Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam umnie noc ok pospali byśmy duzej moj M nas obudził o 7 :15 bo przyniusł mi ziemniaki wczoraj byliśmy na imieninach u prababci a nadzisiaj nie mam żadnych planów


Beata dobrze ze okazało się że to paproch

Kasiulka z tego co wiem to od połowy sierpnia jest dużo taniej bo tak moi znajomi jeżdzą np za noclek płaca 15zł

Nikusia nie przejmuj się do puki nie wyszłam zamąż nie przeklinałam wogólea teraz jak jestem zła bluzgam jak nie wiem a przez kogo przez teściów oni tak żucaja miesem ale ja tylko ja im powtarzam zeby powoli zaczeli się chamować bo jak Fabian zacznie mówić to wysle ich znim do przychodni jak narobi im ze 3 razy wstydu to się nauczą że przy dziecku się nie klnie

Nikusia mazury hmmm kocham je ale ja jeżdziłam od mojego wujka z pracy pod namioty było super tylko że tam namiot to składał się z dwuch sypialni i takiego przedsiąnka ze poruszałasie wnim jak w mieszkaniu przed kazdym namiotem prawie stał stół z ławkami na srodku obozowiska było ognisko co roku był drużynowy co organizował konkursy dla dzieci a na koniec obozu były zawsze nagrody w naszym zakresie było tylko kolacja i sniadanie bo obiady sobie wykupywałaś były kucharki zawsze o 14 był obiad ustawili sie wszyscy z talerzami w okienku w świetlicy jak wojsku łazienki normalnie były murowane z prysznicami. Co jeszcze pamietam to że obok mieszkał leśniczy co miał konie one przychodziły na obuz. My mieliśmy w tym roku tam jechać ale wujka zakład został sprywatyzowany i nie ma już wyjazdów a szkoda bo mam dużo super spomnieni z tamtad
Morze ostani raz byłam na koloniach wiec jak miałam 15 lat
Góry byliśmy w zakopanym 3 lata temu po ślubie ale mieliśmy apartament dużo płaciliśmy bo 75 zł za dobe bez niczego

Anabel spróbuj starego sposobu na pleśniawki jak wcześniej ci pisałam wez pojedynczo pieluszkę na male umaczaj w przegotowanej wodzie i jej wytrzyj dokładnie w buzi zeby zeszed cały ten osad bedzie bardzo krzyczeć ale trzba przemilczeć nam to pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
31072010 napisał(a):
dziewczyny jak już się naqd morze wybieracie to 60 km. od Gdańska mieszkam ja 🙂 zapraszam na kawkę 🙂 przez całe studia mieszkałam w Gdańsku i nasiedziałam sie nad morzem 🙂 chetniej wybrałabym sie w góry,ale to tez cenowo masakra w sezonie no i coś czuję ze całe wakacje w ogrodzie 😞


Kochana zapraszam do nas wcale nie tak drogo 😉
My zajmujemy się agroturystyka.

Nie piszciee już o tym morzu hi hi bo zaraz pojadę ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane jak zwykle naprodukowałyscie sporo stron wiec poczytam tylko 5 ostatnich i do nich sie odniosę.

Kasiulka super ze juz do domku, Fabiś sie ucieszy 🙂 no i gratuluje zdania egzaminów!

Nikusia ja ta kaszke o której piszesz juz od dawna mojej daję bo strasznie jej smakuje, ale
nie ma efektow hehe, potrafi jej zjesc 180ml i dupa blada. Dalej budzi sie regularnie na
mleczko. No cóż, nic juz chyba nie pomoze 😉 a może akurat u was bedzie inaczej, życze Ci tego.

A z fajnych miejsc to nie wiem, bo nie wiem jak daleko planujesz pojechać. Ja mam blisko góry
więc czesto jeżdżę w gory nad wodę nad wisłę mainkę albo do brennej. Wszędzie ładnie 🙂

Kacha 'pisie'? hehhe mój szwagier tak własnego kota nazywa hehehe dobre 😉

Beata,dobrze ze to nie kleszcz.

Kasiulka nad morzem to ja bylam ale tylko w krynicy morskiej i to jeszcze za zasów jak mniej
turystów tam bylo i była cisza i spokój i było cudnie a potem to tak jak wszedzie sie
porobiło. No ale nadal uwielbiam to miejsce.

Nikusia heheh kazdej z nas sie na pewno zdarzylo przeklnąć 😉 dzieci potrafią wykonczyc,
ja to klnę jak szewc, ale ja juz taka choleryczka jestem, i po prostu musze se pogadac,
pokrzyczeć i jest mi lepiej 🙂 oczywiscie nie wydzieram sie na dziecko, ale tak do siebie.

A jaki smak tej kaszki dałaś?bananową czy brzoskwiniową? bo Ania woli bananową.

Nikusia trzymam kciuki za auto.

Skoreczka, smiłas mi sie dzisiaj, tzn ze byłam w ogrodziencu i mowie do meza oooo moja kolezanka
ma taki widok z domu hehe 😉

Anabel ja tez tak uwazam. Nie raz trzeba stoczyc bój z babcią lub prababcią o to no ale to
moje dziecko i mogą sie na mnie złoscic ze wymyślam ale mnie to nie obchodzi.

Anabel wspolczuje plesniawek na brodawkach...auć

Kurde juz godzine pisze tego posta,Ania wspina mi sie po kolanach i chce wam cos napisac hehe


b4';1wspn` 2-[u[6 zz..

to Ania wam napisała hehe, a miało to oznaczac dzien dobry 😉

jeszcze cos chcialam napisac ale juz nie pamietam. Lece z nia na dwor bo u nas w koncu w nocy popadało
i da se zyc,papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Nocka u mnie okej 😉 Aleks zasnął po MM o 20, potem przebudził się o 23 i nakarmiłam go piersią i tak spał do 5 mimo szalejącej burzy, błyskania się i grzmotów. Ja się bałam, a on sobie spał 🤪 O 5 zjadł i spał do 6:30 i od tej już bryka 😉

My w tym roku jedziemy tylko na Mazury, bo mamy tam działkę (moja mama ma) i sobie tam będziemy odpoczywać, a w przyszłym roku nad morze planujemy 🙂

Kacha komary na Mazurach są takie jak wszędzie 😁 Ale śmieszne jest to, że one pokazują się o określonej godzinie wieczorem i o określonej znikają i można dalej siedzieć przy ognisku 😉

Kacha ja też w ciemno parę razy jeździłam nad morze, ale teraz to faktycznie raczej się nie będzie ryzykowało.

Nikusia to trzymam kciuki za auto 🙂

Nikusia i na Mazurach są czyste jeziora, my jeździmy nad jezioro, które jest pierwszej klasy czystości 🤪

Anabel to współczuję 🤨

Anabel ja pytałam o ten program 😉 No widzisz i u mnie też tak jest, że mama mi gada, że kiedyś ona tak robiła i było dobrze, a mnie to wkurza i się z nią „kłócę”, że będę robiła po swojemu, bo to moje dziecko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka ja w ccc ogladałam sandały jest juz przecena mi sie podobały takie za 99 wczasniej 119 tylo oczywiscie rozmiaru nie było;/

Wielka kurcze jakoś przeraza mnie mysl szorowania małej na sile w buzce ale jak nie bedzie innej rady to trzeba bedzie

Elka po ile macie pokoje ??? Jakies atrakcje dla dzieci???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wakacja na mazurach tez miło wspominam byłam dwa razr zraz na PZHS a drógi raz na jachciku 2 tygodnie super relaksu 😉 jej ale mi teraz ochoty narobilyscie niestety teraz to nierealne jechac bo juz nie am kontaktu z tym wujem co miał jacht ehhhh ale tezra bede marzyc.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂

O widzę ze zlot szykuje sie u mnie na zamku 🤪 🤪 🤪
Kochane kobitki u nas w miejscowosci jest bardzo duzo domków agroturystycznych no i zameczek. Kazdego dnia mapa autko i jezdzicie po zamkach i skałakch 🙂 I jeszcze jeden plus: wapienie zapewniają długowieczność 😁
Zatem Anabel, Kacha, Nikusia i jeszcze kto jest chętny nic straconego 😉

Nikusia wiem tez o tym jeziorze o którym pisała Wielka 🙂

Adzia hahahhah dobre, tylko ja mam widoki na zamek w Olsztynie 😁 Sen super!

Beata przykro mi z powodu castingu 😞

Kruszyna u nas pierwszy dzień lata rozpoczął sie deszczem ale juz ustało, moze bedzie piekny dzień 🙂

miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka no proszę 🙂
Ja już w castingi się nie bawię, bo mi się nie chce. Raz poszłam, ale to tylko dlatego, że koleżanka do mnie napisała i podobała mi się kasa jaką można było zarobić. Nie udało się nam za pierwszym razem, to już nie będę próbować kolejny, bo nie mam parcia na szkło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31072010 napisał(a):
dziewczyny jak już się naqd morze wybieracie to 60 km. od Gdańska mieszkam ja zapraszam na kawkę przez całe studia mieszkałam w Gdańsku i nasiedziałam sie nad morzem chetniej wybrałabym sie w góry,ale to tez cenowo masakra w sezonie no i coś czuję ze całe wakacje w ogrodzie


Kochana zapraszam do nas wcale nie tak drogo
My zajmujemy się agroturystyka.

Nie piszciee już o tym morzu hi hi bo zaraz pojadę ;p

Elka kusząco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kruszyna123 napisał(a):
Mamy wizytę akurat w tym samy dniu 🙂


to super 🙂

ide na podwórko a moze i na mały spacerek 🙂


Szkoda ze wczesniej sie nie zgłosiłaś 🙃 😁
Wróciłam, bo tez słonko zachodzi, mimo to duchota.

Skóreczka wez ze sobą mojego Fabiana a ja posprzątam 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...