Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha ale ja nie mam nowego avatarku. Już kilka dni ten sam. 🙂
Kuba ma teorię opanowaną, wie czym to grozi bo mieliśmy sąsiada bez nóg-po amputacji, który jeździł na dializy (już nie żyje). Wie jakie są dobre wyniki, potrafi zmierzyć, dać sobie zastrzyk itd. Myślę, że raz coś ukrył i mu uszło na sucho i teraz próbuje. Tylko zaczął też z jedzeniem. A tu nie ma taryfy ulgowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂
Nocka ok 🙂 teraz pije kawę i zapraszam na ploteczki która się dołączy 🙂

Kacha po ostatniej wizycie lekarka powiedziała,że nóżki bardzo ładnie się układają,ale 18.07 na wizycie ma być ordynator(ten który zalecił gipsy) i to on ma zdecydować czy już koniec czy jeszcze do gipsu. Powiem ci ,,że dała mi dużą nadzieję,że to może ostatni już raz,ale tak się boję,że będzie jeszcze 🤨 Zosia dopiero ostatnio pierwszy raz przewróciła się na boczek był to dla niej duży wyczyn a do raczkowania to jeszcze u nas daleko .
Kacha truj o odchudzaniu jak najwięcej bo mi te waga spada 🙂

Nikusia zgadzam się z Kachą bo wiadomo ciągnie go do słodyczy ,ale pewnie też wie,że dla jego dobra za dużo nie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka umnie było tak samo z melkiem. Ta twoja teściowa ma pomysły ja bym jej dał mojego Fabiana na dwa dni to od razu wybiła by sobie pomysł z łóżeczkiem. Moja mama zawsze mówiła gdzie on nie grzeczny ale po 3 tygodniach jak byłam u niej miała małego dość
Spacer w biegu w domu ciągnie się do wszystkiego nie wie co chce sam

Kinga mój mały ostanio ma meksyk co troche się budzi w nocy chodzę jak ząbi i pije po 3 kawy dzienie inaczej nie daje rady

Kacha to super ze wszystko dobrze

Kacha ja tak samo wygladam bo noc była masakryczna

Nikusia wiem co czujesz w sprawie Kuby bo unas jest to samo z tym moim chrzesniakiem on w styczniu skaczył 7 lat i powiem ci ze jest nie możliwy a kłamie jak znut jest nie możliwy a odpowiedz ma na wszystko ostatnio to się na niego tak ze złościłam i powiedziałam ze go zabiore do siebie na wieś kupie mu 10 gesi i będzie pasł na łące jak mu się nie chce uczyć a poszło o to ze miał pomalować flagę polski czyli tylko jedną część na czerwono wszystkie dzieic pomalowały a on tylko kawałeczek pani mu kazał dokończyć w domu jak szed do domu ta kartkę poskładał na 10 cześci wiec jego mama mowi Tomek jak to teraz odasz pani jak to wygląda a on o boze weżnie się żelazkiem i wyprasuje i gadaj z gówniażem tez ma problemy z cukrem i nie wiedza czemu się mu podnosi to nie jest jeszcze cukrzyca ale szukają przyczyny tez pod krada słodycze itp.

Nikusia mój Fabian tak samo tak to siedzi ale jak chce zabakę to leci

Teraz wam napisze co umnie wczoraj się zlatałam po miescie i 18 mój jak wrócił dałam mu Fabian poszłam się chwile położyć i usnełam przy okazji usnoł i Fabian i mój tylko ja się obudziłam o 23 bo okropnie zmarzłam dziecko jadło o 18 nie wykapane lece do pokoju teściowej bo chłopaków nie ma u nas patrze a tam tak M śpi na narożniku Fabian wózku a tesciowa na fotelu i tak ich poprosić żeby zajeli się dzieckiem Mysle nie będę go kąpać przebrałam go w piżamkę dałam jesć gdzie tam Fabian wyje jak syrena wiec mało myślać poleciłm nalałam wody w miskę rozebrałam go i ochlapałam wodą ubrałam położyłam do nas na łóżko dziecko całkiem inne od razu się przytulił zasnoł przełożyłam go do łóżeczka pospał godzine wypad mu smok krzyk wiec mu dałam o 3 obudził się na jedzenie potem znów mu wypad smok znów krzyk o 5 znów wstał jesć potem o 6 już zrbił mi pobudkę w ogóle nie chciał siedzieć z M tylko do mnie się ciągnął przebrałam go dałam jesć po przytulała zasnoł i na razie śpi ja kończe kawe Miedzy tymi pobudkami miałam 3 sny pierwszy to taki

Śni mi się że ide do szpitala z małym na badania zaczeła się buza uciekłam unas pod aptekę i tam czekam patrze z farmaceutką co bedize dalej noi widze taki wielki transformator od swiatła ubzdurałąm soebei że go cały swiat widzi noi burza okropna i nagle ogromny piorun uderzył w niego poszły takie iskry i jak pajeczyna jak się błyskawica rozpryskuje i poruszyło ten transformator i okazało się że zaraz będzie koniec świata i patrze na niebo jak leci tak kula ognia na ziemie i zaraz będzie po nas ale okazało się zanim doleciała to się wypaliła i było ok. obudziłam się walącym sercem to było przed tym zanim Fabiana kąpąłam

Potem sni mi się ze pojechałąm do Nikusi wszystko pieknie gadaliśmy noi nagle przyszła Beata było wszystko ok. Aleksa poznałam po głosie jak niby szli do Nikusi . M poszliśmy czegoś szukać czy na spacer po powrocie zdejmowaliśmy buty przed dzwiami nie było żadnych butów tylko takie różowe malutkie Emilki noi weszliśmy Nikusia go gowała obiad zupe pomidorową nole ja patrze w ten garczek a tam ino ino rosołu i jakieś kostki po skrzydełkach a ona zaprawia to koncentratem a jej mąż obok wymieszał taka dużą miskę makaronu z koncentratem i śmietana żeby dla wszytkich wystarczyło ale jak tak sobie myśle co oni robią i się obudziąłm

Trzeci sen to śniło mi się że pojechaliśmy do Beaty ale nie pamiętam co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha no tak mi sie wydawało ze to za pózno bo u nas kazde dziecko jest badane przed skonczeniem 6 tygodni ale dobrze ze wsyztko ok 😉 to najwazniejsc a twoja lekarka to jakas dziwna ...

Moja Kinia dzis spała do 6 30 a na mleczko obudziła sie o 5 30 😉 pospac by jeszcze mogła a co do mleczka no to mogła by tak sie budzic 😉 a wczoraj jadła o 20 30 cyca przed spaniem 😉

Wiecie co lekarka zapisała mi ta masc na odparzenia ona kosztuje 44 zł 😮 nie kupiłam jej kupiłam ten syropik na plesniawki i wit d3 kurde za ten syrop zapłaciłam 33 zł za wit 18 normalnie mnie to rozwala...

W sumie to odpparzenie mamy juz z głowy bo zeszło na poczatku chcialam wwykupic w razie czego ta masc ale teraz chyba zrezygnuje wkurza mnie to bo siostra zapłaciła za swioja robiona 6 zł 😠 😠 😠

Kurcze zaczełam podawac mm i mamy tak namieszane nie mozemy sobie ustalic porzadnych posiłków tylko tak cykam jak piszczy to mysle ze moze jest głodna bo za mało zjadła i dorabiam po troche mleka potem mała pypra bo sie okazuje ze nie jest głodna a ja sie zastanawiam czy w cycu miała tyle zeby sie najesc i tak w kółko

Nikusia przykro z tym Twoim synkiem ja mu sie po troszce nie dziwie bo wszystcy moga jesc co chca a on ma takie ograniczenia doskonale rozumie ze musi miec diete i pilnowac poziomu cukru dla zdrowia ale to dziecko mu pewnie przykro a jak coś lezy na stole to kusi wiem ze wczeniej czy pózniej musi sie do tego przyzwyczaic i oswoic ale i tak mi zal...

Wielka ale intensywna nocka 😉 😁 😁 😁 heheh tyle sie działo .U mnie maz tez lubi sie zdzemnac jak mała spi 😉 i tyio ja jestem od pilnowania godzin kolacji i kompania dzieci 😉 wogule to ja jestem od pilnowania dzieci...

Dzis wybieram sie do chrzesniaka juz dawno nie byłam ☺️ ☺️ ☺️ ape dopiero o 12 bo kolezanka 9mama chrzesniaka po nocce jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka to ja już lepiej nie piszę o gotowaniu jak Ty takie sny potem masz 😁 😁 😁 😁 😁
Anabel u mnie witamina D różnie, jak trafisz na promocję to taniej a jak nie to drożej. Kiedyś były takie w buteleczkach i to taniej wychodziło.
a co do wafelka to ja chciałam tylko, żeby Kuba powiedział że zjadł.
O cukier przed lodem byłam zła bo wiedział, że nie może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia własnie skonsumowała deserek jabłko9 jagoda z kaszka manna 😉 smakowało 😉 zrobilam wczoraj zapas deserków jabłko jagoda i jabłko gruszka 😉
A dzis gotuje sie juz obiadek ziemniaczki ze szpinakiem i indykiem i ziemniaczek z marcheweczka i cukinia 😉 cukinia to nowosc w naszym menu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha nie trzeba czekac 6 tygodni na usg bo to sa badania niezalezne od siebie chyba Elce chodziło o coś innego 😉
moze nie doczytała bo pewnbie to chodzi o nasz eszczepienie tylko my nie czekamy 6 tygodni od poprzedniego szczepienia tylko od ospy bo od szczepienia mineły juz 11 tygodni... bo w terminie szczepienia KLinia dostała ta ospe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka przerwa pomiędzy szczepieniami to 6 tyg. Liczysz 6tyg i 1 dzień i możesz szczepić.
Anabel a część moich słoiczków się zepsuła (tzn 2) a reszty Emilka nie chciała. Wczoraj mleko dostała. Już mi się odechciewa gotować.
Kruszyna moja cukinie w lodówce i może coś wymyślę.
a ja jakaś zdołowano dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Nocki są okropne 🤨 I w ogóle Aleks jest ostatnio strasznie marudny, nie wiem czy to skok rozwojowy, ząbki czy coś innego, ale jestem tym już tak przemęczona, że wyżywam się na mężu 🤢
Piszecie, że gruszki są po 6 miesiącu, a ja kupiłam słoiczek nie wiedząc o tym, bo na słoiczku było napisane, że po 4 m-cu i dałam Aleksowi, a tak się zajadał, że płakał jak się skończyło 😜 I nic mu po nich nie jest 😉
Z kolei mój Aleks na razie nie znosi szpinaku i ma odruch wymiotny 🤨 Spróbuję podać znów za jakiś czas...
Skoreczka ciekawe co Ty zrobisz z tą ilością sudocremu 😁 Ja w ciąży kupiłam duży pojemnik i jeszcze nawet go nie otworzyłam, bo do tej pory korzystałam z sudocremu próbkowego 😎
Wielka brawo dla Fabianka, że już siedzi 🤪
Przekażę te buzi mojemu P. niech Ci będzie 😜
Nikusia Wasze dziewczynki będą bawiły się samochodzikami, a nasi chłopcy lalkami 🙃
Kacha w sklepach są słoiczki z rybą, bo widziałam coś tam z łososiem 😉
Skoreczka i Kacha dzięki za miłe słowa związane z moją nieobecnością na forum 😘
Kacha przypomniałaś mi, że mamy się zapisać do ortopedy na wizytę kontrolną 😮
Skoreczka i Anabel ja dlatego boję się lecących gołębi i jak podrywają się przy mnie do lotu, to odruchowo się schylam, bo mam wrażenie, że mi w głowę przydzwonią 🤢
Wielka no nie! Dziękuję, że tęskniłaś! 🤪 😘
Kruszyna faktycznie dobre wieści od alergologa przyniosłaś 🙂
Skoreczka a ja nie znoszę tekstu "nie przyzwyczajać do noszenia". Kocham swoje dziecko i jak chcę to je noszę, a jak nie, to kładę i gadam do niego, bawię się z nim, a jak tylko wezmę na ręce, to słyszę, że przyzwyczajam do noszenia i mnie to strasznie drażni 🤢
Anabel Kinia ładnie mierzy i waży 😆
To fakt, że w kurczaku mogą być hormony, bo je faszerują, żeby szybciej rosły i szły na sprzedaż 🥴
Kacha super, że na USG bioderek wszystko dobrze 🙂
Nikusia przykro mi z powodu kłamstw Kuby, mam nadzieję, że niedługo zrozumie, że to dla jego dobra 🤔
Wielka bo to tak jest, że dzieci wiedzą, że po kąpieli idą spać 😉
Ty to masz sny! 😁 🙃 Aleksa po głosie poznałaś, no nieźle 😁 Popłakałam się ze śmiechu jak przeczytałam ten sen co Nikusia gotowała i jej mąż i że Emilki różowe buciki stały przed drzwiami 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃
Kacha Tak, Elce chodziło o 6 tyg. między szczepieniami, bo nie doczytała, że Anabel pisała o 6 tygodniach po ospie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny podpowiedzcie mi kiedy dajecie deserek. Czytam że na II śniadanie. I jak to się sprawdza? Bo ja daje obiad a potem deser i jakoś średnio.
Wielka taki horror to ja mam co noc. Już lepiej nie piszę o tym.
Wzięłam się trochę za porządki, ale jakoś brak mi weny. 😜
Beata mam nadzieję, że wakacje trochę pomogą w ułożeniu relacji z Kubą.
Kruszyna ja też idę na spacer jak tylko Emilka wstanie.
Elka potem będzie dłuższa przerwa pomiędzy szczepieniami. Ja mam teraz na zapalenie wątroby ok 13.07 a potem przerwa. 🙃
Beata ja też dawałam gruszkę ze słoiczka od 4 m-ca bo tak na nim pisze. I też Emilce smakowało.
Widziałam Cię wczoraj wieczorem na fb, więc wiedziałam, że komp w domu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...