Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja się jutro chyba do gina wybiorę, bo mnie straszne upławy męczą 🥴... sprawdzę czy jeszcze foto Julki ma, bo po porodzie wylądowało na jej biurku 😉
Dobranoc 🙂

Kurde,ja tez powinnam pojsc,mam cytologie do zrobienia

A ja chyba test ciazowy musze zrobic, bo okresu nie mam a powinnam juz ponad tydzien temu miec 😜

Uuuu:-D ja tez w grudniu miallam ponad tygodniowe spoznienie,wle na szczescie sie pojawil.ale co w majty mialam narobione to moje:-P
Aaaa,zapomnialam napisac,Marika,powiem Ci ze Twoj Misio jest chyba najslodszym chlopczykiem jakiego widzialam,normalnie do schrupania:-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja się jutro chyba do gina wybiorę, bo mnie straszne upławy męczą 🥴... sprawdzę czy jeszcze foto Julki ma, bo po porodzie wylądowało na jej biurku 😉
Dobranoc 🙂

Kurde,ja tez powinnam pojsc,mam cytologie do zrobienia

A ja chyba test ciazowy musze zrobic, bo okresu nie mam a powinnam juz ponad tydzien temu miec 😜

Uuuu:-D ja tez w grudniu miallam ponad tygodniowe spoznienie,wle na szczescie sie pojawil.ale co w majty mialam narobione to moje:-P
Aaaa,zapomnialam napisac,Marika,powiem Ci ze Twoj Misio jest chyba najslodszym chlopczykiem jakiego widzialam,normalnie do schrupania:-*



Dziękujemy Aniqa 😘 😘 😘
pod cytologia się tez podpisuje ....ale ja chyba poczekam do wiosny... 😉 zawsze na wiosnę robiłam...mniej tych ciuchów i jakoś tak lżej się chodzi..." idziesz-zadzierasz kiece " 😉 😁 🙃 i po sprawie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry u nas noc ok... 😜
poza faktem że nawet nie mam pojecia o ktorej wziełam Michałka do łózka 😮zawsze zerkam na zegarek wczoraj była 6:woohoo 😞dawno już tak niebyło max 5 z reguły ) przebudziłam się a on już w łóżku obok mnie ... 😮i ja go wziełam a nic nie pamiętam 😮 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
To tak na szybko - Aaagaaa oczywiście ze nie miałam na myśli że zachowujecie się niehonorowo przyjmując pomoc rodziców. Ciesz się że masz rodziców z kasą i że chcą pomóc 🙂 Nasze podejście do pieniędzy oczywiście musi się różnić bo Ty raczej nie miałaś nigdy z nimi problemu a u mnie różnie bywało i nie będę się tu rozpisywać dlaczego musiałam całe studia zapierdzielać robiąc knysze do pierwszej w nocy a wszystkie wakacje spędzałam w Anglii odkładając funciki na kolejny rok życia w Polsce 😉 Rodziców mam cudownych i to nie ich wina że mieli okres w życiu kiedy "dupa finansowa" nie była u nich jedynie pustą nazwą. Teraz stanęli na nogi i żyje im się nieźle ale ja się nie mogę przyzwyczaić że może mogliby mi trochę pomóc. Zresztą sami mają dom do wykończenia...A ja od dawna żyję na własny rachunek i nie narzekam 🙂 No gdyby nam ktoś pdrzucił z 50 tys tez bym nie narzekała 🙃 😜 I gdybym wiedziała że moich rodziców stać na taką pomoc to bym ją przyjęła 🙂 Póki co jesteśmy na etapie rozpieszczania wnuczki i cieszę się np z rowerka który dziadkowie kupią - zawsze nas to trochę odciąży 🙂 Rodzice M są dziwni i on nie chce od nich żadnej pomocy a ja to szanuję.

Ja cytologię robiłam we wakacje - jak sobie drugą ciążę wymyśliłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Maciek wstał o 6 dzisiaj... ale ja wstałam 9.30 😁 oj, miło było się wyspać 🙂 🙂 🙂

Ty to masz rannego ptaszka 😮 😉


no dość... spał od 20.

ale ostatnio coś mu się podoba godzina 6, bo nawet jak śpi o 19 to też o 6 wstaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nieprawdopodobne jak zakupy mogą poprawić humor 🙂 🙂 🙂 ostatnio mamy same dobre chwile, odpukuję żeby nie zapeszyć 😉

jedna rzecz spędza mi tylko sen z oczu - opiekunka dla Maćka... dostaliśmy namiary na świetną opiekunkę, no i co dla nas ważne - niedrogą. i jak do niej zadzwoniłam, to powiedziała że nie opiekuje się teraz żadnym dzieckiem, więc się ucieszyłam, a ona że za jakiś miesiąc wyjeżdża zagranicę do pracy i dopiero od maja będzie...

no i teraz nie wiem czy nie szukać do maja, a potem z nią. bo naprawdę godna polecenia, kupowała kredki, farbki, malowała z nimi, czytała im dużo, śpiewała im.

nie zmienia to faktu, że kogoś musimy znaleźć, i to jak najszybciej, żeby teraz już przychodziła do Maćka "zapoznać się"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🤢

Jaśmina miała wczoraj problem z zaśnięciem, więc Beata ponownie piąteczka. W dodatku małżon, który mało wie generalnie, na to wszystko "kładziesz ją spać o 18...." czyli moja w tym wina, że usnąć nie mogła. 🤔 Muszę mu napisać wiadomość, że swoje uwagi może zachowywać dla siebie, bo mało one wnoszą...bo mówić mi się nie chce... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🤢

Jaśmina miała wczoraj problem z zaśnięciem, więc Beata ponownie piąteczka. W dodatku małżon, który mało wie generalnie, na to wszystko "kładziesz ją spać o 18...." czyli moja w tym wina, że usnąć nie mogła. 🤔 Muszę mu napisać wiadomość, że swoje uwagi może zachowywać dla siebie, bo mało one wnoszą...bo mówić mi się nie chce... 🤔

Coq a może zarządź sobie dzien wolny? I zostaw szanownego Małżona na cały dzień z Bambiną? Facetom taka terapia szokowa jest czasem potrzebna jak widać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...