Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Krusyna jak miło że napisałaś!!
Aniusia zdrówka dla Ciebie!!
Martusiap zdrowiejcie!!!
Shelby spóznione ale najlepsze zyczenia dla Maksia!!! Mamy kolejnego roczniaka!! No i będę trzymała kciuki na egzaminie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie! 🙂 🙂
Nie mogę się wyrobić z czytanie tego wszystkiego! Przeleciałam tak pobieżnie co u kogo się dzieje ☺️
U nas szaro buro i ponuro 🤢 🤢 takie szare chmury źle wpływają na moje samopoczucie... A do tego pada deszcz!!

Lala, przepiękny jest pokoik Majci!!

Shelby! Brawo za taką dzielną decyzję o oddaniu krwi!! Dla mnie to jest wyczyn! Niemal jak skok na bungee 😁 🙃 A kciuki w poniedzielnik będę trzymać baaardzo mocno! Niech się uda!! 🙂 🙂
No i oczywiście spóźnione życzenia dla Maksa!! Niech rośnie zdrowy! 🙂 🙂 i 100 lat! 😘

Martusiap- zrówka dla Majki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A na mikołajki moja córcia od nas nie dostanie nic 🙂 🙂 jak to groźnie brzmi!! 😁 😁 Po prostu tak postanowiliśmy z mężem, bo nic jej nie brakuje, zabawki są trochę zbędne bo pobawi się pare minut a potem w kąt... Od chrzestnej dostanie sanki (ciekawe czy będzie okazja żeby je wykorzystać!- chodzi o śnieg 😉 )
A jeśli chodzi o szczepionki to my szczepimy po świętach, ja jakoś się niczego nie obawiam i niczego nie czytam 🙂 Nie chcę się nakręcać niepotrzebnie- co ma być to będzie! To co nam pisane nie ominiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Judziu zdjęcie Zosi w profilowym jest tak ładne że za każdym razem jak coś napiszesz to sobie powiększam 🙂 Słdziaszek!

Shelby i jak tam nasz roczniaczek? rwie się do chodzenia hihi? Świeczka zrobiła furore czy Maksiu się jej bał? Bo taka z wyglądu niepozorna świeczka a ''tańczy'' i gra 😁
No i kciukasy będziemy trzymać oczywiście!


u nas rano słonko z deszczem a teraz już sam deszcz 😞 blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i judzia chyba bardzo mądra decyzja z tym mikołajem.. U nas Maja bawi się wszystkim tym czym właściwie nie powinna! Piloty, telefony.. jakieś kabelki, szmatki a zabawki w kącie. Nr'1 jest miernik męża - jak go widzi i dorwie to dziecka nie ma i wtyka w każdą dziurke w meblach itd No i jeszcze oczywiście klucze!

Z zabawek które dostaje to chyba ja się bardziej ciesze niż ona ;p Jak widze coś w sklepie i mi się podoba to zaczynam się zastanawiać czy aby napewno to kupić żeby nie leżało znowu w pudle. Innym rozwiązaniem jest również chowanie części zabawek np na miesiąc i potem wyciąganie i odkrywanie ich ponownie - wtedy to jest jeszcze zainteresowanie jakieś.

Dlatego na święta chyba kupimy jej jakiś jeździk taki do odpychania (oczywiście z umiarem) no ale z tego jeszcze jakąś radość może mieć. Widziałąm w biedronce fajnego konia i inne pluszaki na biegunach - ale czy warto? Możee.. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie myślicie już o świętach? Robicie Wigilię czy wyjeżdzacie?
Ja z jednej strony nie wyobrażam sobie świąt bez przygotowań a z drugiej chciałabym żeby ktoś za mnie to wszystko przygotował 🙂
Jak pogoda się poprawi to idę po foremki i będziemy robić z Emilką pierniczki 🙂

Nie mam pojęcia co kupimy na Mikołaja bo już nie mamy gdzie trzymać tych wszystkich zabawek.
Lala moja Emi dostała bujanego konika ale nawet go nie przywieżliśmy bo nie ma gdzie stać.

Dziewczyny co myslicie o fotokalendarzach? W tamtym roku zamówiłam w COLORLAND i teraz też chce dla dziadkow na swieta a akurat jest promocja i za trzy duze kalendarze w formacie A3 (32X45) płaci się 57 zł i przesylka gratis! Jak chcecie to dam Wam namiary jak to zrobic.

Wydaje mi się że Emilka załapała o co chodzi z nocniczkiem bo od kilku dni mnie woła i łapie sie, za pieluszke i jak ja posadzę na nocniczek to robi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy za życzonka
zapodamy zatem mały fotoreportaż 🙂

gratulujemy Emilce wszelakich postępów 🙂
Kasiu z tymi zabawkami to już tak jest, od nadmiaru można oszaleć, a w sklepie myślisz, że jeszcze coś by się przydało 😁

judziu - śnieg będzie na pewno! oby nie w poniedziałek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[IMG]http://imageshack.us/a/img267/6996/29479077.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img856/6818/22300552.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img38/1725/23141479.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img600/7016/26644253.jpg[/IMG]
pchacz kupiliśmy w komisie, dlatego nie ma telefoniku, ale funkcje spełnia jak należy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...ja tez ywszlam na spac er bo swiecio slonce tyle co wozek wynioslam z piwnicy wychodze przed klatke kurde lejee no myslalm ze mnie trafi i znow wozek do piwnicy i z powrotem na 4 pietro ojoj...moj maksiu dopeiro co usnal od rana wogole niespal...niewiem co mu jest a teraz doslonie swieci slonce i leje no cudonie shelby---super tort synek i pchacz;];];]l;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tort prześliczny i pchacz też !!! O matko ile radości z niego !!!

Kasiu fotki na fb sliczne 🙂 🙂 🙂

Kurde wiecie co Kacper jak chodzi w domu to czasmi jak nogi mu sie poplączą to robi bam na dupkę a na dworze gdy ma buty leci prosto na buzię !!! Wasze dzieci też tak mają?

A i moja rada jest taka jeśli chcecie żeby dziecko usiedziało Wam w miarę spokojnie na spacerze to nie pokazujcie mu przed spacerem, że na dworze też można chodzić 😁 😁 😁 Ja wczoraj tak zrobiłam efekt był taki że młody wstawał i jakoś się wyplątał z pasów i stanął w wózku !!!

Miałam wczoraj istne AKROBACJE !!!!

😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz koncze stowarzyszenie wurzonych rodzicow nastepna to nowa emili grifffin pewnego dnia...a potem brak pomysłow musze cos poszukac ostatnio wogole przeczytalam klika nowych ksiazek nory roberts moja ciocia jest w niej zakochana i ma doslownie wszytskie jej ksiazki i musze powiedziec ze te najnowsze ksizki sa bardzo fajne:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lala89 wysłałam Ci maila z ta ofertą kalendarzową.
Pogoda paskudna więc wzięłam się za porządki i wysprzatałam meble i zabawki Emilki.
Niestety podczas zabawy uderzyłam ją główką o żyrandol! No fuck co ze mnie za matka!!!!
Teraz robię obiadek bo Emi usnęła o 13.30 i lada moment pewnie się obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...