Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikusia masz rację z tym, że u mnie do "tych spraw" jest problem w głowie 🤨
Mam nadzieję, że Kubie przejdzie 😘
I faktycznie, Ty to masz zapierdziel z tym wszystkim - dlatego kiedyś pisałam, że Cię podziwiam, że ogarniasz to wszystko 🙂 I oklask ode mnie też leci 🙂

Kasiulka no to współczuję burzy! 😲
Ja tam na rozkazy teściowej nie reaguję i mój mąż też nie 😜

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata pełne uznanie dla Ciebie że przeczytałaś wszystko 🙂 bardzo fajne te nakładki szkoda że ich nie znałam wcześniej słyszałam kiedyś o czyms takim ale kiedyś pytałam w sklepie to nie wiedzieli o co mi chodzi 😮
Nikusia to Kuba biedulek że znowu chory i musisz wstrzymać się z inhalacją 😞 a co do kleiku to nim zagęszczasz zupki i deserki?
Co do herbatki koperkowej to Niki nie może jej pić bo ma wzdęcia po niej, właśnie czytałam że często dzieci mają bóle brzuszka po koperkowej i u niego to się sprawdziło, więc naraqzie pije rumiankową i w najbliższy upał popróbuję dać mu wodę właśnie do picia przegotowaną, zobaczymy jak będzie mu smakowała
Kasiulka to miłych komunii choć to nasiadówki 😉 tylko jedzenie i siedzenie 🙃 mnie to czeka za 2 tygodnie niestety 😮
Elka to kiepski pizzer 🤢 dobrze że znaleźlisćie nowego, ja zawsze się śmieję z mojego męża że on to znawca pizzy ma takie podniebienie wyrobione że nie każda mu smakuje, ciekawe czy Wasza by mu smakowała? 😉 😜
Co do burzy to u nas tak dziwnie grzmi, slychać grzmot ale jak przy suchych wyładowaniach.A my wróciliśmy po 21 z działki jestem zmęczona idę wziąść kąpiel i spanko mój już drzemie na fotelu jak zawsze 😉dobranocka dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja zaliczyłam relaks w wannie.
Kinga kleikiem zagęszczam tylko mleko. A raczej próbuję. Emilka nie chce jeść z butelki więc chciałam ją łyżeczką przyzwyczaić, tak żeby dawać jej wieczorem i żeby dłużej pospała. A co do inhalacji Kuby to na własna rękę bym i tak nie robiła, a do lekarza najwcześniej w poniedziałek. A w poniedziałek też do alergologa.Byleby mu się poprawiło, bo ja cała wystraszona jestem jak on tak ciężko oddycha. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę że dziś pierwsza zawitałam.. cóż 😉 ... ja nadal u rodziców... dziś o 13 prawdopodobnie spotkam się z mężem o ile przyjdzie ;/... dziwnie bo boje się tak jak bym go nie znała ;/ a przecież go znam ech... zobaczymy co to będzie, chcę z nim porozmawiać tak na spokojnie... mam nadzieję że mnie wysłucha i zrozumie.

Nikusia mój jest tak honorowy, że potrafi mimo iż będzie cierpieć sie nie odezwać... to jest najgorsze... dlatego jestem w kropce :/

Kasiulka u nas burza też była... no ale nie taka straszna 🙂

Nikusia mam nadzieję że kuba szybko wróci do zdrówka 🙂 a awatarek z Emilcią bardzo fajny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Miałam ciężką noc. Kuba tak płytko oddychał, że bałam się zasnąć, że coś mu się stania. Emilka obudziła się do karmienia o 3:30 a wcześniej nie dostała kleiku. A dzień wcześniej jak dostała kleik to spała do 2 🙃. Potem o 5 Kuba miał gorączkę a o 7:30 karmiłam Emilkę. Wstała ok 8 ale ja byłam nieprzytomna zaniosłam ją mężowi i poszłam spać do 9.
Chyba pojedziemy z Kubą do lekarza (takiego co przyjmuje w niedzielę i święta).
Idę sobie kawy zrobić bo padnę.

Pamii ale najważniejsze że przyjedzie to już będzie okazja do rozmowy. Ja myślę, że emocje opadły a mąż też sobie coś niecoś przemyśli. Nie ma większego znaczenia kto pierwszy wyjdzie z inicjatywą o ile to nie jest tak że jedna osoba żebrze o uwagę (wiesz co mam na myśli, są takie kobiety), ale oczywiście nie o Tobie myślę. Trzymam za Was kciuki i wierzę, że będzie dobrze. Czekamy na wieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziewczyny tragedia mam problem z otwieraniem stron na mamusiach chyba godzine kombinowałam a by was poczytać i odpisać a tak inne strony bez problemu mi się otwierają 🤨 Dziwne
Wczoraj było super na działce i tak się zagadaliśmy,że o mały włos bura nas nie zastałą ja pojechałam z Zosią szybciej a mąż został i wszystko zamykał 🙂mi się udało a on wrócił mokry jak szczur 🤢
Nikusia właśnie jest w tym problem,że Zosia nie chce pić wody niegazowanej przegotowanej i zwykłej przegotowanej 🥴 mleko pije atak samą wodą to mi pluje 😮 Wczoraj mój kupił herbatkę melisa i jabłko po 4miesiącu zrobiłam jej taka słabą i trochę piła 🥴 I co lepiej już z Kubą czy faktycznie lekarz dzisiaj was czeka??

Beata to siostra od Anabel urodziła takiego dużego syna 🙂,ale dużo bym oddała za to aby i mojej siostrze się poszczęściło 🙂
Ja też grubo Zosi nie ubieram i sprawdzam właśnie karczek zawsze 🙂

Pamii trzymam kciuki za szczerą i spokojną rozmowę i mam nadzieję,że uda wam się dojść do porozumienia 🙂

Elka pizzerman może doszedłby do wprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja też miałam problem, żeby tu wejść. Wyskakiwał mi error, długo to trwało a tak jak piszesz inne strony bez problemu.
A co do wody do picia to tak samo jak z innymi rzeczami, nie wszystko wszystkim smakuje. Jak już pije herbatkę to dobrze.
Z Kubą trochę lepiej, jak wstał trochę wykaszlał to już lepiej oddycha.
a co do faceta od pizzy to jak Elka otwiera to nie może sobie pozwolić na takiego co robi pizze 20min bo jak przejdzie dużo gości to nie będę czekali a jak będę to więcej nie przyjdą. Ekonomia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny u nas pada i wieje brrrr zimno!dobrze że wczoraj bylismy na działce i uzyliśmy świeżego powietrza.
Kruszyna podobnie jak u Was też byliśmy zadowoleni z wczorajszej działki, byliśmy do 21 Niko popił i zasnął ale wstawiłam go we wózku do domku bo na dworze jednak wieczory są zimne, mi samej już było zimno.
Nikusia to ale miałaś noc kobieto!podziwiam że jeszcze masz siły pisać!Pewnie że jedź do lekarza z Kubą będziesz spokojniejsza a i on przede wszystkim poczuje się lepiej.Napisz koniecznie co u lekarza potem.
Pamii to dobrze że mąż przyjedzie najważniejsze żebyście spokojnie porozmawiali bez emocji choć to pewnie niemożliwe dokońca bo zawsze nerwy są i to nie da się tak zupełnie bez nerwów pogadać, ale wierzę i trzymam kciuki że będzie dobrze, trzymaj się i też daj znać jak po rozmowie.
Ja nie miałam problemu żeby tu wejść na forum ale może to po tych burzach?
Dobra lecę sie ubrać bo siedzę w piżamie jeszcze pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Nikusia Nie ma co zwlekać,jedźcie do lekarza.
Pamii Powodzenia przy rozmowie z mężem 😘 😘
Byliśmy w Kościele,ale nie jechaliśmy na poczęstunek,tylko wróciliśmy do domku. U mnie zimno się zrobiło po wczorajszej nawałnicy.
Jutro kupimy Fabiemu pierwsze słoiczki i soczki i chcemy jeszcze kupić kaszkę jakąś.
A ja jutro mam do alergologa,bo muszę po ciąży na wznowienie odczulania jechać. Pewnie wydam trochę kasy tam 😞 tym bardziej jak przepisze szczepionkę nową...
Zmykam,bo jakaś padnięta jestem 🙂
Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka zgadzam się z tobą facetowi rozum rozwija się tylko do dwuch lat


Beata dobrze że żyjesz :P

Kasiulka ach te teściowe tylko ja to mam w nosie ale moj leci nie raz chociaz ostanio zaczoł się buntować

Nikusia myśle że Kuba szybko powróci do zdrówka jak Beata napisała ja też cie podziwiam ze wszytko sama tak ogarniasz

Pemii u mnie jest tak kucimy sie ja nie daje za wygraną on też nie czasem to się śmieje że jak by na dali po nożu to byśmy się zadzgali.Ja jestem nie możliwa i nigdy nie podejde pierwsza taki już zemnie uparciuch cóż zrobić ale widziały gały co brały tak mu powtarzam. po tym tekscie jest zawsze potulny jak baranek. Zycze wam żebyście się pogodzili doszli do porozumienia


umnie kończy się urlop u mamy musze wracać do siebie. Co jutro pierwsze zrobie to jade po 15 do domu po sprzatam i o 20 mama mi przywiezie Fabiana jak mi sie nie chce tam wracać to masakra szkoda gadac.Fabian od dwuch dni wstaje o 5 i nie chce spac. Wczoraj byliśmy na grilu u moich rodziców znajomych ale Fabianowi się tam nie podobało nie plakał alecały czas siedział z krzywiona miną jak był zły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie jechaliśmy z Kubą do lekarza bo już mi lepiej ( mam nadzieję, że w nocy nie będzie powtórki). A ten alergolog to też pediatra to poproszę, żeby go osłuchał. Zresztą ostatnio też go osłuchiwał.
Kinga z tym czasem to dziś mam taki leniwy dzień, mąż w domu, żadnych planów tylko na trochę przed domem na ławce, żeby Emilkę przewietrzyć. I na forum znajdzie się czas.
Kasiulka my też jutro do alergologa, wszystkiego się dowiem.
Wielka współczuję powrotu, szkoda, że nie możesz zostać na stałe u rodziców. 😉
ale tu dziś spokój

miałam Wam jeszcze napisać, że Emilka dziś nie zjadła obiadku. Nie chciała zupki, krzyczała, prężyła się i pluła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ułóż Kubę na noc wyżej głowę żeby łatwiej mu się oddychało i oklep go przed spaniem żeby flegma mu się odrywała, wiem to z doświadczenia i porad lekarzy bo jak Minio często chorował miał kaszel to tak robiłam przed nocą.Miejmy nadzieję że noc będziesz miała lepszą tego Ci życzę!Jutro napisz co u alergologa koniecznie

Wielka to będziesz musiała po powrocie się znowu przestawić 🥴 no cóż takie życie, a co do grila i niezadowolonej minie Fabiana to pewnie sobie myślał oni sobie siedzą, jedzą takie dobre rzeczy a ja mam leżeć i patrzeć i pewnie strzelił focha 😉 🙃 🙂 ja czasem tak myślę ciekawe co te nasze dzieciaczki sobie myślą w różnych sytuacjach??? 🙂
Coś tu dzisiaj pusto, to narazie pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dobrze ze z Kubusiowi juz lepiej, Emilka poprstu ma zły dzień pewnie dlatego nie chciała jesc

Kinga powiem ci ze ja też jestem ciekawa co takie małe dziecko sobie myśli jak np robimy do nich głupie miny

My własnie wrociliśmy ze spacerku zimno sie bardzo zrobiło teraz bym coś zjadła ale nie wiem co hmmm... lece chyba do biedronki po cipsy bo mam najbliżej bo zarogiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga dzięki za rady, już o tym kiedyś słyszałam, ale jakoś nie przyszło mi to do głowy w odniesieniu do nas. Łap oklaska.
Wielka ja też dziś "szukam smaków". Coś bym zjadła, nudzę się itd.
Kruszyna mój też jutro do pracy. Szkoda, że nie może jechać ze mną, bo się stresuje

Masuje Emilce kanalik łzowy i przemywam zielem świetlika. I mam wrażenie, ze to ziele nasila ropienie oczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dzięki za oklaska łap też :-) a co do ropienia oczka to Nikiemu jak ropiało to wkrapiałam na receptę takie kropelki nie pamiętam nazwy ale do tego na pewno maść neomecyna i pomogło ale te kanaliki dobrze masować też mi tak kazała lekarka
Kruszyna w sandałkach to chyba bym zamarzła dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny. Pisze tego posta juz od rana 😉 ale jak zaczełam odpisywac tak teaz skonczylam bo wybralisy sie po poludniu na zamek w Mosznej i wrocilismy po 8smej.
Fajnie bylo, a Ania byla tak super grzeczna ze az mnie zdziwila 🙂 na czas zwiedzania zamku mialam ja w nosidelku takim zawieszanym na ramionach, i malutka sobie podziwiala wszystko z niego a nawet sobie w nim przysneła hehe 🙂 kochane dziecko.

To teraz odpisywanie:

Nikusia moze i faktycznie podobne są 🙂 a włosów ma z przodu tylko mało przez ta ciemieniuchę,
bo z tyłu mozna kucyczek zrobic hehe
A ząb czasami nadal pobolewa wic jutro zadzwonie do dentysty.
Co do siostry to masz racje, jakbym z nimi nie mieszkała to tez pewnie bym inaczej była
traktowana.
Z usypianiem tez masz racje bo jak czasami sie zdazy ze moj ojciec usypia Anie to każe
wszystkim byc cicho 🙂 a jak to ja ją usypiam to on w szczególnosci jest głosno 😉
No ale co zrobić. Jakos trzeba wspołzyć z nimi poki jest taka potrzeba.

Nikusia, ładne zdjecie w avatarku 🙂

Super ze Emilka daje wam pospać. Moja niezaleznie ile zje, zawsze sie zaczyna wiercic po
3 godznach, czasami ja przeciągne dluzej ale wtedy i tak nie mam nic ze spania bo musze
jej smoczka wciskać 😉 ale za to zjada wiecej co mnie cieszy.


Pami biedactwo, wspolczuje kotni 😞 najgorsze co moze byc sa słowa których potem nie da się
cofnąć. Dobrze ze pojechałas do rodziców. Niech wie ze to cie zabolało i nie pozwolisz
sobie a takie traktowanie.
Trzymam kciuki zeby przyszedł do ciebie na kolanach z przeprosinami.

KingaS dobrze ze Miłoszek tak dzielnie znosi te poparzenie. Usciski dla neigo!

Nikusia ja juz predzej pisalam ze to taki wirus jest. Najlepiej idź do lekarza bo on szybko
sie nie konczy i sa nawroty.

Hehe KingaS niezly sen 🙂 pewnie obudzilas sie zmeczona i sprawdzalas czy brzucha nie masz?
hihi oby to nie byl proroczy sen 😉

Nikusia ja tez tak mam ze owoce leza a ja tak na nie patrze i nawet mam ochote ale ,dziwnie
to zabrzmi, ale nie mam kiedy ich zjesc. A wieczorem jak mam chwile dla siebie to mi sie
nic nie chce i ide spac. Tez malo jem. Bardzo malo 😞

KingaS ja nie uzywalam tego sinlac ale tez o tym myslalam, tylko ze Ania chetnie je kaszki
wiec nie wiem czy trzeba ten sinlac jej wprowadzac niepotrzebnie. A poza tym kleik jej po
trochu wprowadzam zeby go polubila.

Kruszynka ja podaje wode przegotowaną. Czasami z herbatka a czasami bez.

Kasiulka wspolczuje takiej burzy. Chociaz ja uwielbiam burze i zawsze wtedy biore kubek z herbata i ide na balkon pod parasol ogrodowy i podziwiam hehe

Pami oby rozmowa z mezem zakonczyła sie pozytywnie.

Nikusia wspolczuje takiej nocy ,pewnie jestes bidulko padnieta.
Nikusia moja tez dzisiaj nie chciala zbytnio obiadku, zjadla tylko polowe porcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Kruszyna ja myślałam o Anabel (o tym dużym siostrzeńcu), a jakoś widocznie wyszło, że Twój nick napisałam 🙃 hehe 😜

Nikusia avatarek superowy 🤪 Dałaś mi do myślenia, żebym Aleksowi tak zabawki kładła jak leży na brzuszku 🙂 Oklask za to! (jak będziesz odblokowana)

Pami daj znać po rozmowie z mężem co wyszło... Mam nadzieję, że wszystko pozytywnie! 😘

Nikusia mam nadzieję, że Kubie będzie lepiej!

Kinga dzięki za oklaska, Tobie też poklaszczę jak będziesz odblokowana 🙂

Ja mam problem z tym, że Aleks nie chce jeździć w wózku - jest ryk i nie da się go uspokoić, aż się zanosi... 🤨 I przestaje jak się go na ręce bierze 🥴 I mama dała mi pomysł (ale nie wiem czy dobry), żeby wziąć wózek na spacerówkę i położyć poduszkę tak, żeby był na płasko (nie siedział), a jednocześnie żeby widział świat. No, ale i tak chyba nosidełko będę musiała kupić... Nie wiem jak teraz będą wyglądać spacerki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha,dodam ze bardzo sie ciesze ze mojemu mezowi konczy sie dlugi weekend bo 9 dni z nim w domu non stop to stanowczo za dlugo 😉 jakos z niczym nie moglam nadazyc i nagromadzilo mi sie tyle rzeczy do zrobienia ze szok 😮 jakos bez niego jestem lepiej zorganizowana.

A tutaj pare fotek z dzsiejszego wypadu 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/img3126q.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7172/img3126q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/img3212qh.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4889/img3212qh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/img3095p.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9779/img3095p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/img3061b.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3625/img3061b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Troche wialo ale warto bylo przejechac taki kawał drogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje 🙂

A moze jak sa upały to nie chce do wózka?
Ja sie przyznam ze Ania lubi w wózku by wożona bo od razu spi ajak nie spi to fik i juz na brzuchu jest hehe 🙃 powaznie, ona nawet w wózku sie na brzuch obraca hehe smiesznie to wyglada 😜

Ide nakarmic młodą i spać. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂
Fabi jak zjadł o 21 to wstał na butlę dopiero o 5 🤪
I teraz wstał i leży sobie w łóżeczku 🙂
Czekam na Andrzeja,bo pojechał na 1 w nocy do pracy,żeby pojechać ze mną do alergologa. Szkoda mi go,bo zmęczony będzie.
Dzisiaj kupimy Fabiemu słoiczki i soczki i jaram się jak nie wiem co 😁
Zmykam,muszę się ogarnąć 🙂
Dziękuję za oklaska 🙂
Miłego 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz tez na nogach. Ania jadła o 23, 3, 6, 8.
A ja jakaś padnięta się czuję.

Kasiulka fajnie ze mąż z wami pojedzie a i słoiczki mogą dać duzo uciechy 🙂
Ja mojej dzisiaj daje czwarty składnik. Tylko nie wiem jeszcze jaki, chyba por 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...