Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Nikusia trzymam kciuki też, ale nie wiem za co, bo nie doczytałam ☺️ 😘

Skoreczka to nękanie pod paragraf podchodzi 😠
Ciesz się - masz 3 wspaniałych chłopaków 🤪


Identycznie jak Beata nie doczytałam za co kciuki a czytałam wszystko, chyba mi umkneło ☺️ Ale trzymam mocno 🙂

Beata i chyba ktoś tej osobie to uświadomił i skończyło się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata, Skoreczka ja raczej nie jestem czarnowidzem, szybciej realistką.
Skoreczka ja też czytałam że mikrofalówka szkodzi, potem że nie itd opinie są sprzeczne a ja podgrzewam i jest ok. A ja tego do siebie nie wezmę, przecież możesz mieć swoje zdanie i nie musisz się ze mną we wszystkim zgadzać 😜 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜
Kasiulka dzięki 😉
Skoreczka Ty cięgle zablokowana, chyba się nie dopcham 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka i dobrze, że się skończyło! Bo takie osoby, to nie normalne są i trzeba uważać co im do łba strzeli 🤢

Co do bawienia się dzieci Waszymi dłońmi - u mnie tak nie ma, za to Aleks uwielbia jak się nachylam i dotyka rączkami całą moją twarz. I ciągnie za nos, policzki, włosy, usta 🤪 Lubię to 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sorry, źle napisałam - Aleks nie zasłania się moimi dłońmi, ale uwielbia wsadzać je do swojej buźki 😁 I czasami tak mocno gryzie mojego kciuka 😁

A jak karmię piersią, to łapie za mój biustonosz i tak usypia 😉 Zrobię fotkę kiedyś i Wam wrzucę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nocka nie jak gorsza choc Kinia sie budziła i kreciła bo ja swedzialo ale dzis juz ma duzo chrostek i cały czas pojawiaja sie nowe teraz czekaja nas dwa najtrudniejsze dni choroby...no i nocki a mi nie udało sie załatwic wolnej niedzieli tylko sobote ... mam nadzieje ze w niedziele bedzie juz lepiej...

Pami ja mojego nie moge wygnac do lekarza a jak pójdzie to potem nie chce badan robic a ostatnio na serduvcho nazeka...

Ja tez nie mam parasolki( kupiłam jak Jakub był mały ale tesciowa zepsuła) ale jak jade to nazucam na bude i raczke wózka cieniutki kocyk wiec małej nie swieci ma taki namiosik 😉

Adzie mój to tez spuznialski i do tego nie rozumie jak ja sie wsciekam naszykowana z dwójka dzieci a on jeszcze sie szykuje bo stwierdił ze załozy sobie inna koszulke...

Wielka taaak mamusieow dłonie i twaz to super przedmioty do poznawania swiata 😉

Nikusia ja poziagiem nie jezdze bo nie mam gdzie ale za to autobusem z 2 dzieci to mi sie zdaza 😉

Kruszynka no trzymam kciuki za Zosienke jej jak te 2 tygodnie mineły.... czy to było 10 dni???

Co do mikrofalówki to wydaje mi sie ze tak bardzo ostrzegaja przed grzaniem obiadków w niej bo nierówno sie nagrzewa i mozna dziecko opazyc niechcoacy a szkodliwosc no własnie co w tych czasach nie szkodzi...

Nikusia chyba po raz pierwszy cieszysz sie ze Emilka wstała a nie spi 😉
Powodzenia 😉

Beatka Kinia tez lubi trzymac biustonosz jak pije a jak go nie chwyci to trze oczka tylko ona przy cycu to nie zasypia chyba ze juz naprawde jest mocno zmeczona ale to naprawde mocno a tak tpo patrzy usmiecha sie i jeszcze przerywa pare razy jedzenie zeby popatrzec co sie dzieje w koło niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, ja na chwilkę jak zwykle przez ostatni dni 😮
Dziś Miłoszek zrobił pierwszą ładną kupę normalną 🙂 mam nadzieję że to już tak będzie i nie wróci rozwolnienie,byłam przedwczoraj u lekarza z Nikim bo miał gorączkę ale tylko jednorazowo i zlecono mocz, mam wyniki i są liczne bakterie i pojedyńcze pasma sluzu, tylko ja ten mocz uchwyciłam o 4.50 a mąż zwiózł dopiero o 10 to do tego czasu te bakterie mogły się może namnozyć muszę zadzwonić do lekarza i skonsultować te wyniki.Dzisiaj jedziemy do kardiologa na 1 wizytę w sprawie tych szmerów Nikodemka, mam strach, boję się ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.A wczoraj byłam z Nikim u ortopedy na kontroli wszystko dobrze na szczęście, tylko mówił że ma jeszcze chrząstki a nie ma kostnienia, ale to u każdego dziecka różnie sie zaczyna więc jakbyśmy chcieli to sprawdzić to dopiero we wrześniu mamy przyjść.Ostatnio to tylko od lekarza do lekarza 🤢 mam nadzieję że zły okres minie.

Anabel trzymam kciuki żebyście z Kinią przeszli tę ospę, życzę zdrówka!!!!
Co do ubierania się mojego to zawsze na ostatnią chwilę 😮 i to jescze pytanie co mam ubrać? ja muszę wszystkich naszykować zawsze masakra 🤢

Adzia jeśli chodzi o spóźnianie, to mój zawsze na ostatnią chwilę, kjak gdzieś jestem umówiona to mówię że jestem na wcześniejszą godzinę, to wtedy nie muszę na ostatnią chwilę gdzieś biec

Beata mój niestety już nie je z piersi, jest taki ryk że nie zmuszam go ale ściągam i daję mu butelką choć mam juz bardzo mało, chcę przez okres tych chorób jeszcze bo mówią że najlepsza ochrona

Nikusia powodzenia z papierami w sprawie pracy

Wielka ja prze okres tych chorób staram się nie zbliżać mocno do Nikosia, nie mogę go całować itp, mam nawet maseczkę jag go karmię żeby nie chuchać na niego ale potem nadrobimy ten kontakt bliskości

Kruszyna również trzymam kciuki za dzielną Zosię!

Co do mikrofali to ja podgrzewam wodę do mleka a potem staram się gotową mieszankę nie podgrzewać no chyba że muszę, wtedy uzywam podgrzewacza, albo jak ma wrzątek to zanużam we wrzątku
Uciekam dziewczyny trzymajcie kciuki za Nikosia i MIłoszka pa pa

A ja mam mega chrypę!!! 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka przyczaiłam się i wreszcie Ci poklaskałam 🤪 bo zaległość miałam 😁 😁
Kasiulka ostatnio tak nie, ale wcześniej jak Emilka nie dostała szybko butelki do buzi a już ja widziała to mnie po rękach szczypała, męża też.
Anabel normalnie to ja też nie jeżdżę pociągiem, ale potrzebowałam na dziś mój dyplom z uczelnie (tzn ksero) a jeszcze go nie odebrałam więc na szybko myślałam jak się dostanę do szkoły. A pociągiem mam najszybciej.
Co do podgrzewania to mikrofalówka nierównomiernie podgrzewa i ja najpierw dobrze mieszam a dopiero potem próbuję.
Współczuję Ci tej ospy. I biedna Kinia. Niech szybko przechodzi.
Kinga ja podgrzewam wodę, ale mleka nie podgrzewam. Daję je jeśli minie ok 20min od końca karmienia a jak więcej to robię świeże.
Powodzenie u kardiologa, faktycznie tych lekarzy za dużo ostatnio odwiedzasz. Napisz co i jak i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.
A ja złożyłam papiery a teraz będę siedzieć i się uczyć, bo w przyszłym tygodniu będę testy. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS jak czytałam twojego posta to tez pomyslałam ze biegasz tylko od lekarza do lekarza 🤢 Wazne ze Miłoszkowi przechodzi i że Nikodemkowi nic nie jest i ze to tylko chwilowa goraczka!!!
Trzymam kciuki za wizytę, mam nadzieje ze te szmery pojawiły sie i zniknęły, bo tak czasem jest. Jak lezałam w szpitalu to wykryli u jednego noworodka szmery, matka była przerazona, a nastepne badania już nie wykazały szmerów 🙂 Trzymam kciuki!!!

Anabel współczuje tej ospy, teraz to juz musimy być naszykowane na choroby dwóch dzieciaczków, bo jak jedno choruje to drugie jest bardzo narażone. Zdrówka!!!!!!!!!!!

Nikusia dziękuję za oklaska 😘
A co z Emilką jak znajdziesz pracę? Teściowa się nią zajmie czy żłobek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka teściowa w ostateczności, bo sporo biega po lekarzach i jeszcze mieszka w innej miejscowości, wczoraj jak pytałam w żłobku to nie są chętni na takie małe dziecko, wolą takie po roku i jeszcze w jednym +200zł a w drugim +300zł że jesteśmy z innej gminy. Dziś rozmawiałam z koleżanką i ona tak wstępnie powiedziała, że by mi się zajęła Emilką. Z tym, że dokładnie co i jak to jeszcze nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wróciłam z miasta 😆 Natalka nakarmiona i leży cichutko na macie edukacyjnej (może kupa idzie, że taka spokojna 😎 ), wrzuciłam jedzonko do parowaru i ślinka mi cieknie już.
kupiłam sobie w końcu usztywniany biustonosz 😆 😆 😆 Bardzo się cieszę. Ta moja radość może głupia ale to pierwszy "normalny" biustonosz po porodowy ☺️ i ładnie biust wygląda, nie wylewa się, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że apetycznie ☺️ 😎 Gorzej gdy się go zdejmie 😞 😞 😞 😞 🥴 🥴 🥴 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obiad zjedzony, kawka wypita i zaraz idziemy do znajomych.
Skoreczka żłobek jest prywatny i pani opiekunka nam powiedziała, że szefowa woli starsze dzieci bo do młodszych potrzeba więcej opiekunek. Z tym, że dała nam nr tel. i mamy sami zapytać. mój pracuje od 6 a tam jest czynne od 6:30 i ta dodatkowa opłata.
Ja nie mam nikogo z rodziny do opieki. Teściowa to pewnie by się zgodziła tak od czasu do czasu zostać i może na kilka dni zanim bym kogoś nie znalazła. Ona mieszka w sąsiedniej miejscowości, więc jeszcze dojazd autobusem itd. I ona jest jedyną babcią, bo dziadkowie już nie żyją a moja mama też.
Elka złożyłam podanie i CV o pracę i będę miała testy ze znajomości przepisów prawa (ustaw).
Beata ile kosztuje u Was żłobek? Na 9 godzin?
Kacha to u mnie też tak wygląda "biust apetyczny w staniku" a bez to się zastanawiam gdzie on zniknął 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ile wy macie znajomych, jak tak czytam ze Was odwiedzaja albo wy idziecie to wydaje mi się mnóstwo 🙃 Troche zazdroszczę bo ja siedze tu sama jak palec i do kogoś kogo lubię musiałabym jechac najmniej 16km albo wsiąść w samolot i lecieć hahhah Tak sie porobiło ze wszystkie fajne osoby gdzieś sie porozjeżdzały, a ja nie naleze do osób ktore łatwo nawiązują kontakty u siebie w miejscowości, ale to wynika z tego że nie chce, bo na wsi to tylko gadulstwo, potem kłótnie, plotki.
Kacha bo to tak jest z babami ze jak nie mają czegos to chcą a jak mają to chcą sie pozbyć 🙃

Ugotowałam małemu ziemniaczka, marcheweczkę i co????????? Wypluwał wszystko z usmiechem na buźce 🙃 😉 Chciałam dobrze, widocznie ta słoiczkowa lepsza, no chyba ze konsystencja ....sama nie wiem 🤢

A teraz dzieci śpią a ja zrobiłam sobie herbatkę i zajadam ciasteczka 😉 A co tam tyć nie tyję, a nawet trochę mi zeszło. Jeszcze 3kg i bede zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...