Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wody odeszly o 5 rano a o 6.30 pojechalismy do szpitala, a tam zanim te papierki wypelnily i badania porobili to zeszlo do 10 😁 i dopiero poszlam na sale porodowa, chcialam rodzic w sali rodzinnej a ze byla zajeta to musialam rodzic na ogolnej. 1 okres porodu od skurczy trwal 5h 15min a juz reszta 25 minut 🙂 i o 19.40 Matus byl juz na swiecie 🙂 rodzilam silami natury z oksy, wazyl 3540 i mial 56 cm 🙂 Moje malutke Serduszko 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
O łał! Mamy trójkę roczniaków w jednym dniu!! 🤪 🤪
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA KUBUSIA, MAKSIA I MATEUSZKA! 🙂

Shelby, mi jazdy szły tak szczerze średnio... Nie jestem wybitnym kierowcą! 😁 Jeżdżę teraz bardzo mało i chyba to źle... No a u Was też roczek już tuż tuż! 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judzia- ja urodzilam 10 dni przed planowanym terminem i wpisali 38tydzien. a 2 tygodnie wczesniej lezalam w szpitalu na podobno skracajaca sie szyjke.

Bylam niedawno w sklepie na zakupach z mlodym, nie byl spiacy jak wychodzilam ale zasnal mi w polowie drogi do sklepu 😁 teraz jeszcze spi w wozku ale zachwile zapewne wstanie a ja biore sie za sprzatanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jasne imprezy jutro o 15:]
bedzie duzo osob wiec zadnego obaidy ne bedzie pozaty ja tez chche sie bawic a nie siedziec w kuchni bedzie tak zwana zimna plyta czyli szynka ser pomidory ogorki salata...i kanapi bedzie mozna sobie zrobic wedlug uznania salatka jarzynowa i tyle:] ze slodkosci no to wiadomo tort jeszcze jakies ciacho chipsy paluszki i napoje zimne i ciple :]tyle:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podobnie jak u mnie 🙂 tez nie chce mi sie siedziec w kuchni... u mnie bedzie 14 oosob to tez nie malo, a to sama najblizsza rodzina 🙂 ale i tak dzisiaj caly wieczor spedze w kuchni bo po 15 jak malzonek wroci z pracy to zakupy i pozniej ogien z daniami bo jutro imprezka u babci mojego a w niedziele u nas wiec jutro nie bedzie kiedy nawet, a teraz wielkie sprzatanie 😞 jak ja tego nie lubie, chociaz tyle ze maly mi pomaga i bawi sie ladnie sam, czasem cos rozwali ale to pikus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
STO LAT DLA WSZYSTKICH ROCZNIAKÓW! BUZIAKI



U nas noc nie najgorsza.

Powiedźcie mi mamusie czy dajecie swoim maluszkom może już jogurt naturalny, dałam Kubusiowi w związku z zatwardzeniem, tak mu smakowało, że mnie poganiał jak jadł. Tylko dzisiaj mamy jakieś lekkie krostki na poliku. Nie wiem czy od tego... Czy ktoś może podaje też płatki już maluchom?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniusia- moi rodzice tez chceli wszystko zrobic u siebie ale wkoncu chcialam zeby jakas impreza byla u nas 🙂 impreza po slubie cywilnym byla u moich rodzicow, chrzciny tez wiec teraz ja chce sama przygotowac, chociaz torta piecze moja ciotka to jedyne czego sama nie robie. A to tylko ze wzgledu na to ze moj piekarnik tak wszystko przypala ze szok, najzwyklejszy biszkopt co robilam setki razy i sie udawal zrobilam raz u siebie to kur.. przyjarał sie i smierdzialo w calym domu 😠
Madziu- ja dawalam zwykly jogurt smakowy, kefir ale naturalnego nie dawalam jeszcze. A krosteczki tez ma od jakiegos czasu na piersiątkach tez nie wiem od czego. Musimy sie umowic do dermatologa z malym.A platki z mlekiem sprobowal odemnie ale mu nie smakowaly wiec nie daje mu.Za to uwielbia grysik taki jak dawniej sie robilo 🙂 mmm... pyyyyyyyyyyycha 🙂 zawsze na noc dostaje przed snem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego Naj Naj Naj dla naszych malych przystojniakow: Mateuszka, Maksa i Kubusia...duzo zdrowka 🤪 🤪 🤪

Ja dzis w koncu kupilam plaszcz:-) Byl dosc drogi, ale jest piekny, klasyczny i bardzo elegancki...wystarczy na conajmniej 3 lata:-) Musze tylko uwazac z pudrem, bo jest jasny, a ja zawsze mam wszystko przy szyji pudrem uwalone...bede nosic apaszki i golfy:-)

Ja juz zaczelam szykowac salatke na jutro:-) Reszta jutro, zeby bylo swiezutkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry, ja juz po wizycie 🙂 🙂 🙂 Uśmiechy mówią same za siebie 😉
ps. Nie będe Wam się dziewczyny wcinała w wątek z życzeniami więc tylko ten raz złoże wszystkim listopadowym dzieciaczkom najszczersze życzenia roczkowe : niech Wam maluchy rosną zdrowe, mądre, piękne i szczęśliwe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

u nas noc straszna. Młody obudził się o 4 i znów chciał się bawić 😮 😮 😮 tylko że mi się średnio wtedy chciało.... do tego jeszcze się przesikał.... 😮 😮 😮 Cały był do przebrania. Po 1,5 godzinie zaczepek sam padł 😮 😮 😮

Po za tym to u nas okej - bez większych zmian.

Dzis młody tez szalał i w końcu po batalii poległ na drzemce w swym łóżeczku.

Wczoraj dostałam zamówione firanki. Patrzę a w paczce zamiast 2-óch sztuk mam cztery 😁 🤪 😁 Hehehe będę miała do sypialni jeeeeeeeeeee 🤪 🤪 🤪

😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Wanilia gadaj (pisz) i to już !!! Bo inaczej popołudniu będę nękać telefonami !!! 😜 😜 😜

Jak fasolka lub fasolek ?

Fasolko ma się dobrze, ma 6,5 cm i nie chciało się ustawic do pomiaru przezierności karkowej 🥴 W poniedziałek kolejna próba.....Na płeć jeszcze za wcześnie, nawet nie chciałam żeby między nogi lekarz zaglądał bo po co mi info na 60-70%? Grunt że co trzeba ma na swoim miejscu i że sobie spokojnie rośnie. Ooo jaaaa, czyli w maju na porodówkę znów - odwiedzisz mnie chyba? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki
Wszystkiego najlepszego dla roczniaków!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem talerzyków, serwetek, kubeczków, obrusu na roczek dla Mai. Co o tym sądzicie? byłoby kolorowo. Ja robię córci imprezkę ma słodko.
aha i która zmieniła już mleczko modyfikowane na 3 czy bedziecie podawaly tylko mleko krowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas bedzie królować hello kitty, chciałam zamówić czapeczki itd, ale nie ma takich jakie ja chcę. Dla gości zrobie czapeczki z rożków (takie ( jak klasyczne) a na to dokleję głowke hello kitty żeby odstawała tak ładnie. Maja za to na główce (o ile sobie pozwoli nosić) będzie miec coś jak korone tulko że z uszkami kotka (bo to na będzie tym słodkim urodzinowym kociaczkiem). Do tego serwetki hk, baner który sama zrobię z napisem ''mam już roczek'' (w napisie będą zdjęcia mai no i hk oczywiście) do tego balony -- duużo balonów. Różowe słomki, serwetki trąbki.. Piccolo różowe. Zastawa biała. A na stole:

tort w kształcie hello kitty , babeczki sałatka owocowa w arbuzie. Potem bęzie standardowo zimna płyta , sałątka z ananasem, plus jakaś jeszcze .. frankfuterki kiełbaski i chyba muszle yenefer 🙂

alkoholu na stole i wgl nie będzie.


Cherry pochwal się firanami! ja chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...