Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
idę teraz z sobą jakiś porządek zrobić, może jakiś delikatny make upik 😉 coś z włosami trzeba zrobić... 😆 i przede wszystkim muszę się przebrać, bo jestem w bluzce z długim rękawem, rękawy mam cały czas podwinięte bo tak gorąco u nas. M. namiętnie pali w kominku i nie ma czym oddychać.. zresztą jak akurat jest w domu to zawsze się pali w kominku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
ANIQA urlop fajna sprawa, ale wrócić do pracy po urlopie ... masakra... przeżyłam to dziś na własnej skórze
CHLOE no to lipa... czekasz na swoją lekarke czy do jakiejś innej uderzasz?
COQ walczcie dzielnie z katarem
PAM to trzymam kciuki za wzorową frekwencję Konstancji w żłobku i tym samym Twoją w pracy 😉
WANILIA tak dlugo jak dam radę... chociaż coraz bardziej się łamię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):

WANILIA tak dlugo jak dam radę... chociaż coraz bardziej się łamię

A co na to szanowny Małżonek? Juz wie gdzie laptop zaginął? 😁

Basienka zapomniałam napisać że zdjęcia super i Florek na saneczkach miał pewnie świetną zabawę 🙂 A dobrze pamiętam że macie w planach jeszcze jakiś dłuższy wyjazd na narty?
Ja szczerze mówiąc nie dałabym się wyciągnąć na żaden "śnieżny" wypad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):

WANILIA tak dlugo jak dam radę... chociaż coraz bardziej się łamię

A co na to szanowny Małżonek? Juz wie gdzie laptop zaginął? 😁

Basienka zapomniałam napisać że zdjęcia super i Florek na saneczkach miał pewnie świetną zabawę 🙂 A dobrze pamiętam że macie w planach jeszcze jakiś dłuższy wyjazd na narty?
Ja szczerze mówiąc nie dałabym się wyciągnąć na żaden "śnieżny" wypad

Tak ostatni tydzien Marca spedzamy na nartkach we Francji 🙂 Jedziemy do trzech dolin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody spał grubo ponad 4 godziny 😮 !!!!!!!!!!!!!!!

Chloe zrób betę 🤪 !!!!! Ja byłam od tego badania wręcz uzależniona 😜
Pierwsza mi wyszła 89 i już wiedziałam, że mam się z czego cieszyć 🤪
...a jeden z nieudolnych lekarzy mnie załamał w 7tc bo robił mi usg i powiedział, że on żadnej ciąży nie widzi 😠 ...a plamka była 🤨

No ale jak wiadomo beta nie kłamie i ta plamka teraz właśnie wszamała swój obiad i na mój się czai 😜

Wanilia ja Ci trochę energii posyłam ale nie wiem kiedy dojdzie...może jutro 😉

...podczas pisania posta zostałam okradziona ze schabowego 😮 ...chyba nie muszę pisać kto maczał w tym rączki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):


Wanilia ja Ci trochę energii posyłam ale nie wiem kiedy dojdzie...może jutro 😉

Zamieniłabym jednak tą energie na schabowego ale widzę że się spóźniłam 😁 Coś mi dziś brzuch twardnieje więc porządki muszą poczekać... Weronika też dziś długo śpi - zaraz będą trzy godziny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cóż za ożywienie na forum 🤪
Chyba z pół godziny nadrabiałam 😉

Coq mam również nadzieję że to tylko ząbki .....więc zdrówka Bambince !!! 🙂bo katarzysko jest okropne...... 🤢

No i oby Konsti biła wszystkie rekordy z frekwencją w żłobku..... 😉

Aaaaaaaaa i jeszcze wielgachne brawoo dla zdolniachy Werci 🙂


Agaa, Nova.....Laski szalejecie nieźle... 😮..ja na szczęście jak jestem w pracy to te brudne okna nie rzucają mi się w oczy bo jak siedzialam tyle w domu i słońce wyszło to nie mogłam na nie patrzeć ale poczekamy aż będzie nieco cieplej....

ale fajowo gdzieś do 17.30 jest jeszcze jasno..... 🙂 ooooooo ale nie mogę się doczekać ciepłych wiosennych dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Marika jAK SIĘ tam macie???
Chloe ciesze się twoim szczęściem super naprawdę że nie plamisz oby było wszystko w porzo!!!
Basia Florek ekstra ma rodziców naprawdę takie superowskie wypady mu fundujecie fajnie naprawdę ma mnóstwo frajdy!!!!
Aniqa no spoko poodpoczywaj jak niani tyle płacisz to czemu masz nie korzystać na wolnym hehe!!!
Wanilka no spoko że Werka się pobawiła psy wygonione ekstra a ty odpoczywaj a nie na takich pełnych obrotach!!!!
Cherry witamy cię !!!!Co u ciebie!!!
Coq życze żeby Jaśmince te ząbki wyszły i był spokój z katarem !!!!
Nova nieźle ci ten twój Kajtus śpi!!!
Mój mały za dnia to spi po 2 razy ale tak z godzinkę lub 1,5 ale żeby spał z 3 oj to nie ma tak dobrze!!!!
Pamm cieszę się że jesteś w końcu w dobrym humorze!!!Fajnie naprawdę jak Konsti tak długo już do żłobka chodzi!!
Agami jak się ma KUbuś
Meliska a ty kiedy jaki urlopik???
Beatka spoko będzie dzidzia ja tak samo emocjonalnie podchodzę do sprawy a faceci jednak racjonalnie podoba mi się to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrych , spokojnych i mega przespanych nocek dziołchy 😘

Holi przytulny ten Wasz domek 🙂
Chloe cierp ciało jak chciało 😉...oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu 😘
Bambina katar chowaj do pampersa i do spania mykaj żeby mama się wyspała 😉

A teraz wybaczcie...Jurek na TVN player czeka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
kochane przedstawiam wam projekt mojego domku!!!!
Malutki i cieplutki i skromny!!!!
http://www.tooba.pl/projekt-domu-Z211/a,s_pd,idp,17340.html


Holi, moj brat tez buduje ten domek 😁 ma postawiony stan surowy, zamkniety.rzeczywiscie jest fajny i przytulny, mnie tylko przeraza ta mala łazienka u góry, jak dla mnie jest mega wąska, ktos wysoki to sie normalnie obija o sciane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ddzięki dziewczyny za troskę guz wielki i fioletowy nadal nie schodzi kuba.spokojniej chodzi za to chyba się wystraszył. PoZa tym jutro szczepienie na pneumokoki już dwa razy przeklqdalam i znowu się łamie.szcZepic czy nie bo się boję o powikłania...
No i jeszczenajgorsze stan dziadka się pogorszył odstawili lekarze jedzenie i picie i wracamy do punktu wyjścia.reoperacja;(((((
Troszkę nadrobilam z kom. Specjalnie wykupiłam pakiet internetowy. Bo w domu mnie nie ma prawie bo szukamy niani a w środę idziemy.do żłobka. A w prqcy net zablokowany. Pam ja też w pt byłam pierwszy dzień w nowej pracy tzn 01.02 i od razu.weekend ale będziesz tak zmęczona że się przyda. Laski fotki super no i holi fajnie ie ze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...