Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Dziewczynki!!! Z tą lis rzeczy do zrobienia to świetna sprawa te,z zawsze tak robię i jestem pewna że wszystko załatwione także polecam tę metodę 🙂

Mój Kuba jadł dziś marchewkę i jak u Lali i Gosi również zielona kupka po tym ale była tylko jedna więc mam nadzieje że druga będzie musztarda 🙂
Kuba zakochał się w marchewce normalnie tak sie darł jak już mu sie w buzce skonczyła o nastepną porce Naprawde jadł ze smakiem bużke tak szeroko otwierał Ja próbowałam tej marchewki i mi strasznie nie smakowała a jemu odwrotnie

Miłej soboty kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Dziewczynki,

W zasadzie wpadłam się przywitać i zaraz się żegnam, bo jedziemy na imp. rodzinną - ech... a mój szkrabek tak strasznie nie lubi hałasu i chaosu 😞 Zresztą tak bardzo jak jego rodzice i kot 😁 My w oczach rodziny mojego M to wielcy kosmici 😁 😁 😁

Madzia - Maks dostał od chrzestnych krzesełko Kinderkraft http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-kinderkraft-star-regulacja-i2112566385.html Jest fajne, bo dużo miejsca znie zajmuje, a póki mieszkamy w bloku to każda wolna przestrzeń jest na wagę złota 😁 No cóż...jeszcze chwilkę wytrzymamy 😁

Acha... nocnikowania jeszcze nie uskuteczniamy, troszkę poczekamy, a po jabłuszku mały ma zielonkawą kupę - myślicie, że powinnam odstawić deserek????

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gabrysia dostała takie drewniane krzesełko o jaki pisala Ania, Ulka je wykończyła - został sam stoliczek - fajne i wygodnie, ja moim wiercipietkom zakładałam do nich szelki - takie pólszorki - jak do nauki chodzenia. Dla Piotrka mam plastikowe z opuszczanym oparciem i regulowaną wyskokoscią ale jeszcze nie używalam to ciężko wydać mi ocenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
Ale robicie reklamę na te śpiewaki 😁 😁 ja narazie takich zabawek nie będę kupowała 🙂 ale dobrze wiedzieć, że takie coś istnieje 😁
Za to napaliłam się na ten gryzaczek BabyOno... Chyba zamówię, ale najpierw zorientuję się ile kosztują u mnie w sklepach 🙂
No rzeczywiście gdzieś się zapodziały i Marinel i ManaLoa... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cygnee, przeczytałam Twój post o tym, że na wizycie ta babka powiedziała Ci, że nie powinnaś podawać małej jeszcze nic z takich rzeczy. No i ona mówiła to bo jest taki schemat żywienia dzieciaczków (wisi on u mnie w przychodni) i tam jest napisane, że dzieciom karmionym piersią dopiero po 6 miesiącu rozszerza się dieta bo w mleku mamy jest to co potrzebuje, a dzieci karmione mm po 4 miesiącu. I pewnie ona tym się sugerowała i tak Ci powiedziała 🙂 Bo mleko matki jest inne niż mm. Co mama zjada to i dzidzia, więc ta dieta jest bogata tak jakby w różne składniki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobra jestem,

fryzurka bardzooooooooooo okej. Byłam w szoku bo babce na początku wyszedł za jasny kolor mi go poprawiła. Wklejam zdjęcie zrobione na szybko ale efektu nie widać bo pochmurno jest jakos ten flesz dziwne zrobił zresztą oceńcie same. Jak Wam się niepodoba to piszcie przecież się nie obrażę.



ŁADNIEJESZE ZDJECIA GDZIE EFEKT BĘDZIE NAPEWNO LEPIEJ ZAUWAŻALNY MAM ZAMIAR ZROBIC NA CHRZCINACH CZYLI JUTRO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ManaLoa napisała na fb, że dzisiaj w nocy ukradli ich wózek... 🤨 🤨 🤨
a Marinel? halo! jesteś gdzieś?
Cherry? a gdzie zdjęcie po fryzjerze?
krzesełko dla Maćka miałam takie drewniane i super się sprawdziło 🙂 teraz podoba mi się z tej samej firmy co podawała Krusyna, ino ze stolikiem-cena jakieś 230 zł....może po chrzcinach? hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
Cherry! ładniutko!!! i dla Ciebie bardzo twarzowo 😉 i poproszę jeszcze fotę tyłu głowy 😎 😎


HAHAHA pozwól ze wykonam jutro... 😁 😁 😁 😁 😁 Idę cycać małego bo stęskniony - matki 6 godzin w domu nie było 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
gosiaq napisał(a):
Cherry! ładniutko!!! i dla Ciebie bardzo twarzowo 😉 i poproszę jeszcze fotę tyłu głowy 😎 😎


HAHAHA pozwól ze wykonam jutro... 😁 😁 😁 😁 😁 Idę cycać małego bo stęskniony - matki 6 godzin w domu nie było 😮 😮 😮 😮 😮

no to poszalałaś na wyjściu! mnie nie ma raz w tygodniu przez 1,5 godziny-angielski z Maćkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry ślicznie 🤪
Zosia super 😁
Ja zacznę znikać w kwietniu jeśli Ulę przyjmą do przedszkola to chcę ją dać na takie zajęcia dla dzieci w wieku przedprzedszkolnym i przedszkolnym 2 razy w tygodniu po 1,5 godz - nie warto bedzie wracac do domu w miedzyczasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😜 😜 😜 ja poszalałam nie tylko dziś....

wczoraj pojechałam tylko do textil marketu na chwile 😜 😜 😜 nie było mnie 3 h 😮 (nie mam zielonego pojęcia jak to się stało) zwiedziłam textil, boss, rossman, tesco, lidl, chiński market i kaufland 😮 😮 😮 😮 😮

w galerii handlowej byłam rano 😁 😁 😁

myślałam że mąż mnie zatłucze a on z Kacprem świetnie sobie radę dawali 🙂 🙂 🙂

Dziś jednak przetrwali dzięki zapasom w lodówce 😁 😁 😁 NIECH ŻYJE LAKTATOR 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam drogie panie 🙂

cherry - brawo dla ciebie za fryzurke 🙂 jest super!
zosia w tym dresie wyglada stylowo 😁

a my dzisiaj bylismy na zakupach w tesco i oczywiscie fortune znowu zostawilam....grrrrr jak ja nie lubie takich wielkich sklepow 😠 no i jeszcze ela zglodniala w srodku zakupow, wiec stanelam z nia przy kurczaku z grilla 😁 i dalam jej butelke 😉 ale dziwnie sie karmilo ja w nosidelku 🙂 zakupy trwaly prawie 2h i teraz mnie plecy bola od nosidelka... a moj nie mogl jej wziac, bo prosto z pracy go odebralam i na zakupy, wiec brudny... ahhh
w sumie nie kupilam nic ciekawego, no eli oczywiscie zabawke lamaze 🙂 uwielbiam je 🙂 (no i czekam az juz bedzie sztywno glowke trzymac, bo czeka na nia takie cos 🙂 http://www.ebay.co.uk/itm/LAMAZE-SPIN-and-EXPLORE-GARDEN-GYM-Playmat-BNIB-/160731928430?pt=UK_Toys_Games_Toys_CA&hash=item256c5e976e#ht_968wt_952 ) wielkie pudelko na zabawki, bo juz nie ma gdzie tego trzymac 😁 kolejne smoczki ( bo nie pisalam wam, ale moja ela nie cierpi smoczkow, tylko swojego kciuka, a gdzies wyczytalam ze wszystko zalezy od ksztaltu smoczka - no i teraz mam ich chyba ze 30... a to tommy tippy, avent, nuk, mothercare i jeszcze jakies inne, a ze sa pakowane nie po jednym, tylko po 2-3 to mam teraz cale pudeleczko... a ona i tak nie chce zadnego z nich 😞 tych dzisiejszych tez nie chce... ), smoczki na butelki rozmiar 3 😁 ksiazeczke materialowa i chyba tyle 🙂

wlasnie a jak u was ze smoczkami?

a musze sie pochwalic, ze moja mama przylatuje znowu - w poniedzialek 🙂 i przywiezie mi ta ksiazke o ktorej ktoras z was pisala (przepraszam, ale nie pamietam kto ) "jezyk niemowlaka" - najpierw sciagnelam ja z neta, ale przeczytalam 3 strony i lzy mi lecialy jak grochy... ja jestemm chyba staroswiecka, ale wole ksiazki takie zwykle, papierowe 😁

przepraszam, ze tak moze wszystko chaotycznie napisalam, ale mam wolna chwilke, bo chlopaki zabrali mala nad jeziorko jakies, bo szukaja miejsca na grilla - jutro planujemy pojechac ze znajomymi. no i chcialam wam wszystko napisac 🙂

a nocka spokojnie, ale chyba trace pokarm, bo ela w nocy (daje jej cycka - tylko w nocy) budzila sie co godzine, poltorej na cyca 😞 ale slyszalam, ze je, ze lyka... no juz sama nie wiem...
acha no i chyba przejde calkowicie na sztuczne... tak mi sie juz chce cebuli... nawet sobie nie wyobrazacie... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już w domku po zakupach 🙂 i wyobraźcie sobie, że lokówka do włosów sama mi wskoczyła do koszyka 😁

Cherry fryzurka super!!! Ciekawe czy Cię rodzinka jutro pozna 🙂 Naprawdę ładnie, twarzowo i wiosennie 🙂

Ja na razie też odpuszczam nocnikowanie, tym bardziej, że go nie mam jeszcze 🙂

Judziado twarzy Zosieńce w tym dresiku 🙂

Lala89 super te kotki na ścianie nad łóżeczkiem Majeczki 🤪

Krusyna a krzesełko boskie! My tez już kupiliśmy krzesełko, na wyprzedaży w Mothercare, ale jest bardziej tradycyjne, nie tak zbajerowane jak Maksia, tylko pozazdrościć!

A i Oskar ma dzień śpiewania...jak zaczął o 6 rano, tak buźka mu się dziś nie zamyka 🙂

No i u nas znowu piękna pogoda dzisiaj była, ponad 15 stopni...Angielki młode już w koszulkach na ramiączkach powyskakiwały i z gołymi nogami w balerinkach...boshe co za naród heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej - to znowu ja 🙂

My już po imprezie 🙂 Maks spisał się wzorowo !!! Kochany maluszek 🙂 W kwietniu pojedziemy na 2 tygodnie do lasu, więc jest nadzieja, że ładnie zniesie zmanę otoczenia 🙂
Ojej.. nawet nie macie pojęcia, jaką ja mam ochotę na kolejnego bobasa - ale ciiii... 😁

Cyganee - w "Języku niemowląt" polecam metodę na usypianie 🙂 Zresztą babeczka w ogóle zwraca uwagę na rzeczy, na które sama bym nie wpadła, choć to wszystko wydaje się takie oczywiste.

Yenefer - dzięki 🙂 Krzesełko mamy zielone (pasuje do mojej pomarańczowej kuchni 😁 )

Acha i ponawiam pyt. dot. zielonych kupek - czy w związku z ich obecnością powinnam odstawić małemu jabłuszko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...