Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
Ddobranoc Coq 😉
Powiem Wam ze dziś byłam znowu u fryzjera co wam pisałam że sami faceciobcinaja mają włosy czesza robią makijaze i pełną kosmetyke i masaze i mam mega humor 🙂 obcielam włosy i mam grzywke długa ciekawe co na to mąż


to zdjęcie poprosimy 😁

ja ostatnio (jakieś 3 tygodnie temu) też obcięłam włosy, o jakieś 30cm co najmniej 😜 no grzywce też myślę 😉 powoli dojrzewam, ale na razie do takiej z boku, nie prostej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami, Aga bo widzę że tylko wy jesteście napiszcie jak teraz wygląda dzienne menu maluszków ........u nas jest 6 posiłków .....na przegryzkę owoc czasem chrupek lub biszkopcik - chociaż tych to cchyba 2 tyg nie było.....jakoś się mi o nich zapomniało......

Resztę też poproszę.....ja napisze na lapku bo na tel....dużo klepania...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja z kom pisze to odpowiem marika jutro ok? Ale q.skrócie 6 mleko 9 kaszka lub chleb z masłem czasem z białym serkiem u dzemem o 12 zupa lub jakieś parowane jedzenie koło.16 parówki lub jajecznica lub pieczywo jakieś zależy cY na śniadanie kaszka czy chleb później 18 jakieś owoce czy coś o 19 kapiel o 20 kaszka i spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas to wygląda tak:
ok 7 kanapeczki 🙂 z szynką, z serkiem białym 🙂 różnie bywa 🙂
ok 10 mleko 120ml lub kaszka, dzisiaj była paróweczka 🙂 bo już nie jadł hohoho, odkąd się do domu przeprowadziliśmy to nie jadł 🙂 czasem jajeczniczka
ok 12.30-13 zupka
ok 15-16 jeszcze jeden obiadek, jakiś ziemniaczek, mięsko, coś a'la drugie danie 🙂
i potem do wieczora może kanapeczka, ale niekoniecznie, czasem jajeczniczka jeszcze 🙂 potem jeszcze jakiś deserek, owoc
ok 19. kąpiel i mleko, zjada max 150ml
ok 22-23 mleko, 120ml

za przekąskę chrupki kukurydziane, biszkopciki (chociaż niezbyt często ostatnio)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami mi też się podoba !!!! Aga twojej nowej fryzury nie widziałam.......

U nas menu prawie identycznie jak u Agami tylko że my parówki jednak całkowicie omijamy młody chętnie je miesko,szynkę jak znajdę dobra to też wsunie więc uważam parówki za całkowicie nie potrzebne przynajmniej u nas... 😉

7-210 mleko
9 śniadanie tj.kanapka lub jogurt lub tak jak dziś jajecznicca 😉( bo się udało 🙂)
Ok 12 zupa albo drugie danie zależy czym chata bogata 😉
15-180 mleka albo drugie danie jeśli była jakaś zupka (częściej jednak mleko)
18 owoc lub jogurt (jogurty je tak max 3 na tydzień)
Ok 20 210 mleko z kaszką
Czasem najczęściej u teściowej dostaje banana po drugim śniadaniu, na przekąske jeszcze jabłko lub kawałek mandarynki uwielbia je 😉 ale szczerze to nie jestem pewna czy powinien tak podjadac no niby to owoce....możecie to skomentować....???chodzi mi o te przekąski ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami, ładna fruzurka. ja te musze z soba cos w końcu zrobic, bo ciagle to samo...dlugie i proste wlosy, też chce grzywke,ostatnio mialam jak rodzilam , dluga i prosta, i chyba znowu mi sie chce 🙂
a jeszcze nawiazujac do tematow fryzjerskich, to zdolna mama kalinki złapała za nożyczki bo chciala grzyweczke obciąć córce i takie cus jej wyszlo ☺️ dobrzez, że Kalina nieświadoma, bo by mnie chyba znienawidzila 😜
[IMG]http://imageshack.us/a/img546/4319/dsc0100tt.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nasze menu:
miedzy 4- a 7 mleko, zalezy jak sie obudzi - 180ml
10 kaszka 150ml
13 obiadek 190g
16-17 deserek (najczesciej owoce ze sloiczka)
19 kanapka z kiełbasą lub serem i ogórkiem
21 mleko 240ml
ok. 1 - 2 tez mleko 180ml

w miedzy czasie chrupki, czasami sok z bobovity. Moim bledem jest za mało jajek (Mała ich praktycznie wogole nie je, bo nielubi), za mało warzyw, bo tylo w zupie są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A kuku 😜 kukam jeszcze 😜

Jaśmina mi niespodziewanie usnęła po 22 i to w pokoju na kanapie przy popijaniu mleka, przy włączonym tele i świetle 🤔

Menu?
7-8 mleko z cereale czyli bardziej pożywne 120ml
10 drugie śniadanie - owsianka(zachęcam 😉) z gniecionym bananem, lub kaszka manna z gniecionym bananem lub chleb z masłem albo serkiem kozim
13 obiad - zupy, zapiekanki warzywne lub ryż/kasza/makaron/ziemniaki z warzywami jak się uda mięso (rzadkość) albo z rybka ze słoiczka
16 podwieczorek - ryż na mleku kaszka manna z owocem-jeśli śniadanie chlebowe, albo owoce, jogurt, lub ciastuszko jeśli takie akurat zrobię
19 - mleko 240ml, lub jakieś warzywka podpiekane, jako -staram się - a mleko potem.
Przed samym spaniem 120 ml mleka.

A nasze podjadanki to dwa razy dziennie po 90 ml mleka...lub owoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No u nas ryż,kasze jęczmienna, gryczana,makaron,ziemniaki wszystko jest 😉 tylko trochę mnie wnerwia że teściowa ciągle między jedzeniem młodemu coś podsuwa....jak owoce to już nic nie mówię ale i tak czasem mnie to tak wkurza .....bo wiadomo że jak wsunie banana to potem np rybki nie chce zjeść na obiad logiczne bo poprostu nie jest głodny...nie chcę narzekać bo bardzo nam pomaga i robić jazdy o owoce to głupota ale poprostu czasem jak słyszę że nie chciał rybki( którą ja gotowalam np po 21 ) to mnie aż w środku trzęsie..... 😞 wiem że to banalny problem ale czuje się strasznie bezradna...a delikatne moje mówienie wystarcza na raz.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas menu podobnie jak u Kalinki, więc część wklejam 😉
miedzy 4- a 7 mleko, zalezy jak sie obudzi - 150 ml
10 kaszka 180 ml
13 obiadek 190g
w czasie drzemki na śpiocha 120 ml mleka
17-18 deserek (najczesciej owoce ze sloiczka) lub jogurt
20 kaszka 180 ml
ok. 1 - 2 "mleko oszukane" 120 ml

Agami, Aniqa fryzurki fajne 🙂 co się mamuśka łamiesz... mi się fryz Kaliny podoba i zazdroszczę tej burzy włosów 🙂

I Pączuś nasz słodziutki... ma się rozumieć 😁

Aga nóżki dobrze pilnowaliście... gips nadaje się... hura 🙂

A ja mam dziś dołek... babeczka ode mnie z pracy straciła fasolkę w 8 tygodniu i jakoś tak mi cholernie smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...