Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oszukiwał mnie potrafił skłamać patrząc prosto w oczy.... Strasznie go kocham i chce z nim być nie wiem jak sobie dam rade ale nie chce być całe życie oszukiwana i okłamywana... Jezeli przyjaciółka jest ważniejsza to co ja moge zrobić... 😞 Jestem na skraju wytrzymałości... A święta będę miała cudowne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Mamy 🙂

Troszkę mnie nie było Jeździliśmy z Kubusiem po lekarzach ma mega AZS ma cztery różne maści ja ostrą dietę ulewa mi po każdym cysianiu Normalnie mam już dość 😞 Po świętach mamy dzwonić do lekarki bo musimy położyc się do szpitala i porobić różne badania Już sie tego boje W domu mam bujaczek zabawki mate a w szpitalu??? Chyba będę go trzy dni na rękach nosić.
Od piersi go odstawić nie moge bo nie tknie sie butelki a tak ładnie pił jak był młodszy a teraz jak widzi to ryk.
Nie wiem czy dobrze robie ale my mamy taki rytm jedzenia oczywiście + - jeśli chodzi o godziny:
6:00 cyc
8:00 kaszka na bebilon pepti
12:00 cyc
15:00 owoc i czasem cyc
17 cyc
20 cyc
tak mniej wiecej to wygląda Jutro chce podać jakiś obiadek i nie wiem czy zamiast owocu czy dodatkowo doradzcie???

Nie zdołałam nadrobic co u was wiem tylko że Gosia rozstała się z chłopoakiem
Gosiu wiem że Ci ciężko ale kochana skoro mu już nie ufasz to może lepiej rozstać się teraz niż np po ślubie a dla dobra córcie nie znienawidzić się i pozostać przyjaciółmi i cudownymi rodzicami może nie mieszkającymi razem na co dzien ale wzajemnie się wspierającymi
Kochana na pewno wszystko będzie dobrze a czas pomoże CI zabliźnić rany aż zaczniesz patrzeć na wszystko z innej perspektywy
Zdjęcia waszych maluszków cudowne 🙂 🙂 🙂 🙂
I na koniec WESOŁYCH MOKREGO I SMACZNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby na zdjęciu Emilka leży w gondoli, no już coraz mniej miejsca ma ale ona uwielbia tak leżeć i wystawiać sobie nóżki na krawędź. A najfajniej jest jak śpiewamy jej piosenki, a ona podnosi prawą nóżkę i rytmicznie uderza w górną krawędź wózka. Wygląda to prze zabawnie. A zdjęcie MAKSIA wymiata. I jakie ma wygimnastykowane paluszki, założył sobie jeden za drugi to nawet ja mam z tym problem hihihi

Chciałam dziś pierwszy raz dać Emilce słoiczek marchew z ziemniakiem, ale oczywiście jej nie zasmakował i wszystko wypluwała. A jak zaraz po tym dałam jej gruszkę z Gerberka to oczywiście jadła ile wlezie. No i wniosek jest taki że chyba zawaliłam dając jej najpierw owocki bo teraz warzyw nie będzie chciała jeść. Na razie jadła tylko jabłko, banan, jabłko-maliny-jagody i gruszkę.

Martusiap Majcia to śliczna dziewczyneczka. Cieszę się że w końcu nam ją pokazałaś 🙂

Cherry współczuję Ci. Bidulko co ty przeżyłaś!! A który to ząb? Mam nadzieję że gdzieś głęboko w tyle, ale pewnie tak bo musiał mieć niezłe korzenie skoro tak trzymał.

Monia pięknie wyglądacie z Łukaszkiem!! No i powodzenia na chrzcinach, udanej imprezy Wam życzymy!

14A11 przykro mi z powodu Kubusiowych dolegliwości. Jakoś przetrzymacie ten szpital ważne żeby wszystko było dobrze i maluszek szybciutko doszedł do siebie.

Gosiaq na zasłonki nie zwróciłam uwagi bo skupiłam się tylko i wyłącznie na Filipku!! Tym razem grzywa poskromiona.

No i na końcu zostawiłam sobie Gosie734. Kochana pamiętaj że masz w nas wsparcie, może się jeszcze wszystko ułoży. Jak nie będzie Was widział kilka dni to może w końcu zrozumie że ty i Kinia jesteście najważniejsze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania ale Emilka już duża! Chyba wyskakujecie niebawem z gondolki? My naszej dajemy jakieś dwa tygodnie a właściwie to tylko czekamy aż się troszku ociepli.

Jeśli chodzi o ząb to całe szczęście że to 7... ja nie mam 8 wic siódemka to ostatni. Nie mam 8 bo mi nie wyrosły i nie wyrosną - ot taka nietypowa jestem. U mnie to rodzinne. Mój brat np m w wieku 27 lat miał jeszcze mleczaki 😁 😁 😁 Stary koń a potem latał szczerbaty.... całe szczęście że potem mu wyrosły nowe 😁 😁 😁 Po świętach muszę zrobić panoramę i skończyć uzębienie...! Teraz oprócz tego że mogę jeść tylko prawą stroną bo lewą się boję mam ogromny zajad po lewej od tych narzędzi!!! Masakra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do odżywiania to ja zacznę rozszerzać za miesiąc. !9.04 mamy szczepienie i wtedy dowiem się coś więcej .... Póki co podawałam Kacprowi piane z jabłka - wszystko wypluwał więc nie jest jeszcze gotowy. W sumie karmienie piersią jest mega wygodne i mi odpowiada bo leniwiec ostatnimi czasy ze mnie 😁 😁 😁 😁 😁

Zania cycochy też mam twarde tylko rano. W dzień nie ma szans bo mały co 2-3 h na cycu wisi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Cześć Mamy 🙂

Troszkę mnie nie było Jeździliśmy z Kubusiem po lekarzach ma mega AZS ma cztery różne maści ja ostrą dietę ulewa mi po każdym cysianiu Normalnie mam już dość 😞


U nas niestety też zawitało AZS...na szczęście nie jest tak nasilone jak u Kuby...U Dominika to sucha, łuszcząca się skóra i kupki ze śluzem...no i drapie się po twarzy i głowie jak jest śpiący albo zestresowany 😞 mam nadzieje, że to cholerstwo szybko minie....mogłam się domyślić, że tak to może się kończyć...mąż jako dziecko też był alergikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już uciekam...jutro czeka nas podróż na Dolny Śląsk 🙂 Wszystkim mamusiom i ich rodzinom życzę spokojnych, rodzinnych świąt....oby te pierwsze święta Wielkanocne z nowymi członkami rodziny były niezapomniane 😉
Na zakończenie wierszyk 😉 :
-Kto ty jesteś?
-Jajeczko.
-Jaki znak twój?
-Żółteczko.
-Gdzie ty mieszkasz?
-W skorupce.
-W jakim kraju?
-W kurzej dupce.
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby i inne szczęśliwe posiadaczki x-landerów mam pytanie....

Gdy kupowałam od sąsiadów ten wózek szczerze mówiąc interesowałam mnie gondola a na spacerówkę w ogóle się nie patrzyłam....wiem że bankowo mam wszystkie elementy. Powiedzce jednak czy w standartowym zestawie jest jakiś ociepla na nóżki do spacerówki? Pytam bo nie wiem czy mam kupowac czy nie. Rzeczy mam w piwnicy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja padam...

gosia dasz rade! a twoj facet pewnie zrozumie co starcil i przyjdzie w laski... moja babcia zawsze mowila "maz i weksel zawsze wracaja" 🤪 a na zaufanie bedzie musial zapracowac na nowo. pamietaj, ze my jestesmy z toba i postaramy sie cie wesprzec 🙂 wiec glowa do gory!

dzieciaczki sliczne 🙂
aaa zapomnialam wczoraj w nocy bylam ze szwagierka (uczy sie jezdzic po lewej stronie, dlatego w nocy jezdzimy 😁 ) w tesco i oczywiscie tak z przypadku zawedrowalam na dzieciece 😁 a tam promocja na sloiczki hipp - 10 sloiczkow za 5 funtow 🙂 no to wybralam jakies rozne 🙂 i owocki i warzywka i obiadki z mieskiem 😁 dodam, ze w polskim sklepie za bobovite (maly sloiczek) place 0.90 🙂 mam tylko nadzieje, ze eli posmakuja angielskie dania 🙂
jutro dam jej ... no i teraz nie wiem, nie moge sie zdecydowac 🙂 mam tak :
- bobovita - banan, brzoskwinia, marchewka
-i hippa sweet squash z kurczakiem (nie mam pojecia co to takiego 🙂 )
- cheesy ( 😁) szpinak z pieczonymi ziemniakami
- warzywa z ryzem i kurczakiem
- slodki pasternak ( 😮:blink 🙂 z purre ziemniaczanym
- czerwone owoce z kompotem jablkowym
- jablko z budyniem gruszkowym
- banan - brzoskwinia - deser
- jablko z jagodami - deser
- mango z bananem melba 🙂
- jablko z zurawina - sniadanie (:blink 🙂

no i badz madry i cos wybierz 🙂
dalej kobitki na co z tego zestawu mialybyscie ochote?? 🙂 bo za mna chodza jagody takie polskie, prawdziwe... ahhhh az mi slinka cieknie 🙂 ale w tym roku juz sobie pojem 🙃 i ela tez 🙂
dobra spadam :*
do jutra 🙂 jutro bede skladac zyczonka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
14A11 napisał(a):
Cześć Mamy 🙂

Troszkę mnie nie było Jeździliśmy z Kubusiem po lekarzach ma mega AZS ma cztery różne maści ja ostrą dietę ulewa mi po każdym cysianiu Normalnie mam już dość 😞


U nas niestety też zawitało AZS...na szczęście nie jest tak nasilone jak u Kuby...U Dominika to sucha, łuszcząca się skóra i kupki ze śluzem...no i drapie się po twarzy i głowie jak jest śpiący albo zestresowany 😞 mam nadzieje, że to cholerstwo szybko minie....mogłam się domyślić, że tak to może się kończyć...mąż jako dziecko też był alergikiem.
A u nas w rodzinie alergików nie było a tu masz wrrr

Cherry ja też kupowałam używanego x lander i mam ciepłą osłonke na nóżki do spacerówki także Ty też powinnaś mieć To raczej standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamy mój Kubuś chetnie je owoce Marchewke tez jadł chetnie ale ma uczulenie i juz nie daje mu za to np ziemniaki szpinak ziemniaki dynia kompletnie mu nie podchodza tez tak macie???

Boje sie ci bedzie dlaej z rosołkiem potrawką z kórczaka i tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie Maja zajada wszystko, marchewke , ziemniorki, pietruche, seler nawet ostatnio w zupce zmiksowałam troszke pora. Też chce jej kupić szpinak - bo u nas w domu tego nie gotuje bo my nie lubimy więc to danie bedzie tylko słoiczkowe. No i jeszcze dynia. Kurczaka, indyka Maja zjada chętnie. Z owocków to banany,jabłka owoce leśnie. Nie ma uczulenia. Do rosołku dodaje kikla nitek (łyżeczke) makaronu. Lubi też chrupki - nie chce ich oddać jak już ma w rączce. Niestety z chrupkami się pilnujemy bo bardzo ''mokną'' więc czycham czy nie wpadnie jej większy kawałek. Następną zupke jaką zrobie to dodam kalafiora. No i też jestem ciekawa jaka będzie reakcja po szpinaku - ale to w przyszłym tyg.
A tymczasem zmykam bo Majek marudzi - WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko na momencik, chciałam złożyć Wam życzenia!!
Dużo uśmiechów i radości z pierwszych świąt z naszymi skarbami!! Smacznego jajka, mokrego dyngusa!!

A oto kartka którą stworzyła dla nas Lala! Wesołych świąt w imieniu Emilki dla wszystkich ciotek i forumowych małych przyjaciół 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/zania.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3970/zania.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kochane ja tez tylko na chwileczke 🙂

zyczenia...

kochane wszystkiego najlepszego dla was i calych rodzin 🙂 spelnienia marzen, usmiechow (bezzebnych i tych z zebami 🙂 ) na codzien, oby wasze szkrabki nie chorowaly, byly dla was powodem do wielkiej dumy. zyczymy wam tez wytrwalosci w trudach maciezynstwa i spokoju ducha.
natalia, bartek i ela :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/kinia.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5094/kinia.jpg[/IMG][/URL]
Pogody, słońca, radości,
W niedzielę dużo gości,
W poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych, oraz zdrowych!
Życzy Gosia i Kinia tatuś też się pewnie przyłączy...
Lali robota 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! I ja na chwileczkę, bo mała Zofia nie daje mi nic zrobić 🤢 chyba po świętach jednak wracamy do Polski jak tak dalej będzie...

A Wam Kochane Mamuśki i Kochane Dzieciaczki życzę ZDROWYCH, pogodnych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!! Oraz mokrego dyngusa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...