Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa haha a co to za zabobony uprawiacie 😜 Kalina zakonnicą... taaaaaaaaa chyba w klasztorze bez okien... czytaj bez karniszy 😜 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

...i w gumowych ścianach, wiem, wiem...dostała mikrofon grajacy i swiec acy od mikolaja...wytrzymał 10 minut,bo przeciez zrzucanie go ze schodow jest takie fajne.... 😮

no widzisz mamuśka to było takie pod publikę... wiedziała, że patrzą 😎 swoją drogą chyba też muszę swoją gwiazdę przetestować 😜
Brykam już do spania... to chowcie se dziołchy 😜 ( Aga 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meliska za każym razem jak patrzę na Julkę to myślę sobie "zadziornica" 😜 No i oczywiście, spotkanie z Mikołajem to też często obrazem zaryczanych dzieci, a Jula idzie na luzaka 😁

Aniqa Kalina ma pięęęęękne oczy, chyba po Tobie 🙂 Piękne zdjęcie z różańcem --mojej babci by się spodobało 😜

Pam spoko, nie spinaj się, przecież wiem, że masz chore dziecko!

Agami oprócz porannego figo fago teraz cisza u sąsiadów, tzn, jakąś gozinę temu pani chodziła chyba z dwie godziny na obcasach 🤢 już trochę mnie strzelalo, no ale po tych akcjach wszystko będzie mnie tam na górze drażniło. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska no przecież ja wiem, że nie ze Śląska jesteś 😉 w końcu jesteś dalszą sąsiadką mojej siostry ciotecznej, zakupy w tym samym Lidlu robicie 😜 no a Julka - pierwsza klasa!!! 🙂

Aniqa no a jaka piękna sukienka Kalinki 🙂

Agami no to Twoją prośbę wrzucę zaraz jakieś zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO WIĘC 🙂

rzut na salon i lampy 😁


no i teraz łazienka na dole 🙂

widok stojąc w drzwiach, jedna szafka będzie jeszcze powieszona no i one jeszcze równo nie stoją



druga strona łazienki, szafki jeszcze bez uchwutów


no i jeszcze jedno ujęciem w oddali widać kuchnię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no, na chwile czlowiek z domu wyjdzie i sie po powrocie z forum obrobić nie może 😜
Przede wszystkim: gratulacje dla Agami - jestem pewna że dasz sobie rade w nowej pracy 🙂
Zdjęcia Julki i Kalinki przesliczne, największe wrażenie robi na mnie oczywiście spionizowana pozycja 😉 A ze zdjęcia podpisanego sto lat, z pistoletem wymierzonym w Kaline w tle to się w głos zaśmiałam 🙂
Aaagaaa ja pochodze z kujawsko-pomorskiego więc wstawki typu "zaś" są zamierzone i do mowienia gwarą mi jeszcze daleko 😉 Dom zaczyna wyglądać na gotowy do zamieszkania, super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Aaagaaa ja pochodze z kujawsko-pomorskiego więc wstawki typu "zaś" są zamierzone i do mowienia gwarą mi jeszcze daleko 😉 Dom zaczyna wyglądać na gotowy do zamieszkania, super 🙂


ale ja nie mówię, że to gwara. po prostu gdyby nie teściowa to ja bym nigdy czegoś takiego nie słyszała 😉 ja znam wyraz "zaś" w odniesieniu do czegoś co będzie potem typu "ubranie na zaś będzie bo teraz jest za duże". a nie w odniesieniu do słówka "znowu", tak nie znałam wcześniej 🙂 no i wcale nie uważam że to gwara 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):

Aaagaaa ja pochodze z kujawsko-pomorskiego więc wstawki typu "zaś" są zamierzone i do mowienia gwarą mi jeszcze daleko 😉 Dom zaczyna wyglądać na gotowy do zamieszkania, super 🙂


ale ja nie mówię, że to gwara. po prostu gdyby nie teściowa to ja bym nigdy czegoś takiego nie słyszała 😉 ja znam wyraz "zaś" w odniesieniu do czegoś co będzie potem typu "ubranie na zaś będzie bo teraz jest za duże". a nie w odniesieniu do słówka "znowu", tak nie znałam wcześniej 🙂 no i wcale nie uważam że to gwara 😉


Ja z wielkopolski, ale tuż przy kujawsko-pomorskim i tu ludzie mówią zaś 🙂

Moja jeszcze nie śpi, słuchamy piosenek...
U sąsiadów chyba impreza, te obcasy nie były tak na nic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to pięknie jak nie fiku miku to impreza...... 😮

Pam spoko spoko wracam w niedzielę ale forum w tel mam 😜 a jak młody idzie spać to ja z reguły na tel smigam więc Was nie opuszczam 🙂

Aga piękne zdjęcia!!!!!!! Ahhhh zazdraszczamy 😉

JULA super i tego smiigania , też zazdraszczamy bo u nas od pierwszych samodzielnych kroków minął miesiąc ale Misio nie chce się puszczać smiga przy meblach zabawkach itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry,
wstałam wcześniej i tłukę se po mieszkaniu żeby Młodą z wyrka wypędzić ale jak się budzi to z placzem że chce spać jeszcze 🥴 Tak więc znów do 9 bedzie się Królowa wylegiwać a wieczorem tradycyjnie impreza...Szkoda Coq że tak daleko mieszkasz bo byśmy się o 22 na sanki umawiały 😉
Pammat może i nie powinnam wózka wciągać ale jak nie mam wyjścia? Przecież nie zawieszę spacerów z Weroniką na pół roku...Przy wejściu do klatki nie ma miejsca bo musiałabym zastawić albo drzwi do piwnicy albo schody więc zostawiam wózek na półpiętrze pod skrzynkami na listy. Jak Weronika zasypia mi na spacerze to ja z wózka wyciągam i na piero już wnoszę bez wózka ale to oczywiście ryzyko że sie obudzi a wczoraj MUSIAŁAM chwilę odsapnąć po spacerze i nie mogłam sobie na to ryzyko pozwolić 😉 Myślę że póki sie nic nie dzieje z szyjką, nie mam skurczy itd to krzywdy dzidziusiowi nie robię 😉 Tak niestety jest że jak jedno dziecko na świecie to w ciązy juz nie ma szans tak na siebie chuchać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 my w trasie a młody oczywiście zalicza pierwszą drzemkę .... 😉 a wstał o 7 ale spoko niech zbiera siły siostrzenice nie dadzą mu odpocząć...... 😉

To czym Wy jedziecie że z trasy nadajesz? 😉
A moje dziecko śpi 😮
I zapomniałam się pochwalić że chyba byłam grzeczniejsza od córci bo do mnie Mikołaj przyszedł a do Werki nie 😜 No ale w Wigilię to już bedą zupełnie inne proporcje prezentowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wstałyśmy o 9:20, ale szczerze mówiąc jest taka aura, że mogłabym cały dzień w łóżku spędzić i okiennic w ogóle nie otwierać.

Wanilia no wielka szkoda, że aż takie kilometry dzielą nasze imprezowiczki 😉
Marika szerokiej drogi! Uważajcie na siebie.

A na rozruch proponuję nasze wczorajsze włoskie odkrycie 😁 Pulcino Pio 🙃 Nie znoszę tak zdeformowanego głosu, ale to mnie bawi. Super do nauki nazw zwierząt i odgłosów jakie wydają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...