Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Zdrówka dla Julci!!!!! 🙂

Aga ojjjj ale Ci się fikanie marzy 😉
To teraz wszystko jasne rodzice się tak dokładają bo nie.chcą mieć jak nasza Coq nad głową 😉 haha taka wyposzczona 25 latka.... 😉


no ale się uśmiałam 😜 😜 😜

a ostatnio to na dywan się przenieśliśmy, hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Weronika obudziła się z placzem godzinę temu więc pochodziłyśmy troszke po mieszkaniu żeby się uspokoiła...Jej się na szczęście udało zasnąć - mi nie 🥴 A o szóstej musze wstać i z siuśkami do pzychodni lecieć więc środa raczej upłynie mi pod znakiem ćmy....
No nic, przynajmniej mam w końcu czas: 😘 😘 😘 dla Yasmine, Florka, Elusia, Julki i Milenki 🙂 Dużo zdrówka, radości z poznawania świata, pewnych kroczków we właściwym kierunku i zrozumienia dla zakazów rodziców 😜 Na brakujące fotorelacje czekam z niecierpliwością 🙂
Asiu tort piękny i pewnie przepyszny ale tu w sumie nie było co do tego że się uda żadnych wątpliwości nasza kuchareczko 🙂
Coq Yasmine wyglądała ślicznie i o tez żadna nowość 😉 Ozdoby wyszły super ale tych kółek chyba nie wycinałas ręcznie? 😲 Bo jeśli tak to sie namachałaś przy nich trochę nożyczkami...Niestety nie otworzyło mi się zdjęcie z Królową a chciałam zobaczyc czy nasza dziewczynka z profilowego zdjęcia troche wydoroślała 😜
Meliska co do rodzinki - szkoda słów i jednak coś jest w powiedzeniu że z rodziną to tylko na zdjęciach się dobrze wychodzi 🙃 No ale dobrze że sąsiedzi przyszli i w konsumpcji wspomogli 🙂 Moi teściowie nawet z zyczeniami nie zadzwonili - chyba zapomnieli? Bylismy u nich w niedzielę to chcieli kasę dac ale M się uniósł honorem, podziękował i pieniądze zostały. I dobrze
Aaagaaa mam nadzieję że nacieszysz się mężem i potem będziesz do nas zaglądać regularnie? Na zdjęcia oczywiście czekam. I tak sobie przy okazji myslę że my ja sie będziemy (kiedyś) wprowadzać to stare graty razem z nami pojadą...
Pammat ja FB nadal nie mam i zdjęć z pasowania Konsti nie widziałam.... 🤨 Ale skoro była na imprezce to znaczy że zdrowa juz jest?
Co do sanek to ja chyba kupować nie bedę bo na piątek mamy obiecane od znajomych zwykle drewniane z oparciem - dziecko im się zestarzało i już nie sankuje 😉 A że wydatek w budżecie zostal juz uwzględniony to kupiłam na to miejsce kombinezon zimowy, mam nadzieję ze dziś listonosz do mnie zapuka 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/sam4250.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4001/sam4250.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
To obiecane zdjęcie z piątku. Korba sprawiła sie super ale tylko chwilę ciągnęła bo miała na sobie zwykłe parciane szelki kupione do IPO więc muszę znaleźć typowo pociągowe. Nie znam się na tym, Chloe masz jakieś sugestie? Jedno jest pewne - dla mojego psa 10 kilo obciążenia to żaden wysiłek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Wanilia na pewno będę zaglądać regularnie 🙂 🙂 🙂
a co do mebli to gdybyśmy mieli stare to byśmy je zabrali. no i te co mamy to zabieramy. ale po prostu wiedząc że się będziemy budować zaraz po ślubie to nie kupowaliśmy żadnych nowych oprócz szafki pod tv, stolika małego, ze 2 komód i półki. a to też takie zwykłe, proste, jedne z najtańszych, żeby tylko było. no i szafę dużą kupiliśmy
no ale wszsytkie meble które mamy zabieramy 🙂 oprócz dużej szafy bo raczej jej się nie rozłoży i złoży z powrotem. więc to zostawiamy rodzicom 🙂
a no i zabieramy moje meble, które kupiłam sobie po komunii i łóżko też po komunii kupione 🙂 notabene, cały czas na nim śpimy, to to skrzypiące 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Wy co, śpicie? 😁 Werka dziś nie była dla mnie łaskawa i obudziła się po siódmej, zaraz jak wróciłam z przychodni....Tak więc łóżeczko się nie doczekało mojego powrotu 😞 Do tego moja panna marudna i wcale jej sie nie dziwię bo w miejscu dolnej czwórki czerwona spuchnięta gula i widac juz zębola pod dziąsełkiem. No to niech wyłazi nooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Hihi, jaki poważny gościu na tych sankach się po wiosce wozi - trzeba trzymać fason bo nie wiadomo czy z ktoregos okna panna jakaś nie podgląda 😁


eee tam to tylko droga do garażu, poza teren domowy się nie wypuszczaliśmy 😜

😮 😮 😮 o rany, ale macie wielką działkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZien dobry 🙂
U nas sanek brak, bo sniegu nie ma, wiec standardowo zazdroszcze sniegu ☺️ 😜
A dzis nasza telewizja wioskowa zamiescila reportaz z wizyty Swietego Mikolaja i Sarutka z tatusiem jest 🤪 Jesli chcecie obejzec to tu jest link i na dole strony sa reportaze i wybieracie November2012 Intocht Sinterklaas Hulsel
Maciulek powazny kawaler a na ostatnim zdjeciu wyglada jakby wyciagal kciuka , ze jest ok 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Hihi, jaki poważny gościu na tych sankach się po wiosce wozi - trzeba trzymać fason bo nie wiadomo czy z ktoregos okna panna jakaś nie podgląda 😁


eee tam to tylko droga do garażu, poza teren domowy się nie wypuszczaliśmy 😜

😮 😮 😮 o rany, ale macie wielką działkę


wanilia to dla Ciebie wrzucę jeszcze zdjęcie z drugiej strony, na fb to wrzuciłam, ale że Ty nie masz to dla Ciebie wrzucam i tu 🙂 działka jeszcze za tymi drzewami jest 🙂 a to drzewka owocowe 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
beata26 napisał(a):
Aga to do wyboru bedziecie mieli 😜


ale zanim się przeniesiemy to trochę im poskrzypiemy nad głowami 😜

w końcu prawie 2 miesiące się nie widzieliśmy, bo wyjechał 14 października...


Tak tak, tylko z umiarem, nie rozhulajcie się jak moi sąsiedzi 😁 Bo miotły pójdą w ruch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
beata26 napisał(a):
Aga to do wyboru bedziecie mieli 😜


ale zanim się przeniesiemy to trochę im poskrzypiemy nad głowami 😜

w końcu prawie 2 miesiące się nie widzieliśmy, bo wyjechał 14 października...


Tak tak, tylko z umiarem, nie rozhulajcie się jak moi sąsiedzi 😁 Bo miotły pójdą w ruch 😜


spokojnie będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Przyznam, że zaśnieżonych zdjęć również zazdroszczę. A jeszcze bardziej dzieciom, żeby mnie ktoś tak powoził 🙃 My śniegu nie mamy, a w prognozie długoterminowej nic na niego nie wskazuje. Sanek nie kupujemy, przynajmniej na razie, zresztą grudzień u nas dość ciężki finansowo.

Beatka z chęcią sobie obejrzę Sarenkę i tatusia 😆

Wanilia za życzenia dziękujemy 🙂 Nie wiem dlaczego zdjęcia mojego nie widzisz.

Wczoraj Jaśmina usnęła o 19:20 i obudziła się godzinę później z wielkim płaczem. Skończyło się na salonie i na rozbudzeniu. W sypialni też był problem, żeby usnęła, no ale mąż robił fochy i oglądał coś na komputerze -- prawda, ze często małej to w ogóle nie przeszkadza, ale wczoraj nie mogła usnąć. W końcu mąż ją wziął i wyniósł do łóżeczka, a ja wrzeszczącego dziecka nie potrafię tak zostawić. Ponosiłam ją i usnęła, ale co chciałam odłożyć to już się budziła. Odłożyłam ją w końcu, biedna stała w łóżeczku i płakała 😞 a ja kucałam przy łóżeczku i też płakałam 😞 ...ale usnęła i spala tam do 5 rano. Strasznie ją przyzwyczailiśmy do łóżka i w łóżeczku to już prawie nie śpi. Chyba będę próbowała ją przyzwyczaić do swojego wyrka, ale strasznie to dla mnie trudne będzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq takie urywki sa z nami i dzieci mojej siostry tez sa 🙂 A Sarenka i tatus sa jakiejs 2 minucie filmiku. Pojawiam sie rowniez ja z wozkiem ale to trzeba mnie wypatrzec 😜
Ja sie strasznie boje spac z Sara, bo boje sie, ze albo sie zakopie w koldre albo ja przygnieciemy itd. Mam stracha odkad skonczyla 2 tygodnie i z nia zasnelam na piersiach i mi spadla 🤢 🤢 Okropne jak sobie wspomne 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...