Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no my po spacerku 😁

ja ubieram kaftanik spiochy , na to skarpety grybe po kolana hehe i na to polarowy dres i tyle i czapeczke a na to kaptur , daje do wozka lub fotelika i przykrywam kocem.

poszlismy do babci mojej i mowie jej ze bym pojechala do kosciola po obrazek na sciane bo sobie nie kupiłam , i mowi ze pojedzie ze mna to zostawilam jasiu u niej bo mieszka blisko i poszłam po auto pojechalismy weszlismy do kosciola mało ludzi było jasiu tak patrzył na ten wielki obraz ze hej 🙂

wrocilismy i prawie kurier zadzwonił ze ma ubranko dla mnie przyszło do chrztu 🤪
jest super fajno malutkie taka koszulka malutka i muszka.....
jak mu przymierze to wam wysle fotki 😘


ale gorąco dzis 14 stopi, jestem cała mokra 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej a my jesteśmy po spacerku i badaniu kontrolnym nerek usg, na szczęście wszystko dobrze 🙂
Kacha ja na spacerek ubieram body, bluzeczka i półśpiochy +skapertki i wkładam w kombinezonik 1 mam taki cieńszy więc dzisiaj ten mu założyłam, oczywiście czapka, na to koc i w wózek, a w wózku jets jeszcze 1 przykrycie taki pokrowiec.Jak przyjechaliśmy ze spacerku to Nikoś nie był spocony, myślę że to jednak są jeszcze maluszki i trzeba uważać, takie dziecko zresztą nie idzie tylko leży bez ruchu to też jest inaczej.Powiem Wam że ta pogoda jest zdradliwa, bo w słońcu bardzo ciepło a w cieniu jak powieje wiaterek to średnio.Ja narazie tak będę Nikosia ubierać jedynie zmienie kocyk na lżejszy i potem czapeczkę.
Elka ale masz duzy ładny dom 🙂 i te sale, w sam raz na imprezy!To dobrze że masz kucharkę bo nie wyobrażam sobie gotować dla tylu osób;-)
Skoreczka dobrze że Ci się udało wejść.
ja dzisiaj kupiłam herbatkę rumiankową zobaczymy jak na tą zareaguje mam nadzieję że bez sensacji 😉
Kacha a jak tam kupki dzisiaj?
Bardzo ładny tort na chrzciny na tym wstawionym zdjęciu 🙂
Anabel dzisiaj nie ma pewnie spaceruje w taką ładną pogodę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja miałam Emilkę ubrano w body, dres i skarpetki. Na to lżejszy miśkowy kombinezon czapka i mam taki ten śpiworek co do chrztu. Nie była spocona jak wróciłam a zgadzam się z Kingą, że pogoda zdradliwa. Za to ja w zimowym płaszczu pchając wózek i w słońcu się piekłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja tez miałam problem jak ubrać Zosię,ale ubrałam ją lekko a póżniej jak robiło się chłodno to przykryłam kocykiem a na dworze jest super 😁 😁 😁
Dziewczyny to ja moją jednak lżej ubieram 😲
Wielka dobrze,że to nic poważnego 🙂
Kasiulka u nas zaczynają się coraz to ciemniejsze kupki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc heheh wiedziałam ze jak mnie od rana nie bedzie to naskrobiecie zebym sie nie nudziła jak usiade 😉

Nie było mnie cały dzien bo zaszaleliśmy na dworze u nas dzis wiosna 😉 jak wyjechałam o 10 z domu to przyjechałaom o 13 30 nakarmiłam Kinie i zadzwoniła kuzynka ze jest z synkeim w ostrowie wiec wyruszyłam spowrotem ale tym razem na kawke do babci gzie sie spotkałysmy heheh ale padam ze zmeczenia ;0
Wielka ale miałam dzis zakwasy po tym aerobiku 😉

Nikusia my mamy mate ale nie uzywamy z synkiem uzywałam duzo a teraz nie jakos wystarcza nam karuzela i powiem ze mój synek przez mate nie chciał sie okrecac dlatego ze zabawki miał w zasiegu reki i nie musiał sie wysilac zeby je siegnac 😉 teraz jestem ostrozna z takimi bajerami 😉

Kinga Limbe polecam 😉 hehehe to bardzo bardzo dobrze mi znana firma co prawda ja to bardziej Limba z Kantaka no i od drógiej strony ja znam 😉 mysle ze ci sie spodoba macie na sali "malinowej" czy tej z akwarium???

Wielka tort super 😉

Kacha ze co? ze juz cos tam sie zagniezdziło 🙃 ☺️ 🙃 oczywiscie życzę tego ale morze jeszcze troszke poczekaj 😉

Skoreczko miło cie czytac 😉

Kruszynka ja pamietam ze pisałas o tych stupkach no ja tez zycze zeby masaze wystarczyły trzymam kciuki

Beatka ja szykowałam chrzciny na 23 osoby i powiem ci ze było latania trzeba miec kogoś do obsłógi u mnie mama i ciocia były 😉

Beatka trafny tekst 😉 heheh a jeszcze lepszy jak sie doda drógie dziecko do tego i wszystko pomnozy przez dwa 😉

Nikusia otwarło mi sie tylko to zdjecie z rozesmiana Emilka 😉 słodka jest 😉

I ja ubieram Kinie na niebiesko bo mam ciuszki po Kubusiu zresztya Kinia slicznie w niebieskim wyglada bo ma niebieskie oczka 😉

Moja Kinia to lubi krzyczec własnie jak jestesmy w gosciach az mi czasem głupio dzis to ciotka patrzała jak bym dziecko biła jak mała krzyczała a ona zrobiła kupke i był spokuj /...

Nikusia mądre słowa 😉

A wiecie co spotkałam kolezanka która chodziła ze mna na szkołe rodzenia jak bylam w ciazy z Jakubem 😉 okazało sie ze ona od miesiaca mieszcze niedaleko mnie umówiłysmy sie na spacer 😉 ona ma 3 synków jednego w wkieku Jakuba i dwóch blizniaczków 1,5 rocznych 😉
milo bedzie odswierzyc znajomosc bo coś ostatnio znajomi mi sie wykruszyli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna U nas jak były zielone kupki to pojechaliśmy do lekarza,ale to było zanim zaczęliśmy dawać Bebilon Pepti. Może to od mieszania mlek? Może powinnaś zasięgnąć porady lekarza???


Fabiś znów marudzi przez ząbki 😞 płacze biedactwo...ale jakoś usnął po tej Camilii. Chyba mu pomagają te kropelki. A mamy też maść Bobodent,która mu pomogła,ale nie damy jej więcej,bo Fabiś dostał alergię na rumianek. I czytałam,że przy skazie nie można rumianku,bo jest uczulający...


Dziękuję za oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka a odnośnie nóżek to na pewno wszystko się z czasem ułoży, dużo zrobi rehabilitacja i ćwiczenia naprawdę!!!!!a to łamanie to pewnie ostateczność,będzie dobrze zobaczysz!
Anabel to fajnie że polecasz mi Limbę, to miałaś już jakieś impresy tam?piszesz że znasz od drugiej strony?My mamy w sali gdzie jest akwarium, ponoć łądnie jest dopiero we wtorek idziemy ustalić menu więc zobaczę narazie był tam mąż i widział mówił że ładna sala.
Ja też wczoraj zaczełam robić ten aerobic ale skończyłam bo Niko się obudził.
A co do ubierania dziewczynki w niebieski to uważam że to normalne i właśnie dziewczynką jest bardzo ładnie w niebieskim.Moja szwagierka swojej córce bardzo dużo ubierała rzeczy w niebieskim, powiem Wam szczerze że dziewczynki ubrane od stóp do głów w różowym tylko to mi się nie podoba, jest tyle innych ładnych kolorów ale to kwestia gustu każdego indywidualna.ZMykam mały płącze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja jestem zmarzluchem i tak tez ubieram Emilkę 🙂 Jak szłam drugi raz na spacer to już lżej. I zimową czapę zmieniłam na inną.
Anabel Emilkę ciężko czymś zainteresować, myślałam że jak będę miała matę to się jej będzie podobała. Karuzelka na chwilkę chociaż lepiej niż na początku a pałąk z leżaczka wcale.
I przerwa w pisaniu bo Emilka krzyczy
A Kacha chyba miała na myśli że chce ciuszki odłożyć jakby się kiedyś na drugie zdecydowali a nie że już jest w drodze, ale może się wypowie sama zainteresowana 😜 😁 😁 😁
A wszystkie trzy fotki na fb też dałam. 😉
Kruszyna biegunka to jak robi rzadko i co chwilkę. jak będzie to na 100% zauważysz.
Kasiulka biedny taki mały a już ząbki. 😘 😘
Kinga ja czasem lubię Emilkę słodki na różowo ubrać ale też na żółto, beżowo, niebiesko, biało. Jak miałam ubranka na 56 to bardzo dużo różowych dostałam, a teraz mam mniej a nie zamierzam kupować tylko z powodu koloru.
Anabel chyba wiem czemu znasz od drugiej strony, jeszcze na brzuszku pisałaś 🙂

A na jutro kombinuję dziewczyny i babskie spotkanie. A pomysł mi Kacha podsunęła 🤪 już się cieszę i mam nadzieję, że wszystkim będzie pasowało. 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha woda raczej nic robić nie powinna, ale kupka po niej jest luźniejsza

Skoreczka my tez chrzcimy latem

Nikusia najgorzej że wykładowcy nie raczą nawet odpisać ;/ zdjęcia Emilki cudne 🙂 Nikusia poprawił mi się humor po twoim linku 🙂


Kruszyna będzie dobrze, lekarze dobrze że chcą coś działać w sprawie nóżek... niż jakby się obudzili, gdy mała już by chciała chodzić...

BeaTA fajny tekst 😜...

Elka mi też by się taka 1 sala zdała :P...woah a dom... zarąbisty... marzenie


Anabel fajnie tak na spacerku z inną mamusią... a ja mam pecha... bo moja 1 przyjaciółka ma 1miesiecznego synka ale wyprowadziła się do wrocławia, a druga ma termin na maj... i mieszka od 1 roku w irlandii ;/

Kruszyna ja ci nie pomogę bo niestety nie wiem jak to wygląda, wiem że jak się powtarza to trzeba do szpitala bo może się odwodnić bądź do rodzinnego.. i da jakieś leki


Ja też już na nogach od 7 🙂... mała znów ma katarek ;/ katastrofa miałam nadzieje ze jej nie zaraze ;/... dzis znow piekna pogoda wiec pewnie tez na dluzszy spacer pojdziemy...ja malą wczoraj ubrałam tak : rajtuzki, body z długim rękawem, sukienka, skarpetki, kombinezon i czapulka 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna właśnie się organizujemy na to babskie spotkanie, jak chcesz to przyjedź, nie masz daleko- i to całkiem serio piszę. 🙂 Tym razem u mnie w miejscowości, bo wcześniej byłyśmy w tej co rodziłyśmy i jeszcze w Kr-cach. Plan na razie na 6 dziewczyn 😉
Pamii18 kurcze to faktycznie ciężka sprawa z tymi wykładowcami. No, ale już chyba po czasie bo Twoje przedłużenie sesji minęło. I teraz co będziesz robiła? Dziekanka?
A link znalazłam przypadkiem i tak mi się spodobał, że Wam wstawiałam. Jest taki motywujący. Jeśli chodzi o koleżanki to jak kilka razy pójdziesz na spacer czy do parku to poznasz nowe koleżanki też z wózkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć. A ja wściekła jak zwykle w weekend 😠 Chyba nie muszę pisać co jest tego powodem??? Bo wiadomo - mąż 😠 Jakkkk on mnie wkurzaaaaa!!! Nie radzę sobie z tym by go przekonać, że opieka dzieckiem nie kończy się tylko na zabawie i żeby jednak bez pitolenia wstał w nocy do dziecka, zrobił tą butlę, nakarmił itd... Pierwszy raz od niepamiętnych czasów wyszłam na babski wieczór... Mąż oczywiście bez problemów mówił, że zajmie się Natalką itd... Wróciłam o 2 i myślicie, że się wyspałam? NIE bo musiałam we wszystkim asystować mężowi 😠 Nie wspomnę już o tym, że musiałam go obudzić by łaskawie ruszył swoją dupkę i zrobił tą butlę i nakarmił Małą 😠 a teraz wielce śpi bo się okrutnie zmęczył w nocy 😠 😠 Dziewczyny nie radzę sobie z tym 😞 Wściekam się i już nie wiem czy rozmawiać z nim po dobroci, czy drzeć się 😞 Wszystkiego już próbowałam 😞 Wiem, że to są standardowy problem ale jednak problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I szlag mnie trafia, gdy ja mówię, że chciałabym by mnie w weekend chociaż odciążył przy Natalce... a on mi odpowiada złośliwie, że on by chciał bym go w pracy w tygodniu odciążyła 😠 Ręce opadają i tak mi cholernie przykro 😞

A z tych pozytywnych rzeczy to napiszę, że wczoraj super się bawiłam. Babski wieczór udany 🙂 🙂 🙂 I koleżanka poprosiła mnie na świadkową na swoim ślubie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Fabiś usnął,ale niedługo pójdziemy troszkę na dwór 🙂
A po południu do teściów 😠 już mnie skręca w brzuchu...
Kacha Współczuję,ale ja mam to samo niestety.... ile krzyku jest i proszenia,żeby wstał i zrobił butelkę! 😠 masakra,ile kobieta musi znieść,żeby wychować dziecko...
Ale mam nadzieję,że te szkrabki nasze odpłacą się nam w przyszłości 🙂 bo teraz najpiękniejszy jest uśmiech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dzięki za propozycję jest dość kusząca,ale jednak czułabym się trochę nie swojo 🙂
Kasiulka Ja jutro jadę do teściów,ale mam nadzieję,że teściowa nie da ci ,aż tak popalić 🥴
Kachau mnie poskutkował tekst o tym,że po 8 godzinach pracy i ma wolne a ja dłużej jestem na nogach nie 8 godzin bo dziecko potrzebuje czasu,posprzątać trzeba i coś ugotować a jak wrócę do pracy to niestety tak dobrze nie będzie i musimy dzielić się obowiązkami. Mimo,że siedzi się w domu na macierzyńskim wcale to nie oznacza siedzenie na dupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha wiem, że to ciężko ale pogadaj z nim, praca na etat jest 8 godzin a przy dziecku 24h na dobę. Sam widzi, że jak wstawał to musi odespać, więc niech się postara zrozumieć i Ciebie. Pytałam o to mojego, żeby mieć "męski punkt widzenia" i powiedział, że jak Twój chce mieć zadowoloną, wypoczętą i chętną do igraszek żonę, to musi Ci pomóc, bo inaczej będzie wiecznie zła, zmęczona i marudna 😜 .
Cieszę się, że wyjście się udało, nie ma jak naładować akumulatory. 😉
Kasiulka z tym odpłaceniem to różnie może być 😁 😁 😁 Kuba to czasem złote dziecko a czasem jeszcze mi odpyskuje. 🙃
Elka widzę, że mamy te same myśli o pyskowaniu. 😁 😁
Moja trzy dni z rzędu już robi rano kupkę. 😜
Kruszyna ja myślę, że byś się nie czuła nieswoja. My za każdym razem się w innym gronie spotykamy. Tym razem moja koleżanka z liceum prawie nie zna koleżanek moje siostry. I to też jest fajne. Ja mam męża i dzieci, koleżanka sama wychowuje syna, koleżanka jest w ciąży, jeszcze jedna ma męża ale nie ma dzieci, jedna jest w wolnym związku ale też bez dzieci a jedna sama. Czyli misz-masz i zawsze mamy o czym gadać i jest wesoło. 😉
Z tym, że rozumiem Twój punkt widzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Nikusia tak pisałam na brzuszku 😉 tylko nie wymieniałam firmy 😉 😉 😉

Nikusia ja sie pisze na taka imprezke pod warunkeim ze bedzie jakas mama karmiaca 😉 zebym sama z soczkiem nie siedziała 😉

AAA zapomniałam Kinia dzis przespała cała noc jadła o 22 a pózniej o 7 😉

Kacha rozumie cie bo mój maz zaczoł wstawac do synka dopiero jak on miał 1,5 roku!!! i to zmusiałam go teraz nic nie mówie bo i tak Kini nie nakarmi wiec wstaje sama zreszta do puki nie pójde do pracy pwenie tak bedzie ale tym razem zaraz jak pójde do pracy to robimy zmiany bo ja do pracy tez musze byc wypoczeta ...

Elka jak karmisz cycem to mały moze nawet tydzien nie robic kupki 😉 to normalne poprostu to co zje to przetrawi wszystko to nie jest zadna anomalia kuzynki synek robi nie raz raz na tydzien 😉

Ale dzis pogoda marzenie my cały prawie dzien na dworze teraz zostawiłam dzieci z mężem żeby wejsc na forum heheh pytał sie a po co ty idziesz do domu 😉 a ja ze prywatne sprawy pozałatwiac 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...