Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cherry gratki!
Cieszę się że byłyśmy na spacerze rano po później pogoda się popsuła. Ech zmina idzie...
Dziękuje za komplementy pod adresem Emilki. Urodę to ona ma po tatusiu więc dzięki Judzia że za tę mądrość bo może chociaż to ma po mamie 🙂
Muszę przyznać że czasami tęsknię za takimi wieczornymi spacerami w chłodne dni ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie powiecie mi co dzisiaj gotowałyście dla swoich Szkrabów bo ja juz nie mam pomysłów. W kułko te same zupki: ogórkowa, pomidorowa, brokułowa, kalafiorowa albo barszczyk czerwony. Może gotujecie jakieś inne i polecicie?
Szukam dobrego przepisu na grochówkę z grochem jaśkiem ale to już jei dla Emilki 🙂
No i może ma któras z Was przepis na risotto zapiekane z serem najlepiej takie warstwowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 a gdzie chodzisz na fitness? Do Krakowa gdzieś? Ja wam się nie chwaliłam, bo niby nie ma czym ale ostatnio napisałam maila do klubu fitness w Wadowicach, w celu znalezienia jakiejś dorywczej pracy. Mam uprawnienia instruktora bo na studiach zrobiłam (AWF Kraków), no ale to było ponad 2 lata temu więc nie jestem na bieżąco. No i taka miła pani się odezwała i zaprosiła mnie na rozmowę. Chwilkę pogadałyśmy, a resztę pzećwiczyłyśmy (pokazałam mały układ choreograficzny, później kilka ćwiczeń wzmacniających). No ale okazało się że potrzebują na step a ja nie mam platformy w domu i już mało pamiętałam więc na razie nie ma dla mnie oferty. Niby mówiła że fajnie ale ma 3 dziewczyny które prowadzą areobik, a potrzebuje teraz kogoś na step od zaraz. Ale nie powiedziała nie, ma coraz więcej chętnych więc może jak utworzy nową grupę to się odezwie, choć szczerze wątpie, ja nie mam żadnego doświadczenia jestem po turystyce zaocznej a nie wych-fiz dziennym, no i po ciąży moja forma spadła na łeb na szyje. Ale będę się kształcić w tym kierunku na razie samodzielnie, a może kiedyś mi się uda prowadzić takie zajęcia bo baaaardzo mi się to podoba. Podziwiam tą dziewczynę niewiele starsza ode mnie a otworzyła własne studio tańca i fitness, a jest właśnie po awfie. No i ta muzyka, te lustra, ahhhhhhh uwielbiam to!! Samej mi się ćwiczyć nie chce ale w tym studiu to było coś innego 🙂

No ale gdybym dostała taką dorywczą pracę to nie wiem czy moja teściowa zostawałaby z Emilką. Niby coś tam jej przygadałam ale to wszystko takie gdybanie. W praktyce by się okazało czy wszystko dałoby się jakoś pogodzić. No i jechać samochodem prawie 15 km w jedną stronę, na godzinę czy dwie zajęć to nie byłoby zbytnio opłacalne. Dobra już nie zanudzam bo i tak nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry - błahahaha - Twój post na temat wagi jest thebeściak! a Młodemu Człowiekowi gratulujemy kolejnych zębów! 🙂
jak tam u brata sprawy? wszystko po jego myśli?

Zaniu - nigdy nie rezygnuj z marzeń, może kiedyś Ty będziesz miała koło domu własne studio! 🙂

14A11 - na fitness - podziwiam! super!

Marinel - Maksio dziś jadł brokułowe risotto z kurczakiem domowej roboty 😉

Monia1987 - okna to chyba u każdego na tapecie, ostatnio ten sam tekst słyszałam od koleżanki, tyle że ona mi mówiła: muszę umyć okna, bo ostatnio myła teściowa i widzisz, jak wyglądają 😁

madziu_m3 - w ciąży jest się jakby trochę mniej sprawnym, a tym, którzy są zawsze aktywni ciężko to wytrzymać, także świetnie Cię rozumiem! i trzymam kciuki!!

krusyna - gluciory po pas, o matko!!! a do Tczewa to całkiem wycieczka 🙂 szerokości!!! jedziecie we dwoje?
zdaje mi się że przypadkiem Twoja wypowiedź i mnie kopnęła w d, znaczy się tyłek :P

Agisal -

MamoMatka - lepiej dbać o zdrowie, w końcu masz dla kogo!!!

lala - nie poddawaj się, loguj się na fejsa!!!a z tą lampką to super wyszło!!!

judziu - nowy telewizor, wow! super, u nas taki starość, że odkąd pamiętam jest ten sam 😁

martka - zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, jak tam przedszkolna uroczystość??

aaa_aniusia - chciałabym mieć taki zjazd wagi jak Ty 🙂 jesteś niedoścignionym wzorem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby - braaaawo dla Maksia 🙂)) a co do kopania i tyłków to baardzo dobrze! Od marudzenia jeszcze nikt się nie wysmuklił, ale mnóstwo zgorzkniało, więc osobiście, oficjalnie i własnonożnie kopię w dupska wszystkie leniuchy - bo ktoś w końcu musi. Podkreślam jednak, że czynię to z wielkiej, biezinteresownej i bezkresnej miłości.

No a teraz zdradzę Wam moje mocne postanowienie poprawy!Otóż mam zamiar w czerwcu złożyć papierki na podyplomówkę w zakresie nauczania początkowego - tak szybciej wrócę do pracy z dzieciakami, a na tym mi strasznie zależy! Moja dwulatka obejmuje więc: zdobycie nowych kwalifikacji, pracy, zbrojenie kolejnego bobasa i przeprowadzkę do domku 🙂 Dobry plan, hmm???????????? Eeee...co ja się pytam - jest FENOMENALNY 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas na południu ma być śnieżno w sobotę!!

No i do jasnej ciasnej dlaczego Gosiaq nie zagląda tu na forum a na fejsie to siedzi???!!!
Jak tam Filipek, ząbki są???

A 14A11 jesteś po wychowaniu fizycznym czy też turystyka i rekreacja? Nie zrobiłaś sobie żadnych uprawnień instruktorskich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
krusyna, aż Ci klasnę! za to kopanie z miłości i za te plany!


Podziękowała...

Mnie zmotywowała wczorajsza wizyta w obecnej pracy...niestety zrobiło się tam jeszcze większe bagno, atmosfera baaardzo gęsta, więc ewakuacji nadszedł czas. Najchętniej na uniwerek ruszyłabym już teraz, ale niestety muszę poczekać do czerwca 🙃

Lepiej pycha-tort!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam 165 i 48

dziś jak byłąm na zakupach to kupiłąm Mai kozaczki przeceione z 49.99 na 19.99 w booti 🤪 okazja więc kupiłam!
Pani zapewniała, że nie krzywią nóżek itp, ale sama zastanawiam się czy nie kupić jeszcze jakiś kozaczków w bartku jak już Maja będzie ładnie chodzić.

Tu rozmiar 20 a Maja ma jakies 18-18,5 (wzięłam poprawke na to że do zimy troche zostało, a jeszcze skarpetka grubsza czasem dojdzie)
Ma jeszcze kozaczki takie emu z h&m



a wy co myślicie o butach? powinny być koniecznie ortopedyczne czy jak?

dodam że w tych kozaczkach Maja ładnie drepta (przy meblach) bo mierzyłam jeszcze kilka innych par ale plątały jej się nóżki i widać było że źle jej się w nich chodzi - tuptała dookoła pufa w sklepie - wszyscy na nią patrzyli bo faktycznie śmiesznie jak takie małe dziecko testuje buty 🙂

i co myślicie? warto było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w kwestii butów niestety nie doradzę - sama kupiłam Maksiowi dwie pary kozaczków i asekuracyjnie wzięłam Bartka i Ecco... firmy porządne, to może Maksiowi stópek nie popsują 😉

Shelby - ten smerf chyba jakiś taki niedorobiony... ale ten drugi torcik śliczny 🙂
My zamówimy dwa torciki z obrazkiem przedstawiającym Małego Misia Kubę (cukiernię już wypróbowaliśmy na chrzcinach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...