Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry!
przyznam się, że przeczytałam pobieżnie...
Dziękujemy za gratki z okazji 5 miesięcy ukończonych przez Filipka!!! jesteście kochane, wiecie o tym?

Cygnee, oj nieładnie palić papierochy, nieładnie.... ale poniekąd rozumiem, bo sama kopciłam 8 lat, rzuciłam na 5 czy tam 6, potem pół roku znowu podpalałam (tłumaczenie: stres w pracy), a potem nic, nic , nic... teraz wiem, że niepotrzebnie wróciłam na trochę.. po co? z głupoty 😉
A na spacerówkę i my niedługo przejdziemy, więc się ,Aniu, teściowej tradycyjnie nie słuchaj 😉
Zaka! tekst o siusianiu na nocnik powalił mnie na łopatki!!! sikałam ze śmiechu po nogach 🙂 🙂 🙂
Shelby! jak Ty pamiętasz o wszystkich!!! już nieraz to pisałam, ale taka prawda! normalnie dobroć i sympatia bije po oczach 😉 super!
Madzia! podziwiam jak dałaś radę zrobić święta!!! no i świetnie, że Kubuś się przekręca! mój dzisiaj poszedł w obroty po dywanie. jakby lepiej mu szło, bo nie aż tak miękko jak na łóżku 😉
Co tam jeszcze? z fb pamiętam, że Wiktorkowi jadwigi rozy wyskoczyl ząbek 🙂 tam też pisuje Sandra, ale tutaj już chyba braknie czasu 😉 a może nie doczytałam?

Dzisiaj mieliśmy spacer 3,5 godziny (było karmienie w banku u moich dziewuch na zapleczu hihihi). nachodziłam się aż mi nogi w d... weszły, ale było tak przyjemnie, że żal było siedzieć w domu 🙂 no i chyba mojemu żarłaczowi idą te ząbki pomalutku, bo gorzej je 🙂 zwłaszcza na noc hihihi. Dzisiaj zupina warzywna z manną - zobaczymy jakie będą efekty wizualno-aromatyczne jutro 😉 dodaję też normalnego proszku do Dzidziusia-na razie nic nie wyskakuje 😉 Kupiłam Małemu kamizelkę i spodnie garniturkowe na chrzciny i koszulę z muszką hehehe zaszalałam, ale co tam! czy zawsze muszę wszystko kupować praktyczne i "żeby potem założył"? no raz niech będzie elegancko i niepraktycznie, a co! masę ciuchów mam po Maćku, więc naprawdę niewiele mu dokupuję 😉 takie moje tłumaczenie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Gosiu nie miałam nawet zbytnio wyjścia z tymi świętami. Dobrze, że już po. Jestem mega zmęczona. Dzisiaj Kubuś zaliczył pierwszą noc w swoim pokoju w nocy. Mama dlatego podwójnie zmęczona bo wstawała i w sumie ode mnie wymaga to zawziętości bo mojego męża stado słoni nie obudzi. Łatwiej by mi Kubusia było wziąć do łóżka jak idę do pracy następnego dnia. Ale jestem twarda. Niestety w związku z tym, że przestałam karmić jadę na kawie i ziołowych energetykach herbapolu :/, jak za dawnych czasów podczas pisania doktoratu, ale dam radę.
A no i ciekawe kiedy dostanę miesiączkę... bo chcę aby starania były skuteczne a nie takie teraz nie wiadomo czy owulacja czy co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
my wczoraj bylimsy na odpuscie kupilam maksiowi balonik w ktorego jest zapatrzony jutro wtawie zdjecia i wiatraczek ktory odgrywa glowna atrakcje na spacerze he a jutro pochodzimy po rynku głownym gdyz ma byc naprawde ładnie no zobaczymy... bo ta pogoda lubi platac figle...
Monia.....moj maksiu ma juz na 80 rozmiar ma ciuszki heeh duzy chłop.... jak chcesz mam sporo ubranek na 74 jak podasz mi adres chetnie ci wysle/.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia - super rodzinka 🙂 elegancka 🙂

madzia - juz??? starania??? loo matko 🙂 no my tez za dlugo czekac nie chcemy, bo zaczynamy starania we wrzesniu - pazdzierniku 🙂 a najlepiej by bylo gdybym zaszla w listopadzie, to bym sobie prezent na 30 urodzinki zrobila 😁 ale podziwiam...
ja tez jeszcze okresu nie mam, a nie karmie juz piersia miesiac czasu 🙂 no chcialabym juz dostac, bo boje sie, ze mnie zaleje gdzies na spacerze 😮 i w co ja sie schowam ??? 🤪

gosia - nie sikaj po nogach - sama na nocnik usiadz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co tu tak pusto??
ja gasilam i zapalam swiatlo?? 🙂

witamy was 12.04.2012 roku 🙂
u nas nocka spokojna, katar i kaszel nadal doskwieraja, ale juz chyba nie tak bardzo 🙂
boje sie tylko tej jutrzejszej jazdy - okolo3h w aucie.. jeszcze tak dlugo nie jechala 🙂 ale ja bede z nia z tylu siedziala, wiec jestem dobrej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniusia! jaka radocha, faktycznie!!! i te cudne wałeczki w dekolcie 😁 😁 😁 tylko całować, co?
Cygnee, podróży się nie bój! najważniejsze, żebyś y była spokojna, radosna i "ćwierkająca", wtedy Ela też będzie taka, bo będzie widziała mamę i brała z niej przykład 😉 a niepokój przechodzi na dzieciaki za szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam po swietach! przepraszam ze dopiero teraz jednak swieta spedzilismy u dziadkow,
i nie mialam dostepu do neta.
u nas ok! mamy pierwszego zabka, przyszla nam paczuszka z nana, a tam lyzeczka probka mleczka i produktu zbozowego, oraz kupony do rossmana 🙂 i w tym miejscu pada pytanie ktore z dzieciaczkow zajada sie mleczkiem nana?? bo mamy kupon rabatowy - i chetnie go komus odstapimy, pozdrawiamy serdecznie i mam nadzieje ze moj synus wynoszony na raczkach przez cala rodzinke da mi tutaj zajrzec czesciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu dziś pusto!!

jadwiga-roza - gratuluję ząbka

martka, aaa_aniusia - śliczne fotki!

cygnee - podróż na pewno minie okej!!! bądź dobrej myśli, tak jak napisała gosiaq 🙂

Monia - też urocza fotka, a Wy tacy eleganccy 🙂

gosiaq - popieram pomysł z kupnem nieprzydatnego, acz eleganckiego ubranka! 🙂 a co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem zła żeby nie napisać słowa wk..... Własnie róciliśmy ze szczepienia i okazło się że dali nam w aptece szczepionke zamiennik zamias rotatet to rotarix nikt nas o zgode nie piytał lekarka powiedziała ze nie poda tej szczepionki jako trzeciej dawki Szczepionki zwócic nie moge bo zgubilam rachunek a panie w aptece nie racza odszukac recepty Bo skoro jest recepta to chyba jesne ze w tej aptece byl lek kupiony Jutro rozmowa z kierownikiem i zobaczymy Mega złajestem zwlaszcza ze musimy kupic kolejna dawke dobrej szczepionki a zostajemy w domu z ta zla masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...