chwilowo schowane, bo szału nie robią, a po podłodze to już nie ma się jak ruszać taki rozpiździel 🙃
Coq nawet ta kwaśna mina Jaśmince urody nie odejmuje 🙂 to już zima Wam nie straszna 😉
Aga ja ślązaczką nie jestem, aczkolwiek świadomie, a czasem nieświadomie 😜 sobie ich słówka zapożyczam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq jutro wstawie mała jest tak do mnie przyklejona że czasem nie mam czasu się najeść jak jest chora a gdzie dalej 🤔 jutro bedzie nowe zdjęcie
faktycznie jak 80 rozmiar jej tak wisi to ona mała ja chyba mam 86 tez za duze troche to nie wem moja na pewno wyższa niż twoja jest 😉
wanilia Weroniczka ładnie bawi się klockami a jakie ma włoscoq jutro wstawie mała jest tak do mnie przyklejona że czasem nie mam czasu się najeść jak jest chora a gdzie dalej 🤔 jutro bedzie nowe zdjęcie
faktycznie jak 80 rozmiar jej tak wisi to ona mała ja chyba mam 86 tez za duze troche to nie wem moja na pewno wyższa niż twoja jest 😉
wanilia Weroniczka ładnie bawi się klockami a jakiki ah ah 🙂 a wiesz że nie powinnaś nawet wciągać wózka po schodach ? Wercia waży już trochę i wózek a nosisz pod sercem kolejne cudo ..
marika321 miłego wypoczynku nagadaj się z siostrą i wracaj do nas w niedziele 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ostatnio antybiotyk miała w październiku później jak była chora pediatra nie dawała jej antybiotyku teraz ma antybiotyk na siłe je wpycham 🤢 a Kalina na prawdę DUŻA BABA 🤪
agami nic mi nie mów szkoda słów tak znowu chora temperatura i gardło to angine ma
a usunięcie pieprzyka trochę było nieprzyjemne te znieczulenie i czułam jak mnie ciągnął za szwy jak mnie szył ale przeżyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AniqaKalinka sliczna dziewczynka i wyglada jakby ze dwa latka konczyla.
No i ma buciki 🤪 Moja to jak ma buty zalozyc to jest walka ze hej. Dzis jak jej zakladalam to sie az spocilam z nerwow, bo sie wyrywala i wrzeszczala 🤢
Coq bo to mleko jest z wszystkimi witaminami jakie sa w mm 3 i wiem, ze nie zabraknie jej witamin.Bardzo Sarze smakuje i mysle, ze gdyby nie bylo odpowiednie dla dzieci w tym wieku to by lekarz nie proponowal zamiennika.
Sarah w koncu zasnela 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam ale tam nam mixa walnełaś 😉

Młody śpi......uffff pakuje się 🙂 ale że dłużej zasypiał to nadrabiam 🙂

Piękny kombinezon no i miny Bambiny bezcenne 🙂 siostra może być smutna że kombinezon małej damie się nie podoba 😉

Kalinka jaka pannica 🙂 ślicznie wygląda!!!!

No i ogromne gratulacje Agami 😉!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[IMG]http://imageshack.us/a/img717/3589/imgp8218z.jpg[/IMG]
sto lat sto lat!!!!
[IMG]http://imageshack.us/a/img835/9541/imgp8251.jpg[/IMG]
moja mała panienka 😘
[IMG]http://imageshack.us/a/img825/9895/imgp8266.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img6/8017/imgp8268s.jpg[/IMG]
hahha, chyba zostanie zakonnicą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa haha a co to za zabobony uprawiacie 😜 Kalina zakonnicą... taaaaaaaaa chyba w klasztorze bez okien... czytaj bez karniszy 😜 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

...i w gumowych ścianach, wiem, wiem...dostała mikrofon grajacy i swiec acy od mikolaja...wytrzymał 10 minut,bo przeciez zrzucanie go ze schodow jest takie fajne.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...