Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
70 swiatow ze mna 😁


Elka chyba siedem światów buhahah dziecko ty to idzi już spać bo majaczysz buhahahahhahaha

Kinga moj na indianca nie poleci on taki brzydliwy ze masakra

co trochę dopisuje ale mi sie przypomniało
moj rano do mnie tak fajnie było mieć dwuch takich szkrabów jak Fabian a ja chyba cui sie w głowie po przestawiało (chodziło mu o bliżniaków)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alescie naskrobały 😉

Skoreczka dróga dwójeczke juz mamy wyszła zaraz za pierwsza chyba po dwuch dniach ;0

Kacha róznica wieku u nas to 3,5 roku i powiem ci ze ne raz jest ciezko i od kiedy jest Kinia to zdazy mi sie wyzwac Jakuba i mam mniej cierpliwosci co sie wczesniej nie zdzazło ;( no i czesto trudno pogodzic niektóre zaczy bo tu bym chciała cos wytłumaczyc synkowi a tu Kinia płacze i Jakubek zostaje bez odpowiedzi...

A jesczcze maiłam wam pisac co wymysil 😉 Jakis tydzien temu bylismy na działce i wyrywalismy rzodkiewki no i kazałam mu zagladac czy sa duze to zagladał a po chwili poszedł zobaczyc do "Swojego pomidorka którego sam posadził i wyrwał go i oglada sie na mnie i mówi jeszcze nie urosły 😉 myslał ze pomidorki rosna tak jak rzodkiewki no nic wsasdzilismy go spowrotem ale wyschnoł Kubus jak na drógi dzien zobaczył go takiego zaschnietego to zrobił taka podkowe jakiej jesczcze u niego nie widziałam wiec po kryjomu przesadziłam mu mojego pomidorka 😉 no ale biedny chodził i mówił ze pomidorek zmarniał 😉
A teraz do setna sprawy dzis przyjechalismy z miasta Jakub poszedł zamknac brame ja wysiadłam z auta ide w jego strone a on niesie wróbelka zdechłeho w raczkach i woła "mamo zobacz ptaszek zmarniał " myslałam ze padne...

Nikusia no ja własnie wyprałam spacerowke pisze na niej od 6 miesiecy no i mozna ja ustawic w tym kierunku co sie chce albo do przodu albo do tyły tylko ja jeszcze nie chciałam jej przekaładac do spacerówki

Ale tiu dzis szalenstwo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to ja sie zgapiłam z ta druga jedyneczka 😮 To super ze juz jest 😉
A skoro jestes to mam pytanie: Jakub jezdzi w foteliku samochodowycm czy na podwyzszeniu? Nie wiem jak to jest z tymi podwyzszeniami 🙃

U nas jest to samo, tez mam mniej cierpliwosci, głupio sie z tym czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja pytałam Kachy o dietę a pożarłam o 18 4 gofry takie małe z bitą śmietaną i jagodami, 😉 🥴 🤪 a teraz wcinam leczo 😉 🙂 ale nie łącze posiłków, to najważniejsze 🙂

Skoreczka no pewnie dobrze że jesteś 🙂

Anabel u mnie jest różnica 5 lat i też nieraz Miłoszek zostaje bez odpowiedzi bo muszę się zając Nikosiem, też nieraz mi brakuje cierpliwości niestety ale o tyle fajna jest różnica że jest bardzo opiekuńczy,rozumie czego nie wolno z nim robić, i jest bardziej samodzielny ubierze się sam itp.musimy jakoś przebrnąć ten najgorszy czas.Widzę że Jakub też jest wrażliwy jakbym widziała Miłoszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka widzę że pytasz Anabel o fotelik, mój Miłoszek do tej pory jeździ we foteliku, nie na podwyższeniu, tak za rok może już wystarczy samo podwyższenie

Anabel ja spacerówki używam bo mało miejsca zajmuje w aucie jak mamy gdzieś jechać do znajomych do domu żeby tylko leżał, bo do jeżdzenia w niej to trochę bardziej trzęsie niż w takim wózku i narazie też nie używam jej na codzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS pytałam Anabel bo myslałam ze twój Miłoszek to juz dawno jeździ - malo wiem w takim razie na ten temat 😮 Wiem tylko ze to od wzrostu zalezy, no ale tez sa takie duze foteliki samochodowe - styropianowe...no i znow mam problem 😎

KingaS chyba wszystkie takie małe dzieci sa wrazliwe, mój Mikołaj jak widzi ze płaczę to mnie przytula i całuje w policzek, zawsze przychodzi i mnie w ten sposob pociesza 😘
A z drugiej strony to nie chciałabym zeby widział ze płaczę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Miłoszek też jak płaczę to zaraz smutnieje i podchodzi i prosi żebym nie płakała, umie pocieszyć, nasze szkraby kochane! 🙂 a co fotelików to on ma taki do 36 kg zapinany już na pas samochodowy potem zdejmuje się tył oparcie i zostaje to podwyższenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...