Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
UUU nadal cisza 😜... cóż...

Elka fajnie takie odnowienie przysięgi małżeńskiej 🙂

Kinga, Beata powodzenia jutro na szczepieniu, ja mam pojutrze 😉...

Kinga dzięki za polecenie czopków, może też się w nie uzbroje :P...

Skoreczka czekamy na ciebie 🙂


Dobrej nocy kochane, mała coś marudna jest.... za godzine karmienie i spać 🙂... oby szybciutko zasnęła... a w sprawie studiów to nadal się dowiaduje co i jak.. może jednak da radę coś zdziałać 😉... Zobaczy się... Buziaki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Nocka ok tylko moja od 4 do 6ej nie spała 🙃 nie chciała chyba aby tatuś do pracy zaspał 🙃,ale póżniej drzemka była do 8ej 🙂
Kinga/Beata trzymam kciuki za dzielnych chłopaków i ich mamy 🙂 Dajcie znać jak było 😉
Elka wspomnienia wróciły co 🙂 fajnie tak
Wielkab ja tez już myślę o porządkach 🙂moje okna wołają już mnie 🙃 są takie brudne,że szok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc widze ze nadal wieje pustka..Dziewczyny gdzie jestescie ???

U nas nocka ok mała poszła spac o 21 wstawała o 4 40 i 7 40 😉 wiec ok 😉

A ja mam okna pomyte i nie bede juz myła przed swietami 😉 tylko ogólne porzadki mam do porobienia bo generalne to robiłam przed chrzcinami 😉

Jakub poszedł z babcia do biedronki Kiniusie wystawiłąm na balkon no i mam czas chwile na kompa bo jeszcze zanim mała wstanie chce obiad podszykowac i pranie powiesic i właczyc nastepny rozmiar dla Kini 😉 dobrze ze posegregowałam sobie teraz tylko prosto z kartona do pralki wsadze i juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
u nas pobudka po 3:30 a potem ok 7. I jeszcze trochę pospałam, bo już ostatnio sobie nie umiem ze zmęczeniem poradzić.
Emilka coś dziś marudna, ja jutro do diabetologa. Porządki robię, ale w ubraniach. Powystawiałam na allegro ciuchy po Kubie. Nie mam ich komu dać. Jeszcze mi kilka sztuk zostało do wystawienia.
Anabel jaki rozmiar teraz będzie nosiła Kingusia? Bo ja mam 62 ale w te większe na 56 jeszcze wchodzi. A u Was już 68?
Dziewczyny porządki porobiłam przed chrzcinami, okna też pomyłam, teraz nie zamierzam. O świętach to nawet nie myślę.
Nie wiem ostatnio biegam a potem jestem taka zmęczona. 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KOBITKI SKORECZKA NIE MOZE TU WEJSC ANI NA BRZUSZEK , POZATYM INNE STRONKI JEJ DZIAŁAJA!!!!!!!

WYSKAKUJE JEJ TAKI KOMUNIKAT:PODEJZEWA ZE TO WINA JEJ NETA.



Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.9 (Debian) DAV/2 SVN/1.5.1 PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.0 Server atwww.mamusie.net Poleć znajomym Port 80



CZY KTÓRAS Z WAS MIAŁA TAKIE COŚ?????????????


POMOCYYYYYY 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Kinia z rozmiaru 56 w wiekszosci juz wyrosła teraz nosimy 62 ale wiadomo rozmiarówka jest rózna dletego popiore sobie wiekszy rozmiar bo napewno sie okaze ze niektóre ciuszki sa takiesame jak te co mam 62 rozmiar miałam nauczke przy Jakubie bo paru rzeczy nawet nie załozyl bo jak byprałam to sie okazało ze za małe wiec teraz wypiore i bede miała w szufladzie 😉 jak coś to łatwiej sprawdzic z czy juz sa dobre ale juz przegladałam body i w wiekszosci powinny byc dobre 😉

Tak mysiałam ze skreczko ma jakis problem z wejściem no niestety ja nie umie pomuc...

Nikusia skup sie troszkę na odpoczywaniu bo sie wykonczysz jak bedzie troszke bałaganu w domu to nic sie nie stanie...Ja zostawiam prasowanie na popołudnie zeby mi maz nie mówił ze nic nie robię bo mnie wkurza ja sprzątam a an tylko bałagani i do tego ma jeszcze pretensje ze mu zwracam uwagę ze ma po sobie sprzątac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki, u nas pochmurno niestety 😞
dzisiaj byliśmy na szczepieniu, w sumie w przychodni tłum ale Niko spisał się grzecznie, spał cały czas, dopiero przed ważeniem go musiałam z wózka wyjąć i się rozbudził, u lekarza dobrze, tylko zapomniałam się dopytać czy po szczepieniu można kąpać nie pamiętam jak było ze starszym synkiem.Szczepionka w 2 udka ale Nikoś zapłakał 😞 wzięłam go na rączki szybko i się uspokoił, teraz śpi, mam nadzieję że nie będzie miał gorączki.
Beata daj znać jak u Ciebie poszło, mam nadzieję że wszystko dobrze.
Anabel też kupiłam te czopki ale drogie 26zł zapłaciłam, narazie mu nie dałam mam nadzieję że nie będe musiała ich użyć, ale one mogą się przydać zawsze.
Anabel my też ciuszki zakładamy rózne, czasem są dobre 62, czasem 56 to jest różnie.Zazdroszczę Ci tych gruntownych porządków że masz już porobione, ja jeszcze nic nie mam i nie mam mobilizacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...