Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Witam,
jak będę chciała w maju urodzić już to zafunduję sobie taki dzien jak dzisiaj - na pewno pomoże 😜


hahah 😁 😁 😁 a co tam za przygody mialas?

Nic strasznego tyle że po wizycie u Melsiki zajrzałyśmy do metropolii w celu kupienia butów dla Werki i tu się zaczęly schody - a miało być szybko i sprawnie 🥴Po powrocie wypakowałysmy się z gratami z auta, zjadłysmy obiadek i ubrałysmy na spacer z psem bo Korba od rana nie była. No i Werka wylała na siebie wodę z psiej misk i CALUŚKA przemokła więc przebieranie i do wyjścia. Na spacerze wytrzymałam 20 minut bo wyła cały czas. Po powrocie do łóżeczka ale ze spania dupa - teraz ujeżdża pchacza tórego nam Meliska pożyczyła a mama na pysk pada 🤨
Coq zdjęcia dziewczyn wstawię później, chyba że mnie Meliska uprzedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Bambina już śpi, po kąpieli 🙃 Drzemkę dziś pominęła totalnie, a że już zaczęło ją wszystko denerwować postanowiłam wykąpać, dać mleko i położyć spać.

Wanilia opowiadaj!

To może ja tez powinnam kąpać juz???


My dziś do 11 gniłyśmy w łóżku, ale cały dzień bez drzemki...najwyższa pora na spanie była. Bez kąpieli pewnie jeszcze by marudziła i rzucała się o wszystko, a kąpiel jednak pomaga i ciepltkie mleko 🙂 Spróbuj, może Werka ma dziś za dużo wrażeń i też zmęczona,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a może Bambina to spanie potraktuje jako drzemkę? Majka tak czasami robi jak za wcześnie się położy,pośpi do 21 a potem 2-3 godziny zabawy 🤨


Widać. że Cię na forum nie było 😜 oczywiście, że to będzie drzemka. Czasami jak wcześniej ma drzemkę to potem około 18-19 potrafi sobie drugą urządzić, a potem jest gotowa do boju 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a może Bambina to spanie potraktuje jako drzemkę? Majka tak czasami robi jak za wcześnie się położy,pośpi do 21 a potem 2-3 godziny zabawy 🤨


Widać. że Cię na forum nie było 😜 oczywiście, że to będzie drzemka. Czasami jak wcześniej ma drzemkę to potem około 18-19 potrafi sobie drugą urządzić, a potem jest gotowa do boju 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
a może Bambina to spanie potraktuje jako drzemkę? Majka tak czasami robi jak za wcześnie się położy,pośpi do 21 a potem 2-3 godziny zabawy 🤨


Widać. że Cię na forum nie było 😜 oczywiście, że to będzie drzemka. Czasami jak wcześniej ma drzemkę to potem około 18-19 potrafi sobie drugą urządzić, a potem jest gotowa do boju 🙃

Spoko, Werka wykąpana ale ani mysli się kłaść 🥴 A ja bym poszła nawet na układ z drzemką 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas Misio własnie usnął 😉 więc przynajmniej troszkę odsapnę bo skończyłam gotować właśnie dla niego obiadki lososia w sosie koperkowym i druga wersja w sosie pomidorowym 🙂 6 obiadkow mi wyszło to jak rybka 2 razy w tyg to na 3 tygodnie 😉

Agaa wróci zawsze wracają 🙂

Wanilia no a buty dla Werki kupione?? No i też czekam na foty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka ja klikam z pracy!!! zaraz do domu!!!!
Coq no pomysł ze spaniem małej spoko oby ci się udało to wszystko!!!!
Agaaaa nie martw się wróci może musi odreagować spoko będzie dobrze nie obwiniaj się!!!
Chloe jakie słodkie świnki kochane!!!
Wanilka mówisz że u Meliski spoko!!!!
Ja z moim małym byłam dziś na spacerku na sankach on poprsostu kocha sanki bo z wózkiem jest gorzej i czaasem to co mówi Wanilia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia to w maju koniecznie do mnie na majówkę uderzaj 😜
Coq myślę, że możesz spróbować dać daktyla na początek jednego i sprawdzić czy się nic nie dzieje... Werka Wanilii je suszone morele przecież
Chloe jakie masz słodziaki w domu... to musicie popylać z tą budową domu, bo rodzinka się Wam ekspresowo powiększa 😉
Aga widać, że się nudzicie z mężem w domu 😜
Zaraz wrzucę fotki, ale może Wanilia ma jakieś fajniejsze, bo mi nie udało się zrobić żadnego sensownego tak dziewczyny szalały 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Uuu nie spodziewałam się tu pustek.....o tej porze

No więc się żegnam....spokojnej i jak najdłuższej nocy laski 😉


Ja oglądam programy kryminalne 😁 takie wspomnienie z czasów z ciąży kiedy to czasami nocami siedziałam i oglądałam sprawy zabójstw 😎

Meliska zjadła dziś daktyla...tzn. ode mnie po małych kawałeczkach i nic jej nie jest.
A dziewczyny jak się razem bawią? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...