Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
http://allegro.pl/legginsy-rajstopy-rajstopki-bez-stop-49-kol-68-80-i2090070427.html
🤪 🤪 🤪


Sliczne!!! Latem se zakupie! 😆

ja kiedyś takie znalazłam na angielskim ebay'u i poprosiłam siostrę żeby mi kupiła. nie wiem czy pamiętała ale jak nie to widać nie problem - u nas też już sa 🙂
przed chwilą usłyszałam w radiu że Rutkowski chce wystapić o nagrodę za odnalezienie Magdy - co za koleś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny musze się jeszcze pochwalić ze moja Weronisia z dnia na dzien coraz fajniejsza - coraz więcej się uśmiecha i rozgada się na całego. Interesuje się zabawkami i już nie płacze jak ją kładę na brzuszku - podnosi też główke a przedtem od razu plakała. Potrafi godzinę leżeć pod pałąkiem z zabawkami 🙂 I odkryła że wkładanie piąstki do buzi to swietna zabawa 😁 W związku z tym zainteresowaniem gadżetami zamówiłam WRESZCIE kazruzelę

Super 🙂 czyli jest nadzieja i dla mojego malego 🙂 On jak z checia spi na brzuszku, ale jak ma cwiczyc to zaczyna kwiczec. Czasem podniesie glowke a potem sie wscieka. Moze jak bedzie mial skonczone 2 miesiace wtedy to zacznie mu sie podobac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny musze się jeszcze pochwalić ze moja Weronisia z dnia na dzien coraz fajniejsza - coraz więcej się uśmiecha i rozgada się na całego. Interesuje się zabawkami i już nie płacze jak ją kładę na brzuszku - podnosi też główke a przedtem od razu plakała. Potrafi godzinę leżeć pod pałąkiem z zabawkami 🙂 I odkryła że wkładanie piąstki do buzi to swietna zabawa 😁 W związku z tym zainteresowaniem gadżetami zamówiłam WRESZCIE kazruzelę

Super 🙂 czyli jest nadzieja i dla mojego malego 🙂 On jak z checia spi na brzuszku, ale jak ma cwiczyc to zaczyna kwiczec. Czasem podniesie glowke a potem sie wscieka. Moze jak bedzie mial skonczone 2 miesiace wtedy to zacznie mu sie podobac 🙂

a może zle ukladasz Florianka? Bo ja Weronice rączki układałam z przodu a muszą być na wysokości mostka - wtedy łatwiej się podnieść. I faktycznie zadziałało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny musze się jeszcze pochwalić ze moja Weronisia z dnia na dzien coraz fajniejsza - coraz więcej się uśmiecha i rozgada się na całego. Interesuje się zabawkami i już nie płacze jak ją kładę na brzuszku - podnosi też główke a przedtem od razu plakała. Potrafi godzinę leżeć pod pałąkiem z zabawkami 🙂 I odkryła że wkładanie piąstki do buzi to swietna zabawa 😁 W związku z tym zainteresowaniem gadżetami zamówiłam WRESZCIE kazruzelę

Super 🙂 czyli jest nadzieja i dla mojego malego 🙂 On jak z checia spi na brzuszku, ale jak ma cwiczyc to zaczyna kwiczec. Czasem podniesie glowke a potem sie wscieka. Moze jak bedzie mial skonczone 2 miesiace wtedy to zacznie mu sie podobac 🙂

a może zle ukladasz Florianka? Bo ja Weronice rączki układałam z przodu a muszą być na wysokości mostka - wtedy łatwiej się podnieść. I faktycznie zadziałało

ukladam go mnie wiecej tak ze lokcie ma na wysokosci mostka. To jest dobrze?
Czasem mu potem uciekaja do tylu, albo do przodu i wtedy staram sie go ulozyc raz jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia leginsiki superaśne faktycznie!! czadzik normalnie 🤪 jestem za! a moja też łapciochy pcha do buźki i smakuje.czasami jak się skrzywi to śmiech na sali!! a na zabawki też juz się gapi i gada fajnie 🙂 moja sie za to uśmiecha właśnie do mnie 🙂 mój Ł. mówił do mnie wczoraj ze ona sie uśmiecha bo w jelitach jej coś jeździ.kurcze to nie ten etap 😮 on gdzieś tam za nami sie plącze i nic nie wie....no przecież teraz bączki już się uśmiechają normalnie nie jelitowo... gadam do Niej a ona sie cieszy jak głupi do sera 🤪 cmoknąć wystarczy i już banan 🤪 idę po czopka do apteki bo przeciez tydzień mija bez kupy.no paranoja 😮
a kolega u mnie był 😎 pogadaliśmy o starych szkolnych czasach i jeszcze głośniki mi do samochodu przywiezie 🙂 noooo 🙂 miło było...a ten mój dzwoni do mnie że później wróci bo jedzie ciuchy kupić do pracy.więc wcale mu nie powiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny musze się jeszcze pochwalić ze moja Weronisia z dnia na dzien coraz fajniejsza - coraz więcej się uśmiecha i rozgada się na całego. Interesuje się zabawkami i już nie płacze jak ją kładę na brzuszku - podnosi też główke a przedtem od razu plakała. Potrafi godzinę leżeć pod pałąkiem z zabawkami 🙂 I odkryła że wkładanie piąstki do buzi to swietna zabawa 😁 W związku z tym zainteresowaniem gadżetami zamówiłam WRESZCIE kazruzelę

Super 🙂 czyli jest nadzieja i dla mojego malego 🙂 On jak z checia spi na brzuszku, ale jak ma cwiczyc to zaczyna kwiczec. Czasem podniesie glowke a potem sie wscieka. Moze jak bedzie mial skonczone 2 miesiace wtedy to zacznie mu sie podobac 🙂

a może zle ukladasz Florianka? Bo ja Weronice rączki układałam z przodu a muszą być na wysokości mostka - wtedy łatwiej się podnieść. I faktycznie zadziałało

ukladam go mnie wiecej tak ze lokcie ma na wysokosci mostka. To jest dobrze?
Czasem mu potem uciekaja do tylu, albo do przodu i wtedy staram sie go ulozyc raz jeszcze.

chyba dobrze ukladasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja to na brzuszku daje radę... nie za długo oczywiście i główkę fajnie podnosi... i też ją już zabaweczki interesują, ale żeby od razu godzinę... na razie tylko pół 😜 I czasem się pięknie do mamusi uśmiecha... np. dziś rano 🙂 i sesję jej zrobiłam, a co 😁
Nadia no ja mam tą Małą Księżniczkę i na mojej księżniczce robi wrażenie 😉

tylko nie wiem jak wstawić foto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
przed chwilą usłyszałam w radiu że Rutkowski chce wystapić o nagrodę za odnalezienie Magdy - co za koleś 😠


Jakos go nie trawie...
A spotkalyscie sie z ta petycja na fb w sprawie dozywocia dla matki Magdy? Ja mam mieszane uczucia co do tego... Moim zdaniem od osadzania jest sad i nawet jesli popelnilaby z premedytacja to morderstwo to musle, ze sad nie bedzie sie nad nia rozczulal. A to mi sie kojarzy z takim publicznym wydawaniem wyroku ... nie wwiem, ta kobieta ma jeszcze rodzine, bliskich, ktorych tez to wszystko boli, a tu takie no wrecz publiczne ukamienowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey 😘 😘 😘 Ale się za Wami stęskniłam 😞 Byłam u rodziców a tam niestety nie ma internetu 🤢 A więc dzisiaj po wizycie u gina 🙂 Dostałam tabsy Cerazette-35zł i ogólnie wszystko dobrze, mam tylko ćwiczyć mięśnie np podczas oddawania moczu bo są one jeszcze, jak to ona nazwała "zwiotczałe" ale ma to powrócić po czasie, więc dlatego moje podwozie wygląda jak wygląda. W środę na USG bioderek a 14 lutego w walentynki na szczepienie 😞 ahhhh oby spokojnie to przeżył i dał rodzicom nacieszyć się tym dniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
przed chwilą usłyszałam w radiu że Rutkowski chce wystapić o nagrodę za odnalezienie Magdy - co za koleś 😠


Jakos go nie trawie...
A spotkalyscie sie z ta petycja na fb w sprawie dozywocia dla matki Magdy? Ja mam mieszane uczucia co do tego... Moim zdaniem od osadzania jest sad i nawet jesli popelnilaby z premedytacja to morderstwo to musle, ze sad nie bedzie sie nad nia rozczulal. A to mi sie kojarzy z takim publicznym wydawaniem wyroku ... nie wwiem, ta kobieta ma jeszcze rodzine, bliskich, ktorych tez to wszystko boli, a tu takie no wrecz publiczne ukamienowanie...

ja tez nie trawie. a ludzie to sie powinni w głowe puknac i dac juz spokoj. jakos tej matki co zrzucila dziecko z molo jesienia nikt nie chcial linczowac. a tu sprawa medialnie nakrecana i nagle całe społeczeństwo czuje sie zobowiązane żeby matke potepić. Ale to samo spoleczeństwo nie zareaguje jak sąsiedzi będą tłuc dziecko za ścianą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
🙂) i po sprzataniu... zycie wraca do normy a mieszkanie powoli przypomina dawne mieszkanie hehehe mebli ubywa;p stoly krzesla wracaja powoli do sasiadów

no jeszcze powiesz, że ścianę musicie zamurować czy macie z gumy to mieszkanie 😉

hehhe no nie wierzyl nikt ze sie zmiesci 20 osob ale dalo sie;p hehehe a scisne przydalo by sie wyburzyc... za sciana jest kawalerka wiec jak znalazl;p hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
przed chwilą usłyszałam w radiu że Rutkowski chce wystapić o nagrodę za odnalezienie Magdy - co za koleś 😠


Jakos go nie trawie...
A spotkalyscie sie z ta petycja na fb w sprawie dozywocia dla matki Magdy? Ja mam mieszane uczucia co do tego... Moim zdaniem od osadzania jest sad i nawet jesli popelnilaby z premedytacja to morderstwo to musle, ze sad nie bedzie sie nad nia rozczulal. A to mi sie kojarzy z takim publicznym wydawaniem wyroku ... nie wwiem, ta kobieta ma jeszcze rodzine, bliskich, ktorych tez to wszystko boli, a tu takie no wrecz publiczne ukamienowanie...

ja tez nie trawie. a ludzie to sie powinni w głowe puknac i dac juz spokoj. jakos tej matki co zrzucila dziecko z molo jesienia nikt nie chcial linczowac. a tu sprawa medialnie nakrecana i nagle całe społeczeństwo czuje sie zobowiązane żeby matke potepić. Ale to samo spoleczeństwo nie zareaguje jak sąsiedzi będą tłuc dziecko za ścianą....


no dokładnie. oczywiscie nie potrafie zrozumiec, co jej do glowy strzelilo, aby zakopac Magde i wymyslic to porwanie, skoro byl to wypadek,ale dzisiaj podawali info ze wstepnej sekcji i wersja ze Mała wuderzyla glowka jest najbardziej prawdopodobna. Nie wiem, ciezka sprawa. wspólczuje jej rodzinie, pewnie zycia nie beda teraz mieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Coq moja też śmieje się raczej do ścian niż do nas.. już się nie mogę doczekać pierwszego śmiechu w głos...


Juz myslalam, ze tylko ja mam takie dziwadelko co do scian sie smieje 🙃
Buziaki dla Tosi!!


Tosia dziękuje i oddaje buziaki 😘 😘 cioci i Yasmince 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

co do śmiania to jak Maciek uśmiecha się do mnie to aż serce mięknie 🙂 a zdarza mu się to na szczęście bardzo często 🙂 🙂 🙂

u ginekologa byłam, przegląd zaliczony, wszystko dobrze. chciałam tabletki ale powiedziała mi, że mi nie da. bo że niby są dla matek karmiących, ale nikt nie daje gwarancji, że te hormony tam zawarte, które dziecko zjada z mlekiem nie powodują żadnych szkód u dziecka. powiedziała mi że da mi jak skończę karmić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do Rutkowskiego to też za nim nie przepadam... a co do tej sprawy z małą Madzią to ja nie mogę tego zrozumieć... jak można ciało dziecka położyć i przykryć kamieniami? w głowie mi się to nie mieści... może i to był nieszczęśliwy wypadek, ale to co się zdarzyło potem nie powinno mieć miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
hej hej 🙂

co do śmiania to jak Maciek uśmiecha się do mnie to aż serce mięknie 🙂 a zdarza mu się to na szczęście bardzo często 🙂 🙂 🙂

u ginekologa byłam, przegląd zaliczony, wszystko dobrze. chciałam tabletki ale powiedziała mi, że mi nie da. bo że niby są dla matek karmiących, ale nikt nie daje gwarancji, że te hormony tam zawarte, które dziecko zjada z mlekiem nie powodują żadnych szkód u dziecka. powiedziała mi że da mi jak skończę karmić

no to mnie zasmucilas bo ja biore te tabletki... i moj gin powiedzial ze one sa calkowicie bezpieczne... no i sie boje teraz... a wykupilam juz 5 opakowan z recepty;/ 170 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...