Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zaka no masakra z cenami mieszkan u Ciebie...u mnie zaczyna sie juz od 2800zl za metr, az mnie sciska , ze ceny mieszkan tak spadly i ze nie mamy teraz jak wziasc kredytu...gdybysmy sprzedali moja chatke i moj facet zostalby w UK jeszcze troche to moglubysmy kupic je za gotowke...ale...no wlasnie Oskar potrzebuje ojca...a ja faceta...i chocbym marze o wiekszym mieszkaniu, to jednak bycie razem jest dla nas w tej chwili najwazniejsze.

Swoja droga moj facio jest mega kochany, ostatnio dzwoni i mowi ze wachal perfum lady gagi i nawet mu sie podoba i czy ma mi kupic...ja tam musze najpierw powachac i mowie mu, ze jak ma juz zamiar wydac kase to niech mi lepiej kupi ta Lacoste co ostatnio , bo mega mi sie podoba...a on dzis na skejpiku pokazuje ze kupil mi i Gage i Lacoste:-) :-) :-)

Lala89 widze ze remont postepuje...juz nie moge sie doczekac efektu koncowego!

A i nie mowilam Wam, ale we wtorek ide do frycka znowu zmienic kolor wlosow...ewidentnie szukam smaku w d....i sama nie wiem czego chce...wiem tylko, ze zaluje ze obcielam moje dlugasne wlosy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No pewnie że najważniejsze być razem. To cudnie że masz takiego kochającego faceta. Mój też zrobiłby tak jak twój, wczoraj wziął mi na raty tableta Apple na urodzinki, nie mógł patrzeć jak się męczę czytając forum na smartfonie, he, he.
Twój już niedługo przyjeżdża, ach pewnie też nie może się doczekać.... Zbieraj siły Yen .... no i czekamy na zdjęcie po fryzjerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i my już po imprezie!! 🙂 🙂
Jak na złość karta pamięci w aparacie nie działała, bo zdjęcia się nie zapisywały 😠 😠 😠 i mam aby ze 3 fotki z telefonu, no mówię wam jaka jestem zła!!!!! Żadnej pamiątki nie mam 😞 😞 Może na drugiej imprezie więcej fotek będzie!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/p1210271624539.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2853/p1210271624539.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[IMG]http://imageshack.us/a/img84/5221/p1210271623408.jpg[/IMG]
a to nasz tort!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziendobry...
zima!!!!!
jeju uwielbiam zime za snieg...wtedy krajobraz jest tak piekny....i od razy kojarzy mi sie ze swietami...ale i nienawidze zimy za ten ziab okropny...
u nas fatalna niedziela maz w pracy...a my z maksiem w domku mlody ma drzemke a ja zabieram sie za obiad jak wstanie to podjade z nim do pepco na jakies zakupy hehe;] zeby caly dzien w domu nie siedziec mam tlko nadzieje ze dojade na letnich oponach.....;p;;pale tomek mowil ze glowne sa odsniezone;];]

judzia ---super torcik i sto lat !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to w takich momentach robię zawsze makaron, bo makaron pewnie masz, śmietanę masz, szynkę też. Więc na patelni podsmażyć szynkę, dodać śmietanę ( najlepiej 30%), pogotować przez 5 minutek aż zgęstnieje, dodać na przykład cukinię ( lub inne ulubione warzywo, które jest), wymieszać z makaronem i dodać trochę sera. Można dodać też surowe żółtko do makaronu, mocno wymieszać wtedy będzie carbonara 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, a jestem taka duma ze swojego synusia...mimo, ze widuje tatusia rzadko, to potrafi go rozpoznac nawet na zdieciu:-) Dzis pokazalam mu od tak dwie fotki z chrzcin, na ktorych byl tatus i inne osoby i spytalam go gdzie jest tatus...a on centralnie paluszkiem wskazal na niego:-) W ogole Oskar uwielbia ogladac zdiecia...zwlaszcza swoje:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii przepisu nie pomogę. Sama szukam dobrego przepisu na rosotto.

U nas totalna zima a Emilka nie ma kozaczków. Nawet nie mam jak się wybrać z nią na zakupy bo w galerii ciepło i musiałabym ją całą rozebrać. Podróż tramwajem też nie należy teraz do przyjemnych. W srodę ma sie ocieplić więc przed Wszystkimi Swiętymi zdązymy 🙂

Aaa_aniusia gdzie jeździsz do Pepco?

No i zmiana godziny trochę nam namieszała bo na nowy czas Emilka wstała o 7 zamiast o 8, potem spała od 11.30 do 12.30 zamiast od 13 do 15 no i weiczorem padła o 19. Kapałam ją a ona w wannie spała, ubierałam ją na śpiocha, nawet nosek wyczyściłam, ubrałam a ona nawet oka nie otworzyła 🙂 Mam nadzieję ze dośpi do rana i nie obudzi siem o 1 w nocy na zabawę 😞

Co do cen mieszkań to sama się przekonałam że za mniej niż 6 tys za metr w Krakowie nie ma szans kupic. Chyba ze się poczeka na mieszkania 2 lata i kupi garaż za 25 tys i koórkę lokatorską za 15 tys co owoduje że wychodzi niższa cena za metr. Taka kombinacja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O Madzia, taki jest jeszcze szybszy przepis ! Ekspresowy.
Yen, mój zdaje mi się ostatnio, że na wszystkich woła tata. Pal kit że na mnie ale jak zobaczył Kaczyńskiego w tv i tata powiedział to musiałam mu wytłumaczyć co ńieco.... 🙃 😮
Marinel, najgorsze jest to, że wyprztykasz się na ten garaż a potem jeszcze trzeba płacić co miesiąc 150-200 pln za niego. To już lepiej wynająć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

u nas masakra. Jak nie infekcje to teraz ząbki !!! Ja wysiadam !!! Wyżyna mu się prawa dolna dwójka. Lewa juz jest a ta prawa męczy i męczy młodego !

Marudził i płakał dziś na zmianę. Do tego najlepiej na rączkach u mamy i to przytulony na maksa!!! A jak znikne z pola widzenia to ryk!!!

Do tego zmiana czasu zrobiła swoje. Miał prze to dwie drzemki w ciągu dnia. A poszedł spac dopiero około 23....

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia gratuluję 20 centymetrowego szczęścia!

14A11 Emilka dostała od teściów cały zestaw zimowego ubrania z butami włącznie (prezent na roczek). Kupiłyśmy buty polskiej firmy Emel i są chyba takie jak opisałaś skóra naturalna i naturalna wełna w środku. Pani ekspedientka również sprawdziła odpowiedni rozmiar tak jak piszesz- wyciągnęła wkładkę i wyszło, że rozmiar 20 jest najodpowiedniejszy. Cena tych bucików 149 zł, a że były na promocji 😎 to zapłaciliśmy 104 zł. Faaaaajne są, mamusia jest bardzo zadowolona 😜

Martka zdrowia dla ciebie i całej rodzinki. Wy to jesteście niezłe chorowitki!! Mam nadzieję, że to szybko przejdzie i prędko nie wróci.

Zosiu Judzina!!!!!!!!!!!!! Spóźnione ale szczere życzenia z okazji roczku! Rośnij nam zdrowo piękna księżniczko 🙂 A zdjęcia choć w małej ilości to są i pięknie dziewczyny wyglądałyście w tym wyjątkowym dla was dniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry;]
strasznie zimno .....brrrrr....ale ma byc cieplejj:];p;p;p

dzis na 16 do dentysty ...w koncu moja sprawa z zebem bedzie skonczo a jesli pamietacie moja nieszczesna jedynke raczej jej brak pani zrobila odlew i poki co wstawila taki zastepczy ktory neichcial....sie ze tak powiem odczpic...i w koncu sie zaczal ruszac wiec dzis juz bede miec zrobione:] a dentystka niechciala mi na sile usuwac tego zatspeczego zeby nie uszkodzic korzenia:] a poza tym jaka diura mi sie zrobila w innym zebie i boli jak cholera:]:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...