Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Mam rukolę, mam ser feta, mam ciasto francuskie...Chyba wyskoczę po pomidorki koktajlowe i zrobię sałatkę z rukoli i do tego te zawijańce z ciasta francuskiego na kolację 🙃 Bo na obiad zupa jarzynowa więc pewnie M godzine po jej zjedzeniu będzie głodny
Coq mozesz podac jeszcze raz jak wykorzystać tą kaszę? Bo tyle się jej naszukałam a teraz nie wiem co z nią zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wyspałam sie 🙂
Wanilia jakie sliczne fotki i córci i synka 😁
Coq my w pl śpimy na samym materacu i powiem Wam dziewczyny że to uwielbiam-tutaj mamy małżeńskie a ja wole na podłodze he no i Majcia jak mi z niego ucieka to no stres bo w dzien sobie czasami śpi na naszym sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia robiłam coś takiego Kofty z kaszy bulgur. Dokładnie nie korzystałam tylko z tego przepisu, znalazłam też jakiś po francuskiemu i trochę połączyłam...Myślę, że jakieś mięso do tego można zrobić.

A patent na mniejsze sukienki też miałam jak Mała raczkowała 😁

p.s. Teraz znalazłam coś takiego Marokańska sałatka ... chyba by mi smakowało.
W necie jest trochę przepisów.
Dla mnie bulur jest substytutem kaszy jęczmiennej bo jest podobna, a tu jęczmiennej jeszcze nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
wyspałam sie 🙂
Wanilia jakie sliczne fotki i córci i synka 😁
Coq my w pl śpimy na samym materacu i powiem Wam dziewczyny że to uwielbiam-tutaj mamy małżeńskie a ja wole na podłodze he no i Majcia jak mi z niego ucieka to no stres bo w dzien sobie czasami śpi na naszym sama


Mnie się też materac na podłodze widzi 🙂 mężowi chyba mniej, no ale może Jaśminie zaszczepię moją wizję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meza mam chorego a Sarah juz prawie zdrowa czyli mam dwoje dzieci w domu 🤢 Nie wiem, ale to wieksze gorsze w chorobie niz mniejsza 😜
Waniliaa ja nawet w maju bede zazdroscila, bo dzieciaczki Wam sie beda fajnie razem wychowywaly 😆 Brzuszek masz fantastyczny 🤪 Weronisia jest mega slodka 😘
Co do materaca my kupoalismy w cash&carry w Polsce chyba tez sa te magazyny. Jesli moge cos dodac, to jak bedziecie kupowac lozko to zwroccie uwage tez na te zeberka, na ktorych lezy materac, zeby naprezenie bylo regulowane, bo to wazne dla kregoslupa, lepiej sie wyspicie. A lozeczko, dostalismy od sasiadow, drewniane,ktore "rosnie" razem z dzieckiem, ale raczej na razie sarah bedzie dalej spala w lozeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ja też z tych za brzuszkiem tęskniąca... 🙂 brzusio cudny i jak fajnie piszesz Młody 😉 oswoiłas się już z synkiem widać 🙂 a tak wogóle jak dziadki na wnuka zareagowali??? Dziadek pewnie pod sufit skakał 😉
Werka śliczna dziewczynka pisałś ostatnio że uszatka 😉 ale u dziewczynki to nie problem włoskami przykryje 😉 a buzię ma naprawdę śliczna!!!

Ja nie wiem tak wogóle gdzie Ty mieszkasz ale jak piszesz o tym śniegu ti chyba w jakieś innej strefie 😜 u mnie ciepło sucho i słońce cały dzień.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam ponownie 🙂

Maciek spał prawie 40 minut w wózku, a potem godzinę ze mną na kanapie 😁 potem przyszli babcia z dziadkiem 🙂 a teraz o dziwo Maciuniek już się senny robi, więc go zaraz kąpiemy, bo znajomi mają dzisiaj przyjść wieczorem 🙂

aaa, Wanilia brzuszek piękny!!!!! 🙂 Weronisia jak fajnie ubrana, a jaka zapatrzona w aparat 🙂

widzę, że moje zawijańce robią furorę 😁 a są naprawdę dobre i mega szybkie 😁 też może dzisiaj zrobię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):


Ja nie wiem tak wogóle gdzie Ty mieszkasz ale jak piszesz o tym śniegu ti chyba w jakieś innej strefie 😜 u mnie ciepło sucho i słońce cały dzień.... 😮


u nas dzisiaj w dzień minus 3, ale też ładnie i słonecznie 🙂

no ale na spacer nie wychodziliśmy bo z tym gipsem to tak ciężko, bo nie wszystko się da włożyć. no ale jutro może wyjdziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uciekam, bo teraz kąpiel u nas niemożliwa przez ten gips no i trzeba Maciulka jakoś inaczej obmyć, przyszykuję też mleko i dołączę do moich panów którzy królują w apartamencie Maciulka na górze 🙂

i potem tatuś uśpi Maciulka, a ja zrobię jakąś szybkę listę zakupów, bo znajomi to wcześniej niezapowiedzeni a u nas w lodówce raczej pustka, ciasto francuskie jest, ale do ciasta to już nic nie ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
masakra jak te dzieci się szybko uczą nowych umiejętności 🤪
my wyczailismy małą że chodzi jak udajemy ze nie patrzymy-z 10 min sobie teraz na nóżkach chodziła a jak powiedziałam chodź do mamusi to od razu na czworaka
no i od kilku dni maltretuje mnie słowami " DAŁ TO! " i pokazuje palcem co mam jej podawać -100 razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nasze dzieciaczki to pojętne i mądre istotki 🙂

Maciek ostatnio dorwał kabel i usilnie próbował wepchnąć go do gniazdka, które zablokowane zatyczką 😜 no ale wiedział co do czego służy 🙂

no a ten gips jego to do piątku to z marnym żywotem doczłapie... bo jak Maciek chodzi to wali nim o podłogę tak że aż dudni 😜 a nie da się go usadzić na pupce... więc w ciągłym ruchu jest... no i aż się boję słów lekarza w piątek 🤢 no ale widocznie Maciek zbyt ruchliwym dzieckiem jest, żeby siąść i siedzieć...

tatuś go uśpił, mam nadzieję, że trochę pośpi... no a znajomi się wykruszyli bo się okazuje, że ona musi zostać z dzieckiem, coś nawaliła jej mam, więc przychodzi tylko on ... no szkoda... ale zawijańce i tak im zrobię 😜

Rita "dał to" - no dobre dobre 😜
u nas jak Maciek coś chce, to prostuje rękę, palcem wskazuje co chce i zaciska zęby bo on chce w tym momencie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane jejku nie pamietam co mialam komu odpisac!!!!
Wanilia super brzusio tak samo jak inne zazdroszcze pozytywnie fajnie bylo jednak w ciazy hehhehe!!!
ładnie wyglądasz!!!
Weronika kochana jest buźka słodka!!!
Wanilka no właśnie gdzie ty mieszkasz że do Meliski jedziesz?????
U nas tez napadało śniegu tylko czekam aż na saki będzie można wyjść z małym!!! Bo on tylko preferuje sanki a wózek ciężko!!!
Marika no jak ja byłam mała to tak samo z rodzicami spałam więc jak mały będzie chciał to spoko!!!! a co do Michałka to ja już się boję jak u mnie będzie też pewnie nieraz prawie zawał !!! Już i tak czasem miałam
Asiaaaa ty to masz z tymi autami i z tą sytuacją uśmiałam się!!!
Beatka torcik czekoladowy moje gusta śliczny!!!
Co tu jerszcze napisać!!!!
Co do parowaru ekstra sprawa!!!
Wiecie co ja dziś zaliczyłam ciuszki na 2 godz sama byłam ekstra mój dzień tyle nakupiłam że teraz się tylko stroić !!!! EKSTRA
Agaaaa Maciejka niezły rozbójnik jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi to mówisz że moja obręcz miedniczna wygląda ładnie?
Beata zupy też gotuję, jak gar jest pełen to gotuje się dłużej zanim się ciśnienie odpowiednie zrobi ale i tak dużo szybciej niż w zwykłym
Chloe dawno Cię nie było
A mieszkam między Opolem A wrocławiem
Coq dzięki za przepisy 😘
Trochę chaotycznie ale nie mam czasu i już mnie nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi zazdroszcze zakupów-ja nie mam się kiedy wyrwać z domu bo z małą nie moge w taką pogode a jak Adam wraca to już późno

dziewczyny jak u Was z kąpaniem maluchów wygląda? my Edzie kąpiemy różnie-czasami codziennie zwłaszcza w Bremen a jak w PL jesteśmy to tak co 2 dni a główkę tak co 3 dni bo wydziera sie przy tym jak diabli -chociaż zdarza się jak w PL jesteśmy ,ostatnio np 3 dni nie była kąpana bo późno wracaliśmy i tylko chusteczkami mokrymi ją obcierałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Holi zazdroszcze zakupów-ja nie mam się kiedy wyrwać z domu bo z małą nie moge w taką pogode a jak Adam wraca to już późno

dziewczyny jak u Was z kąpaniem maluchów wygląda? my Edzie kąpiemy różnie-czasami codziennie zwłaszcza w Bremen a jak w PL jesteśmy to tak co 2 dni a główkę tak co 3 dni bo wydziera sie przy tym jak diabli -chociaż zdarza się jak w PL jesteśmy ,ostatnio np 3 dni nie była kąpana bo późno wracaliśmy i tylko chusteczkami mokrymi ją obcierałam

MY SIE KAPIEMY CO DWA DNI ŁACZNIE Z WLOSKAMI. a codziennie wiadomo pyszczek, łapki i na wieczor dupcie wodą z płynem myje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry
a ja dzisiaj wciekla jestem jak nie wiem co!!!! moj szef to świnia jakich mało!!!!! zabrał mi w tym miesiacu 500zł z wypłaty tak poprostu, bo stwierdzil ze za duzo zarabiam jak na pol etatu!!!! a dodam ze to sa moje wypracpowane pieniadze z prowizji, które sama musialam zarobic, nikt mi ich za darmo nie dal. Cham jeden karze mnie za to, że jestem dobrym sprzedawca 😠 normalnie mialam ochote dac mu wypowiedzenie, bo czuje sie cholernie pokrzywdzona, ale co ja wtedy zrobie? 🥴 fakt jest taki, ze nie znajde pracy na pol etatu z atakie pieniadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...