Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jej Nikusia ty to cwiczyc nie musisz bo masz tyle ruchu z tymi lekarzami ze za cwiczenia wystraczy ...Dobrze ze Emilka miał sie kto zając jak byłas u lekaza bo wiem ze z dzieckiem to ciezko sie skupic 😉 ja to jak miałam mała na chrzcie na rekach to musiałam całym wysiłkiem slupiac sie co mówi ksiadz bo reszte ekipy to taka zestresowana była ze nie dosłyszeli co on mówi wiec to ja musiałam wiedziec co odpiwioadac co robic itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beatka to i ciebie czekaja teraz wizyty u lekarzy mam nadzieje ze wszystko ok dziwnie mi sie patrzy jak widze ze Alek ma dopiero 1 miesiac i prawie 2 ttygodnie a Kinia niedługo bedzie miała 3 miesiace 😉

Ide zrobic obiad bo w koncu mała sie obudzi i bede gotowac z nią na rekach 😉
A spi na balkonie bo nie chce mi sie tachac wózka na doł za to po południu obiecałam Jakubowi ze pojedziemu do parku zobaczyc czy kaczuszki przyleciałyy i je nakarmic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel niby dzieciaczki ze stycznia, a taka różnica wieku 😮 😁
Jak będą starsi, to różnica się zatrze, a na razie wydaje się kolosalna 😜 Wy przechodziliście już niektóre rzeczy jakiś czas temu, a my dopiero teraz.

U mnie w parku też są kaczuszki, tylko nie maja gdzie pływać, bo jeszcze staw jest zamarznięty i też ludzie dokarmiają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel na chrzcinach to ja pamiętałam z poprzednich, że najpierw się odpowiada "wyrzekamy się" a potem w którymś momencie "wierzymy", bo na Kuby chrzcinach pomyliliśmy się i wyrzekliśmy się 'Boga Ojca ... " 🙃 teraz już uważnie słuchałam.
Beata my też wzięliśmy w końcu 5 w 1.
Jeśli chodzi o koleżankę to aż sama sobie "pluję w twarz", że taka stara a taka naiwna jestem.
Kurcze, nie wiem jakby mi się zdarzyło poplamić czyjeś ubranko to zaraz odkupuję, wiadomo może się zdarzyć, ale nie coś takiego. 😮 (szczególnie, że kupowała małej na chrzciny nową sukieneczkę więc kasę ma, a ile taka bluzeczka może kosztować 15zł ? 🥴 )

Idę się za obiad zabrać bo zaraz mąż wróci a ja ziemniaki w szafce a mięso w lesie 🙃 🙃 🙃
Dziękuje komuś za oklaski 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja juz obiadek podszykowany 😉
Nikusia widzisz niektórzy ludzie nie maja wstydu ...
Hejhehe to ale ksiadz sie zdziwił jak sie wyzekaliście boga 😉
U nas w sumie to wiekszosc sie powtarzało po ksiedzu al pózniej mówił ze swiece mamy zgasic jak usiadziemy i ze po mszy pobłogosławi nas no i ze mamy wejsc do zachrysti dokumety podpisac tego to juz reszta nie wiedziała tylko ja sie tego spodziewałam dlatego starałam sie zapanowac nad tym zeby sie zamieszanie nie zrobiłao 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje za oklask 😉

No i mi trudno odmówić czegoś komuś .. tak samo jak na przykład trudno zwrócić komuś uwagę do nas przyjezza taka ciocia i zawsze wchodzi w butach na dywan maz sie wscieka i mówi ze mam jej zwrocic uwage ale jak to zrobic no kurcze to nawet nie jest w dobrym tonie zeby jkomus powiedziec ze ma buty zdjac??? A najlepsze jest to ze jak jedziemy do tej ciotki to zawsze buty zdejmujemy bo ma wysprzatane no i głupiio nam w btach komus po mieszkaniu chodzic grrrr

Dzis próbuje bigosu ciekawe co na to Kinia az sie boje ale w koncu trzeba spróbować położna mówiła ze mozna po 2 miesący wiec zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka i Anabel a ja nie pomyślałam o torcie, w sumie ciasta sama piekłam i jakoś nie przyszło mi to do głowy. 🙃 ja lubię tort ale na bitej śmietanie 😜 😜 😜
Kacha ja Cię pamiętam 😘 😘
Beata ja się tak kiedyś wymieniałam z koleżanką ubrankami, zabawkami i nie było problemu. Z tym, że teraz już nic nikomu nie pożyczę, bo ja głupia współczuje, że nie ma kasy itd a tu mam za swoje.
Anabel jeśli chodzi o wchodzenie w butach to poczekaj aż Kinia zacznie raczkować i wtedy jak ciotka przyjedzie to od razu w przedpokoju, że prosisz żeby buty zdjęła bo mała raczkuje po dywanie a potem rączki do buzi włoży więc zależy Ci na czystości. 😉 (wypróbowane i działa) 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dobre wieści i fajnie,że Emilką miał się kto zająć 😉 A ta przygoda z koleżanka to nie ciekawa 🥴
Kinga a ja ostatnio tez mam dużo wizyt 🙃 jutro ortopeda, w poniedziałek ginekolog 😠 w środę dentysta 🙂 a w kolejny piątek alergolog 🥴 zawsze coś się uzbiera 🙂
Kacha no co tam u ciebie 🙂
Elka u nas był torcik okrągły i samoróbka 🙂 Ciocia moja zrobiła przepyszny tort czekoladowo-makowo- wiśniowy 🙃 trochę się bałam,że nie będzie dobry,ale teraz nie żałuję bo tort był przepyszny 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel mi tak teściowie w butach wchodzą, nawet czasem jak pada deszcz, to ja jestem taka wściekła bo u nich też trzeba buty ściągać a oni się nie poczuwają. 😠
Nikusia co do raczkowania to właśnie jak Miłoszek raczkował to mój mąż czasem im powiedział żeby ściągli buty bo mały raczkami chodzi ale oni nie zawsze ściągali!!!!To jest wyczucie dziadków!!!!Tak mnie tym wkurzali, więc niepowiedziane że u Anabel ta ciotka też zacznie ściągać buty a jeszcze dodam że teściowa to w wysokich szpilach i jak Minio raczkował to myślałam żeby go nie dziabnęła tą szpilą 😠
Elka my też tort zamówimy, my mamy 24.03 chrzest i impreze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to widzę że też masz sporo wizyt troszkę się poruszamy dziewczynki 😉
Acha zaczęłam ten areobic ale musiałam przerwać bo Niko się obudził, ale ja jestem jakaś sztywna po tej ciąży 😮 a są tam dalej ćwiczenia na brzuch?najbardziej mi o takie chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co dziewczyny chciałabym na te chrzciny dla lepszego samopoczucia 😉 coś sobie kupić do ubrania, myślałam o sukience, ale stwierdziłam że chyba nie kupię bo jak mam karmić piersią w sukni???jak już to chyba kupiłabym spódniczkę i jakąś bluzkę do tego, chyba w poniedziałek wybiorę się na zakupy.
Elka a Ty chyba kupiłaś sukienkę to zamierzasz karmić tylko butlą?czy Ty tylko karmisz już butelką?przepraszam że nie pamiętam czy karmisz piersią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ostatnio jak szłam do ginekologa to mój synek się pyta Mamusiu dlaczego idziesz do pana doktora? a ja mu na to: że mam dzidzię w brzuszku 😉 a on taki zdziwiony powiedział: znowu????masz dzidzię i urodzisz????tak się uśmiałam z jego reakcji, wytłumaczyłam mu że żartowałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamusie ile dziennie dajecie pić swoim Maleństwom??? I czy dajecie wodę? Jeśli herbatki to jakie? I czy kupki są normalne, gdy dzieciaczki piją??? Bo wczoraj moja Piękność nasadziła taką kupę, że się przeraziliśmy... tzn. tak dużo i taką rzadką a pół dnia teściowie z nią byli i wiem, że dużo pić jej dali... i się teraz zastanawiam, co z tą kupą 🙃

A u mnie dupa. Nie chce mi się nawet pisać co u mnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha Ja daję Fabisiowi wodę w dzień,ale różnie wypija,zależy jak mu się chce. Czasem daję mu też koperek. Miałam kilka herbatek dla niego,ale musiałam oddać,bo dla dzieci,które mają skazę ich nie wolno podawać,na opakowaniu było napisane. Lekarz też powiedział,że jeśli pić to wodę i koperek 🙂

Pampersy Ostatnio z ciekawości weszłam na ten link bliżejciebie.pl,który jest podany w reklamie pod postami i zamówiliśmy pampersy Happy 328szt. plus 2op.chusteczek Happy za niecałe 160zł z przesyłką. Opłaca się nawet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...