Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga po liście zakupów widzę, ze nasz "dupy finansowe" 😜 dzieli świetność. 🤔 Ale zakupy fajne. 🙂


po prostu na święta dostałam od taty 100zł, od babci 50zł, wcześniej miałam zachomikowane z innej okazji 🙂 w sumie wydałam na wszystko 300zł. a to takie "moje" pieniądze.

a "dupa finansowa" jeeeeest... ale wiem, że dobrze będzie, jakoś damy radę 🙂

a jeśli chodzi o Wanilię to myślę tak jak Ty, że nie chodziło jej o to, że nie jestem honorowa... bynajmniej taką mam nadzieję 😉 może źle to określiłam odpisując jej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):
ja w tej chwili wściekła jak osa jestem!!!! posprzatałam drugi raz juz dzisiaj kuchnie i łazienkę i zaraz się zabieram za odkurzanie i mycie podłóg!!!!
dziewczyny co byscie wybrały z tych 2 pomysłów: od razu wprowadzić strajk od jutra i palcem w domu nie kiwnąć do puki nie uszanują mojej pracy ,czy ponaklejać wszędzie kartki- "proszę odkładac naczynia do zlewu" "proszę nie kłaść butów w salonie" "prosze nie rzucać ciuchów na środek łazienki" itd itd itd ?>??????


ja bym wszędzie kartki ponaklejała, żeby kuły ich w oczy 😜


tez tak myślę bo jak bym przestała sprzatać to by pewnie tego nie zauważyli a przez naczynia porozwalane do okoła po prostu by przeskakiwali 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga po liście zakupów widzę, ze nasz "dupy finansowe" 😜 dzieli świetność. 🤔 Ale zakupy fajne. 🙂
...chyba Wanilia nie chciala Ci napisać, ze Ty honorowa nie jesteś, przynajmniej ja tego tak nie odebrałam 🤔
Marika u mnie też niekapek z Aventu. Teraz jest w obrotach, jeszcze z miękkim ustnikiem - świetnie się go gryzie i ogólnie wygłupiać się można z niekapkiem ....acha bo cudu nie będzie - nie śpimy 🙃

No też z miękkim.....ale jakoś mu nie leży poddalam się i kupiłam te kubki z rureczką ....z nich też na szczęście niekapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aga po liście zakupów widzę, ze nasz "dupy finansowe" 😜 dzieli świetność. 🤔 Ale zakupy fajne. 🙂
...chyba Wanilia nie chciala Ci napisać, ze Ty honorowa nie jesteś, przynajmniej ja tego tak nie odebrałam 🤔
Marika u mnie też niekapek z Aventu. Teraz jest w obrotach, jeszcze z miękkim ustnikiem - świetnie się go gryzie i ogólnie wygłupiać się można z niekapkiem ....acha bo cudu nie będzie - nie śpimy 🙃

No też z miękkim.....ale jakoś mu nie leży poddalam się i kupiłam te kubki z rureczką ....z nich też na szczęście niekapie


no u nas niekapek furory nie zrobił, bo Maćkowi nie chce się go przechylać do picia... leń mały i tyle...

no a kubeczka z rurką przechylać nie musi 😜 no i nie kapie z niego, czasem coś małego się wymsknie, ale to wtedy jak w rurce coś zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
. pojawie sie wieczorem, teraz kapać idziemy ta naszą Małpeczke...cale włosy w paście do zębów 🙂


hehe musiało być wesoło 😉

U nas spaghetti i jeszcze z okazji nauki jedzenia lyzeczką pół deserku więc piąteczka Aniqa no i z tej okazji jeszcze strzyzenie zaliczylismy...... 😉
Rita też bym kartki wybrała!! 😉 🙃
Coq no szkoda.......ale i tak dla Ciebie plus 5 talentów 🙂 za to że wierzyłaś w ten cud 😉 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq a co do zakupów, mój M też miał jakieś pieniądze zachomikowane, ale z racji że uwielbia słodkości to wydał je na czekoladki, batoniki, trochę na papierosy (teraz już pali dużo mniej, zbiera się do rzucania, i 2 dziennie teraz) i dzisiaj kupił sobie tylko jednego T-shirta za 19,90zł... 😜 więc on swoją kaskę przejadł, a ja za swoją będę miała pełniejszą szafę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia rowerek fajny... a jak mama wybierze różowy? 😜 To się teraz zacznie z tym wdrapywaniem 😉 A przyznaj się... zaglądałaś za ciuszkami dla synusia w tanioszce? 😉 Jak nikt nie licytował to chyba aukcje można zakończyć... też się długo kiedyś czaiłam, no chciałam w ostatniej chwili licytować i chyba sprzedawca wyczuł to i w ostatniej godzinie zmienił ceny z 1 zł na 5,99 zł np... taka byłam wściekła, bo jak zalicytowałabym wcześniej to już nie miałby takiej możliwości
Coq aż się boję pomyśleć co to będzie jak Jasminka do przedszkola pójdzie... to będą bale 😁 swoją drogą mój małżon ma identiko slipki z supermenem z przodu 😁 😁
Marika no boski Twój synuś 😁 normalnie miałam ochotę mu tego makarona z czoła zjeść 😁
Aga fajnie tak się wyrwać z domu bez dziecka... no randka po prostu 🙂 też myślę jak Coq, że Wanilia nie to na myśli miała... od swoich rodziców pewnie też pomoc by przyjęła, ale szanuje to, że mąż takiej pomocy nie chce... zresztą pamiętaj, że masz wyjątkowych rodziców i nie wszyscy mają tak jak w bajce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

Aga fajnie tak się wyrwać z domu bez dziecka... no randka po prostu 🙂 też myślę jak Coq, że Wanilia nie to na myśli miała... od swoich rodziców pewnie też pomoc by przyjęła, ale szanuje to, że mąż takiej pomocy nie chce... zresztą pamiętaj, że masz wyjątkowych rodziców i nie wszyscy mają tak jak w bajce 🙂


żebyś wiedziała, że randka 😜

a co do Wanilii to tak jak odpisałam Coq, może po prostu źle napisałam swojego posta, niecałkiem składnie. ale mam nadzieję, że nie myśli, że nie jestem honorowa 😉 pisałam na szybko, bo chciałam jak najszybciej napisać, i mogło wyjść z tego że jakiś żal mam albo coś.

Wanilia absolutnie nie mam żadnego żalu 🙂 i nie myślę, że Ty myślisz że nie jestem honorowa 🙂

no i tak szczerze to ja jak tylko staniemy jakoś na nogi to bym chciała chociaż trochę sobie kredyt pospłacać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
To się TANIOSZKA u nas pięknie przyjęła 😉


oj, ja bym się z chęcią wybrała...
ale nie mam fajnych sklepów w okolicy 🤢 Lublin to miałam obeznany, do tej pory mam kilka par spodni jeansowych po 12zł za sztukę. i w ogóle niezniszczone były, jedne nawet z metkami. jak nowe wszystkie... bo żadnych śladów używania...

a tu lipa z tanioszką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Beata i Coq dla Was w szczególności 😘 😘 😘

Dziękuję 🙂 Mała robi porządki w zabawkach 😁

aga a ja nie urząd skarbowy 😉 😁 nie musiałaś mi się tłumaczyć skąd masz kasiore - super, że zaskórniaki się znalazły 😆

meliska 😁 😁 😁 a będą bale jak ta lala 🙂

to ja Wam życzę dobrej nocy śpiochy 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kalina dzisiaj nauczyla sie wchodzic na fotel.no masakra,ciafle trzeba nad nia stac i pilnowac,zeby nie spadla,bo ona na nim wstaje,wychyla...cos czuje,ze jutro wyladuje fotel w garazu;-)
A ja znowu sama siedze...moj maz ciagle pracuje:-( wstaje o 6 rano i do teraz siedzi na dole w biurze...trulam mu ostatnio glowe,ze chce zebysmy w tym roku zaplacili mojej mamie za dzialke( odkupujemy ja od niej za polowe ceny,ale i tak 40 tys na to pojdzie:-S no i sobie chlopak wzial do serca to trucie...i siedzi i pracuje...tez niestety niie mamy tego szczescia,zeby ktos nam pomogl,wiec sami musimy dziobac;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale umeczona dzis jestem. Caly dzienSarah nie spala oprocz drzemki w aucie. Teraz spi ale slysze juz pojekiwania. Maz w pracy na noc wiec nawet zmiany nie bede miala w razie co. Nie wiem jak dlugo tak pociagne. wiem jedno w niedziele spie w goscinnym,sama i nic mnie nieinteresuje. Idw spac,bo niewiem co mnie czeka. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja się jutro chyba do gina wybiorę, bo mnie straszne upławy męczą 🥴... sprawdzę czy jeszcze foto Julki ma, bo po porodzie wylądowało na jej biurku 😉
Dobranoc 🙂

Kurde,ja tez powinnam pojsc,mam cytologie do zrobienia

A ja chyba test ciazowy musze zrobic, bo okresu nie mam a powinnam juz ponad tydzien temu miec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja się jutro chyba do gina wybiorę, bo mnie straszne upławy męczą 🥴... sprawdzę czy jeszcze foto Julki ma, bo po porodzie wylądowało na jej biurku 😉
Dobranoc 🙂

Kurde,ja tez powinnam pojsc,mam cytologie do zrobienia

A ja chyba test ciazowy musze zrobic, bo okresu nie mam a powinnam juz ponad tydzien temu miec 😜


ulalalalala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...