Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dobry wieczór, to zwrot z grzeczności, bo u nas dziś dzień nieciekawy
Maksio nie spał, chociaż bardzo mu się chciało, a potem rzygał w trzech odsłonach i tak bidulek płakał, teraz już śpi..
ciekawe, co będzie się działo w nocy, bo w sumie, skoro puścił z pawiem dwa ostatnie posiłki, to ostatni, który mu się przyjął to kaszka o 10:30 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cherry napisał(a):


A tak z innej beczki..... Jestem wierzącą osobą ale !!!
Zabraniam mówić i zabraniać będę a nawet za to krzyczeć jak ktoś przy młodym będzie używał sformułowania: nie rózb tak bo Bozia się na Ciebie pogniewa lub będzie zła!!! Lub coś w stylu jest burza bo Bóg jest na Ciebie zły bo byłeś niegrzeczny!!!

Stanowczo mówię nie!!! To jest wszczepianie podświadome dziecku od małego lęku przed Bogiem. A wiara na tym nie polega....



jak najbardziej jestem za! nie wolno wpajać dziecku strachu przed Panem Bogiem, to okropne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
No własnie Shelby bp Ty w ciąży jak dobrze pamiętam przeprowadziłaś się do Bydgoszczy a wcześniej mieszkaliście we Włocławku ??? 😮 😲 🤔 🤔 🤔 Co było powodem przeprowadzki jeśli mogę zapytać??? I co stało się z tym mieszkaniem ???


mojego męża wywalili z pracy miesiąc przed porodem, więc już nic nas we Włocławku nie trzymało, on znalazł robotę w Bydgoszczy, a ja przestałam pracować i tak mieszkamy oto z rodzicami, bo na wynajem lub kupno samodzielnego nas nie stać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia - jak tam ploty z siostrą? 🙂

McDusia - Maksio też tak porządkuje, jak rozleje wodę z kubeczka, to daję mu ręcznik papierowy, a on wyciera 😁

Anabelle - ostatnio to mówiłam do mojego taty, niech już ta zima wymiata 😁

yen - co jednak uzależnienie, to uzależnienie, nie można bez forum żyć, nie? 🙂 super, że się odzywasz do nas 😉

Jadwiga-roza - zdrowiejcie koniecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDusia udanych zakupów, czekam na relację. Izunia pomoc mamusi rośnie w siłę. Już w tym wieku przymierza się do sprzątania.

Ania_anusia u nas na obiadek pierś z kury w sosie ziołowo-paprykowym z kaszą jęczmienną.
Ania słońce to energia a także melatonina wiec zawsze poprawia humor.

Cherry fajny ten odkurzacz  A ja też jestem zdania że dziecku nie wolno od małego wprowadzać jakichś lęków

Shelby ojej zaszkodziło mu coś czy to jelitówka? Oby nocka była spokojna i to tylko tak ”jednorazowo”.
A Ci pracodawcy co Twojemu mężowi wypowiedzieli umowę miesiąc przed porodem to świnie do potęgi entej !!!!!!!!!!!!!Jak tak można???????? Przecież powinny być jakieś zasady przyzwoitości??!!!!

DZIŚ ŚWIATOWY DZIEŃ PRZYTULANIA. Wiec z tego powodu dzisiaj wpadam na krótko, bo idę się poprzytulać 😜 😉. Ostatnio jest tak, że jak ja nie śpię, to mąż śpi a jak mąż nie śpi, to ja śpię 😎. Idę ponadrabiać zaległości 🤪
Miłego wieczorku. I dobrej nocki zarazem. Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakis czas temu byla promocja w tescko ze jak sie kupilo produkty bobovity powyzej 20 zl to sie dostawalo lyzeczke.. nasza znajoma ma ta lyzeczke niestety nas ominela ta promocja
ale Wiktorek bardzo lubi jesc ta lyzeczka wiec napisalama do bobovity czy nie bylo by mozliwosci kupienia/dostania takiej lyzeczki.. babeczka odpisala ze sprawdzila nasz profil (jestesmy zarejestrowania na ich stronie) i wysla wiktorkowi pare drobiazgow oraz lyzeczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejoooo!!

Shelby co to Maksia dopadło?? A kysz, a kysz!! Emi ostatnio też wymiotowała ale flegmą.
No i w końcu nie kaszle prawie cały styczeń kaszlała martwiłam się strasznie ale już jest ok. Planuje zrobić jej zaległe szczepienie w Walentynki... straszna matka ze mnie co??? Ale chce odczekać jeszcze z 2 tyg żeby było pewne że choróbsko odeszło w cholere. A że szczepienia są u nas tylko w czwartki i piątki więc tak mi najbardziej pasuje.

Moja mama ma urodzinki 2 lutego a tata 5 lutego, więc wymyśliłam że zabierzemy ich w sobotę do kina na film Niemożliwe. Oni już dawno nie byli w kinie, aż wstyd się przyznać bo chyba z 30 lat! A wiecie na czym byli?? Na Seksmisji hihi 🤪
No więc ciekawa jestem ich reakcji i wrażeń, jedziemy do Galerii Bonarki w Krakowie. Powiem Wam że spodobał im się ten pomysł, a że film taki na prawdziwych faktach to powinien im przypaść do gustu 🙂 Niby nic, a cieszę się z tego prezentu dla nich jak dziecko. Emilka zostanie w domu z teściami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

wpadłam życzyć kolorowych snów 😉 :*

a jak ju,ż jestem to poczytam co tam nadziergałyście dzisiaj 😉

aaa_aniusia Iza tez czesto dostaje parówki na śniadanie bo je lubi bardzo! Ona zjada 2 duże parówki naraz! Dzisiaj akurat nie dostała...
a spaghetti miałam wczoraj na obiad i został mi sos więc i dzisiaj zjedliśmy 😉

Tez kocham słoneczko! JA latem nigdy na nie narzekam 😉

Fajnie macie, że mozecie sobie spacerowac juz sami albo za rączkę.. u nas jeszcze nie ten etap.. póki co tylko w wózku i to w gondoli 😉 ale przynajmniej zasypia mi na spacerkach i jeszcze jak zostawima na tarasie to śpi 1-2 godz 😉
Jeszcze luty chce przejeździć w gondoli, a potem wrócić do spacerówki 😉

cherry no musisz teraz bardziej go pilnować.. chociaż zdradzę Ci, że i moja zaczyna się sedesem interesować.. 😉
Fajny odkurzacz! Iza lubi bawić się tym moim 😉 ja uważam, że chłopiec równie dobrze może bawić się odkurzaczem a tatuś to niech lepiej weźmie przykład z synka i tez posprzata w domku odkurzaczem!!! 😉
Iza ma samochody i traktory dla odmiany, bo lalkami sie nie bawi 😉
Na szczęście mój mąz nie ma nic przeciwko, a nawet lubi się z nią tym bawić hi hi

To prawda! Chociaż ja raz małej powiedziałam, że nie wolno bo Bozia będzie zła! Ale ona trzaskała rękami po obrazku Matki Boskiej bo dostała na kolędzie od księdza...
I pokaząłm jej, że tzreba zrobić amen, ale nie załapała, zaczęła bić brawo.. 😉

Całkiem możliwe, że i 3 i 4 ida razem...
U nas czwórki już się wybiły poza jedną dolną wiec pewnie lada chwila trójki pójdą..

Shelby ojj wspólczuję i zycze zdrówka dla Maksia! Oby noc była spokojna i przespana!
No tak to jest jak w grę wchodza znajomości, koniugacje itp historie... ale przynajmniej mąż był przy Tobie wtedy, gdy tego oczekiwałas i zapewne bardzo pomagał w ostatnim czasie przed porodem prawda? Co nas nie zabije to nas wzmocni! 😉

Anabelle łoo to szalejecie dzisiaj... 😉 super! My ostatnio czesto wiec dzisiaj mam wolne jak to mąż stwierdził 😉

Aaa_aniusia dla takiego powodu to jednak warto wczesnie wstac 😉 ale mam nadzieję, że mama nie jest chora co?
Na wszelki wypadek i zdrówka dla niej!!!

A to ja pisałam o tym mleku i miarce! Ano przysłali mi 2 opakowania mleka i śliniak i ramke na zdjecia.. ale pisałam o tym :P

Jadwiga-roza oo to tez ładnie z ich strony! A bobovita to chyba spólka z nutricia nie? a ja własnie z bebilonu dostałam 😉

zania super wymysliliście prezent dla rodziców! Będa pod wrażeniem zmian w kinie 😉

Też musze iśc z Iza na szczepienie... ale do połowy stycznia miała antybiotyk i wolę odczekac swoje.. kto wie może i w walentynki się wybiore 😉

No nic teraz zbieram się do łóżka... dobrej nocy pa pa






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie!


Zaniu film niemożliwe fajny 🙂 Rodzicom też pewnie się spodoba! My też musimy zrobić zaległe szczepienie i też przez kaszel nie zrobilismy go w terminie 🙂
Dobrze że Emisia już zdrowa!

Za to zdrówka dla Zosiowego Maksia 🙂

McDusia?! W gondoli?? 🙂 Moje dziecko jak w spacerówce jest to się podnosi żeby nie być nawet na pół leżąco 🙂
My na spacerową wersje przeszliśmy jak Maja miała jakieś pół roku 🙂
Mimo że Maja też do wielkopludów nie należy

Cherry teź msm \jobls\ ns punkcie koszyczków 🙂 Teraz w biedronce z tych niby rattanowych co kupiłaś są też takie a la komódki 🙂 Nie wiem po ile.. bo mąż ciągnął do domu

No i nie wiem co jeszcze miałam napisać.. Więc dla wszystkich o których zapomniałam przesyam buziaki!


A jaaaaa.. Jak mnie nie widać w domu tzn że jestem przy maszynie! Wciągło mnie nna maksa!!
Efekt taki że w dwa dni zrobiłam narzute, zasłony i jedną poszewke na jasiek 🙂

Mówiłam o materiałach- bardzo prosze, chwalę się 🙂
całe bele po 5m materiału za 40 i 30zł w Jysku (wyprzedają, wcześniej metr kostował 30!)
mój zapas





to narzuta z polaru (jako że nie mam jeszcze ociepliny do środka dałąm stary gruby koc polarowy i podszyłam nowy) Jeeest baardzo ciepła! 🙂





No to narazie tyle tego 🙂

Może nie jest to jeszcze profesjonalne szycie no ale jak na początki to mnie się podoba 🙂
Jak na pierwsze zetknięcie z maszyną"D! 😮 🤪

Teraz nie pamiętam która mnie pytała o to czy umiem szyć.. McDusia albo Anabelle.. tak?
No więc nie nie i jeszcze raz nie! Zawsze chciałam szyć ale nie miałam maszyny, a teraz mam więc coś tam próbuję! Z wykształcenia jestem plastykiem-szklarzem.. więc taka dusza artystyczna ze mnie i co chwile coś zmieniam 🙂

lece ogarnąć bo dziś inna kolejność! Kawka i forum a potem sprzątanie - ojj tak nie lubię no ale musiałam do was coś napisać bo aż mnie nosiło! A wczoraj mój się dorwał do kompa a ja do maszyny 🙂

Na obiad racuszki.. a u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie!

Dzisiaj od rana Iza coś pokasłuje... 😞 no mam nadzieję, że to żaden objaw choroby! Dam jej za chwilkę jak skończy jeść śniadanko (mleko dzisiaj przed 6 rano juz piła) wapno i cebion 😉
Obudziła się dzisiaj o 5:30 jak mąż wstawal do pracy i już chciała do mnie więc dostała mleko i ja przytuliłam, ale i tak dopiero o 6:30-6:40 zasnęła.. no ale pospałysmy do 8 😉

Lala ja jeździłam do połowy wakacji z gondolą, bo jakoś tam Iza zaczęła już pewnie sama siedzieć więc ją wtedy przełożyłam do spacerówki 😉 Ale właśnie w niej nie chciała leżeć, a i siedziec też nie specjalnie... no ale jakos dawałysmy radę, aż przyszły mrozy... Z racji tego, że mała na spacerze zasypia i śpi jeszcze 2 godzinki na dworze to pomimo ciepłych skarpet, bucików, śpiworka i kocyka miałą stopy zimne... 😞 Mąz zażartował, że do gondoli ją wsadzimy i się chwilę pośmialiśmy, po czym stwierdziłam, że jednak nie jest to głupi pomysł, ale ona się tam nie zmieści już! Mąż mówi, że przyniesie ze strychu i sprawdzimy.. no i okazało się, że wchodzi jeszcze na styk!!! No i od listopada jakoś jeździ znów w gondoli... 😉 a jak się budzi po 3 godzinach tam leżenie (godz spacer i 2 godz spania przed domem) to stópki ma ciepłe, nawet jak było -10 stopni! wtedy co prawda tylko 1,5 godz była na dworze...
Na dodatek ja bardzo lubiłam jeździc z gondolką więc się cieszę 😉 ha ha
Tak jeszcze do końca tego miesiąca bym chciała ją w tej gondoli wozić, a potem znów wrócic już do spacerówki!
Wogóle to Iza zawsze dużo spała na dworze! Jak była mała to praktycznie cały luty spała po 5 godzin na dworze! Zazwyczaj ok 10 wstawałysmy 😉 To były czasy 😉 i nim śniadanko nic ogarnełam dom to tak koło 12 wychodziłysmy na spacer i jak zasnęła szła na taras... a ja do domu 😉 posprzątałam , obiad ugotowała, poprałam, poprasowałam, kawkę w spokoju wypiłam... w między czasie ściągnęłam pokarm i na śpiku na tym dowrze jej dałam z butli i ona tak tam do 16 - 17 była!!! Az mąż wracał z pracy 😉
To były fantastyczne czasy! Dom lśnił, dziecko zadowolone a i matka wypoczęta!
Nie to co teraz... ha ha

Super, że tak się wciągnęłaś w szycie! Powodzenia!
Świetnie, że udało Ci się kupić tak tanio materiał! Obyś tak zawsze trafiała!!! 😉
No proszę jaki miałaś super pomysł na wykorzystanie starego koca!
Bardzo ładnie Ci wszystko wyszło!

Mamy taki sam bujaczek 😉 Ale macie śliczne łóżeczko 😉

Ja pytałam o to szycie 😉 No tak z dusza artystyczną jets łatwiej 😉 Ja akurat takowej nie posiadam 😞 a szkoda!

No właśnie ja nie mam pomysłu na obiadek... i tak cały czas myślę co zrobić... chyba kopytka 😉
Dawno nie jedliśmy! A racuszki nie powiem tez bym zjadła... 😉
a z czym serwujesz racuchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ale się wyspaliśmy bo do 8:30. Na dworze szaro buro – już wolałam jak był śnieg. Deszcz pada a my musimy isc dzisiaj na kontrolę do lekarza. Synek ostatnio często łapie się za uszy i paluszkiem tam sobie grzebie. Myślałam, że może to od włosków i dlatego obcięłam mu włoski ale chyba nie. Kiedyś też miał tak i lekarka stwierdziła, że ma troszkę więcej tej wydzieliny w uszku i pewnie za to. Jest w pełni zdrowy, więc pójdziemy na stronę dzieci zdrowych, przy okazji go zważę (aż sama jestem ciekawa). Ale to później, bo coś kolo 11ej jak się przeludni.

Shellby dzięki 🙂 A ten szef to świnia naprawdę 😠 😠. Powiem Ci , że ja wierzę że jeśli ktoś nam coś złego zrobi, to ten zły uczynek wróci ze zdwojoną siłą. Więc ta jego złośliwość spotęguje się i wróci do niego, być może nie teraz ale w swoim czasie. Ja zaobserwowałam to na podstawie mojego życia. A ten dobry uczynek również wraca, więc bilans się wyrównuje.

Ania_anusia jutro sobie odbijesz ploteczkami z mamcią. Dobrze, że mamy forum i siebie nawzajem, bo można powiedzieć to forum i fb to okno na świat, szczególnie jak się siedzi w domu.

Jadwiga jeżdżę do Tesco i nie wiedziałam że była taka promocja. Ja często kupowałam tam kaszki z dwu-paku ale ostatnio zakupiłam z promocji w rosmanie więc przez jakiś miesiąc nie muszę kaszek kupować. O to może i ja się zarejestruje na tej stronie skoro można coś dostać.

Zania
pewnie, że lepiej odczekać i mieć pewności, że dziecko jest zdrowe, a w szczególności przed szczepieniem. Wiadomo już że osłabienie organizmu po chorobie troszkę trwa. I nie jesteś wyrodną matką, tylko świadomą mamcią.
Pomysł z wysłaniem rodziców do kina naprawdę udany. Jak to się mówi, że czasem drobny prezent z serca znaczy więcej niż za dużą kasę. Ja sama już kilka lat nie byłam w kinie. U nas zamknęli kino więc aby obejrzeć film, to musielibyśmy jechać dobrych parę km, a syna z kim zostawić? Więc w dobie Internetu i możliwości mojego męża aby coś ściągnąć to oglądamy na naszej plazmie. Odbiór bardzo dobry, prawie jak w kinie.

McDusia miło było usnąć przytulonym do siebie, za to nad ranem miałam niezłą pobudkę hehe 😉
Ja lubiłam jeździć gondolą, bo miałam pewność, że dziecku nie wieje a w spacerówce muszę zakładać śpiwór lub kocem okrywać. U nas spacerówkę musieliśmy wyjąć od 4 miesiąca, bo mój synek się nie mieścił w gondoli. Dzięki Bogu, ze kupiliśmy taką, że rozkładała się na płasko, bo to nie ten wiek co można na siedząco w spacerówce jeździć.

Lala ja jestem pod wrażeniem 😎, jak to napisałaś „nieprofesjonalnego szycia”. Moim zdaniem narzuta piękna 🤪 , a podusia mega słodka, a ta zasłonka (czy jak to się nazywa) śliczniutka. Masz kobietko talent!!! Jak sobie poćwiczysz to może powinnaś pomyśleć o jakimś biznesie i wysyłce przez Internet. Byłaby pierwszą klientką 🤪 🤪!!!
Ja mam starego Łucznika, jeszcze moja babcia św pamięci na niej szyła.. wiec może warto by było ją przywieść do domu i spróbować? Bo ja nie chwaląc się też mam trochę dusze artysty ale nie wiem jak to się przedłoży na szycie na maszynie. Kiedyś, nie miałam na tyle cierpliwości aby tak dłubać ale odkąd pojawił się synek , widzę, że niektóre rzeczy które robiłam kiedyś ze zniecierpliwieniem teraz nie stanowią problemu więc może… Jak to się mówi..potrzeba matką wynalazków. A uszycie ładnej firany dość drogo kosztuje. Przecież wujek Google zawsze pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 My dziś robimy sobie luźny dzień od bieganiny i relaksujemy się 🙂 Byliśmy tylko na szczepieniu z Oskarem przed chwilą na 3 dawkę WZB B i teraz jeszcze tylko w marcu dawka przypominająca 5 w 1 i wsio 🙂 Na ospę nie szczepimy! Oskar waży 9300...no w końcu przekroczył magiczną 9 🙂

No i póki co życie jak w Madrycie 🙂 Teściowa po drodze do pracy wpadła z wielkim słojem zupy ogórkowej...do tego kolteciki z kurczaka i nawet buraczki...jedynie ziemniaczki musimy dogotować...no zyć nie umierać 😁
Ale jak tak dalej pójdzie to przytyje z 10 kg 🤨
Jutro znowu wielki rodzinny obiad i popijawka u szwagierki...razem z teściami...teściowa robi gołąbki na tą okazje...i jak tu nie jeść?

Generalnie wszystko git...mój małż musi się jeszcze po niedzieli w urzędzie pracy zarejestrować i do pełni szczęścia brakuje na m tylko pracy. Ja zdecydowałam , że pojadę do tego sądu na test sparwnościowy 😁

Postaram się nadrobić co naskrobałyście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yen jak teraz na WZW B to późno troche bo to niby w 7 miesiacu chyba sie 3 dawke dawało nie? czy odra, świnka, różyczka teraz szczepiłaś? ja na ospę też nie szczepie 😉
Ale właśnie tą 3w1 musze iśc dać i pneumokoki, no i ząs tą 5w1 i koniec szczepień na jakiś czas.. 😉

Fajnie, że masz obiadek z dostwą do domu na dzisiaj 😉 ech co tam kilogramy... przeciez to zwykły obiadek! smacznego! Pewnie, że jeśc trzeba! 😉 ja tam lubię jeść 😉

pewnie, że jedź! Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz Kochana! A i mąz znajdzie pracę tylko spokojnie! Nie na siłę! 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i miałam dopisać, że Lala89 zdolna jesteś...no i ...skąd Ty bierzesz siłę i ochotę na to wszystko...no, ale ja będąc w Twoim wieku też miałam dużo zapału...mi z wiekiem minęło...oby Tobie nie!!! Lalcia zakładaj interes!!! Podszkolisz umiejętności...weź dofinansowanie z urzędu pracy i już mi tu sklep z kołderkami i podusiami dla dzieci zakładaj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry
lala---no pieknie....wychodzi ci to znakomicie;] a ten pokoik majki cudowny....marze o takim dla swojego synka:]
obiad u nas to piecarkowa a na drugie rybka w sosie koperkowo smietanowym

mcdusia---wow moje dziecko mialo 5 miesiecy jak dalismy go do spacerwoki w gondoli mial przykurczone nozki hehe no ale to tez zalezy od wozka my akurat mielismy amla gondole:]

yen---oby malz sie udalo z praca jak trzymam kciuki...no i napisz jak tam powietanie...miło było????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa-aniusia tak powitanie miłe 🙂 Ale ciężko mi się jeszcze przestawić na taki "rodzinny"tryb życia 🙂 Przywykłam już do swojego rytmu dnia itd...a tu nagle zmiana o 180 stopni 😮 No i koleżanki marudzą, czy będę mieć jeszcze czas dla nich 😁 Na pewno jest inaczej...pewnie dopadną mnie i chwile kiedy zatęsknię za odrobina samotności!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jak tam u Was pogoda?

U nas wczoraj strasznie wiało i padało. Dzisiaj lepiej, ale pochmurnie...

Ja osobiście preferuję -7, niż ciągły deszcz, brud na chodnikach...

Wczoraj Kubuś siedział w domku, dzisiaj dziadek wpadł zabrać na godzinkę na spacer.

Cieszę się, że znowu weekend...

Lala podziwiam, że szyjesz. Ja nie umiem i nie lubię szyć czegokolwiek. Ja na 30 urodzinki wymarzyłam sobie super robot kuchenny stalowy, z możliwością ugniatania też ciasta drożdżowego 🙂 i będę bardzo happy jak go dostanę.

Mąż ma też niedługo urodzinki 30ste i ponieważ fotografia to jego hobby to wymarzył sobie obiektyw do makr, niestety prezent z górnej półki więc zarządziłam zrzutkę po teściach i rodzicach. Pewnie najlepszym prezentem będzie jak Jaś urodzi się w jego urodziny, choć Tatuś wolałby dzień po.

A Kubuś od dwóch dni mi kiepsko je niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala i mnie zauroczyłaś swoim talentem. Prezent od męża niezwykle trafiony. Popieram zdanie dziewczyn, możesz na tym nieźle zarobić bo to co uszyłaś jest naprawdę super 🙂

Yenefer to kiedy te zadania praktyczne w sądzie? Daj znać będziemy hurtowo trzymać kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
Lala- no piekne Twoje cudenka 🙂 sama mam maszyne ale stara i pare razy probowalam cokolwiek na niej zrobic ale z marnym skutkiem 😞 poprostu nie ogarniam jej i tyle, u rodzicow tez jest maszyna i tam problemu nie mialam zadnego z maszyna 🙂

Dzisiaj u mnie w miescie jest otwarcie biedronki:0 i pieluszki dada sa za 22.99 🤪 🤪 kupilismy 2 paczki bo wiecej funduszy nie ma a teraz chociaz mamy zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yenefer07 napisał(a):
McDusia Oskar miał 3 dawkę WZW B, bo w Anglii na to nie szczepią...my zaczęliśmy dopiero po powrocie do Polski...tak samo było z gruźlicą.


Aaaa teraz rozumiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...