Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U mnie nie pada, ale jest szaro 🤨

Aleks zasnął wczoraj o 20:20, obudził się na jedzenie o 4:40, zasnął i spał do 7:30 🙂 A teraz bryka na macie 😁

U mnie mówi się przemiennie - albo Śmigus Dyngus, albo Lany Poniedziałek 😜

Biedna Zosieńka z tym gipsikiem 😘

Wielka hihihi, dzięki za oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc..
Ale mialam wczoraj dzien ... juz wieczorem na forum nie miałam nawet sił./..
Nawt nie chce mi sie pisac o tym...
Teraz tez wam za duzo nie odpisze pewnie ale postaram sie

Kinga Kinia robi teraz 2 razy dziennie kupke ale był czas co robiła co 2 dni


Skoreczko masz prawo prosic o zdjecie swojego zdjecia przeciez to Ty i ty decydujesz kto moze cie ogladac

adzia Kinia tey cwiczy ciadanie dopuki robi tto sama to jest ok

elka ciesze sie ze usg w normie

Ja w niedziele jade do mamy na kawe poza tym w domu no chyba ze Jakubowi nie przejdzie to cale swieta w domu.-..

My tez robimz zajacyzka to znaczy Kubus w srode szzkowa gniazdko w koszyczku i w nocy przysyed zajaczejk 😜

Emilka doczekaa sie matz a raczej mamusia 🙃

Kinga pewnie ze znam ale maz tez z naszego miasta i u nich w domu mama nie robia im zajaczka... on po slubie dopiero zobaczył jak wygladaja swieta i jakie tradycja sa bo u nich to tak wogole bez nastroju sa swieta
cdn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia u nas tez najlepsza zabawka sa raczki oj jak je obgryza

Wirelka u nas była ta sama sytuacja tesciu cały czas pijany ale w lipcu pojechał na odwyk 6 tygodni i teraz jest ok mam nadzieje ze na dłogo bo ja to nawet na podwork miałam problem wyjsci i siedziałam z Jakubem na balkonie albo jezdziłam po osiedlu...Dodam m ze teraz wole z nim rozmawiac niz z tescio9wa 😉

U nas lany poniedziałek tez jest i w piatek o kurcze dzisiaj ulubione swieto mojego taty boze rany 😉

Nikusai to kiedy odbierasz wyniki czy juz odebrałas bo chyba mi umkło i jak wyszły???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry. Przyszłam sie tylko przywitac i lece na miasto dokupic cos do prezentow jeszcze.
Noc fatalna. o 23 pobudka na jedzenie, o 2 jedzenie + ryk bo koza ją męczyła, o 4 ryk bo wsciekle glodna i o 7 kolejne jedzenie przy czym zjada po 50 ml i ryczy ze juz nie chce i ja wrecz zmuszam zeby przynajmniej 70 zjadla ;( juz nie mam sil. W przyszłym tygodniu ide z nia do lekarza bo juz w ogole nie chce jesc ;( a do tego oczko przewiało jej. Nie mam sił i do tego chyba jakas deprecha mnie łapie.
Poczytam was poźniej. Lece, milego dnia kochane i wesolych swiat! U nas zajaczek jutro przychodzi. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny już jesteśmy z powrotem 🙂 Dziś tak szybko poszło dosłownie weszliśmy i od razu zajeli się małą 🙂 Dziś w ogóle nie płakała przy zakładaniu gipsu bo głupio pewnie jej było bo sadziła takie bąki Pani doktor pod nas,że hej(dodam,że była bez pieluchy)ubaw po pachy,ale dzielna była to najważniejsze.Teraz ma założony na 13 dni i póżniej dalej to samo 🥴
Kasiulka/Elka tyle gości no to będziecie mieć gwarno przez parę dni 🙂
Wielka no to zaszalejesz dzisiaj 🙂 wkońcu zrobisz coś tylko dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
tak jak pisałam wczoraj małej 10min pobierali krew z palca a ona krzyczała. Popołudniu dzwonili, że zrobił się skrzep i trzeba powtórzyć. I dziś rano poszłam. Tym razem pobrali z żyły. Babka powiedziała, że jak nie pójdzie to do szpitala. Udało się pobrać, krzyk był niesamowity, ale wiadomo że żyły szybciej. Potem poszłam na chwilkę do koleżanki, jak wróciłam do domu to siostra ze szwagrem przyszli. Siostra została z dziećmi a ja ze szwagrem jeździłam, żeby za wszystko związane z pogrzebem zapłacić. Księdza nie zastałam, organistce zapłaciłam, a zaskoczył mnie pan, który mam różaniec prowadził. Chciałam mu zapłacić, ale nie chciał wziąć pieniędzy. I to nie tak jak się ktoś droczy, że nie ale bierze. Kategorycznie, że nie. Powiedział mi, że jeśli chce to mam w kościele wrzucić na dusze w czyścu cierpiące. I, żebyśmy jak najczęściej za mamę na msze dawali, (nie musi być w naszym kościele), żeby jak najszybciej do nieba z czyśca poszła.
Powiem Wam, że aż łzy w oczach mam jak o tym pomyślę. Pierwsze w świecie, gdzie za wszystko się płaci i ktoś coś robi bezinteresownie to człowiek nie wie jak się zachować. A po drugie, że człowiek takiej głębokiej wiary.
Dziś się mamy z siostrami spotkać i o domu pogadać, bo najmłodsza po świętach jedzie a już chcemy mieć ustalone, żeby dom nie niszczał (jesteśmy sentymentalne, bo to nasz dom rodzinny). Trzymajcie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Skoreczka a to zmieniłaś już mleko?? Moja wczoraj jadła o 20.30 i dziś dopiero o 6.30 🙃


Nie, jeszcze poczekam, stwierdziłam ze skoro mały je wiecej w dzień a pięknie noc przesypia to też dobrze. Chce troszke przeciągnąć czas i jeszcze tego Bebika 2R nie dawać, nie wiem jednak jak długo się uda. dam ci znać 😉
Zosia dzielna 🙂
Nikusia przepraszam może nie doczytałam, ale w jakim celu robisz te badania Emilce ☺️

A my pojechaliśmy do miasta, kupiłam 2 bluzeczki 🙂 Jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam Aleksowi koszulę na Święta 🤪

No to widzę, że większość dzieci ładnie śpi 🤪

Skoreczka Emilka ma badania w związku z tym, że mało je i mało przybiera na wadze.

Nikusia trzymam kciuki, żebyście się dogadały i każda była zadowolona 🙂 Faktycznie, facet od różańca zachował się po prostu jak człowiek, a nie jak sępy, którzy zarabialiby nawet na ludzkiej tragedii. Oby więcej takich ludzi.

Skoreczka Błażejek na nowym avatarku jest cudowny 🙂

Kruszyna to faktycznie ubaw z tymi bąkami Zosi 😁

Adzia nie załamuj się! Musisz być silna, a z czasem wszystko się unormuje 😘 Życzę dużo cierpliwości! 🙂

Ela dzięki za życzenia i ja również życzę Zdrowych, Radosnych Świąt Wszystkim! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka robię badania bo te problemy z jedzeniem i z tyciem. No i taka niespokojna. Z tym, że lekarka mi już w zeszłym miesiącu dała skierowanie a ja nie umiałam się zebrać. Najpierw chciałam poczekać żeby też Kubie zrobić a potem pogrzeb, potem złe pobranie i dziś z żyły. Wyniki będą po świętach.
Beata ja do teraz jestem w szoku jak pomyślę o tym facecie. To chyba dla mnie lekcja, żebym taka cyniczna w stosunku do ludzi nie była. ☺️
Kurcze ja też muszę pojechać do sklepu po jakieś ciuchy. Jedyne czarne spodnie to ciążowe i jeszcze dwoje ale eleganckie na kant. Do tego jeden czarny golf z cekinami (kiedyś mi teściowa kupiła, nie podoba mi się, ale teraz nie mam w czym chodzić) i jedna elegancka czarna bluzka. Przecież codziennie nie będę w eleganckich spodniach biegała. No, ale muszę poczekać na przypływ gotówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane 🙂
Jestem na chwilkę 🙂 byli teraz u nas znajomi z Niemiec,chcieli Fabisia zobaczyć,bo śpią u Andrzeja w domu. Kupili mu zabawkę edukacyjną z melodyjkami po niemiecku 😁 i dobrze,będzie z mamusią się od małego niemieckiego uczył 😁 kto wie,może pójdzie z pasją do tego języka po mamusi i też pójdzie na germanistykę na studia? 😉
jestem padnięta,mam nadzieję,że Andrzej pomoże mi w nocy...
jutro jeszcze tyle szykowania zostało...
ale cieszę się,że nasz synek w końcu spotka się z Panem Bogiem 🙂
Kocham Was i dziękuję,że Was mam 😘 😘 😘 😘 😘
dobranoooooc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia myśle że siostrami się dogadasz 

Kruszyna Zosia dzielna dziewczynka 

Kasiulka a my się cieszymy ze mamy ciebie

a jabyłam u fryzjera kupiłam spodnie i buty w kolorze cielistym na koturnie i jestem mega zadowolona buty sa wygodne jak nie wiem jak bym na płaskim chodziła mogła bym w nich biegać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane, nie było mnie troszke bo miałam nieco zadymy w domku 🙂 ale już jestem ponownie 🙂 a przynajmniej an chwilę ... mam sporo do nadrobienia ale postaram się odpisać na wszystko 🙂

Anabel mam nadzieję że choróbska was już opuściły ! 🙂 Synka tekst ,,nie jeszcze sadzę" bezcenny XD

Kacha bo to tak mówią że po porodzie zzaraz dzidzia wynagradza 🙂 i chce się kolejne 😉

Kinga co do różnicy wieku 5 lat to dobra różnica dla mamy 🙂 jednak dla dzieci już nie zawsze, bo czazsem nie potrafią się dogadać 🙂... u mnie jest 4 lata różnicy i już był problem z tego co pamiętam... więc ja planuję tak z 3-4 lata max...

Skoreczka słodki awatarek masz 🙂 Skoreczka mnie też nie wzieli na chrzesną u kuzynki, bo mam tylko cywilny... ale się nie obraziłam... zrozumiałam i ucieszyło mnie to że chcą wychowywać dziecko po Bożemu 🙂 aaaa to ci mąż niespodziankę sprawił!! 😉 super !! 🙂

Nikusia mam nadzieję że już się macie lepiej 🙂 ech te domy ... w momencie gdy jest spadek zawsze jest cos nie tak... ja jestem zdania ze najlepiej sprzedac i podzielic po rowno, chyba ze ktoras miala wklad pieniezny to sie dogadac 🙂

Kinga twój synuś też ma niezłe poczucie humoru hehehe

Włosy- ja zawsze chciałam blond. ale w takowych wyglądam a raczej powiedziałabym krótko i zwięźle- nie wyglądam 🙂 i mam swoje naturalne do dziś xD...

Nikusia mi w ciąży raz babka pobierała z paluszka 🙂 więc te rozwiązanie myślę że jest najlepsze dla dzieci 🙂 dobrze że synek dobrze zniósł pobieranie krwi 🙂 a u Emilci.. cóż można było się tego spodziewać 😞 przecież te nasze dzieciaczki jeszcze takie malusie... ale wsyzstko dla jej dobra 🙂

Kasiulka- ja o miesięcznicach juz nie myśle 😉.. teraz rocznice tylko 🙂 a w sierpniu bedzie pierwsza 🙂 ale taka cywilna 🙂 chociaz koscielny chcemy na tą samą datę 🙂

Kinga moja robi 1-2 razy dziennie ale takie musztardówki 🙂 tyle że na MM jest 🙂

Adzia moja tez czasem ma chwile pierdziocha 🙂 co chwila bąki puszcza :P

Skoreczka dobrze że macie szczepienie za sobą 🙂 mnie czeka ale 2.05 🙂 a waga i wzrost super 😉

Skoreczka moim zdaniem nikt nie ma prawa do publikowania twoich zdjęć! ja BYM SIĘ WKURZYŁA!!

Adzia ponoć dzidzia ma czas do 5-6 miesiąca z siadaniem 🙂 ale jak chce prędzej to już nie wiem 🙂

Beata-miałam o to samo pytać.. bo moja wciąż jest. co prawda mniej widoczna ale jest ^^

Kasiulka wiesz przy dziecku jest więcej obowiązków... i czasem czlowiek zapomina o różnych innych rzeczach .. sama to przerabiasz pewnie 😉... mam nadzieję że sobie przypomni 🙂

Skroeczka krecha przez rok..hmm cóż zobaczymy co i jak :P w sumie to bardzo mi nie przeszkadza no ale ... 😉

Kinga ja dostałam okres teraz 28.03 a nie karmiłam odkąd mała miała 2 tygodnie ... więc nie ma reguły że się dostanie od razu 🙂

Kacha to i ode mnie oklask dostałaś 🙂

Nikusia fajnie że się tak interesuje matą 🙂

Zajączek u nas chyba nie ma 😉

U nas jest gwiazdka lub mikołaj, a najśmieszniejsze jest to jak dzieci w przedszkolach sięe kłócą kto to prezenty pod choinką zostawia 🙂.. i co tu dzieciom mówić? że kto? ja powiem że Mikołaj, bo w filmach zawsze mikołaj daje pod choinke 🙂

Kruszyna puszczanie bąków to chyba jakas taka moda u tych naszyhc maluszków 🙂 moja tez puszcza bąki u lekarzy xD a Zosia dzielnie się spisała!! 🙂

Nikusia szok że ktoś nie chciał pieniędzy... faktycznie takich ludzi to mało ...

Ok kochane... uciekam spac 🙂... bo padnieta jestem a to kąpiel przede mną 🙂 mała w nocy spała od 21 do 5:30 i zasnęła i spała do 9 🙂 więc pospałam 🙂

DObrej nocy kochane!!!!!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Noc idealna Zosia spala od 21.00 do 6.20 🙂 Teraz zjadła i grandźi w łóżeczku 🙂 Mąż chrapie a ja wypiję kawę i pójdę po chlebek 🙂 Na 14.00 jedziemy święcić pokarm z Zosią 🙂mam nadzieję,że słoneczko jeszcze wyjdzie 🙂

Skoreczka Pewnie jak Błażejowi wystarcza to po co zmieniać mleko 🙂
U mnie też tak jest w dzień zje 5albo nawet 6 posiłków po 150ml a w nocy taka przerwa 🙂

Beata koszule kupiłaś 🙃to Aleks będzie na święta najmniejszym elegancikiem 🙂

Wielka jednym słowem to zaszalałaś 🙂 i dobrze należało ci się to w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrowych, Pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/wielkanoce.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6879/wielkanoce.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry mamusi.
U nas kolejna fatalna noc.
Ania jadla o 22,1,3,6 a jak sie obudzila o 3cej to potem nie umiala zasnac do 4tej. W ogole rzucala sie na snie jakos, ciagle raczkami wymachiwala i spala baaardzo lekko. Ja przy niej tez. No i kolejny fatalny dzien sie zapowiada glowa juz mi peka 😞
Nie wiem co sie z nia stalo, przeciez ladnie spala w nocy i jadla tez adnie a teraz naawet jak spi to nie chce zbytnio jesc i sie ze mna siłuje. Czy ktoras z was moze mi doradzic co ja źle robie? ;((

A my dzisiaj jedziemy do mojej siostry z zajączkiem dla chrzesniaka 🙂 no ale przedtem do kosciolka poswiecić jajka. A jutro do siostry męża do drugiego chrzesniaka no i w poniedziałek do teściow.
Zas nic nie odpoczniemy z mezem i chwli dla siebie nie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...