Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia dzięki za wyjaśnienie z tą wit. D - czyli zapytam po prostu swojego pediatrę jak będziemy na wizycie 🙂
Noo, ciekawe co to oznacza dla Was... 🤔 Dowiesz się zapewne na wizycie...

Kasiulka to zrób fotki przy następnym razie 🙃

Nikusia idź odpocząć! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Dziewczyny muszę wam napisać bo wczoraj myślałam,że zejdę na zawał serca 😞 Zosia ucieła sobie drzemkę i nagle obudziła się z przerażliwym płaczem nie słyszałam aby kiedykolwiek mi tak płakała 😞 Szybko poszłam do niej i wzięłam ją na ręce a ona już nie umiała złapać oddechu 😞 Zaczęłam ją potrząsać i klepać w pupę i wszystko z nią już było w porządku. Uśmiechnęła się i zaczęła się rozglądać,zadzwoniłam szybko po siostrę i ona zajęła się Zosią a ja dochodziłam do siebie 🤨 Wyrazu jej twarzyczki nie zapomnę nigdy 🤨w nocy mało spałam,ale Zosia normalnie jeszcze śpi i podejrzewam ,że musiało jej się coś śnić bo jej zachowanie jest normalne takie jak zawszę. Mam nadzieję ,że mi i wam nigdy nie przytrafi się takie zapowietrzenie się dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja podaję jedną kapsułkę wit.D,ale następnym razem jak będę u pediatry to tez muszę o to zapytać,więc teraz ci nie pomogę

Kasiulka pierwsze karmienie za tobą 🙂 wierzę,że ubaw był 🙂 Ja jutro jadę do alergologa z Zosią i mam zamiar się wypytać o ten sinlac

Elka spokojnie następnym razem się uda 🙂

Nikusia ty też szybko na nogach 🥴 Kuba w domu czy idzie do szkoły

No a ja od 6ej na nogach pranie się robi pewnie znajdę coś na drugie zrobię dzisiaj tylko pomidorową i idę na spacer 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia spirometria to dmuchanie do takiego urządzenia (pewnie każde wygląda inaczej) 🙂... więc wydaje mi się że to mu zrobili skoro gdzieś dmuchał 😉 co do Emilki to ostatnio gdzieś się doczytałam że jak dzieci zasmakują czegoś nowego, np ziemniaczka i im bardziej posmakuje to mogą nie zechcieć marchewki lub w połączeniu... bo tj już jej nie lubią :P...

Elka w tv mówili że stwierdzić czy dziecko coś lubi bądź nie, można dopiero po 30 podaniu 🙂

Kruszyna to ja tak miałam że mała tak się rozpłakała a raczej był to przeraźliwy krzyk w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna Zosi na pewno coś złego się przyśniło, ale wierzę, że byłaś przerażona.
A ja tylko na chwilkę z rana weszłam po zrobieniu śniadania. A teraz na dłużej bo już gary pomyłam, kuchnię trochę ogarnęłam i Emilka mi nic więcej zrobić nie dała. No a teraz ona na macie a ja odpoczywam na forum. 🙃
A Kuba poszedł do szkoły, lekarz powiedział, że jak nie kaszle dużo to może iść. Nie chce żeby miał duże zaległości szczególnie, że popołudniu będzie chciał iść na dwór.
Też myślałam o zrobieniu pomidorówki dziś. 🤪
Pamii18 tak to Kuba miał spirometrię, tzn część bo wczoraj już mu nie zrobili.
A Emilka wcześniej jadła zupkę, a potem tej samej zupki nie chciała. Poczekamy i dziś znowu spróbujemy.
A Skoreczka wczoraj była na fb więc chyba wszystko ok. Mam nadzieję, że dziś zajrzy
A Emilka dziś w nocy zamiast płakać do jedzenia to zaczęła piszczeć, ale tak głośno. Oboje z mężem zaraz pobudka, ja poszłam mleko robić a mąż się śmiał. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka Fabian jak dostał pierwszy raz kaszkę to też pluł całą twarz w niej miałam

Kruszyna okropne doświadczenie z Zosią ale mój Fabian też tak miał kiedyś wiem co czujesz


Mój mały poszed spać o 20,30 powiem wam że bałam się tej nocy bo zawsze jak wracałam od mamy np. po tygodniu to pierwszą noc zawsze miałam nie przespaną bo co trochę się budził a dzisiaj odmiana jak napisałam poszed spać o 20,30 i wstało o 2 zjadł na pół oka 😁 i wstał o 7 😁 😁 😁pogadaliśmy troche po przytulaliśmy się i dalej śpi. Dobrze wczoraj przyjechałam wczesniej to posprzątałam sobie mieszkanko ale w ekspresie i dzisiaj mam spokój 🤪 🤪 i czas dla małego. Tylko nie wiem co zrobić na obiad hmmm…… 😮 😮 😮 już wypiłam kawkę idę się ogarne trochę i pojdziemy z Fabianem na spacerek. 😉 Wczoraj dostałm od męża piekny bukiet bzu 🤪 🤪 hehhehe przypomina się mi rok tem jak też go dostałam jak się dowiedzieliśmy że będziemy mieć Fabianka. 🤪 🤪 🤪 Dzisiaj próbujemy marchewkę ciekawe jak Fabian na to. 🤔 🤔Bo wczoraj jedliśmy banany i tak się do nich ciognoł że moja mama dała mu polizać tak się dopad ze jak mam mu zabrała to skączyło się na krzyku bo on chciał jeszcze 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baetka dzieki za oklaska 😉

Co do wit D ja daje bo jak Kubuś był mały to tez kazali mi podawac zreszta tak jak Adzia pisałą tak naprawde to te nasze dzieci mało co przebywaja na słoncu 😉

Kinga ja tez mówie ze to jej sprawa i juz mnie wkuza moja rodzina bo mnie wysyłaja ze mam ja namawiac na karmienie a ja tylko mówie ze ja jej nie bede zmuszac bo wiem jak ja bym sie czuła jak by mnie ktoś do tego zmuszał to jest tylko jej sprawa .A to ze mi szkoda no cóz ja sie starałam i udało mi sie to wywalczyc wiem ile to nerwów kosztowało u niesz szkoda ze tak naprawde tego nawet nie spróbowała ...

Nikusia a kiedy idziesz z Emilka do pediatry???

Wiecie co ja robie przerwe w podawaniu obiadków bo coś mi sie wydaje ze po tej marchwce Kiniusie boli brzuszek zobacze z tydzien odczekam i nznów spróbuje bo strasznie ostatnio płacze tak jak na poczatku płakała no i jedyne co mi przychodzi to ta marchewka...

Kruszynka współczuje tego stresu wiem jak to jest bo mi Kinia tak sie zachłysła ze straciła przytomnosc i bardzo długo bałam sie zeby sie to nie powtarzało i nadal jak pomysle o jej bezwładnym ciałku to mnie ciarki przechgodza...


Nikusia to choc raz pobudka nocna z usmiechem na twarzy 😉

Ja zaraz sie zbieram musze kinie zarejestrowac na usg jechac do rossmana odebrac słoiczki do ccc Jakubowi buciki kupic no i siostra dzwoniła zeby wpasc na kawke 😉 to pojade powpatruywac sie w tego małaeg Grzesia jej ja to bym mogła lezec i patrzec na takie malensta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Kruszyna współczuję takiego przeżycia 🤨 Masakra jak musiałaś się przestraszyć 🥴

Aleks wczoraj zasnął po 20 i nieładnie spał, bo przebudził się o 23, o 2, o 5 i po 6 🤢

Dzisiaj nic mi się nie chce! 🤨 I nie wiem jak będzie wyglądał nasz dzisiejszy spacer... 🤨

Skoreczka wracaj na forum 😜

Wielka Fabian lubi banany? - wie co dobre 😁

Anabel ja też bym nie namawiała siostry - mogłabym powiedzieć swoje zdanie raz, ale co ona będzie robić, to raczej jej sprawa i nie powinni inni jej mówić co ma robić, więc rozumiem Cię, że nie chcesz naciskać na nią jak Ci każą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja też myślę, że nie powinnaś naciskać siostry. Żadna z nas nie byłaby zadowolona jakby ktoś jej próbował narzucić swoje zdanie.
A z wynikami idę dopiero na szczepienie. Czyli 1 czerwca mija nam 6 tyg od poprzedniego.
Czytałam, że marchewka może powodować zaparcia więc może faktycznie. Z tym, że moja Emilka od kilki dni bardzo marudna jest nie wiem czy to katarek czy zamieszanie, już nawet patrzyłam czy jej może zęby wychodzą, ale nic tam nie widać.
Beata współczuję wstawania, wiem aż za dobrze jak to jest 😘 😘
A na spacerze może będzie spał bo zmęczony po nocce. 😜

A ja sprzątam bo Emilka zasnęła a potem idziemy na spacer. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel możliwe ze ja boli brzuszek bo moja kolezanka tez malego miał♣a na samym cycu jak zaczeła mu podawac marchewke po 4 miesiacu tez go bolał brzuszek może to jeszcze dla niej za wczesnie powiem ci ze sama się tego obawiam

Beata
wspołczuje wstawania

Nikusia miłego sprzątania

Uwaga Kacha 16 maja ma 18-stke wiec dziewczyniki szykuje sie imprezka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej, od 2 dni Niko spowrotem budzi się jak dawniej ok 3 i pije w nocy, a było juz tak że przesypiał całą noc, ale widocznie organizm jego domaga się jeszcze papu 🙂

Kruszyna współczuję biedna Zosia tak się wystraszyła 😞 ale dobrze że nic więcej się nie stało. Z drugiej strony ciekawe co tak złego mogło się śnić takiemu maleństwu? 🤨

Nikusia to dobrze że ta noc nie była aż tak ciężka jak twoje poprzednie, oby było jak najlepiej 🙂

Wielka to Fabiś ma podniebienie 🙂 banany mu posmakowały to fajnie 🙂a przypomniało mi się jak mój Miłoszek dawałam mu kiedyś syrop a on mama muszę szybko popić bo to jest ostre i smakuje jak piwo 😮 🙂 😉 a skąd on wie jak smakuje piwo??? 😁 tak się uśmiałam 😁

Anabel to spróbuj faktycznie tę marchewkę odstawić, może po tym ją faktycznie brzuszek boli, mój Niko od jakiegoś czasu robi 1 raz kupę dziennie a wczoraj nie zrobił i dziś też jest marudny widzę że go męćzy ta kupka, pruka pruka a nie chce zrobić 🤨 Co do siostry to pewnie że to jej sprawa, wiem że czujesz się głupio jak Ci rodzina mówi żebyś ją namawiała.Ty jesteś teraz na pewno pomocna siostrze w poradach i doświadczeniu, fajnie że obydwie macie dzieciaczki, tez chciałabym doczekać się kiedys żeby mój brat miał dzieci i z zachwytem patrzeć na nie 🙂

Elka próbuj z podawaniem obojętnie jakich nowości, bo tak jak Pamii napisała też to słyszałam że aby stwierdzić że dziecko czegoś nie lubi musiałoby próbować z 30 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam wam napisać jak nas przywitała tesciowa

siedzimy z marcinem ona przyjechała i weszła do nas do pokoju i mowi o jezu same kaleki w tym domu wemnie juz cisnienie zwrosło to ja doniej mam to niech nie lamentuje bo nam tu litoś nie potrzebna tylko nas wspiera to wyszła potem przyjechali moi rodzice bo przywiezli mi Fabiana ona przyszła znowu i tak jezu synu jaka z ciebie kaleka a moja mam do niej nie ma co lametowac tylko trzeba im teraz pomoc i ich wspierac a ja jej powiedziłą ze jak bedzie dalej takie szopki odpierdzielać to sie wyprowadzimy bo nam zbedna litoś nie potrzebna
szkoda mi było mojego M bo cholernie mu się przykro zrobiło az wyszed spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja posprzątałam i poszłam na długi spacer, nogi mi do tyłka wchodzą, ale Emilka sobie słodko śpi. 😁 😁 Teraz jeszcze na obiad postawić i mogę czekać na męża.
Pamii18 aż jestem ciekawa tego obiadku. 😮 🙃
Kinga ja też bym chciała, żeby moje siostry miały dzieci. No, ale nie zapowiada się.
Wielka ta Twoja teściowa to nic tylko strzelbę i .... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...