Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
dzień dobry Martka 🙂
już myślałam, że tutaj totalne pustki 🙂 a właśnie sobie zrobiłam latte i chciałam z kimś poklikać, korzystając z okazji, że Maksio śpi! 🙂

dzień dobry, ja właśnie też piję kawkę i zastanowiam się kiedy Piotrucha się obudzi bo spi od 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć!
Ja właśnie czekam aż woda się zagotuje i zrobię sobie kawę zbożową z mleczkiem...mniam 🙂 Dominik leży na macie i męczy słonia więc mamusia ma chwilkę wytchnienia 😉 ale zaraz musimy iść na zakupy póki nie ma taki silnego wiatru.... a za komplementy w imieniu Dominika dziękuje, o właśnie powiedział GIEEEE więc potwierdza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i juz kupiłam zapas słoiczków i za dwa tygodnie zaczynam podawać synkowi Juz sie nie mogę doczekać ciekawe czy mu zasmakuje A co do paczek to ja dostałam jedną z hipp i był takm jeden słoiczek łyżeczka malutki krem na odpażenia kupon na jeszcze jedną paczkę do odebrania w rosmanie i kupony zniżkowe do rosmana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
śliczne te wasze dzieciaczki 🙂
14A11 a z hippa zamawiałaś paczkę?? ja zamawiam sobie co jakiś czas paczki ale do tej pory dostałam 2 w 1 były książeczki i 1 saszetka herbatki na laktację, a w drugiej ulotki i łyżeczka... tyle!! a i jeszcze pytanko do dziewczyn, które dostały paczki z bebilon... długo na nie czekałyście?? ja się zarejestrowałam i jeszcze w grudniu dostałam maila żeby potwierdzić dane i do tej pory nic nie dostałam!!
a może podzielicie się gdzie jeszcze się rejestrowałyście!! aa, właśnie zarejestrowałam się na bobo vita 🙂
buziaki dla waszych maluchów od cioci z Lublina 🙂 moja Zuzanka śpi, idę się szykować bo jak wstanie to ją nakarmię i wio na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

🙂 🙂 🙂 śliczny Dominiczek 🙂 🙂 🙂

Kacper też śpi - problem w tym że na kolanach u mnie !

Dziś zaszalał ponownie - spał do 6.30 a potem dosypiał do 9.00 a teraz znów śpi 😮 🙂 😮

My chrzciny mamy 11.03 i też nie wiem jak to będzie ... 🙂 🙂 🙂 W sumie to będzie 12 os. W lokalu mamy wynajętą osobną salkę i w cenie udostępniono nam sypialnię na potrzeby karmienia (ten lokal to jakby hotel taki z salami weselnymi). płacimy po 70 zł od osoby więc chyba nie tak źle, ale jak Kacper się zachowa w kościele to zagadka....

Mam pytanie jakie leżaczki bujaczki polecacie? Chcę kupić nowy w przyszłym tygodniu, ale nie mam pojęcia jaki.... Wiem tyle że musi być do 18 kg mieć pałąk z zabawkami, wibracje i melodie....Myślę o baby einstein ma któraś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Właśnie sobie nie przypominam żebym zamawiała paczke z hippa albo sie rejestrowała w szpitalu jakieś ankiety wypełniałam ale nie pamiętam dokładnie co to było

NA ankiety ze szpitala Hippa przysyłają (przynajmiej tak miałam przy dziewczynach, teraz jeszcze nie dostałam), własciwie na na te ankiety wysyłają chyba wszystkie firmy i chyba własnie dotarło do mnie czemu dostałam 2paczki z bebiloni - jedna z ankiet druga z mojej rejestracji na stronie - rejestrowałam się 2 lutego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha imiałam się zapytać czy wymiana smoczka jest konieczna po 3 miesiącu? Moje dziecko jest zupełnie NIESMOCZKOWE! W zasadzie używamy go tylko raz dziennie i to nie zawsze! czasami przy smoczku ma odruch wymiotny! Nieważne czy to smoczek tomme tippe ortodontyczny czy nawet fitmy Difrax wszystkie są beeeeeeeeeee! WIem że smoczki nie są drogie ale jak jest używany sporadycznie to nie wiem czy mam go wymieniać czy pozostać przy tym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Aha imiałam się zapytać czy wymiana smoczka jest konieczna po 3 miesiącu? Moje dziecko jest zupełnie NIESMOCZKOWE! W zasadzie używamy go tylko raz dziennie i to nie zawsze! czasami przy smoczku ma odruch wymiotny! Nieważne czy to smoczek tomme tippe ortodontyczny czy nawet fitmy Difrax wszystkie są beeeeeeeeeee!


Cherry, to zależy od dzieciątka 🙂 Jeśli ten smoczek nie jest jeszcze dla Kacpra za mały, to nie zmieniaj 🙂 Ja Maksowi wymieniłam, bo on z kolei smoczkowy, a poprzedni mu co chwilkę z buziaka wypadał 🙂

U mnie znowu wieje i nici ze spaceru...
ooo...książe się obudził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Hej Mamusie Ja też mam chwile luzu bo Kubuś siedzi w bujaczku i bawi sie pielucha- ulubioną zabawką

Dominik śliczny tez bym sie chciała pochwalić moim maleństwem ale mąż zabronił mi umieszczania w necie jakichkolwiek fotek


Szkoda, ale można go zrozumieć w sumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też myślałam że to wina rozmiaru ale wymieniłam na ten Difrax tak polecany - rozmiar do 6 miesięcy i też nie pasuje mu... więc chyba odpuszczam te ciumaki....

a wczoraj z mężem zestresowaliśmy Kacpra 😠 po kąpaniu położyłam go na przewijaku który leżał na pralce która chodziła! Matko jak się dziecko mi wystraszyło! Oj długo nie mogłam uspokoić! I byłam taka zła na siebie że szok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
nie bądź zła na siebie Kochana, Maksiowi np. w ogóle nie przeszkadza, jak leży na pracującej pralce, skąd mogłaś wiedzieć... 😘


wiesz to był ryk tak jakby mi dziecko ze skóry obdzierano... butelka nie działała, przytulenie też nie! Jedynie cycuś dał radę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
ja mam leżaczek cudowna planeta fisher price, ale on nie ma melodyjek


a ma wibracje? Jeśli tak to włączasz je często Maksowi?


na początku więcej tego używałam, podobało mu się, a teraz prawie wcale, jakoś nie robi mu to róznicy, teraz z kolei zaczęły go interesować zabaweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
nie bądź zła na siebie Kochana, Maksiowi np. w ogóle nie przeszkadza, jak leży na pracującej pralce, skąd mogłaś wiedzieć... 😘


wiesz to był ryk tak jakby mi dziecko ze skóry obdzierano... butelka nie działała, przytulenie też nie! Jedynie cycuś dał radę....


no i dobrze, że jest cycuś! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do tej temperatury pediatra powiedziała że można wychodzić do -5 stopni na godzinkę. Co lekarz to inna teoria. Dzisiaj u mnie strasznie wieje ale wzięłam maje do wózeczka naciągnęłam folie i wystawiłam na taras na pół godzinki. Właśnie zjadła mleczko i poszła grzecznie spać a mamusia ma chwilkę dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...