Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Pewna indyjska kobieta urodzia jedenastke 🤪

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/42242228756832797243714.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7276/42242228756832797243714.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😆[/url]

Niezle 🙂 Dobrze ze sie udalo... Podobno tak liczna ciaza jest bardzo nieberpieczna/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Pewna indyjska kobieta urodzia jedenastke 🤪

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/42242228756832797243714.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7276/42242228756832797243714.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😆[/url]

Niezle 🙂 Dobrze ze sie udalo... Podobno tak liczna ciaza jest bardzo nieberpieczna/

u nas juz na trojaczki mowia ze ciaza ryzykowna... a tu 11!!! godne podziwu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 moja Królewna jak usnęła ok 20;30 tak obudziła się o 24 a potem dopiero o 6 rano!!!! 🤪 🤪 zjadła znowu usnęła i 7;20 pobudka.teraz znowu usypia 🙂 dwie wcześniejsze noce też były niczego sobie bo raz nad ranem 5 godzin ciurkiem i nestepnej nocy 4 godziny więc luuuziiik 🙂 najgorsze jest jednak to że od zeszłego poniedziałku nie zrobiła kupy 😞 daje jej tą osłonkę a tu lipa i kupy dalej nie ma 😞 nie wiem co mam robić...zadzwonię chyba dzisiaj do przychodni i zapytam po prostu...czasami jak się wydrze to nie mam pytań...myśle ze to przez brzuszek...no i nawet spać lepiej zaczęła więc już kompletnie jestem w dziurze bo przecież jak dziecku coś jest to raczej ma problemy ze spaniem nie??? a ona tylko krzyknie sobie czasami czy sie wydrze przez chwile i to wszystko 🤢
Agami no za ten przepis na roladki masz WIELKIEGO oklaska 🤪 🤪 jakie one wyszły mi zajebiaszcze!! myślałam ze cały schab opędzluje...nie wiem czy one zawsze wychodzą takie dobre ale naprawdę super jedzonko 🙂 nie to co zwykły schabowy 😉 do sosiku dodałam kostkę wołowo-rosołową bo nie mialam wołowej a i tez dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marzenka Watriatko 🤪 no ja bym sie w taką podróż nie wybrała a Ty jesteś szaloną Marzenką więc do przewidzenia 🙂 dobrze ze podróż w porządku i nie umarzliście 🙂
Wanilia a mi nadal nbie ma kto zdjęcia zrobic....a Twój rudy,faktycznie na tle tej ściany mało widoczny...to tak mój fioletowy wieczorową porą wyglada jak czarny po prostu... dobrze ze się odważyłas 🤪 przyznaj ze samopoczucie jest luksus po zrobieniu włosów.obcinałaś też?? bo ja tak i jest mi z tym bardzo świetnie 🤪
Coq,Agami tortelini to nie makaron ☺️ no jeszcze do szefa kuchni mi trochę brakuje 😎 hehe ale jaką ja pyszną szarlotkę zrobiłam w sobotę!! dziewuchy dołożyłam tylko do ciasta kruchego zamiast 3 szkl mąki zwykłej to wymieniłam jedną szk na mąkę żytnią a ciasto jak dla mnie lepsze 🙂 a do jabłek jak je dusiłam dodałam budyń waniliowy,bo koleżanka mi kiedyś powiedziała ze jej babcia tak robi i normalnie już nie mam ciasta 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też do niedawna tak mialam.może sie przestawia? ale nie ma się co cieszyc na zapas bo ja wiem jak to jest.aczklwiek Julka wstawała bardzo często więc moze Milenka da mamie pospać 🤔 mówią ze drugie dziecko jest przeciwnością pierwszego.aha.się okaże...ale piękne są obydwie!!! każda matka jak sroka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Marzenka Watriatko 🤪 no ja bym sie w taką podróż nie wybrała a Ty jesteś szaloną Marzenką więc do przewidzenia 🙂 dobrze ze podróż w porządku i nie umarzliście 🙂
Wanilia a mi nadal nbie ma kto zdjęcia zrobic....a Twój rudy,faktycznie na tle tej ściany mało widoczny...to tak mój fioletowy wieczorową porą wyglada jak czarny po prostu... dobrze ze się odważyłas 🤪 przyznaj ze samopoczucie jest luksus po zrobieniu włosów.obcinałaś też?? bo ja tak i jest mi z tym bardzo świetnie 🤪
Coq,Agami tortelini to nie makaron ☺️ no jeszcze do szefa kuchni mi trochę brakuje 😎 hehe ale jaką ja pyszną szarlotkę zrobiłam w sobotę!! dziewuchy dołożyłam tylko do ciasta kruchego zamiast 3 szkl mąki zwykłej to wymieniłam jedną szk na mąkę żytnią a ciasto jak dla mnie lepsze 🙂 a do jabłek jak je dusiłam dodałam budyń waniliowy,bo koleżanka mi kiedyś powiedziała ze jej babcia tak robi i normalnie już nie mam ciasta 😮 🤪

no pewno ze nie makaron.. minipierozki z grzybami lub miesem jak uszka to wyglada takie malenkie;pja jem to co tydzien to wiem co to:P
nadia glowa w gore moj byl terrorysta nocnym do niedawna a od 2 tygodni spi od 22 do 4 rano;p jeszcze troszke i sie przestawi i waszym dzieciom 🙂
my po chrzcinach... padam na pyszczek ale bylo fajnie 😉 ksiadz nagrzał kosciol do 8 stopni i wode w chrcielnicy podgrzal zeby na glowke zimnej nie lac a byla tak ciepla ze maly nawet nie zaplakal:P w ogole ani razu nie zaplakal w kosciele.. albo spal albo sie rozgladal... ale jak ksiadz zaczal do niego "ja ciebie chrzszcze" to nie wytrzymal i piekne "aguuuuu" poszlo na caly kosciol hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aguuu to ja się nie mogłam doczekać i moja też takie słodziaśne robi ze oczy mi się szklą 😎 kurcze wiecie co.chciałam rozwiązać umowę z tv N i oczywiście co?? 3 miesiące wypowiedzenia!!jakby to umowa o pracę była!! zebym to ja wiedziała....teraz musze jechać do pkt i rozwiązać umowę bo to co mi oferują to o dupę potłuc a jeszcze z umową na 18 miesiecy!! wiec i tak 3 mies będe musiała opłacac wiec moze na cyfrę się przerzucę...aaaaaaj tam! robie dzisiaj małą zdradę 😎 wstępnie umówiłam sie z kolegą do którego czułam miętę całą podstawówkę i aż do spotkania męża 🤪 że niby mój przyjaciel taki 😉 oczywiście nikogo w domu nie ma 🤪 ale spoko.grzeczna jestem i kocham mojego pijaka ☺️ im mniej wie tym jest zdrowszy 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
agami dobrze ze chrzciny się udały a mały był grzeczny.kiedyś mówili ze jak dziecko np kolkę miało czy płakało czy coś takie jakby niegrzeczne to żeby ochrzcic. słyszałaś o tym??

nie....za to slyszalam wczoraj inny zabobon;p hehe moj maly jest grzeczny od 2 tygodni spi po nocach w dzien nie spio wcale ale nie placze bawimy sie chodzimy na spacerki robimy obiady razem wiec jest super:P
za to wczoraj wieczorem mowie do mamy ze ide szykowac kapiel a tesciowa z buzia ze dziecka po chrzcinach sie nie kapie bo sie zmywa to co w kosciele nalozono i laske boska sie zmywa.. no myslalam ze umre ze smiechu... no i nie obulo sie bez sprzeczki... kazala mi do babci zadzwonic i zapytac sie ze sie dziecka w ten dzien nie kapie i tylko husteczka trzeba umyc... i byla bratowa mojego meza i mowila ze ona tak zrobila :P a ja jak oni wyszli to przytargalam z mama wanne i malego wykapalam... ja bym sama nie usnela nie wykapana a co dopiero maly ktory rrobi kupke 3-4 razy dziennie i jeszcze mi ulewa po kazdym jedzeniu..jak taki brudny smierdziuszek mial isc spac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
w ogóle to czemu Was tu nie ma?? znowu monologi a Wy śpicie.wstawać!!!!!! kawkę se walnę.

ale zaraz wracam 🙂


Tez se walnelam 🙂 Pije herbate co rano, bo mleko odstawione, to se deis pol mini filizaneczki kawy z kafeterki chlupnelam 😆 Ale czuje, ze mam ochote na zalewajke jeszcze 😜
Dzien dobry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! u nas spoko nocka jak co dzień mały na razie się nie przestawia ze spaniem!!! Nie narzekam bo wiem że mają gorzej!!! Dziś ranek fajny siostra była na kawie zjadłyśmy drożdżówki i siostra poszła!!!
Dziś 2 siostra wychodzi ze szpitala cieszę się bardzo mieszka naprzeciwko mnie w bloku to będę jej częstym gościem
BASIENKA wiesz co fakt spotkamy się jak będzie cieplej i nasze dzieciaki starsze będą prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello Bambina 🙂 nie ma to jak kawka.ale ja jak kawki słodkim nie przegryze albo kanapki jakiejś nie zjem to zaraz ręce mi sie trzęsą 🤢 i taka jestem rozsypana...to jest chyba niedobór magnezu,niestety...kawka wypłukuje wszystko 🤔 więc wciągnęłam kawałek gorzkiej czekolady z orzechami 😁 na razie małej nic do orzechów więc od czasu do czasu....
agami dobry zabobon 😁 śmiechu warte.ja słyszałam z kolei że wody po kąpieli dziecka się nie wylewa przed zachodem słońca.jazzzzzz 🤪 🤪 w ogóle nie to że po chrzcinach 🤔 stare baby jak internetu nie miały to ploty tworzyły!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hello Bambina 🙂 nie ma to jak kawka.ale ja jak kawki słodkim nie przegryze albo kanapki jakiejś nie zjem to zaraz ręce mi sie trzęsą 🤢 i taka jestem rozsypana...to jest chyba niedobór magnezu,niestety...kawka wypłukuje wszystko 🤔 więc wciągnęłam kawałek gorzkiej czekolady z orzechami 😁 na razie małej nic do orzechów więc od czasu do czasu....
agami dobry zabobon 😁 śmiechu warte.ja słyszałam z kolei że wody po kąpieli dziecka się nie wylewa przed zachodem słońca.jazzzzzz 🤪 🤪 w ogóle nie to że po chrzcinach 🤔 stare baby jak internetu nie miały to ploty tworzyły!!

Czekolada gorzka z orzechami to samo zdrowie! 😆 Ja to moge pic kawe litrami! ?No imarzy mi sie miec wlasna kawiarnie taka mala, albo taki lokalik dla mam i kobiet ciezarnych 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
katja26 napisał(a):
Hello dziewczyny. I jaka decyzja ze spotkaniem? Ja jestem chętna Marzenka też tylko co z wami?
Asiadudzika zazdroszczę snu 🙂 Ninka dziś poszła spać o 21 potem pobudka 24, 1.20 , 3.50, 7

Ja tez jestem chetna tylko powiedzcie kiedy 🙂

Musimy poczekać aż Novam zajrzy ewentualnie wtedy ustalimy czy widzimy się czy nie może oprócz nas 3 jeszcze ktoś dołączy.

a propo zabobonów, to podobno po chrzcinach trzeba wywiesić czapeczkę dziecka za oknem aby miała duże powodzenie u płci przeciwnej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...