Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Widziałyście?

W rosmanie wszystkie podkłady do makijażu -40% akcja trwa do 26.01.

Kurde mój podkład teraz zamiast 50 PLN kosztuje 29,90 😮 😮 😮

🤪 🤪 🤪

😘 😘 za info 😁
Mój dziś szybciej wraca to polecę do Biedry i Rossmana. A jakiego podkładu używasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej:]

niedawno wrocilismy ze spacerku,...kupilam w biedronce 2 pary rajtek...ale puzzli juz nie bylo drewnianych a szkoda:/;/;

maksiu padl w momencie:] i spi:] obiad juz prawie gotowy wiec zaraz herbatka i chwila dla siebie:] RELAX!

MARTKA---ja milo ze sie odezwalas...dobrze ze u was wszytsko w porzadku...i piotrus rosnie:]:]wpadaj tu czesciej:]

SHELBY---ja chyba przyjade do bydgoszczy na ta kawe,...bo juz mi tak slinka cieknie ze zwariuje:] wez mi zapakuj i wyslij poczta moze sie nie rozleje hehe:]:];]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie aaa_aniusia mi przypominała

Martka - ja już jakiś czas temu myślałam, co tam u Was i tak się cieszę, że napisałaś 🙂 i że jesteście zdrowi!!!

aaa_aniusiu - cóż - wątpię, że doleci do Ciebie ta kawka, znając naszą pocztę filiżanka się rozpadnie w drobny maczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/cappucinof.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6038/cappucinof.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Kochana o matko !!! Aż Ci klasnę za tą kawkę !!! Cudoooooooo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja używam Perfect Stay z Astora 🤪 no ale jak siedze w domu i wiem że nigdzie nie idę to nie nakładam bo mi szkoda hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁

Młody zabrał mi mopa i myje podłogę drugi raz.... macie pomysł jak pozbawić go tego atrybutu??? Dam mu jeszcze 5 - 10 min i chyba zabiorę siłą.... Oj będzie płacz oj oj.....

Po za tym nie spał jeszcze ani minutki....

Wanilia jak robisz tą marynatę do kurczaka....?

I podaj mi jeszcze jak możesz ten przepis na warzywa zapiekane z kurczakiem - kiedyś mi podawałaś ....

Będę bardzo wdzięczna..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry dzięki za info o podkładach 😘 ja co prawda mam prawie cały ale takiej okazji nie warto przegapić 🤪
Ja właśnie wróciłam od okulisty....mam zapalenie od uwaga: przeziębienia!!! Pani zapytała czy jestem zdrowa? powiedziałam, że zaczyna boleć mnie gardło a Ona na to, że czasem infekcja wirusowa dotyka także oczy?!?!?! byłam w szoku....najgorsze, że może przejść na drugie oko 😠 muszę zakraplać oba co 3 h przez 7 dni.

Shelby ale kusisz tą kawką 🙂

Wiecie dziewczyny pracuję od 3 tygodni i już brakowało mi takiego dnia wolnego 😉 co prawda nie do końca jest wolny ale zdecydowanie bardziej na luzie niż zazwyczaj....no i mogłam w spokoju czytaj w samotności wypić kawkę i poczytać Was 🙂

McDusia czyli latem jest szansa, że się spotkamy 🙂 może nawet nieświadomie 😉 skoro bywamy w tych samych rejonach. A Twoi w której części mają działeczkę? w części warzywnej czy owocowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):

Wanilia jak robisz tą marynatę do kurczaka....?

I podaj mi jeszcze jak możesz ten przepis na warzywa zapiekane z kurczakiem - kiedyś mi podawałaś ....

Będę bardzo wdzięczna..... 🙂


Ja też chętnie podczytam 😉 i też będę wdzięczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
Cherry napisał(a):

Wanilia jak robisz tą marynatę do kurczaka....?

I podaj mi jeszcze jak możesz ten przepis na warzywa zapiekane z kurczakiem - kiedyś mi podawałaś ....

Będę bardzo wdzięczna..... 🙂


Ja też chętnie podczytam 😉 i też będę wdzięczna 🙂

Haha, ja nie robię marynaty według żadnego konkretnego przepisu - bardzo często korzystam z gotowych mieszanek do grilla, wsypuje to do niewielkiej ilości oleju, dodaję trochę ziół, papryki, ewentualnie czosnku świeżego jak ktoś lubi- obtaczam w tym mięcho i wstawiam do lodówki. Powinno sie pomarynować kilka godzin - wtedy mięso jest naprawdę dobrze przyprawione 🙂

A zapiekankę tez zazwyczaj robię w wersji śmieciowej czyli co mam to wrzucam. W zimie warzywa oczywiście z mrożonek, przedtem chwile je podgotowuję a kurczaka chwlę podsmażam. Dodaję startego zóltego sera i smietanę z przyprawami i do piekarnika. Pod koniec pieczenia odkrywam zapiekankę i posypuję jescze dodatkowo zółtym serem na wierzchu.
Mam nadzieję że o to Ci chodziło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Młody chyba zepsuł mi telefon!!! Nie chce się włączyć!!!

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Masakra jeszcze tak nie było!!!

Właśnie jeszcze przed przeczytanie sama jakoś oprószyłam to mięcho. Czosnkiem, papryką słodką i ostrą oraz curry.... Mam od chodowcy brojler indyczy matko jakie to wielkie !!!

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Moi rodzice kupują całego indyka ale że był świeży brojler to wzieli i dla nas.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby no no!! coraz piękniejsze te kawki!!! i pewnie smaczniejsze!

Ja już po obiadku, Majusia śpiocha 🙂 więc siadłam na chwilke..

Jeżeli któraś chce to wrzucam linka z którego robiłam makaron:
http://najsmaczniejsze.pl/tag/makaron-domowy/
Robiłam z 1 i 1/2 składników
i wyszło tyle:



no ale najważniejsze że wyszło, bo to mój ''pierwszy raz'' 🙂 oczywiście maszynki do makaronu nie posiadam XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agisal chyba Astrowa z tego co pamiętam 😉 Kiedyś rodzice moi mieli tam działkę, ale to było ze 20 lat temu... na cebulowej...

Martka3 tak lubię ją, ale akurat tej powieści nie czytałam.. 😞
Widzę, że sąsiadka gminna jesteś moja 😉
Z 3 dzieci to zapewne masz wesoło w domu? Ale tak sobie myslę, że dziewczyny już trochę zajmą się młodszym braciszkiem co? Wogóle widzę, że u Ciebie duzo się dzieje 😉

Lala to ja obiad mogę? Inne niech na kawe się umawiają, a ja chcę zupkę pomidorowa z makaronem! Uwielbiam 😉
Dzisiaj nic nie zrobiłam na obiad! Mam takiego nerwa, że szok! Najwyżej zjemy ciepłe parówki chociaz nie wiem jak mąż na to.. ale pewnie tez nie będzie miał zbytnio apetytu... albo jajko mu usmażę...

Cherry super, tylko ja akurat nie mam blisko Rossmana, a szkoda...

Shelby ale robisz apetyczne kawki!
Oj musze koniecznie kupić syrop czekoladowy! Mój mąz uwielbia a ja tam wszystko co ma czekolade tez lubię 😉

A kawusię wyslij kurierem 😉
To i ja klasnę 😉

Właśnei iza się obudziła... 😞 pól godz spała.. jednka w domu to tylko pół godz a na dworze spałaby pewnie ze 2!!! Ide po nia






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...