Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiulka a co to za konkurs? 🙂

Kinga może znajdziesz jakąś sukienkę, która będzie rozpinana przy dekolcie...? 🙃

Ela ja też na chrzciny będę zamawiała tort, ale jeszcze się nie zastanawiałam jaki 🙂 Zapewne w grę będzie wchodził i wygląd i cena 😉

Kacha nie chce Ci się pisać z lenistwa, ze zmęczenia, czy z wkurzenia? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata ze zmęczenia, wkurzenia, rozżalenia, braku czasu i jeszcze kilku rzeczy, takim tam... 😉
Pytając o picie miałam też na myśli pytanie, czy jest możliwe aby rzadka kupa była spowodowana dużą ilością wody? Coś ktoś wie na ten temat? Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mi położna mówiła jak przychodziła żebym jadła mało zup bo one mogą powodować rzadkie kupy, a przecież zupy są z wody więc myślę że jak dziecko pije dużo wody, to te kupy mogą być rzadkie, ale mój Niko też robi kupki nie twarde tylko ja to nazywam musztardówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Beata 😘 Nie chcę narzekać, sporo macie swoich problemów 😉
Kinga no właśnie takie to było lejące się, musztardowe kupsko, dokładnie konsystencja rzadsza trochę od musztardy. Ale to źle, co? Może naładowali w nią całą butlę wody na raz, może dwie butle? Sama nie wiem bo mnie nie było a wciąż powtarzają, że dziecko pić musi. hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wam... a o mnie ktoś pamięta!? chyba nieeettt.....

u nas z ubrankami różnie... raz 56, raz 62 i 68 też się zdarza 🙂

Dziś byłyśmy na szczepionce, mała póki co w miarę... zobaczymy wieczorkiemco będzie

Kasiulka biedny Fabiś... 😞

Kinga 3mam kciuki za powodzenie na wizytach...

Nikusia to kolezanka niezle cie załatwiła ;/

to tak szybko i w dużym skrócie bo nie mam czasu zbytnio 😞... uciekam miłego wieczorku :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna u mojej lekarki to tak "rodzinnie" jest, wszyscy się znają, bo tam sami przewlekle chorzy chodzą. 🙃
ja też bym musiała iść do dentysty 🙃
Kinga to ja mam jeszcze jeden wredny sposób na takich co butów nie ściągają. Zaraz wyciągam kapcie i mówię, że to dla nich i jeszcze stanę tak w drzwiach, żeby nie mogli przejść dalej-pisałam kiedyś że ja z tych wrednych jestem 😜
Ja robię brzuszki na brzuch, właśnie po to, że mało czasu zajmują, a jak zaczynałam to miałam problem zrobić jeden 🙃
Elka gdzie Ty w domu pomieścisz tyle ludzi na chrzcinach?
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja płacilam 85 zł za prostokatny duzy 😉

Nikusia chyba tak zrobie bo iinnego wyjscia nie ma 🤢

Kinga ja tez chciałam sobie coś nowego kupic na chrzciny ale kasowo nie wyrobiłam i załozyłam koszulke i na kazde karmienie wychodziłam zeby mnie nie ogladali bo sie rozebrac musiałam 😉 tylko ty robisz w restauracji wiec inna bajka a jak moge zapytac to gdzie robisz>???

Kacha ja nie daje herbatek prawie wogule bo ostatnio udaje mi sie utrzymac dobra temperature w domu 😉 a z kupa zobaczysz jutro jak bedzie normalna to nie ma problemu 😉
No i wydaje mi sie ze jesli mały by za duzo wypil to predzej by to wysiusiał niz wyleciało by z kupka ale to mi sie tak wydaje 😉

Pami wpadaj częściej 😉

Kacha a ty narzekaj zawsze raźniej jak ktoś jeszcze ponarzeka 😉 a Tobie będzie lżej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga ja bym tak synkowi nie powiedziała bo zaraz by wszyscy wiedzieli, że będziemy mieli dzidziusia 🙃 a potem ciężko wytłumaczyć, że to był żart. 🙃
Kacha a mi się skończyła herbatka ułatwiająca trawienie i dawałam uspokajającą z Hippa - jeszcze chyba jej nie smakuje, tylko że mała zamiast codziennie to kupkę robi co 3 dni, jutro idę po herbatkę.
kasiulka jak Kuba był mały to do gazet można było wysyłać fotki dzieci a oni najładniejsze publikowali na dwóch stronach, nie powiem ile ich wysłałam, ale nigdy nie opublikowali. 🙃 🙃
Pami18 pamiętamy, pamiętamy ja też ostatnio mniej się udzielałam. I jak tam ze studiami?
Anabel ja też przeliczyłam z biedronkowymi i też je wolę. Mam jeszcze trochę z happy 2 ale Emilka ma za chude nogi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ale Niko dał mi popalić od 17.30 jak zaczął płakać na zmianę z piciem, kąpaniem i snowu to samo to dopiero teraz się uspokoił, a jeszcze byłam sama ze starszym synkiem bo mąż dopiero teraz wrócił masakra, jestem umęczona i zastanawiam się czemu tak płakał na pewno męczyła go kupa bo zrobił dużo musztardówy, i prykał parę razy jak podałam mu bobotic na brzuszek, może to że zjadłam dzisiaj na obiad m.in.brokuły???ale kupiłam też herbatke koperkową i mu podałam po południu może to po tym?ale ta herbatka to raczej powinna pomóc na brzuszek choć to różnie bywa u dzieci.
Kacha mysle ze to po tym piciu miała takie kupki, poobserwuj jak to będzie dalej
Anabel ja robię w lokalu Limba na Wolnośći w szkole, kiedyś tam był Gadtro Max.Mam nadzieję że będzie dobre jedzenie i że lokal się sprawdzi bo 1 raz tam coś robimy, a w sumie koleżanka mi poleciła.Co do bluzki na chrzciny to muszę pomyśleć też żeby była wygodna w uzyciu 😉
Nikusia synek zrozumiał ze to żart na szczęście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Mam nadzieję,że jesteście dzisiaj wypoczęte i w dobrym humorze 🙂
My tak z rana na nogach bo na 9 do lekarza piję kawkę i biorę się za szykowanie domowników do wyjścia 🙂
Kacha moja czasami pije herbatkę 100ml na raz a czasami na raty a są dni,ze wogóle ich nie chce i pluje. Z kupami u nas teraz jest różnie 🤨 A ty zaglądaj do nas często może będzie ci lżej na duszy 😉
Kasiulka nam lekarka nic ni mówiła o herbatkach i mam nadzieję,że nie zaszkodzę jak czasami jej dam wypic
Pamii no właśnie jak tam sprawa ze studiami??
Nikusia faktycznie mało brakowało,ale wierzę w twoje umiejętności i szybko coś nowego znajdziesz 🙂
Kinga moją też wczoraj brzuszek bolał 🤨 trochę ją po gimnastykowałam na noc daliśmy troche kropelek sabb simplex i przynajmniej jej to pomogło bo pierdziała a rano była kupka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mój mały nie chce ogółem pić ale jak już to daje mu herbatkę na łatwe trawienie hippa, a co do kupy to u mnie tez tak jest ze kupa jest wodnista ale nie wiem od czego to zależy


Elka torta to ja też zamówię bo nie wyrobie się bo na wszystkie okazje piekę sama ale tu już nie dam rady

Co do butów to ja też miałam z tym problem ganiałam wszystkich domowników bo chciałam żeby było czysto ale nikomu na tym nie zależało pamiętam raz wyszorowałam cały dywan rękoma był jak nowy palce Az miałam pozdzierane za dwa dni wchodzę rano do kuchni zrobić sobie kawę patrze a mój teściu w ubłoconych gumowcach spaceruje jak mnie zobaczył to poleciał zdiąć od tamtej pory nie sprzątam tam nawet odkurzam u siebie to tam nie odkurze przestało mi na tym zależeć jak jest tam jak do nich ktoś przychodzi to niech oni się wstydza ja sprzątam łazienke ganek i swoje dwa pokoje a do mnie jak ktoś przyjdzie to nawet nie wchodzi na reszte mieszkania bo mam wejście z ganku jakby osobno tyle ze dołazienki jak chce ktos to musi tam wejść ale moi znajomi wiedza jak jest wiec się tym nie przejmuje
Kinga a tobie nei wiem co poradzić z tymi butami do mnie w butach nikt nie wchodzi (pokoje)

Kasiulka ja też jak Anabel wole te biedronkowe niż heppy dla mnie są bardzo sztywne ale zalezy kto co woli

ja ide szykować i jedziemy z małym na kontrole bo nie schodzi mu ta chrypka chociaż nic innego mu nie dolega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, ja znów chora... dziś mąż został w domu żeby się małą zająć... nie chce żeby znowu zachorowała... ;/.. ja wygrzałam sie w gorącej kąpieli (mąż zrobił grzańca z miodem)... i zobaczymy... jeszcze później jak na spacerek wyskoczymy to theraflu czy jak to się tam nazywa kupię 😉...

Studia- piszę maile do wykładowcy ale nic mi nie odpisuje ... więc jeżeli do dzisiaj do 15 mi nie odpisze to mam niezaliczone...bo mam przedłużenie sesji do końca tygodnia... więc cóż... masakra jakaś z tym jest... dzwoniłam do dziekanatu żeby zadzwonili do niej i powiedzieli żeby maile czytała ale jak widać jeszcze tego nie zrobili, bądź nie mają zamiaru.. a numeru telefonu do niej nie chcą podać ( nie mogą- rozumiem)...

A ja wczoraj zaopatrzyłam się w moje ulubione spodnie -getry 🙂 2 pary różne i torebkę 😜... uwielbiam 🙂 ha

Kacha, Nikusia, Kinga na kupki dobry jest rumianek... ja mojej robie tak że zalewam, i po 1 min wyciągam i daję 100 ml.. kupki mam codziennie i są idealne a mała nie ma żadnych zaparć, czy kolek... a i jest to tańsza metoda 😉

Kacha co do wody to ona zmiękcza kupki (tak mi pediatra powiedziała) jeżeli jednak taki stan kupek będzie się utrzymywał to być może jest to biegunka... i trzeba do lekarza 😉

Pozdrawiam i miłego dnia 🙂 a u nas pogoda zapowiada się idealna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆
Pamii u nas od czasu, gdy zmieniliśmy mleko na pepti to problem kupek i kolek odszedł w zapomnienie od razu. A że Natalka je wciąż to samo mleko to zaczęłam się zastanawiać co jest grane, że taka kupka... A wiedziałam, że teściowie z nią byli i ciągle mi trują, że dziecko musi pić i koniec! I widziałam 2 butle z wodą 😮 Mam nadzieję, że nie dawali jej najpierw pić a potem jeść 🤢 Prosiłam kilka razy by tak nie robili, tylko wtedy jeśli się obudzi między posiłkami. Nie wiem co się działo, ale kupa była jaka była. Jednak woda przecież nic złego nie może zrobić. Tylko, że Natalka bardzo się męczyła i płakała. Dziwne co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A chciałam Wam coś napisać... Natalka się już nie mieści w te mniejsze ciuszki 56 i miałam dać koleżance... ale coś mnie tknęło... i postanowiłam zachować... 🙃 a nóż coś tam, coś tam 🙃 🙃 🤪
Chyba nie zwariowałam, coooo 🙃 😁?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

W końcu udało mi się do Was dostać 🙂 Napisałam do mojego administratora i naprawił coś, nie wiem co ale mogę znów pisać z Wami 🤪 Chyba Was nie nadrobię 😁

O nikt nie tęsknił 😉 😜

Elka i Nikusia
dzięki za pomoc w szukaniu rozwiązania mojej awarii 😘 😘

Temat chrzcin na tapecie, my nadal zdecydowani na lato.

Nikusia
przyznam się ze ja nigdy nie lubiłam się wymieniać rzeczami, wolałam dać coś niz pozniej odbierać. Miałam nauczke jak kiedys pożyczyłam kolezance sweter. I kiedyś ide z zakupów i patrze a po ulicy w moim sweterku paraduje całkiem inna koleżanka 😠 Sweterka nigdy nie odzyskałam.

Kacha nie zwariowałaś bo ja dziś męża się pytałam, gdzie ja mam schować ubranka z których Błażejek już wyrósł 😁 🙃 Jednak u ciebie to zrozumiałe bo masz jedno dziecko a ja juz dwojke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...