Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka
Emilka dziś wstała lewą nogą i od rana marudzi. Mam nadzieję, że jeszcze zaśnie.
W nocy karmiłam ja tylko raz 😉, oby tak dalej.
Kruszyna z Emilką nawet nie było tak źle. Ona siedziała na takim krześle bez oparcia. Najpierw ją mąż trzymał, jedna fotka była średnia a na drugiej się obróciła do tyłu bo ją lampa interesowała. A potem ją ją wzięłam na kolana (ja tak z boku a ona siedzi na mojej wyciągniętej nodze) i trzymam ją pod sukienką.
I od razu wyszło ładne zdjęcie, chociaż na białym tle itd nie wyglądało ono tak ładnie. Dziś je odbieramy 😜
Może to, że Emilka była w nowym otoczeniu sporo pomogło, bo ją wszystko interesowało. No i jakby siedziała na podłodze to by ruszyła na zwiedzanie a z kolan nie miała jak. 😁 😁
Kruszyna Wielka właśnie ja też się zastanawiałam czy na Sylwestra nie przyjdą do nas znajomi. Tylko mamy ten sam "problem", małe dzieci a nikt z takim małym dzieckiem nie chce iść do kogoś. Zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczęta już śeroda ja nie wiem czy mi tylko ten czas leci tak czy wam tez wczoraj przyszły nam zabawki znaczy ¼ tylko kilka gier troszkę puzzli maskotki i coś wiecej ale nie wiem bo wszystko jeszcze w pudłach wiec dzisiaj witam zaplecze Fabi mój poszed wczoraj spać o 21:30 to do niego nie podobne a ja zaraz zanim w ogóle chodze spac z kurami bo może o to że nie mam siły

Anabel wiem co to znaczy wrócić do domu a tu Ameryka ale z tej teściowej się uśmiałam

O witam wielmożną panią Beatę

Skóreczka jak bym nie szala pierwszego styczni do pracy to bym was zaprosiła do siebie
Byśmy zrobili Baby sylwestra my na pewno gdzieś pojedziemy a Fabiana podrzucę mojej mamie bo tak miałam obiecane w tamtym roku na porodówce hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Nocka fajna, choc wstawałam, ale rano dzieci pozwoliły mi troszkę pospać 😉

Kruszyna mam nadzieje ze te zabki dziś juz dadza nam przerwę, póki co mały ma dobry humor i ja też 🙂
Zimno i u nas 🤢
Nikusia ale ja w zyciu nie myslałam ze fotograf z taka renomą w naszym mieście zrobi cos takiego. Zaufałam mu. Teraz juz nie chodzę po fotografach - sama cykam, przynajmniej mam radosne dziecko na fotce 😉 A Twoja Emilka jest tu radosna - taki sie odbiera tę fotkę 🙂
U nas tez jest taki konkurs jak Wasz - widzialam na fb. I nie trzeba lajkować ani wysyłać im fotek, wystarczy udostępnic ich zdjęcie. Jednak nie biorę udziału.
Wielka heheh no w śnieg, mróź, z dwójką dzieci taki kawał drogi 🙃 Musiałabym byc odwazna zeby wybrac się w taką podróż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nerwowa.
Anabel ja mam taki mały taboret i Emilka go pcha po pokoju, ale on ma filc na spodzie i ciężko jej idzie.
Skoreczka już zrobiłam moją biżuterię i wrzuciłam. Jak się nikomu nie spodoba to może sobie zostawię bo moje kolory i na sznurku więc nie uczuli. A jak się spodoba to sobie taką zrobię 😜
Emilka wrzeszczy a ja czekam na męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Skoreczka siódmego, siódmego ząbka, pomyliłam się 😜
Elka to teraz musisz zmienić suwaczek ząbkowy, bo na nim ząbków brak 😉
Wielka Ja też Cię serdecznie witam o Wielka pani królowo hahaha 😘
Skoreczka Ty nie musisz chodzić do fotografa, bo Ty sama jesteś świetnym fotografem! 🙂 🙂 🙂
Wyściskaj i wycałuj ode mnie Błażejka z okazji 9 m-cy! 🤪 😘
Nikusia czemu nerwowa? Ogólnie dniem, czy coś Cię zdenerwowało? 😘

A mój Aleks to taki niedobrota, że jak leży na brzuszku to nie bardzo się przesuwa do przodu, ale jak położę przed nim np. smoczek czy mój portfel, to tak pełza szybko, że aż jestem w szoku, że moje dziecko tak umie! 😁 Morał taki, że po prostu nie chce mu się jeszcze ruszać – nie odkrył, że to może być fajne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny napiszę pokrótce że wczoraj byliśmy u kontroli i odpukać na szczeście wszystko juz dobrze Niki nie ma już nic osłuchowo jest czyściutki, a takie rzęrzenia jeszcze mogą byc od tzw.pozostałości i jak odkaszlnie to jest ok.Ale co wziął 2 antybiotyki to wziął, jednak najgorsze za nami i dobrze że już po tym wszystkim, miałam takiego doła dziewczyny że lepiej już nie myśleć, a to podawanie antybiotyku koszmar!!!jeszcze ten antybiotyk z granulkami gorzkimi masakra, jak przychodził czas podawania to byłam upocona i cała w stresiie!

Gratuluję wszystkim dzieciaczkom ząbków, nasz Niki ma 2 na dole i idą mu na górze 🙂

Widzę że temat sylwestra się zrodził, kurcze jak to przeleciało rok temu o tej porze wszystki byłyśmy już bliżej niż dalej rozwiązania 🙂 a tu niedługo nasze dzieci będą miały rok!!!szok powiem Wam że teraz czas mi szybciej leci niż przy Miłoszku jak był mały 🙂

Poczytam Was trochę wstecz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata mój Niki też pełza na brzuchu a co ciekawe sam jeszcze nie siada tak z leżącego jak się go posadzi to tak ale samemu mu się nie chce, gdyby miał łożeczko ze sczebelkami to pewnie już by siedział i wstawał bo on strasznie na nogi wstaje jak się go za ręce trzyma.A| Miłoszek jak był mały to pełzał taj jak Niki I Twój Aleks a potem podniósł brzusio i raczkował, więc pewnie niedługo to u naszych dzieci samo przyjdzie

Nikusia to taboret nieźle wykorzystany 😉 to Emilka ze wszystkim sobie poradzi! 🙂

Anabel a Kinia też zdolna jest jak Emilka 🙂 właśnie dzisiaj myślałam gdzie mamy huśtawkę ?ciekawe czy Nikiemu się spodoba?

Elka to będziesz miała rocznicowego sylwestra, widzisz tak się martwiłaś o ząbki u jasia kiedyś a on już 3 ma 🙂 super

Wielka a jak Fabiś już puszcza się sam do chodzenia czy raczkuje?bo on to takie żywe srebro 🙂

Skoreczko najlepsze życzenia dla Błażejka, dużo buziaków i uścisków z okazji 9 miesięcy!!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczynki za zyczenia z okazji 9 miesiecy 🙂

KingaS no nareszcie zdrówko wróciło!!! To najważniejsze dla rodziców i dziecka 🙂
Mój Błażej potrafi siadać z płaskiego. To prawda jesli dziecko ma łóżeczko ze szczebelkami to predzej siada, wstaje - zauwazyłam to jak mały jest na tapczanie Mikołaja a to taki tapczan junior z barierkami. I tu trzeba juz miec oczy wokół głowy 🙃 🙃 🙃 No a w swoim łóżeczku - turystycznym to mu się nic nie chce i na dodatek nie lubi w nim przebywać.
Beata mój nie pełza, ale jak siedzi na podłodze to potrafi sie przesuwać jakoś na pupce ze dostanie sobie to czego chce 😁
Nikusia dopiero jak zobaczyłam tu ze napisałas o wstawieniu fotek nowej biżuterii to weszłam na twoj profil na fb i zobaczyłam. Nie pokazał sie na stronie głównej 😮

A ja skończyłam haftowanko dposzewki KingiS, ale jeszcze troszke do końca z szyciem poszewki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka 100 lat dla Błażejka

Nikusia śliczny awatarek.

Skóreczka wygryzłaś mnie :P:P:P

Beata Alex wie co dobre kasa mamy i moniuś to najważniejsze dwie rzeczy w życiu

Kinga mój artysta raczkuje jak przecinak i zaczyna sam powoli chodzić puszcza się i nei patrzy a jak dorwie pchacza to leci znim na łeb na szyje

Ja wrociałam z pracy i padam na twarz poprosiłam mojego żeby mi zrobił kolacje to powiedział mi jedz orzeszki rece mi opadły teraz ide z robić sobie kolacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehehe od paru dni mam doła ale jak przeczytałam "jedz orzeszki" to padłam 🙃 Wielka ,jesteś wielka! 🙂

Sorrki dziewczynki ale nie bede odpisywac na wszystko.

Skoreczka wszystkiego naj dla Blażejka!

Wszystkim dzieciom gratuluje nowych ząbków, i nowych umiejętności.
To prawda ze czas tak szybko leci ze juz niedługo minie rok od porodu! 🤪

KingaS to cudownie ze Niki zdrowy w koncu! cieszy mnie to bardzo

Beata, fajnie ze jeszcze tu zaglądasz 🙃

Nikusia zdjecie Emilki bardzo ładne, ale jak mam byc szczera to po takim fotografie spodziewałabym sie lepszego tła. Bo Emilka wyszła cudnie a tło dał takie tandetne troszke. Mam nadzieje ze nie urazilam bo nie to bylo moim zamiarem 😘
Mowisz nerwowa jestes? nie dziwie Ci się mi Ania też dała dzisiaj popalić.
Do tego rodzinka dołozyła swoje i mam juz wszystkiego dosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata napisałam na fb o co taka nerwowa jestem. 😞 Ja Ci powiem, że na jedno fajnie, że Aleks tak spokojnie do przesuwania do przodu podchodzi. Emilka się nawet ubrać nie da, próbuje mi uciec, wykręca się, krzyczy.
Kinga super, że Niko już całkiem zdrowy
Skoreczka to się nie dziwię że tak mało osób na moja fotkę weszło. Kurcze nie wiem czemu czasem na głównej stronie nie pokazuje. 😮
Pochwal się nowym hartem
Wielka moja raczkuje, wstaje, ostatnio zaczęła robić kilka kroków bokiem trzymając się np łóżka, no i jak dorwie taboret to go pcha. Sama jeszcze nie robiła pierwszych kroczków.
Adzia jeśli chodzi o komentarz do fotki to spoko, przecież każdy może mieć swoje zdanie. Mi się podoba, ale jakbym miała wybierać tło to kolorowe, ale ale w stylu takiej regularności. Mam coś takiego na fotce ślubnej. No, ale i tak fotka mi się podoba.

Idę spać, "może jutro będzie lepszy dzień" ale pewnie jeszcze gorszy 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
Noc masakra, jak co noc ostatnio.
Ania obudzila sie o 4:30 i za chiny ludowe nie chciała zasnąć ponownie. Ja juz wyglądam jak zombi bo co noc urządza nam jakieś niespodzianki.
Wczoraj mi się cos sniło i jak Ania zamrauczała to do niej podeszłam i zaczełam pajaca rozpinac niby ze pieluszke jej zmienie i w polowie sie dobudzilam i ją zaczełam spowrotem zapinać 🙃 masakra jakaś.
A teraz jestesmy juz po kawie i sniadanku i lecimy na biedronke bo wczoraj nie kupiłam ziemniaków. Może jak jej dupe przemrozi to lepiej bedzie spała.

Nikusia wczoraj przeczytałam to na fb ale tak mi sie wieszał komp że nie mogłam nic zrobic ani odpiac. Przykra sprawa ale dobrze ze nikomu nic sie nie stało chociaz akurat teraz pewnie mało to pocieszające bo sporo kasy musicie wywalic a przy 2jce dzieci i cukrzycy to nic fajnego 🥴 dobrze ze maż jechał sam a nie z tobą i dziećmi.

Lece ją ubierać bo ryczy mi "mama" "nie nie" i wadzi się z telewizorem a jak nie zareaguje to bedzie rzeź 🙃

Nikusia masz racje, jak dziecko nie raczkuje ani nie odkryło jezcze ze moze samo stanąć sobie i sie jakoś poruszac to normalnie chwała za to bo potem są cyrki. Ja tez mam problem zeby ją ubrac ,nakarmić bo wyłazic chce z krzesełka, no i ogolnie w wannie tez chce stać. Najlepiej na stojąco by spała 😉

Ok miłego dnia zycze.
Wielka fajny obrazek, zeby mi ktoś tak z rana podał do łozka kawkę i sniadanko ach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja na chwilkę.
Wielka Fabian to dopiero będzie obrabiał Twój portfel 😜
Adzia ja już nie chodzę na czarno. Na początku kupiłam sobie kilka bluzek z allegro, bo nie miałam. I latem chodziłam a do tego jeansy. A teraz chodzę w kolorowych i mam to gdzieś, ludzi i tak gadają a żałobę mam w sercu. Nie mam kasy żeby sobie czarne swetry pokupować a po drugie jakoś mi na tym nie zależy. Żałoba (czarne ubrania) jest dla ludzi a mi wisi co gadają.
prośba, jak chcecie skomentować to co się stało to na fb a nie tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka. Ja tez na chwilke.
Nikusia no ja tez tak sądzę że nie musze na zewnątrz pokazywać ze mam żałobę ale sie wczoraj wkurzyłam bo ojciec mi powiedział ze ludzie sie go pytają czy my (ja i siostra) juz nie mamy załoby bo sie kolorowo ubieramy.
No i sie wkurzyłam bo kiedys jak tylko na czarno chodziłam ubrana to tez gadali, wiec mi to wisi co ludzie gadają ale ojciec sie tym przejmuje i to mnie wkurza. Zrezta na pewno nikt obcy by mu takiego czegos nie powiedział wiec albo moja babcia a jego mama mu to powidziała albo siostra babci.
Wpienia mnie takie cos.
A no i sorrki ze tu napisałam o tym co sie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia u mnie nie ma kto się czepiać, bo wszyscy nie żyją. Zostały moje siostry a one szybciej niż ja zaczęły się kolorowo ubierać, moja mama ma siostrę, ale się z nią nie widujemy a oprócz tego ona nie zwraca na to uwagi. A obcy niech sobie myślą co chcą. Czytałam w necie, że po pół roku jest półżałoba, czy jakoś tak. Ja właśnie tak na początku chodziłam, że jakiś element garderoby czarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...