Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anabel nie byłabyś jedna która z soczkiem siedzi. Koleżanka w ciąży na pewno pić nie będzie, kolejna musi autem dojechać więc też nie, a my to czasem coś pijemy a czasem nie. Z tym, że to raczej lampka wina czy piwko, ale bardziej żeby posiedzieć i pogadać niż poszaleć.

Byłam na grillu 🤪 a teraz lecę się szykować na imprezkę 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej a ja po zakupach :-) cieszę się, że mi sie udało, kupiłam spódniczkę beżową i do tego bluzkę z paseczkiem w kolorze pomarańczowym, cieszę się bo wynoszę te rzeczy później.
Kacha nie dziwię się że jesteś wściekła,myślę że jak dasz mu do zrozumienia, a Ty wiesz najlepiej co na niego ma dobry wpływ, czy po dobroci tłumaczenie czy stanowcze ostre ;-) to powinien wkońcu zrozumieć, bo faceci nie są domyślni, musisz im powiedzieć wprost o co chodzi.Ja zawsze mówię że to "inna rasa" ;-)
Anabel to fajnie że Kinia przespała całą noc, wkońcu Kinie to porządne dziewczyny ;-),nie mogę się doczekać kiedy u mnie to nastąpi.
Nikusia to miłej imprezki ja też przed porodem spotykałam się z koleżankami, mamy z mężem taką paczkę znajomych z dzieciakami, to od męża z liceum koledzy i koleżanki z którym sprzyjami już tyle lat znamy się bardzo dobrze i często z dziewczynami robuiłyśmy sobie babskie wyjścia, a w 2010r pojechałyśmy na weekend same baby do Karpacza ale było super, ubaw wielki !!!!
Kruszynka z kupkami tak bywa u dzieci raz zrobią więcej, a innym razem długo nie robią ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ci faceci! Kacha - nie jestes sama!
Ja mam troszke inny problem - ale tez z mezem 😞 nie rozumiem facetow - a niby tacy prosci w obsludze! Ja juz nie mam sily, nie widze sensu w niczym 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
A ja dziś nie będę narzekać na mojego 🙂 W nocy powiedział,że mam spać a on wstanie do małej 🙂 a ja o 6ej wstałam do niej bez problemu i z uśmiechem na twarzy bo już dawno nie spalam tyle godzin w ciągu 🙂 Rano dostał buziaka i podziękowanie tak więc myślę,że może to się jeszcze kiedyś w weekend powtórzy 😆
Dziewczyny w ciąży zastanawialiśmy się jak liczyć tygodnie i miesiące ciąży to teraz pytanie jak liczycie wiek dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech cieszę się, że nie jestem sama z tym... 🙂 ale szkoda, że w ogóle mamy takie problemy 🤢 Wczoraj mieliśmy rozmowę... Zobaczymy jak długo będzie to działało 🙂 Dziś bez gadania wstał o 5 😮 bo Natalka nie miała już ochoty na spanie 😮 A ja dostałam okres 😠 😞
Wczoraj czytałam Wasze rady, ale nie miałam już czasu odpisać. Dziękuję 😘 Przydały się bardzo bo mnie podbudowały, że nie jestem sama, że warto walczyć i nie poddawać się. Że faktycznie bycie mamą to etat 24/24 a nie 8 godzin i fajrant 😆
Nikusia pozdrów swojego męża 😆 on występuje u nas na forum jako psycholog i tłumacz męskich zachowań 😁 😁
Anabel też się zastanawiam co to będzie, gdy ja również pójdę do pracy i razem będziemy dojeżdżać do Wrocławia... Musi się przyzwyczaić, że ja również potrzebuję chwili spokoju, bez martwienia się i wstawania. Zwłaszcza, że u nas nocki są spokojne bo Natalka jak pójdzie spać po 20 to budzi się na jedzenie ok 3 - 4 (a dziś obudziła się po 5), w między czasie trzeba podać kilka razy smoczek 🙃 a i to jest dla niego weekendowy problem 😠 echhh 😞 Bywają też ciężkie nocki, nie zawsze jest idealnie.
Kinga niby wiem, co na mojego męża działa ale jak już dostaję nerwicy to wtedy ciężko jest się uspokoić i mieć cierpliwość do chłopa, zwłaszcza w godzinach nocnych 🙃 Nie odpuszczę, wiem że nie mogę się poddać 🙂
Elka jak myślisz, co może być powodem, że synek kupki nie robi? Zmieniałaś mu jedzonko, picie?

Dziś taaaaka piękna pogoda ma być. U mnie 21 stopni 😜 Wybierzemy się później całą rodzinką na długaśny spacer. Mam ochoty na lody z automatu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka moje wyjście udane, jestem zadowolona. Jeszcze w nocy mąż wstawał to ja odespałam a on śpi teraz. 😉 Chyba Wam nie pisałam, że z piątku na sobotę maż stawał a Emilka jak się obudziła o 2 to potem co godzina lub półtorej. Dziś w nocy też więcej razy krzyczała, ale mąż nie narzekał.
Urszulka moje zdenerwowanie? Ja byłam zła na koleżankę bo mi ubranka poniszczyła. Na męża nie. Jeśli chodzi o chustowanie to ta sama koleżanka pożyczyła mi chustę a po ok tygodniu zmieniała zdanie i ją zabrała. Z tym, że chustę przywiozła mi sama i to była jej inicjatywa nie moja. I teraz na jedno jak muszę jechać do lekarza to by mi się przydała, bo np mogę wtedy pojechać autobusem. Na drugie, jak przyjdzie lato i będzie gorąco a ja się jeszcze poowijam to się zaparzę i nie wiem czy kupować. Mąż mówi o nosidełku, ale wiem że kiedyś można było używać od około 7 m-ca.
Marta chyba każda z nas ma jakieś problemy z mężem, to ciężki okres dla małżeństwa. Jeśli chcesz to napisz o co chodzi może się okazać, że nie jesteś jedyna.
Kruszyna podsunęłam mi pomysł dla dziewczyn.
Jak mąż wstanie do dziecka to może rano mu ładnie podziękować i pokazać, że jak on się postarał to my od razu bardziej wypoczęte jesteśmy, zadowolone itd. Co o tym myślicie?
-tak żeby to był pozytywny motywator 😜
Kacha fajnie, że pogadaliście. Pytałam męża bo chciała wiedzieć co on na to powie. U nas mąż woli, żebym ja ubierała Emilkę bo mi to szybciej idzie itd. Czasem mu odpuszczam, ale czasem mówię, że jak nie będzie ubierał jej do wyjścia to nigdy nie będzie miał wprawy. 😉
Mi się też dziś marzy spacerek. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coś albo ktoś nie pozwala mi z Wami pisać, i jak od czasu do czasu sie wbijam to jestem nie w temacie i w ogóle czuję się tak jakby nigdy mnie tu nie było 😞
Ciekawe czy dziś znów nie bede mogła pisać? hmmm
Czytam ze narzekacie ze mężowie nie pomocni 😎 Ja sama wstaję do błażejka, tak się przyzwyczaiłam ze nawet jakby maż go karmił to ja i tak oka bym nie zmrużyła 😁 Jednak gdyby mi odmówił gdybym poprosiła to tez byłabym wściekła 🤢

A ja mam trzech facetów i ciagłe sterty prania, nic tylko piorę i piorę. Trochę jestem tym zmęczona 🤢 Wypiorę jedną rzecz a za chwilę znów ją widze w praniu 🤢

Nikusia fajnie ze wypad udany 🤪 Nie wiem co się ze mną dzieje ale ja nie chce wyjść z domu bez dzieci 😎 Wydaje mi się ze bedzie im mnie bardzo brakować przez ten czas. Dziwne uczucie. I tak dziś miałam jechac z moja ciocią do Galerii i nie pojechałam, bo zostaje z Błazejkiem w domu. Zaś mój mąż bardzo chetnie z Mikołajem jedzie na ciuchowe zakupy 😎


Błazej śpi na balkonie. Uwielbiam mój balkon, to moje ulubione "pomieszczenie" w całym domu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki u nas piękna pogoda, Niko coś marudzi, już go wyczaiłam że lubi być na rączkach a ja nie chcę go przyzwyczajać bo z 2 dzieci to byłoby do zajechania, gdybym go musiała nosić do uśpienia itd.
Kacha to dobrze że nastrój masz lepszy, że spacerek i rozmowa była to najważniejsze, wiesz faceci naprawdę nie umieją sie domyslać i kiedyś czytałam że facet ma tzw.resetowanie się, czymś Cię wkurzy i robi dalej swoje nie myśli o tym Ty musisz mu powiedzieć o co chodzi bo on już nie pamięta niestety 😞 szkoda że kobieta nie ma takiej funkcji bo przydałoby się mniej przejmować wszystkim i nie rozmyslać, ale ja np. taka jestem wszystkim się przejmuję...ach szkoda gadać, lepiej spojrzeć przez okno i cieszyć się prawie wiosną 🙂
Nikusia to fajnie że spotkanie się udało
Elka byleby ten poniedziałek nie był lany 😉 mam na myśli deszcz 🙂
MartaMay myśle że z czasem wszystko się ułoży również u Ciebie 🙂
Kruszynka no ja tez mam ochotę na lody
Wiecie co dziewczynki wczoraj minęło 8 tygodni od porodu i wieczorem zauważyłam przy wycieraniu się w ubikacji krew, myślałam że to okres ale założyłam podpaskę na noc i nic nie leci??nie wiem co to było?miałyście takie małe plamienie po dłuższym czasie?
Miłej niedzieli my też dzisiaj do teśćiów na obiadek, cieszę się że nie muszę gotować nic poza tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS masz rację, sami faceci to ciągłe porządki. A kobiecie tez przydałoby się wyłączyć i wyluzować 🤪
Kacha znów masz miesiączkę? Jej kobitko mam wrażenie ze czesto 🙃 😘

Będę po troszku doczytywać 😉

MartaMay bardzo smutny ten twój post, nie staraj się zrozumieć, nie da się 😎 😉

Piękna pogoda 🤪 Moi juz pojechali, wiec pozniej spacer a wieczorkiem do sąsiadów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja mam wiecznie pełny kosz na pranie... i wydaje mi się, że nasza pralka wiecznie chodzi 🙃 i jakby końca nie było bo co wypiorę... to kosz znów pełen 😮 znów nastawiłam pranie... 😮
A co do okresu... może tak Ci się wydaje bo ja wiecznie narzekam, że brzuch na dole mnie boli tak jak na okres 🤢 A na prawdę 2 tygodnie mnie bolał, jak na okres 😞 i w końcu dostałam, znów... tzn. po miesiącu 🙂
Kinga mnie położna uprzedzała, że może tak być, że jeszcze będę mieć jakieś krwawienie, ale ja nie miałam. Obserwuj 🙂 A u gina byłaś już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...